Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Szemfestéklemosó aloe verával, B5 vitaminnal és gingkoval, mely gyengéden távolítja el a vízálló sminket is, anélkül, hogy szárítana. Vegán termék.

nonblonde

2019. október 9.

Évek óta ezt használtam, szerettem, de mióta új a csomagolása, már nem az igazi. Csípi a szemem, a sminket sem szedi le tökéletesen. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

patvik

2019. október 9.

Nagyon tetszik hogy squalane van benne, ekcémára hajlamos a szemhéjam és környéke, ezért váltottam le az egyébként jól bevált rózsaszín Garnieremet, legalábbis a szemeimre. Tökéletesen leszed mindent, csak rajta kell hagyni a szemhéjon pár másodpercig és lehúzni, nem pedig egyből dörzsölni izomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 9.

BogcaaKiss

2019. október 8.

Én ezt imádom! Nem csak a szememre használom, hanem az egész arcomra, és pár nap alatt úgy rendbe tette a száraz és irritált bőröm, hogy csak néztem. Ugyanez igaz az olajmentes változatára is. 200 forintért a hülyének is megéri ez a hatás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

viviennoo

2019. július 24.

Meglepett a sok negatív megjegyzés. Utazás előtt gondolkodtam, hogy megvegyem-e a garnier micellásvizét utazóméretben kb 1000 ft-ért, ami amúgy se vált be, vagy ezt, akciósan kb 300 ft-ért. Örülök, hogy ezt vettem, nekem nem csípi a szemem egyáltalán, igaz, a smink nagyját lemosom natúr szappannal, de a maradékot egy pillanat alatt leszedi. Olcsó és jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

barbarasudi89

2019. június 11.

Katasztrófa. Vastag olajos réteget hagy maga után, ha szembe kerül akkor csíp és percekig tartó homályt okoz 😳. Nehezen szedi le a sminket, egy alkalomra jó ha épp nincs más. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Nileve

2019. május 31.

Nem szerettem. Nehezen szedte le a sminket és nagyon vastag olajos réteget hagyott, amit utána nehéz volt lemosni, még vízzel is. Kár érte, mert árban nagyon jó és a csomagolása is praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

gyorfiagica

2019. május 27.

Nagy csalódás. Csak nagy nehezen szedi le (dorzsolgetve) a szemsminkemet ami nem is vizallo. Nem fogom sajnos ujra venni, pedig jo lett volna mert pont utazo meretu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

budosbanya

2019. április 19.

Az én szememet nagyon csípi, a festéket nem szedi le, olajos réteg marad utána. Tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

dizabella01

2019. január 27.

Nagyon effektív, a legvízállóbb sminkem is pillanatok alatt feloldja.
Nem használom gyakran, mivel macerás, a vattakorongom nem szívja be könnyen, sokat kell kinyomnom ahhoz, hogy leszedje rendesen a sminkem, dörzsölnöm kell, és erről már leszoktam, így olajos lemosót használok a sminkem leszedésére, ezt az Isana lemosót inkább a sminkhibák korrekciójára alkalmazom, például spirálozás után, amikor a szemhéjam spirálos lesz, vagy a nagyon makacs matt rúzsok eltávolítására.
Viszont aki szereti dörzsölni a szemét, száját, annak jó vétel lehet, mivel tényleg hatásos. Az ára sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Nagyon effektív, a legvízállóbb sminkem is pillanatok alatt feloldja.

viktoriasnt

2019. január 19.

Imádom. Olcsó és jó, hipp-hopp leszedi a sminket, nem irritálja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

Imádom. Olcsó és jó, hipp-hopp leszedi a sminket, nem irritálja a szemem.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone