Helia-D

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. május 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Frissítő arcpermet finom szőlő illattal.

A frissítő, hűs permet tonizálja és hidratálja a bőrt, és így egész nap friss érzést biztosít. Nyugtató szőlővizet tartalmaz.

Teokleia

2022. április 16.

Már félig elhasználtam az enyémet reggeli tonerként. Főként az antioxidáns hatása miatt vettem meg, amikor nincs időm többre, fényvédő előtt csak ezt használom. Nagyon erős illata van, nagyon elöl szerepel az INCIben az illatanyag, és különösebb előnyét nem láttam eddig. Elhasználgatom, de nem hiszem hogy újraveszem, keresek egy jó zöld teás tonert.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 16.

LLeva

2022. március 18.

Nyaranta kötelező termék ez nálam. A táskámba csak bedobom, és van, hogy sminkre is ráfújom. Kellemesen hidratálja a bőrt. Az egyik nyaralás során a hűtőbe is bedobtam strandolás előtt, és úgy mégjobb volt érzetre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 18.

princzess

2021. december 6.

Nagyon kellemes,nem ragacsos, jó a szórófeje. Én újraveszem, a HA szérumom alá kerül,az első lépésem a bőrtisztítás után,heti 3x használom kb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

Heva86

2021. november 1.

Nagyon szeretem. Az illata nagyon tetszik. Hidratálja a bőröm, nem hagy ragacsos érzést. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

Misa

2021. október 5.

Kellemes illatú víz, pici glicerinnel. El lehet használni, de hogy érdemes-e, az számomra kérdéses. Nekem semmit nem tett hozzá az életemhez, az egyetlen pozitívuma tényleg csak az illata volt, és időnként kicsit zsírosította is a bőrömet. Egy idő után testre használtam, hogy elfogyjon, újravenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 5.

Linzike

2021. július 28.

Szuper az illata, mint minden Botanic Concept terméknek, ahogy azokat is, ezt is imádom. Nyáron alapdarab a táskában, frissítő, kellemes érzetet hagy az arcon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 28.

sarah0425

2021. július 19.

Üdének érzem az arcbőrömet miután ezt használom, és illata is nagyon szuper :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 19.

Üdének érzem az arcbőrömet miután ezt használom, és illata is nagyon szuper :)

szilonka

Korcsoport: >54
2021. július 18.

Remekül felfrissíti a fáradt bőrt. Nem ragad utána bőr, picit hidratál is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. július 18.

Remekül felfrissíti a fáradt bőrt. Nem ragad utána bőr, picit hidratál is.

Csirip74

2021. július 17.

Nemrég találtam rá, kár, hogy nem előbb. Tisztítás után pár fújás az arcomra és utána szinte mindegy milyen arckrémet használok, minden esetben puha hidratált arcbőr az eredmény. Praktikus és hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 17.

Csokiskeksz

2021. július 4.

Az illata valóban finom kékszőlős, a hűtőben szoktam tárolni, úgy igazán frissítő, ha az arcomra fújom. Sajnos több pozitívumot nem tudok elmondani róla, mert a bőrömmel különösebb csodát nem művelt. Nyári kánikulában kellemes a használata, és sokáig elég, de szerintem ennél többet nem érdemes várni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 4.

Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Glycerin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.