Best of Beauty 2019

Helia-D

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. május 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Frissítő arcpermet finom szőlő illattal.

A frissítő, hűs permet tonizálja és hidratálja a bőrt, és így egész nap friss érzést biztosít. Nyugtató szőlővizet tartalmaz.

Kamea

2019. július 17.

Hát én az arcom helyett inkább a dekoltázsomat szoktam fújkálni vele a nagy nyári melegben. Arra tökéletesen bevált.
Frissítő, gyümölcsös permet, kánikulában ideális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 17.

Frissítő, gyümölcsös permet, kánikulában ideális.

ercsa

2019. július 12.

Igazi kis felfrissítő permet.Nagyon szeretem.Arcra és dekoltázsra használom .Az illata isteni ,tényleg olyan mint a szőlőlé zamatos aromája.Az jut eszembe róla.Újra vevős,én is km.-ás doboztan kaptam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 12.

Lolychan

2019. július 11.

Nagyon szeretem. :) Kellemes szőlő illata van, jól frissít. :) Biztos újraveszem a nyáron. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

rtteszvesz

2019. július 10.

KM boxból van. Nekem tetszik a hatása, illata nem zavar. Magamtól nem vettem volna meg, de örülök, hogy kipróbáltam. Lehet megveszem, ha elfogyott! Jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

poragi

2019. július 5.

A Bolero szőlő illat kb stimmel, mondjuk én szeretem ezt benne, nosztalgikus :D engem szépen hidratál, most nyáron sokszor csak ez kerül a C-vitamin szérum és a fényvédő közé, és nem érzem száraznak a bőröm nap közben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

lovecreams

2019. július 5.

Én hűtőben tárolom, így még jobb használni. Imádom az illatát, jól frissít, nekem nem hagyott ragacsos érzetet, a porlasztója is tökéletes. 1200 Ft-ért egy jó drogériás permet:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

zellerke

2019. július 2.

Imádom az illatát, de sajnos hagy maga után egy ragacsos réteget, ezért nem szívesen veszem elő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Sancsa

2019. július 2.

Én csak melegben használok frissítő permetező, ez nekem viszont nyárra "nehéz, tömény".
Jobb szeretem az ásványvizes permeteket. Tény, hogy nagyon finom illata van, viszont nem szór finom permetező, kicsit kellemetlen fújni. Nekem kicsit ragacsos érzést hagy; lehet ez biztosítja a hidratálást?!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

xfxff349

2019. július 1.

Hát nekem ez nem jött be sajnos. Az illata kellemesen édes (habár ez nagy melegben nem mindig előny), viszont semmi tartóssága nincs, frissíteni nekem nem frissíti fel az arcom sajnos és hidratáltság érzését sem nyújtja. Egy sima, illatanyagmentes termálvíz nekem többet segít a nyári melegben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

IravenI

2019. július 1.

Szerintem nem kell túl sokat várni egy frissítő arcpermettől, ami a leírásában olvasható azt mind szuoerül teljesíti. Én azt vettem észre, hogy szuperül hidratálja az arcomat és természetesen az illata is nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Glycerin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.