Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Szemfestéklemosó aloe verával, B5 vitaminnal és gingkoval, mely gyengéden távolítja el a vízálló sminket is, anélkül, hogy szárítana. Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

SweetLikeMee

2023. január 10.

Folyékony mattra száradó rúzsok lemosására használtam, és nagyon szerettem, mivel az olajos fázis nagyon gyorsan és könnyedén lehozza a sminket, durva dörzsölgetés nélkül, a sima micellásvizekkel ellentétben. Szemsmink lemosására viszont nem vált be, mivel az olajos fázis rendre belefolyt a szemembe, és egy időre elhomályosította a látásomat, ráadásul már alapból is kontaktlencsét hordok:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 10.

Kriszta180222

2022. október 18.

Már nem is tudom, hányszor vettem újra. Sokféle terméket kipróbáltam már a szemfesték lemosására, de mindig visszatérek hozzá. Kifogástalanul lemossa még az atombiztos vízálló sminket is, nem irritálja sem a szemet, sem az érzékeny szem alatti területet, és az ára verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 18.

mrsnora

2022. július 8.

Jó kis termék, könnyen lehozza a szemfestéket, szépen teszi a dolgát, ráadásul nagyon jó áron van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 8.

Clear

2022. április 18.

Szuper termék. Olcsó, jól működik, nem bántja a bőröm, könnyen lehozza a sminket. Újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 18.

Mute311

2022. március 19.

Ez egy nagyon szuper termék!! Szépen leszed mindent az arcról, nem illatos, szememet sem bántja, emellett az ára is piszok kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 19.

KKNoemi

2022. február 20.

Árához képest zseniális. A Neurogena Hydro Boost és a Nivea MicellAir vettem meg előtte amelyeket szintén szerettem volna sminklemosásra is használni, azonban ez a pár száz forintos Isana sokkal jobban bevált. Szépen lehozz a szemfestéket.
…. Sajnos 1-2 használat után elkezdte nagyon csípni a szemem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 20.

…. Sajnos 1-2 használat után elkezdte nagyon csípni a szemem!

BlueEyes

2022. február 18.

Árához képest rendben van, jól használható, viszont azért nehezebben szedi le a vízálló szempillaspirált, mint a Nivea olajos lemosója, kicsit talán darabosan, vagy nem is tudom. Emellett pedig szét is keni valamennyire a szemem körül a sminket, tehát utána át kell menni rajta még egyszer (én micellás vízzel szoktam). Nem rossz termék, viszont mivel többet kell vele dörgölni a szemem, mint a Niveával, így én legközelebb biztosan nem ilyet veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 18.

KamiNagy

2021. november 20.

Ennél jobb nem is kell! Olcsó és maradéktalanul tisztít. Utána vizes tisztítót használok és mehet a többi. A bőröm is tisztább mióta így és ezzel tisztítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 20.

fanni200005

2021. október 18.

Szépen lemossa a sminket, de iszonyat kellemetlen az az olajos réteg ami az arcra kerül, hiába használok utána arctisztítót, a közötte lévő kis idő így is elég kellemetlen nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 18.

dorisz93

2021. szeptember 22.

Nem tudom, csak bennem lehet-e a hiba, a jó értékelések miatt vettem meg a lerobbanthatatlan SkyHigh spirál könnyebb eltávolítása érdekében. Előtte a Garnier olajos, kétfázisú micellás vizét használtam, hatékonyság szempontjából ugyanolyan jók, de amíg az nem bántotta a szemkörnyékemet, ez iszonyúan csípte, pedig nincs érzékeny bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice