Helia-D

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. május 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Frissítő arcpermet finom szőlő illattal.

A frissítő, hűs permet tonizálja és hidratálja a bőrt, és így egész nap friss érzést biztosít. Nyugtató szőlővizet tartalmaz.

b69a7n

2020. július 1.

Gyakorlatilag az első hidratáló tonikom, mindenképp mistet akartam venni, a sok jó vélemény miatt választottam ezt. Eddig nagyon tetszik, sose gondoltam ennyire jó hatása lesz. Akár több rétegben is fel tudom vinni, szépen beszívja a bőröm. Hidratáló krémmel vagy szérummal is fel szoktam vinni, azokkal is jól működik. Az egyetlen bajom a szagával van, ami szerintem olyan mint az olcsó 12%-os szőlőlé, borzasztó. :D de a többi pozitívum miatt ezt is hajlandó vagyok elviselni, mert nagyon is hozza azt, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Monka71

2020. június 26.

Erősen tonik fan vagyok és őt nagyon szeretem. Hidratáló krém előtt szoktam használni, de van, hogy utána. Felkenésnél erős az illata, de idővel már nem érezhető. Amit szeretek benne, hogy nincs az a ragacsos érzés, mint más ilyen készítménynél. Nem mondom, hogy nem fogok mást kipróbálni, de egyelőre őt biztos újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 26.

nemethdorcy

2020. június 25.

Nemrég kezdtem el használni, ahogy megjött a meleg és eddig tetszik. Frissítő, isteni szőlős illata van, amivel jól esik befújni az arcom reggel és este. Arctisztítás után, még a hidratáló előtt használom. Nem ragad, gyorsan beissza a bőröm és puha lesz utána az arcom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Kamea

2020. június 22.

2020. 06. 22. Update: Miután az őszi és téli hónapok alatt elácsorgott valahol a fürdőszobában, valamikor a tavasz folyamán elővettem és veszettül elkezdtem fújkálni magamra. A reggeli arctisztítást követően fújom az arcomra és a dekoltázsomra. Szeretem, ahogyan a bőröm beissza a permetet, ezután kenem csak rá a nappali krémemet. A porlasztóját is meg kell, hogy dicsérjem, mert tökéletes. Ha elfogy, át fogom bele tölteni a Douglas-os sminkfixálómat, ami nem remekel annyira ezen a téren.
2019. 07. 17. Hát én az arcom helyett inkább a dekoltázsomat szoktam fújkálni vele a nagy nyári melegben. Arra tökéletesen bevált.
Frissítő, gyümölcsös permet, kánikulában ideális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 22.

Frissítő, gyümölcsös permet, kánikulában ideális.

Colormonkey

2020. június 22.

Nyáron a hideg vizes arcmosás után fújom be vele az arcom, és hagyom beszívódni. Én nagyon szeretem az illatát. Most váltom le minden arcápolómat Helia-d-re, és ebből is fogok még rendelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Emiii

2020. június 18.

Rettentő erős, mű illata van, egyik traumatikus élményemre, a Yamuna szőlőmagolajos tusijára emlékeztet. Na de legalább frissít (zuhany helyett használtam, amikor munkába bringázás után nem volt alkalmam lefürödni - erre pont jó volt), arcra viszont képtelen lennék fújni. Nem irritál, nem ragacsos, felszívódik. Hurrá. Kap egy négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

markigirl

2020. június 18.

Nagyon szeretem, általában nyáron használom és reggelente szoktam befújni vele az arcomat. Puha, selymes lesz tőle a bőröm, nagyon jól felfrissíti. Az illata is kellemes, nem tolakodó és hamar elillan. Én általában ráfújom az arcomra és a kezemmel szoktam eloszlatni. Meglepően sokáig kitart, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

zita98

2020. május 7.

Nagyon szeretem, én mondjuk smink fixálóként kezdtem el valamiért használni, valahogy jobban érzem magam ha befújom az arcom sminkelés végén.
Egyébként szerintem elég sokáig kitart, több mint 1 éve vettem és most fog elfogyni. Illatát meg imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

BoBogika

2020. május 7.

Meglepődtem, hogy a hozzászólásokban szinte mindenki az illatát dícséri. Számomra iszonyatos. Ezért is pontozom most le. Próbáltam megszokni, de jó pár használat után sem sikerült és a vége a kuka lett. Azért kap három csillagot, mert az illat egy szubjektív dolog, ettől függetlenül lehet még hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

umpalumpa

2020. május 3.

Kezdem az illatával: csodás. Pont olyan, minta a Yamuna szőlőmagolajos szappané. Nem ragad, inkább selymes érzés marad utána. Nekem ez az arcomra fújom dolog itt sem jön be, tenyerembe nyomom, onnan paskolom fel a képemre. Fújókában az Omorovicza permetes flakon az etalon (tényleg, át kellene abba töltenem). Első lépés arctisztítás után. Van, hogy hialuronsavas szérum után is szoktam használni. A t-vonalamat hamar zsírosítja (fura) akkor is, ha mást nem teszek oda.
Mondjuk, hogy olcsó, és kiadós, viszonylag könnyen elérhető. Ha nem lenne hiányozna, de azért nem ez életem permete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Glycerin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.