Helia-D

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. május 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Frissítő arcpermet finom szőlő illattal.

A frissítő, hűs permet tonizálja és hidratálja a bőrt, és így egész nap friss érzést biztosít. Nyugtató szőlővizet tartalmaz.

Lina14

2020. február 9.

Az illata nagyon szőlős, engem nem zavar. A hatásaokés, nem kiemelkedő, de nem is rossz, ad hidratáltságot, nem szárít és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

TimiEger

2020. január 24.

Jó illata van, de kb ennyi pozitívum. Szerintem ez nagy pénzkidobás. Hatása nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Fannie

2020. január 17.

Engem a csomagolása győzött meg az üzletben, mind az elegáns külseje, mind a spray adagolója. A kisebb változatát vettem meg, gondoltam, kipróbálom, aztán ha mégsem annyira jó, akkor majd bedobom a táskámba és kifújkálom, ha eszembe jut, hogy nálam van. Szerencsére már egy ideje használom reggel-este, lezárásaként az arcápolásomnak, illetve ha nap közben otthon vagyok és a fürdőszobában járok, akkor is fújok az arcomra. Nem tapasztaltam irritációt, az nekem hidratálja a bőrömet és a szőlős illata is megvett kilóra. :) Szerintem ha elfogy, a nagyobb kiszerelést foogm megvenni, ha pedig kipróbálok valami más tonikot, ezt a permetezős üveget megőrzöm majd, hogy legyen miben tárolnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

malvada

2020. január 15.

Az itteni vélemények hatására vettem meg és mert a Tokaji Aszús nappali krém abszolút kedvenc, de ez sajnos csalódás. A legnagyobb problémám, hogy csípi a szemem, pedig természetesen csukott szemmel szórom az arcomra és így is irritál. És sajnos a fújókája sem tökéletes, egyenetlenül szór, befújás után sokszor csöpög az arcomról, pedig nem sokat fújok. Nem tudom, hogy ez a folyadék, vagy a szóró hibája. Eddig az Alverde bio vadrózsás tonikját használtam arcpermetként és maradok is annál, mert azzal nincs ilyen problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

cintialaura

2020. január 5.

Kellemes az illata bár meglennék nélküle. Mióta használom látványosan szárazabb a bőröm és gyorsan is fogy, így én nem tudom ajánlani ezt a terméket. 🤷🏼‍♀️ Két csillag a pumpás kiszerelésért, tudok bele tölteni mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

Noemie

2020. január 2.

Jó az illata, frissít. Picit talán hidratal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Jó az illata, frissít. Picit talán hidratal is.

mimolya

2019. november 19.

Nagyon szeretem! Minden reggel és este használom az arckrém előtt. Kellemes az illata, friss lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

lovereira

2019. október 31.

Második flakkonal fogyasztom. Tonik után és szérum előtt használom este, reggel meg arclemosó után. Frissít, kicsit hidratált érzést ad az arcbőrömnek, és nem pattogzok ki tőle. Az illata kellemes, bár lemondanék a parfüm összetevőről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Sziporka88

2019. október 20.

Isteni az illata. Nagyon frissitő és kellemes érzést ad. Nyáron a melegben életmentő. :) Nem szárítja a bőrt és nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Pdori888

2019. október 15.

Nagyon jó az illata, nem irritál, nem csíp, nem hagy ragacsos érzetet. Tökéletes sminkelés előtt és sminkelés után a púder esetleges porosságának eltüntetésére is. Nyáron a táskából előkapva is kellően fel tudja frissíteni az arcom. Már a 4. flakon fogy nálam. Biztosan újraveszem még. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Glycerin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.