Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft , Eladó: Helia-d.hu
sophienyuszi

2019. szeptember 6.

Annyira, de annyira szerettem volna szeretni. Nem is tudom, hány csillagot adjak neki, mert egyszerre szeretem és gyűlölöm. Pár hete kezdtem használni a horvátországi nyaralásunkon. Én imádom az illatát, szerintem nem boros, inkább a Vöslauer vörös szőlős vízre emlékeztet kicsit :D Nekem kevert bőröm van és a nyári időszakban igyekszem minimálisan mennyiségű termékkel, de jól hidratálni. Ez a termék tökéletes erre a célra. Viszont... valamilyen összetevőjétől olyan durva gyulladt pattanások lettek az arcomon, hogy képtelen vagyok tovább használni. Főleg az orrom környékén és a szemöldökömben jelentek meg, tehát ahol aktív a szeborreám az év 365 napján. Így hasonló bőrtípusra abszolút nem ajánlom. Azért megéri vele kísérletezni, mert szépek az összetevői és nagyon olcsó. Az összes Garnier meg hasonló drogériás krémeknél sokkal jobb. De így nekem csak egy hármaska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

lydia

2019. augusztus 23.

Az illata nagyon tetszik és egész jól hidratál, de sajnos nekem pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Cathi

2019. augusztus 17.

Mar jo par eve hasznalom, eddig szerettem is, DE!: most azt vettem eszre, hogy az utobbi idöben nem szivodik be a börömbe, es emiatt ragad az arcom.
Varok meg egy darabig , es akkor irok updatet, de sajnos nem adhatom emiatt meg az 5
csillagot...
+ : jo illata van
+ : az ara jo
+ : nem lesz pattanasom töle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 17.

csillagot...
+ : jo illata van
+ : az ara jo
+ : nem lesz pattanasom töle

Lepketanonc

2019. augusztus 10.

Teljesen beszívódik. Az illata olyan, mint a mustnak. Az ára is optimális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Teljesen beszívódik. Az illata olyan, mint a mustnak. Az ára is optimális.

Tali'Zorah

2019. augusztus 4.

A tokaji aszú esszencia keltette fel az rédeklődésemet, és a szépséges csomagolás. Azóta a 3 tégelynyit elfogyasztom. Engem sem az állaga, sem az illata nem zavar. Jóval kevesebbet hordok fel az arcomra, mint bármilyen más krémből, és így is bőven elég, valamint ragacsos hatást sem hagy. A bőröm hajlamos nem megfelelő krémektől masszívan pattanásosodni, de ennél ez sem fordult elő. Egyelőre nem szándékozom lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Andii017

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 2.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, számítottam,hogy jó lesz. Egyáltalán nem szívódik be, nagyon ragacsos és fényes lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

QueenOfDisaster

2019. július 16.

Az illata nem zavart, pedig féltem, hogy fog. Hidratált nagyjából, de semmi extra. Olyan gyógyszert szedek, ami szárítja a bőröm és hát amellett nekem ez nem elég. Ha a gyógyszer nem lenne tényező, akkor viszont valószínűleg szeretném.
Adok 4 csillagot és ha már nem szedem a gyógyszert valószínűleg kipróbálom még egyszer és felülbírálom az itt írtakat.

Update: egyre kevésbé jó a kapcsolatunk. Pár napja elővettem egy más krémet, amit régebben használtam és pár nap alatt sokkal szebb lett a bőröm tőle, mint ezzel a krémmel volt valaha. Valószínűleg csak azért fogom elhasználni, mert rajtam kívül senki nem bírja a környezetemben az illatát, kidobni pedig sajnálom. Szeretném szeretni a sok jó vélemény miatt, de valahogy nem megy. -1 csillag, legyen 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 16.

BloomRoomBlog

2019. július 11.

Teljesen random vettem meg, de imádom! Nekem nagyon tetszik az illata, édeskés és sokáig érződik. Az állagától elsőre megijedtem, sűrűnek tűnt, de nagyon könnyen beszívódik, smink alá is használom. Puha és hidratált lesz tőle a bőröm egész nap!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

dorkaww

2019. július 9.

Egy barátnőm esküdött rá hogy milyen jó. Igazából ez volt az egyetlen indittatásom amiért megvettem de úgy voltam vele hogy ami másnak bejön nekem még nem biztos, de egy próbát megér. Az illatát én kifejezetten imádom, az állaga elsőre fura volt ugyan, de amint az ember elkeni kellemes krémes hatása lesz. Az arcom azonnal beszívja, mondhatni imadja. Allergiát, pattanásokat nem okozott és érdekes mód egész nap tényleg tartja a kellemes puha hatást. A bőr tényleg hidratált tőle szóval nekem bejött! Pluszba megvettem az éjszakai verziót is most vele barátkozunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Dumitutoj

2019. június 30.

Jó krém, szépen hidratálja a bőrömet.
Az állaga kicsit furcsa, mert nem krémes, hanem inkább zselés egy kicsit, emiatt nem marad a bőrön kivételkor, hanem néha visszacsusszan a tégelybe.

Ha a Tokaji Aszú külsőleg használva ilyen jó a bőrnek, lehet, hogy meg kellene próbálni belülről is alkalmazni... :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 30.

Jó krém, szépen hidratálja a bőrömet.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.