Isana

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angyalka22, Módosítva: 2019. szeptember 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Erősen károsodott és száraz hajra, Argán olajjal. Az Isana Hair hajápoló olaj argán és napraforgóolajból álló gazdag ápoló komplexuma gyorsan beszívódik a hajba és azonnal, egészen a hajvégekig hatolóan csillogóbbá varázsolja, anélkül hogy károsítaná azt vagy vagy zsíros nyomokat hagyna. Ultra könnyű, erős hatóanyag formulája ápolja az erősen károsofott és száraz hajat, hogy az egészséges, erős és fényló legyen.

berenyitica

2021. június 22.

Nagyon finom az illata, de a hatása elég átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Nagyon finom az illata, de a hatása elég átlagos.

wallflower87

2021. május 30.

Pénzárcabarát kis termék, ami nem is rossz - isteni az illata, jó az állaga, nem mellesleg pedig 1 flakon még rendszeres használattal is meglepően sokáig kitart, mivel kevés is elég belőle és így nagyon lassan fogy. Azért nem kell tőle csodákat várni ezen az áron, hiszen nem egy professzionális, minőségi összetevőkből álló termékről van szó, de annak beválhat, aki alapból egészséges hajjal van megáldva és nem akar, vagy tud túl sokat költeni egy hajolaljra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

moncsosz

2021. április 29.

Egy éve használom, minden hajmosás után, és még mindig félig van a flakon. Zseniális, tudja a dolgát. A fodrászom szerint dúsabb a hajam, mint volt, ez az egy újdonság, amit az utóbbi időben bevontam az általános hajápolási szokásaimba, szóval, lehet ő a felelős :DDD Biztosan vásárolni fogom még.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 29.

Esovaro

2021. április 23.

Semmi értelme benne a szilikonnak! Ezáltal nem ápol, csak eltakar, és csak szulfáttal lehet kimosni. Ez a termék semmit sem ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 23.

t.dia97

2021. április 13.

Szerintem tökéletes hajolaj, csillogó lett tőle a hajam és puha :) egy pumpával szoktam kinyomni belőle és azt oszlatom el a vizes hajon imádom a végeredményt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Zsofi201

2021. április 13.

Hajmosás előtt kenem be jó alaposan (hogy már tocsogjon benne) és rajta hagyom egész éjszaka, de legalább fél napot ha tehetem. A szőkített hajvégeimet jól ápolja, de szerintem bármelyik másik olaj is megtenné ezt a szintet. Mindennapi hajápolónak nem tudnám elképzelni ahhoz tényleg nagyon elnehezíti a hajat. Nem fogom újravenni még keresem az igazit, de megnyugtató, hogy ez úgy nagyjából okés B tervnek itt lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Nyunyoo

2021. március 24.

A drogériás hajolajak közül abszolút ő a kedvenc!! Nekem nagyon bejön az illata, és szépen teszi is a dolgát. Nagyon töredezett, sérült hajammal konkrétan csodát tett a többihez képest. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Csokiskeksz

2021. január 19.

A fodrászom javasolta, hogy használjak argánolajat, mert a festett hajam nagyon száraz a hajvégeknél. Ez a termék szépen rendbehozta a "seprűs" hajvégeimet, sokkal egészségesebbnek néz ki a hajam amióta használom, és sokáig elég, mert nagyon kevés kell belőle egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

hdori23

2021. január 1.

Sajnos az egyik kedvenc hajvégápolóm már nem kapható, és mindig új olajokkal kísérletezem. Régóta szemeztem vele már itt Krémmánián most végre meg is vettem.
Ár érték arányban nagyon jó, szerintem jó minőségű az olaj,bár meglepődtem mert nagyobb százalékban inkább napraforgó olajat tartalmaz mint argán olajat..valóban utána puha és ápolt hatást kelt, de hosszútávon nem hiszem hogy jó barátok leszünk, de mindenképpen elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

Olív

2020. december 17.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Párszor használtam még csak, de egyelőre nagyon tetszik. Gyönyörű, puha, fényes lesz tőle a hajam és az illata!!....Magyon tetszik, úgy ahogy van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol