Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: danyadi77, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. július 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten az érzékeny bőr gyengéd tisztítására kifejlesztett készítmény. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. Nyugtató szőlővizet tartalmaz.

v1v13n

2020. március 19.

Szeretem a textúráját, azt, hogy nem hagy maga után furcsa érzetet, DE... Iszonyatosan csípi a szemem. Azt hittem, a szempillaspirálom miatt van ez, de nem, szemsmink nélkül is ugyanezt tapasztalom. Jól leszedi a sminket, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 19.

JErzsi

2020. március 15.

Nem rossz, nem rossz, de a rózsaszín Garnier és a Mixa lekörözi. Nem csíp, nem irritál, nagyon szépek az összetevők, sminket könnyedén eltávolítja, de hagy egy habos réteget a bőrömön, mintha arcot mostam volna egy habzó arctisztítóval és ezt egyszerűen nem tudom elviselni, ezért mindig lemosom. Nekem furcsa, mert egyébként nem szoktam lemosni a micellás vizeket.
Először nem mostam le és felvittem utána a szokásos szérumomat, na az is elég csúnyán "habos" lett a bőrömön.
Így leöblítve el lehet használgatni, de vissza fogok térni a panthenolos Mixához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

vocy

2020. február 19.

Csodálatos illat, tökéletes tisztítás, hát kell ennél több? Egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Csodálatos illat, tökéletes tisztítás, hát kell ennél több? Egyszerűen imádom.

Szandsza

2019. december 1.

Egy vegán micellás vizet kerestem szép összetevőkkel. Szépen leszedi a sminket. Tényleg eléggé habzik, csak picit szabad tenni a vattakorongra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Quellcrist

2019. október 22.

Sajnos ez a fajta heliad micellás víz nem jött be. Nekem nem tetszik, hogy felhabzik, a rózsaszín csomagolásút viszont tudom ajánlani az sokkal jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Bambusz92

2019. július 26.

A panthenolos Mixa micellás vize után ez nekem csalódás. Első alkalommal vörösre csípte a szemem. És nem szedi olyan intenzíven le a sminket mint a Mixa. El fogom használni majd óvatosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Gina1031

2019. május 22.

Lássuk be, a Helia-D arcra való termékei és én nem barátkoztunk össze az elmúlt évek során. Azonban a múltkor amikor a hajszeszüket rendeltem a webáruházból, mégis célszerű volt még valamit választanom, hogy ne a szállítási díjra költsem a pénzemet. Erre a micellás vízre esett a választásom és nem bántam meg. Nagyon sok micellás vizet használtam már. Többek között: a Biodermától, a Garniertől, a Mixától. Sosem vártam egy micellás víztől, hogy a komplett sminkemet eltávolítsa. Mindig az esti arctisztítás után használom - mintegy kiegészítésként illetve reggel ébredés után. Örülök, hogy nincs illatosítva, nem szárítja a bőrömet és olyan kellemesen puhának érzem az arcomat miután használtam. Nincs feszülő érzés, nem ragadok. Kellemes meglepetés számomra, hogy mennyire jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

Kamea

2019. május 20.

Mivel annyi csodát olvastam már a micellás vizek jótékony hatásairól, gondoltam, a reggeli Garnier sima arcvizes tisztítást lecserélem micellás vízre. Mivel az utóbbi időben amúgy is rá vagyok kattanva a Hélia-D termékekre, ezért az ő micellás vizükre esett a választásom. Bár a Garnier tonikkal is teljes mértékben meg voltam elégedve, úgy érzem, a Hélia-D kifejezetten jobban teljesít. Eszméletlen, hogy az esti arctisztítást követően, mit hoz le reggel az arcomról! A vattapamacsos áttörlést követően az arcom nem marad ragacsos, hanem sima és selymes tapintásúvá válik!
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

Csak ajánlani tudom!

Fzks

2019. május 5.

Első Helia-D arctisztítóm, Garnier micellás vízről váltottam, ami azért magasra teszi a mércét, de igyekszem állatteszt mentes és természetesebb összetevőjű termékekre váltani,valamint az se hátrány, hogy ez egy magyar termék.:) Teljesen megvagyok vele elégedve, nekem maradéktalanul eltávolítja a szennyeződést és a sminket az arcomról, nem szárít, nincs erős illata, nem csípi a szemem, nem húzza a bőröm, nem okoz pirosodást vagy irritációt, pedig extra érzékeny a bőrtípusom. Én akciósan vettem a Rossmannban 1500 forintért, de az eredeti árát is megérné szerintem, nem tervezek váltani. És muszáj megjegyeznem, hogy gyönyörű a csomagolása is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

clairenoctuelle

2019. március 14.

Nagyon elégedett vagyok vele. Nekem a Helia-D Botanic Concept arckrémje is bevált, ezért esett rá a választásom. Különösen reggeli arctisztításhoz szeretem használni: csak megmosom hideg vízzel az arcom, majd áttörlöm ezzel a micellás arctisztítóval, bekrémezem és már kész is a reggeli rutinom ;) Tetszik benne, hogy nemcsak tisztít, hanem hidratálja is a bőröm, ami igen jól tud jönni ilyen hideg, szeles időben. Ár-érték arányban is kiváló, úgyhogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin