Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: danyadi77, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. július 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten az érzékeny bőr gyengéd tisztítására kifejlesztett készítmény. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. Nyugtató szőlővizet tartalmaz.

danzsu

2021. január 15.

Számomra hibátlan ez az arclemosó.Nem érzékeny a bőröm,viszont eléggé száraz, amit kellemesen hidratál..Könnyedén eltávolítja a szennyeződéseket,nincs különösebb illata.Ragacsos utóérzetem sincsen, annak ellenére,hogy a vattakorongomon kicsit felhabzik ahogy használom,de ez nem probléma nekem. Szeretem,ahogy általában a Botanic termékcsaládot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 15.

rekav11

2021. január 8.

Nagyon szép összetevők, egy teljesen semleges valami, ami szépen lehozza a sminket, utána csak a kellemes érzés marad. Előtte a Bioderma micellás vizét használtam, de ez kifejezetten egy olcsó termék, így ezerszer jobban megéri, mert u.azt tudja. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

Kremcica

2020. december 8.

A Bioderma Sensibiojára keresek olcsóbb (esetleg hazai) alternatívát már egy ideje. Eleinte azt hittem megtaláltam ebben, de sajnos nem. Eleinte nagyon tetszett. De aztán észrevettem hogy csípi a szemem, ragacsos érzetű az arcomon ráadásul furán habzik. A bőrömet nem szárítja, a sminket pedig könnyen leviszi bár több kell mint a Biodermából (nem használok vízálló sminket). Elhasználtam, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

CrazyHairDontCare

2020. november 7.

A garnieres micellás vizemet váltottam le erre, mert ez végülis mégiscsak magyar termék. Kb 3 hete használom, eddig nem irritált, nem csípett, a sminket remekül lehozta. Pedig az én bőröm rendkívül érzékeny, kb néha már az is irritálja, ha rosszul nézek rá :D Nem sokáig hagy réteget a bőrömön, mire a tonikomért nyúlok már el is múlik. Plusz nekem a csomagolása nagyon tetszik, olyan kis elegánsan megnyugtató.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

csertegb

2020. szeptember 19.

A Niveás micellás vizem helyett kerestem alternatívát, mikor váltottam csak állatkísérlet mentes márkákra. Szeretem, jó lemosó, sminklemosáshoz kis mikroszálas kesztyűvel szoktam általában használni. Az érzékeny szememet sem irritálta, ami plusz pont. Lemosom arcmosás után, nem hagyom az arcomon, így 5/5 lemosó számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

yasmine1122

2020. augusztus 28.

A sok micellás víz közül ez vált be a legjobban. Nem szárít, nem okoz pattanást, nincsen filmréteg utána az arcomon és úgy érzem hidratál is. Tettem egy próbát még a Neutrogena micellás vizével, de kár volt, visszatérek hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Cseresznye1006

2020. július 21.

Több micellás lemosót kipróbáltam, ez vált be legjobban, nem próbálkozom már mással. A sminket jól leszedi, szememről is, nem csíp, nem szárít. Nekem tökéletes. (Vízálló sminkkel nem próbáltam.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

rekra

2020. július 15.

Sok micellás vízzel próbálkoztam már, ezt végre használom, szeretem, nem irritál sehol, szememet is simán törlöm vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

pilleriin

2020. július 14.

esküszöm cefre szaga van :D pont olyan jó, mint a rózsaszín kupakos Garnier, csak ennek valóban van hidratáló hatása, plusz magyar. Örök darab lesz nálam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

incifinci28

2020. július 11.

könnyű, ápol, jól tisztít és teljesen tele van a flakon. A szőlővíz illatot kár, hogy nem érezni de ez nem vesz le a 100 csillagból :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin