Garnier

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2021. április 28.

Kategória:   Fényvédők

• Nagyon magas védelem világos, érzékeny és napallergiára hajlamos bőrre.
  • Hidratáló,illatmentes és nem zsíros formula.
  • Hipoallergén az allergia kockázatának csökkentéséért, még érzékeny bőr esetén is.
  • Gyorsan beszívódik kifényesedés, zsíros érzet és fehér nyomok nélkül.
  • UVB+UVA+Long UVA szűrőt tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

jrknypetra

2022. április 29.

Könnyen hozzáférhető volt tavaly nyáron és olcsó megoldás. Az összkép szép, nincs zsíros finishe sem, de azt meg kell említenem, hogy az alkohol nagyon érződik rajta és csípte is kissé a szemem és az arcom, így nem lett a kedvencem. Másnapra apró pattanások jelentek meg az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 29.

Molnareniko91

2022. február 20.

Én is véletlenül vásároltam a fluide változat helyett, de gondoltam adok neki egy esélyt. Nagyon rossz, fénylik tőle a bőröm, ragad, nem akar beszívódni. Hétvégén amikor nem megyek sehová, úgy elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 20.

emilia_99

2022. január 24.

Szörnyű. Alapvetően viszonylag könnyedebb állagú krém, de nagyon fénylik tőle az arcom. Ami nem lenne annyira nagy baj, de a szemem környékére nem tudom használni, mert iszonyatosan csípi a szemem, konkrétan folyik a könnyem tőle folyamatosan amíg le nem mosom. Test többi részére fogom elhasználni emiatt. Azért vettem meg, mert a fluidot nagyon szerettem, és gondoltam akkor a krém sem lehet annyira nagyon rossz. Hát :D Semmiképp nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

ABarbara

2022. január 3.

Én is véletlenül vettem meg ezt a fényvédőt, de ha már megvettem, ezt kezdtem el használni.
Ahogy az előttem szólók is írták: nem szívódik be, nagyon fénylik, az alkohol csípte az arcomat és nekem kis pattanásokat okozott.
Biztosan nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 3.

Biztosan nem veszem újra!

reka12519

2021. október 31.

Én csak idejöttem leszólni...

Nem szívódik be, fénylik egész nap a bőröm, úgy érzem magam, mint egy diszkógömb, a rengeteg púder miatt meg még viszket is. Szerintem még soha nem dobtam ki terméket, de ő lesz az első, akit kifogok, ha addig nem talál gazdára. (Még a barátnőimnek se kényelmes.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 31.

Én csak idejöttem leszólni...

Lorna

2021. október 29.

Én nem utáltam annyira? Egyébként én is az "Ó, megtaláltam a fluid verziót, most azt veszem, nem a krémet, mi, krém verzió is létezik? Hoppá, ez nem úgy néz ki kibontva itthon, mint a neten láttam. ja, hogy nem is azt vettem" csapdába sétáltam bele, mint ahogy sok kolléga itt. :) legalább rajzolnának rá egy kis flakon verziót, akkor könnyebben meg lehetne különböztetni. Na. mindegy.
A bőröm: száraz és aknés éppen egyszerre a legjobb kombó, nagyon örülök is neki. Mostanában mindentől húzódik az arcom, úgyhogy nekem tök kellemes volt felkenni jó kiadós, tipikus fényvédő, ahogy írják, tapad meg minden, hidratál. Érzem, hogy valami van az arcomon.
Nem okozott pattanást, nem okozott miteszert.
Nézegettem is itt a véleményeket mennyire nem szeretik, mondom nem is tudom, szerintem nem is olyan rossz, nem is annyira fénylik
Aztán ma bekentem Anyum arcát, nagy Project, hogy rávegyem, hogy legalább fényvédőt használjon, jelentem a project nem megy túl sikeresen, de ma én kentem rá az arcára, úgyhogy kivételesen a kellő mennyiség került rá, neki nagyon szaráz alapból a bőre. Aztán 20 perc múlva ránéztem és igazi diszkó gömb volt az arca. Erre kerestem egy tükröt én is belenéztem, nevettem egy jót magamon, hogy aha ez annyira nem is fénylik? miközben ugyanolyan zsírosbödön nézett vissza rám.
Szal. Ha az ember itthon van egész nap és csontszáraz az arca tök jó. Ha az embernek csontszáraz az arca és nem zavarja, hogy csak pár óra múlva szívja be teljesen és addig a Glass Skin trend nemcsak, hogy követője, hanem valódi nagykövete akkor is jó. - ez az én verzióm. A ragacsosság meg a zsíros érzet nekem pár óra múlva elmúlik, nem tart egész nap. Végül szépen beszívja a bőröm.
Ha az ember szeretne rá sminkelni - amit nem tudok elképzelni, hát, sok szerencsét? Ha nem szereti az ember a csillogó arcbőrt, akkor nem biztos, hogy a legjobb ötlet. (arra inkább az Eucerin Oil Control vagy a La Roche Posay Anti-Shine vonala lehet jó, az kicsit már árkategória bár nyár végén kell fényvédőt venni, akkor minden fényvédőt leáraznak a patikában, úgy talán kevésbé fáj. )
Vagyis visszatérve értem már a kritikákat itt.
Egyébként ennek létezik egy Garnier Ambre Solaire Anti-Age verziója is, amibe nincs alkohol, de van niacinamid, eddig csak a Müllerben láttam, szerintem legközelebb kipróbálom azt, ha már zsírosbödön az arcom legalább alkohol ne legyen benne alapon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 29.

Nem okozott pattanást, nem okozott miteszert.
Vagyis visszatérve értem már a kritikákat itt.

pbernadett

2021. augusztus 11.

Perceken belül átfénylik, zsíros lesz a bőr utána. Nem kényelmes viselet, napközben papírzsepivel szoktam áttörölni az arcom, mert olyan mintha olajjal kentem volna be.
Itthon használom kertészkedéshez, vagy ha nem egész napos programom van, akkor esetleg felkenem, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

xMirax

2021. augusztus 10.

Nekem sajnos pattanásokat okozott :( Ezen kívül egész jó fényvédő - szépen beszívódik, nem kukacosodik, nem csípi a szemet, viszont a patik miatt képtelen voltam rendesen használni. Aknéra hajlamos bőrűeknek nem ajánlom! (inkább a fluid shaka verziót)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

cirmi0218

2021. július 13.

Lehet, hogy az én elvárásaim nagyok, de ha egy termék azt ígéri, hogy kifényesedés és zsíros érzeted nem lesz tőle, akkor ezt is fogom elvárni. Sajnos totálisan zsíros az arcom tőle, többször rá kell púderezni nap közben, különben csillog az arcom egész nap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

erasm98

2021. június 16.

Tescoban akciósan vettem, nem bántja a bőrömet, de ennél százszor jobb állagú (értsd: nem tocsog a fejed zsírban és alkoholban) fényvédők vannak a piacon, viszont nekem viszonylag hamar beszívja a krémet még így is. Cserébe ez a fényvédő harmadannyiba kerül, mint a jobb társai, szerintem ez egyéni mérlegelés, hogy kinek mi éri meg. Én nolyan utazásokhoz, ahol egész nap a napon leszek, ezt fogom hazsnálni, mert nem szeretnék tízezreseket költeni fényvédőkre a nyáron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.