KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
Ár: 1500ft , Eladó: missmarple
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Sztellaaaaa

2019. január 17.

Számomra kiváló! Mióta használom sokkal selymesebb és egészségesen fénylőbb a bőröm, tetszik hogy könnyed textúrájú, nem tömíti el a pórusaimat, az összetevők is megfelelőek. Ár-érték arányban verhetetlen.

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

sophiie

2019. január 5.

Update: Édesanyámnak pár használat után nagy, gyulladt pattanásokat okozott, így már ő sem tudja használni.

Szerettem volna szeretni. Nagyon szép a tégely és a csomagolás, baráti áron beszerezhető. Az illata sajnos számomra nagyon erős, az arcomon nem szeretem az ennyire intenzív illatokat. A krém állaga kicsit habos, ami elég érdekes, a szó jó értelmében. Esti felkénés után hagy egy réteget maga után, amit reggel arctísztítóval távolítok el, ez nem tetszik benne. Nekem nagyon nehéz krém és eltömíti a pórusaimat, de édesanyám száraz bőre szereti.

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Ginatural

2019. január 4.

Az éjszakai ránctalanítós változat nem vált be nekem, annak az illata is erősebb ami már zavar és sajnos nem volt kompatibilis a hyaluron szérumommal ( geek and gor.) Ez a hidratálós verzió viszont nagyon tetszik, nem zsírosít nem ragacsos. Ami a legfontosabb hogy jól idomul a rétegzős arcápolásomhoz. Sminkalapnak is jó, nem kukacosodik. Ez egy jó kis krém!

Ginatural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

nonblonde

2019. január 4.

Én a megrögzött TBS rajongó, a Krémmániás vélemények hatására vettem meg, és nem bántam meg. Az illata érdekes, kicsit traubi szódás, de nekem nagyon bejön. :) Az éjszakai krémjét is megvettem végül, az is nagyon jó. Heti 1-2 alkalommal lehet használok majd plusz hidratáló szérumot is télen.

nonblonde
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

Whicky

2019. január 2.

Mind a nappalit mind az éjjszakait használom már kb 3 hete, és nem is tudom... az illata nagyon finom, felkenés után valóban selymes lesz a bőröm, viszont a rendszeres halálát mellett is minden nap olyan száraz az arcom mint a sivatag, olyan, mintha hosszú távon semmit nem érne, csak fél óráig csillapítja a szárazság érzést. Nem venném újra.

Whicky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

csakvi

2018. december 30.

Szerintem borzalmas illata van, ezért a 4 csillag. Nem is értem ezt az illatot, őszintén. :)
Viszont nagyon gyorsan beszívódik és nagyon finom selymes lesz a bőröm tőle. Így télire egyelőre nagyon tetszik. Ha hosszabb távon sem okoz csalódást, akkor lehet, hogy végre megtaláltam az olcsó, cruelty free arckrémet magamnak.

csakvi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

nbrigi93

2018. december 22.

Kellemes szőlőlé illata van, viszont az állagával nem feltétlenül vagyok megelégedve. Kicsit olyan, mintha szételegyedne, darabos inkább, mint krémes. Nem tudom, hogy a szállítás vagy a tárolás során történt-e vele valami, vagy eleve ilyen, de ez kicsit rontott az élményen. A bőröm kellemesen hidratált tőle, de nem biztos, hogy újravenném.

nbrigi93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Lussi

2018. december 17.

Jól hidratál és könnyen beszívódik, de kipattogott az arcom tőle. Valószínűleg az illatanyag miatt, pedig nagyon szerettem az illatát.

Lussi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

kurtikatalin

2018. december 6.

Egyszerűen csodálatos! Az illata, az állaga, amit tesz az arcommal, imádom! Pedig nehéz eset az arcbőröm, mivel kissé zsíros, problémás, de helyenként száraz vízhiányos. De ez a krém maga a tökély!

kurtikatalin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

aszepsegbelulrolfakad

2018. december 5.

Megtaláltam száraz bőröm ideális párját, és az illata....
Pár nap alatt éreztem a változást, minden várakozásomnál jobban elpuhítja a bőröm, és az illata...
Rendkivűl gyorsan beszívódik, és az az illat...
Az állaga különleges, könnyen felvihető és kenhető, és ez az illat...
Csak ajánlani tudom, a legjobb hidratáló krém, és az illata egyszerűen meseszerűen csodálatos, ilyen illatot képzelek el a baba angyaloknak, ha szomorkodom csak megszagolom és már nem is szomorkodom

aszepsegbelulrolfakad
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

Megtaláltam száraz bőröm ideális párját, és az illata....
Rendkivűl gyorsan beszívódik, és az az illat...
Az állaga különleges, könnyen felvihető és kenhető, és ez az illat...

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.