KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 1000Ft , Eladó: Anduska1989
Állapot: Kipróbált , Helyszín: Veszprém, fizetés: Banki fizetés, Személyes átvétel, Foxpost, Postacsomag automata, Posta
Ár: 1290+posta , Eladó: Dori14
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: -, fizetés: Fizetés utalással, szállítás postával

Summerlover

2018. január 19.

Tegnap vásároltam a krémet hirtelen felindulásból és egyenlőre nagyon tetszik. Amellett, hogy szép a tégely, szerintem különleges az illata és jó a textúrája, gazdagon hidratál, feltölti a bőrt. Averde sensitive krémjét használtam eddig és meg is tartom, mert nagyon bevált, de ezt is újra venném. Nyárra nekem vszinü tömör lesz, de így télre tökéletes.

Summerlover
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Ninon

2018. január 18.

Nekem igazán bevált. Nem hagy zsíros érzetet a bőrön, nagyon jól hidratál. Pattanásokat nem okoz, az illatától nem vagyok elájulva de ez egyáltalán nem baj. :)

Ninon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

bettike401

2018. január 18.

Intenzív szőlőillata van, de véleményem szerint nem tolakodó, és elillan hamar. Könnyen beszívódik a bőrbe, nincs utána zsíros érzet. Én éjszakára használom, reggelre puhává varázsolja az arcomat.

bettike401
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

szekelyeni

2018. január 9.

az itteni vélemények alapján vettem meg akciósan, az illata szőlőlé egy az egyben, erős, de szerencsére elillan :) az én bőrömnek nappalra elég sok, nehezen szívta be, ezért inkább este használom és reggelre egy egységesebb bőr vár :) nagyon szuper krém, egy esélyt mindenki adjon neki ennyi pénzért!

szekelyeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Akshoy

2018. január 8.

Sokáig nem találtam igazán jó arckrémet. A legtöbb hidratáló olajos réteget képez a bőrömön és eltömi a pórusaimat, a kevésbé zsírosakat meg mintha nem is használnám. Nem tudom, mi az, amiben ez más, de eddig abszolút az egyik legjobb krém, amit vettem. Télre kicsit kevés ugyan, az éjszakai verzióval együtt használom, de nyárra pl magában is elég volt. Remek illata van, könnyű - nekem ennyi elég

Akshoy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

pita

2018. január 7.

Régóta használom ezt a krémet és imádom! Télen kicsit többet használok, de lélegzik alatta a bőröm, és remekül hidratál. Reggelente ezzel mixelem a BB krémem, mert kicsit sűrű, és a kettő keverve tökéletes.

pita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Illa

2018. január 5.

Az igazat megvallva, nem sok reményt fűztem hozzá, de nagyon kellemesen csalódtam. A csomagolás nem is nagyon foglalkoztat egy arcápoló esetében, azonban mégis meg kell jegyezni, hogyan szép, igényes kis tégelye van. A krém maga valóban nagyon könnyű állagú, átmenet a zselé és a krém között. Az illata nekem kifejezetten tetszik, de ez ugye szubjektív. Egyelőre ejszakára használom (szérum után), és meglepő módon nem bizonyult kevésnek, még így télen sem. Nagyon jól felszívódik, reggelre pedig bársonyos, feltöltött bőrképet eredményez. Nagyon tetszik. Biztos, hogy újravevős, és más krémet is ki fogok próbálni a márkától. Hihetetlen, hogy ilyen olcsón ennyire jó minőségű termékeket kínál a Helia-D!

Illa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

narancsdzsem

2018. január 5.

Nagyon jó krém, mindent hoz, amit az ötcsillagos rajongók írnak. Az illata az, ami kicsit kiborít :) De ezt leszámítva jó vétel.

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Patimami

2018. január 4.

Kellemes állagú. Nagyon tetszik az illata.
Jól hidratál de az utolsó csillagot csak azért nem adtam meg mert nem kaptam tőle extra hatást és kissé fénylik tőle a bőröm.

Patimami
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Kellemes állagú. Nagyon tetszik az illata.

Soly77

2018. január 3.

Olyan nemistudom krém. Hozzáteszem nem használok arckrémet, szérumokkal jól elvagyok, de télen mindig van egy időszak mikor érzem hogy több kell az arcomnak. Idén erre esett a választás. Az erős illata sem zavar, nem mondom hogy kellemes mert eléggé mű szőlő illata van de valahogy túl tudok rajta lépni pedig az ilyen erős illatok szoktak zavarni, ennél valahogy nem. Leginkább éjszakára kenem mert nappalra smink alá nekem sok lenne, de így pont jól kijövünk egymással. Nem okoz irritációt, hamar beszívódik nincs ragacsos érzet utána tehát igazából semmi rosszat nem tudok rá mondani, de megfogalmazhatatlan okokból nem fogom ujra venni.

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.