Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
Ár: 1700 , Eladó: Estudante
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy személyes átvétel esetén készpénzben, utalás után postázás is lehetséges.

picibalang

2020. június 3.

nagyon szeretem, többször újravettem már! :) télre inkább a száraz bőrre valót szoktam használni, de igazából mindkettő tök jól bevált, elég hamar beszívódik, jó az illata, és szuperül hidratál :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

SzAngel

2020. június 1.

Imádtam az illatát, de az én bőröm nem szerette. Apró pattanásokat okozott. Kár...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Voki

2020. május 25.

Nagyon finom illata van. Kellemes állagú, nem túl nehéz, lehet rá sminkelni. Egész jól hidratál, de azért önmagában nekem nem elég. Lehet, hogy az én bőröm elbírta volna a száraz bőrre való verziót is, majd ha kipróbálom azt is update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Borsoci22

2020. május 11.

Régóta kerestem a tökéletes nappali hidratálókrémet, ami nem hagy zsíros, ragacsos érzést, ami nem túl nehéz a bőrömnek, ami könnyen beszívódik.
Megtaláltam!!! Feltölt, hidratál, nem okoz pattanásokat. Sőt! Segít a gyulladás mérséklésében, és az utána maradt "seb" gyógyulásában.
A reggeli rutinom fénypontja, amikor ezt az isteni illatú krémet befejezésként felkenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

MLotti

2020. április 24.

Nagyon jó kis termék, télen a száraz bőrre valót használom, nyáron bőven elegendő a normál verzió is. Zselés állagú, gyorsan beszívódik és kényelmesen lehet rá sminkelni. Sokadik alkalommal veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

UrbanTimea

2020. április 23.

Még az első hidratálós kísérleteim egyike, két tégellyel használtam el belőle. Úgy összességében egy kellemes hidratáló, nem irritált, nem tartott egy hétig mire beszívódott, tudtam rá sminkelni. Végül harmadikat nem vettem belőle, de az éjszkai változatát használom. Amúgy én olyan nagy különbségeket nem érzek ezen 2-3000 forintos vonalon, eddig az összes hasonló krémemmel elégedett voltam (az én bőröm nem száraz, nem is zsíros, csak időnként van egy-egy pattanásom). Lehet még újraveszem egyszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

lexyusz

2020. április 15.

Mielőtt ezt a terméket használtam előtte egy másik Helia-D-s arckrémem volt az Aquabumm, de azt is szerettem, bár mikor már nem sok volt benne kicsit fura szaga volt. Miután megvettem és beleszagoltam szerelem volt az illata, nekem nagyon tetszett. Nagyon könnyen fel lehetett vinni, hamar beszívódott és kevés is kellett ahhoz hogy a teljes arcomat bekenhessem. Télen kicsit nekem kevés volt a hideg levegő miatt, de más negatívumot nem tudok felhozni ellene. Most hogy elfogyott vettem egy másik fajta arckrémet kipróbálni, de lehet egyszer még visszatérek hozzá. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

krisztinakasza91

2020. április 11.

Jó árban van, könnyű felvinni a bőrre. Első pillanatban kissé zsíros érzés, később viszont gyönyörűen beszívódik és hidratál. Az illata is nagyon tetszik :)) Kedvenc termékeim között marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

cbf91XD

2020. március 26.

Kellemes az állaga és az illata, szépen beszívódik, szépen hidratál, de inkább csak télen használom, és akkor is éjszakára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

7660

Korcsoport: >54
2020. február 29.

Eléggé zsírosítja az amúgy is zsíros bőrömet. A szaga elviselhetetlen számomra. Legalább visszafogottabb lenne, nem ennyire tömény!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.