KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 1500ft , Eladó: missmarple
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű, egyszer kipróbált, Helyszín: Csak szemelyes átvétel Budapesten, fizetés: Kp.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lenizsu

2018. július 17.

Az arcom puha és hidratált érzetű. Könnyen beszívódik, nem csúszik el rajta az alapozó. Az illata hamar elillan és nagyon furcsa, engem inkább cefrére emlékeztet. Ettől függetlenül szívesen használom.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Minden sminkelés előtt ezt használom, meg vagyok vele elégedve, már a második tégellyel fogyasztom.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

mllelondres

2018. július 16.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de nekem nem vált be ennyire. Nem rossz, nem komedogén vagy irritáló, de ezen kívül semmit sem igazán csinál a kombinált bőrömmel. Igazi hidratálást sem érzek, inkább átlagosnak mondanám. A maradék fél tégelyt még elhasználom, de nem veszem újra.

mllelondres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

mazsolka

2018. július 14.

Végre megtaláltam a tökéletes hidratálót. Szuper !!!!

mazsolka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

Végre megtaláltam a tökéletes hidratálót. Szuper !!!!

Avenly

2018. július 11.

Drogériás viszonylatban az egyik legjobb, könnyen hozzáférhető, olcsó, könnyű, semmi extra kis hidratáló. Az illatanyag miatt egy mínusz. Ha valami oknál fogva nem tudom megrendelni a kedvenceimet, akkor ezt veszem le a drogériák polcairól.

Avenly
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

Laura16

Korcsoport: < 18
2018. július 11.

Nekem nagyon bejött! Egy könnyű nyári hidratálónak mondanám,ahogy írja is normál és kombinált bőrre tökéletes. Az illata szerintem nagyon kellemes,enyhén szőlős-boros👍

Laura16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 11.

Lauramakeup

2018. július 10.

Nekem ez sajnos se nem jo, se nem rossz arckrem. Feladatat ellatja, hidratal, nem hagy ragacsos erzetet, idonkent ujra elo elo veszem, viszont par napos tartos hasznalat utan, nekem feher apro pattanasokat hoz elo. Errol lehet nem a krem tehet, hanem valamelyik osszetevoje. Szamomra kozepes.

Lauramakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Pongyos

2018. július 8.

Nagyon könnyű krém, gyorsan beszívódik, jól hidratál. Finom az illata. Újra fogom venni,

Pongyos
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 8.

kamillakovacs

2018. július 2.

Borfanatikus révén egyértelmű volt, hogy ki kell próbálnom ezt a krémet, és már lassan fél éve használom. Rosszat nem tudok mondani róla, jól hidratál, hamar beszívódik és én szeretem a finom szőlő illatát is, de igazából semmi extra. Ár-érték arányban nagyon jó krém, de újra venni szerintem nem fogom, mert már kicsit meguntam, és valamiért úgy érzem, hogy a Nivea make up starter-hez fogok visszatérni, mert azt valahogy jobban szerettem.

kamillakovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

NatiNati

2018. július 1.

Ez az első olyan krém amit nem érzek úgy, hogy “megáll a bőrömön”. Gyorsan beszívodik és nagyon jól hidratál. Az illata kicsit erős, de meg lehet szokni.

NatiNati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.