Helia-D

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1190 Ft

Könnyű, gyorsan felszívódó, lágy arckrém, amely intenzív és tartós hidratálást biztosít. Növényi hatóanyagai, a szőlőmagolaj és a jojoba olaj puhábbá, bársonyosabbá varázsolják bőrét, valamint csökkentik a bőr szárazságát. A krémben lévő E-vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. B5 provitamin tartalma elősegíti a bőrsejtek regenerálódását.

Ár: 1190 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Haycph

2019. március 11.

Könnyű állagú krém, könnyen kenhető és gyorsan felszívódik. Finom illata van. Én úgy éreztem, hogy az érzékeny arcbőrömnek nem volt annyira jó, így váltogatva használtam, illetve más testrészeimet is kenegettem vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Bivettke89

2019. március 5.

Az arcom száraz,t-vonalban zsíros,ha egy picit rosszabban alszom ,reggelt látszik is az eredmény :( Igazából én kifejezettem szeretem a Helia-d termékeket így tudatosan vettem ezt is!Este használom!Első használat után reggel amikor felkeltem és tükörbe néztem meglepően látom a változást,hidratált feszes puha az arcom szépen feltöltődött az este folyamán!Nem lett zsíros az arcom tökéletesen hidratált maradt.Az állaga vizes könnyen beszívódik,nem hagy ragacsos érzetért maga után ,az illata nekem tetszik nem erezhető túl hosszú ideig! Ar érték arányban tökéletes én 1190.- vettem. Tőlem megkapja az 5 csillagot remélem ez így is marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Litta

2019. február 11.

Az arcbőröm nagyon problémás. Egyes helyeken száraz, hámlik és húzódik, míg más helyeken pedig tocsog a zsírtól. A neki nem tetsző termékekre pedig nagy, gyulladt pattanásokkal reagál. Ilyen állapotomban kezdtem el használni ezt a krémet is, 2-3 héttel ezelőtt. Az eredmény pedig látványos: az arcbőröm sokkal simább, lett, a fájdalmas pattanások pedig nyomtalanul eltűntek! Reggel és este használom, arcmosás után. Az illata nagyon kellemes, a bőröm pedig pár pillanat alatt beszívja, így egyáltalán nem marad zsíros érzet utána, viszont nagyon jó puha lesz a bőröm, és ez ki is tart a következő mosásig. Nem tömíti el a pórusokat, tud alatta lélegezni az arcom. Az ára sem vészes, és szerintem a napi 2x használattal legalább 1 hónapig kitart. Az összetevői is szépek, és magyar termék. Egyszerűen nem tudok rá rosszat mondani, ajánlom mindenkinek 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

szaboibolya

2018. december 10.

tőlem 5-öt kap, mert már 1 alkalom után sokat segített, igaz, h permetezek mellé az arcomra egy kis szoboszlói vizet is, h a benne lévő összetevők, ne a saját bőrömből vonják el a nedvességet, ettől függetlenül azt hiszem, rá fogok szokni, ez az első helia-d termékem, megkeresem a család többi tagját is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 10.

Lettiyy

2018. november 22.

Már a harmadik tégelyt használom, én teljesen meg vagyok vele elégedve.
Kombinált, vízhiányos bőröm van, a tavaszi-nyári időszakra nappali krémként nekem bevált. Nem húzza a bőröm, nem lesz zsíros sem tőle, kellemesen puha lesz a pofim és tökéletesen lehet rá sminkelni, egész nap tartja magát.
Az állaga és az illata nekem tetszik, az ára pedig pazar.

update: A hidegebb időszakban sajnos kevésnek bizonyult, de ennek ellenére még mindig imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Már a harmadik tégelyt használom, én teljesen meg vagyok vele elégedve.
Az állaga és az illata nekem tetszik, az ára pedig pazar.

TuliIldi

2018. november 2.

Könnyen felszívódó, kellemes illatú és állagú krém. Rugalmas, élettelteli lesz a bőr tőle. Tényleg hosszan hidratál. Nappalra és éjszakai felvitelre is alkalmas.Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 2.

Kinleyni

2018. szeptember 12.

Update: Pár nap után száraz foltok jelentek meg a szám körül, ilyen már hónapok óta nem volt, és ez az egyetlen új termék amit használok. Szóval nem teszi amit ígér, nem szuperhidratáló, nem mondom, hogy rossz, de mégis. Csak azért két csillag mert magyar és mert szép az INCI-je.

Nem vártam sokat ettől a krémtől, de kellemesen csalódtam. Szépen hidratál, élettel teli lesz tőle a bőröm. Finom illatú, könnyű állagú, és nagyon tetszik az INCI-je. Kicsit tényleg csíp, úgyhogy az érzékeny bőrűek mást válasszanak.
Télre érdemes feljavítani egy kis olajjal, mert hidegben lehet, hogy kevésnek bizonyul. Nem csodaszer de 4*nál azért kicsit jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Macika2018

2018. július 21.

Nagyon jó kis könnyed krém.Finom illata van,azonnal hidratálja a nagyon száraz bőrt is,hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

Gizella

2018. július 7.

A kezdeti pozitív véleményem után csalódást és bosszúságot okozott... Nekem az arcom kipattogott és múlni nem akaró, olyan viszkető a sebek jelentek meg rajta. A párom is bekente az arcát, mert ki volt száradva a bőre, nem kellett volna. Ügyeleten kötöttünk ki, az arca felpuffadt, a szeme alatt nagy táskákkal. Azonnal kidobtuk a krémet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

blanzsi

2018. július 1.

Nagyon sok krémet peobaltam egyenlőre ez a legjobb! Azért csak 4* mert keresem a tokeleteset

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.