Garnier

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2021. április 28.

Kategória:   Fényvédők

• Nagyon magas védelem világos, érzékeny és napallergiára hajlamos bőrre.
  • Hidratáló,illatmentes és nem zsíros formula.
  • Hipoallergén az allergia kockázatának csökkentéséért, még érzékeny bőr esetén is.
  • Gyorsan beszívódik kifényesedés, zsíros érzet és fehér nyomok nélkül.
  • UVB+UVA+Long UVA szűrőt tartalmaz.

Ár: 1900 Ft , Eladó: vikofrivia
Állapot: 2x használt , Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után posta vagy foxpost, ennek költsége nincs az árban.

vikofrivia

2021. május 11.

Dm webshopban bukkantam rá, rákerestem itt, egész jók az összetevői, arról letettem, hogy olyat fogok találni amiben nincs alkohol és nem is tocsog tőle az arcom, ezt pedig kifejezetten smink alá szerettem volna megvenni. Az plusz pont, hogy parfümmel nem szennyezték. Igen ám, én ma meg is vettem, nézegetem az összetevő listát utána (mert ugye vásárlás előtt nem jutott volna eszembe 🥴) és harmadik összetevő az isopropyl myristate, ami köztudottan magas komedogén számmal rendelkezik. Borzasztó mérges vagyok magamra emiatt, de megnézve az dm oldalán sem pontos az összetevő lista. Állagra szuper, nem maradéktalanul szívódik be, de smink alá tökéletes. Nagyon nagyon imádkozok, hogy ne pattogjak ki tőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

szata1

2021. május 8.

Nekem ez borzalom. Kukacosodik és lepereg a bőrömről. Sminkelni nem lehet rá, mert nem tapad meg a smink rajta, sőt ha hozzáérek már az elég, hogy elmásszon. Konkrétan le lehet dörzsölni a bőrről. Nem szívódik be, de lemosni mégis nehéz. Zsíros és ragacsos.Még jó, hogy akciósan vettem. Max smink nélküli napokon vagy simán testre elhasználom, de biztosan nem veszem újra.
Update: végül megszerettem, váltottam hidratálót és elmúlt minden problémám vele kapcsolatban. De azért az öt csillagot nem üti meg.
Update2: ez csak valami átmeneti elmezavar lehetett, mégsem működik jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 8.

Update2: ez csak valami átmeneti elmezavar lehetett, mégsem működik jól.

Dicci

2021. március 16.

Szerintem egész jó fényvédő az eddigi tapasztalataim alapján. Árában megfelelő és a lényeg, hogy nem hagy ragacsos érzetet, egyből beszívja a száraz és érzékeny bőröm. Az alkohol valóban negatívum, de a többi miatt 5* értékelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Judy1

2021. március 1.

Elég közel áll a tökéleteshez, bárcsak alkohol ne lenne benne - ezért a 4 csillag. Folyamatosan kísérletezek arcra való fényvédőkkel, szeretnék egy megfizethető árú, de jó naptejet hassználni. Ez tényleg egy jó termék, szépen eloszlik, nem marad fehér réteg, nem fénylik, nem zsírosít, nem kukacosodik semmilyen más termékemmel, nagyon kényelmes használni. Egyelőre a benne lévő alkohol sem irritál, pár hete használom, remélem a jövőben sem lesz vele gond. Ha nem lesz, akkor nagy eséllyel újraveszem, mert könnyen beszerezhető, hatékony és jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 1.

kinga53315

2021. február 20.

Első fényvédő amit vettem, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Mindennap felkenem, az állaga nagyon jó és nem lesz ragacsos, mindennapi használatra talán nem is tudtam volna annyira véleményezni (talán hosszútávon esetleg), de tegnap a Balaton átúszásnál ez volt rajtam és nagyon jól teljesített. Egyedül az egyik szemöldököm fölött kimaradt egy kis rész illetve a fülem belső részén és ott meg is égett a bőröm(tavaly enélkül nagyon megégett az arcom és a fülem), de mindenhol máshol ahova jutott ott egyáltalán nem égett meg, és a vizet is jól bírta. Szerintem mindenképpen maradok ennél a terméknél mert semmiféle irritációt nem okozott és nagyon jó áron is van. Sajnos alkohol van benne, de attól még 5*, mert nem szárított, és nem okozott gondot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

tamara428

2021. január 28.

Nagyon alkoholos. Amatőr hiba volt vásárlásnál elhinni, hogy sensitive meg hypoallergenic. Először nagyon kicsípte a bőröm, tiszta vörösek voltak az orcáim. Már úgy használom, hogy kinyomás után várok egy kicsit, hogy elpárologjon az alhokol és csak utána kenem fel. Így nem kezdi ki az érzékeny bőrömet. Kicsit zsíros és csillog is, de ezt nem rovom fel hibaként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

bernadettu

2020. augusztus 9.

A sok jó vélemény miatt vettem meg és nagyon elégedett vagyok.
Előfordult hogy az ajánlás ellenére dél körül tartózkodtam a napon, a vállam kicsit megpirult (testre más márkától használok fényvédőt) de az arcom hófehér maradt pedig nem kentem újra óránként.
Simkelni egyszer próbáltam csak rá, sajnos nem emlékszem mennyire volt tartós rajta a smink, de én inkább strandra vagy hétvégén használom így nekem ez a szempont nem feltétlenül fontos.
Ahhoz képest hogy kémiai fényvédő, a szememet nem irritálta.
Tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

A sok jó vélemény miatt vettem meg és nagyon elégedett vagyok.
Ahhoz képest hogy kémiai fényvédő, a szememet nem irritálta.
Tudom ajánlani.

kisviktoria

2020. július 12.

Véletlen vettem, a fluidot akartam, de mivel nem akartam a pénzt kidobni az ablakon, ezt használom kb. egy hónapja. A feliratok ellenére szerintem igenis határozottan zsíros, pont mint minden naptej. Emiatt nekem kellemetlen érzés az amúgy is zsíros, pattikra hajlamos bőrömre kenni. Nem okozott egyébként problémát (egy jó nagy borsónyi adagtól sem lettem fehér, és talán pattikat se észleltem) de biztos nem kenném magamra, ha utána nem használnék mattító alapozót. Ha valakit nem zavar a vaskos, zsíros érzet, csak akkor vegye meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

eszternemeth96

2020. június 27.

Ebben a krémben minden megvan, amit kerestem: nem hagy fehér/ragacsos nyomot az arcon, hamar beszívódik, szépen lehet rá sminkelni és még 50 faktoros is. Minden reggel használom sminkelés előtt, gyönyörűen hidratál és primer helyett is tökéletes. Néha kijön Az arcokon egy-két mitesszer, pattanás, amióta megvan ez a krém, sehol semmi. Csak ajánlani tudom, a halvány naptejillatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

aalexaa

2020. június 5.

Az A'Pieu Aqua Sun Block gélt használom, a zsíros bőrömre eddig ez vált be a legjobban, de mostanában nem igazán érkeznek meg ebayről a dolgok, így kénytelen voltam könnyebben beszerezhető fényvédő után nézni. Igazság szerint a másikat, a fluidot néztem ki, de tévedésből ez került a kosaramba :D Icipicit nehezebb állagú, mint az A'Pieu, viszont azzal ellentétben egyáltalán nincs alkoholos illata, igazából semmilyen illata nincs. Könnyű eloszlatni, nem marad fehér, puha lesz utána a bőröm. Nem zsíros, nem nehéz, nem fullasztó, csak egy enyhe ragacsos réteget hagy, de azt az A'Pieu is, pont emiatt olyan jó sminkalap. Sminkelni a nagy itthonülésben még nem próbáltam rá, majd frissítek ezzel kapcsolatban. Összességében egyelőre nagyon elégedett vagyok, örülök, hogy végre nem csak netről lehet normális fényvédőt beszerezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.