Isana

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angyalka22, Módosítva: 2019. szeptember 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Erősen károsodott és száraz hajra, Argán olajjal. Az Isana Hair hajápoló olaj argán és napraforgóolajból álló gazdag ápoló komplexuma gyorsan beszívódik a hajba és azonnal, egészen a hajvégekig hatolóan csillogóbbá varázsolja, anélkül hogy károsítaná azt vagy vagy zsíros nyomokat hagyna. Ultra könnyű, erős hatóanyag formulája ápolja az erősen károsofott és száraz hajat, hogy az egészséges, erős és fényló legyen.

racheldawes

2020. január 10.

Két hete használom és eddig nagyon tetszik. A L'oréal Elseve selymes olaját váltotta fel, és sokkal selymesebbé, puhábbá vált tőle a hajam, kifésülni is könnyebb, összességében egészségesebbnek tűnik. A diszkrét illatát is kedvelem, és előnye, hogy csupán két-három kisebb pumpálás elegendő még az én hátközépig érő, dús zuhatagomra is, így szerintem sokáig kitart majd. Megéri kipróbálni, mert simán felveszi a versenyt a drágább versenytársaival, sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

gre05

2019. december 29.

Annyira, de annyira imádom, hogy soha többet nem fogok más hajvégápolót használni. Akár vizes, akár száraz hajvégén könnyen beszívódik és hihetetlenül selymes tapintatú lesz tőle az alapból szálkás, töredezett hajam. Hajvasalás előtt is mindig használom. Ár-érték arányban is kedvező, nagyon sokáig kitart, majdnem egy évig elég. Ezzel a termékkel én megtaláltam a tökéletes hajolajat, ami végre nem zsírosít és nehezíti el a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

newsfeed

2019. december 21.

Miután kifogyott a kedvenc Balea hajvégápolóm, ő landolt a kosaramban, “próba-cseresznye”. Szerettem volna egy ilyen kencét, amin látom, mennyi van még az üvegcsében, mivel az előző - egyébként csodálatos - termékemnek pont ez volt a hátránya. És itt emelném ki a legpozitívabb csalódást vele kapcsolatban; brutálisan sokáig elég. Majdnem fél éve használom rendszeresen és alig fogyott belőle. Úgy számítom, hogy heti 2-3 hajmosás mellett is elég lesz még 2-2,5 évig biztosan, ami nem mellékes szempont az amúgy teljesen átlagos ára mellett. Először ijesztő volt számomra a masszív, zsíros átlaga, de eddig még egyszer sem sikerült túltolnom a használatát, hál’ Istennek. Nagyon jó a kis pumpa a tetején, a középhosszú hajamra is elég 1 nyomásnyi belőle. Emellett az illata is csodálatos. A következő hajmosásig érzem a fényes, erős végekben a jó, kicsit sem tolakodó illatot. Bár mást is használok a loboncomra, mióta ő is a hajápolási rutinom szerves része, az egyébként 3 havonkénti elkerülhetetlen “fodrászolás” is elkerült a félévben. Jó kis termék, mindenképpen vissza térek még hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

melita93

2019. december 17.

Ár-érték arányban teljesen elfogadható. Az illata is jó, nem ragad, puha lesz a hajam tőle. Fogyóban van, viszont annyira nem lett szerelem, hogy újravegyem. Ettől függetlenül megérdemli a 4*-ot, mert nem egy rossz termék, viszont én még keresem az igazit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

vhsz

2019. december 9.

Korábban egy jobb minőségű terméket használtam, de van ennél rosszabb is. Ezért az árért nem olyan rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Chery

2019. december 7.

A hajvégeimre használom, törölköző száraz vagy teljesen száraz hajon. Nekem bevált, sok embernek is ajánlottam már. Én amúgy is szeretem az Isana-s termékeket.
A hatás: -illata jó
-puha lesz a vége, nem látszik hogy törött lenne
-sokáig tart
-könnyebben fésülhető

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

A hatás: -illata jó
-puha lesz a vége, nem látszik hogy törött lenne
-sokáig tart
-könnyebben fésülhető

Audry1

2019. október 18.

Sajnos a Baleától (konkurencia) használt és szeretett (mindkét!) hajvégápoló olajaim be lettek vonva, így sajnos át kellett pártolnom máshova. Az Isana márkát amúgy eleve szeretem, szóval gondoltam megnézem mi van a piacon.
Ennek ellenére már aznap kipróbáltam. Még nedves hajon nem használtam, csak szárazon. Picit lassabban szívta be a hajam, az illata nekem kellemes volt és kivételesen reggel egy ideig még éreztem is a hajamon, ami egyébként meglepett, mert általában nem szoktam. Miután beszívta a hajam nem nehezítette el a hajvégeimet, pedig az utolsó 5-8 centit bekentem vele.
Könnyen fésülhető volt, nem ragadt sem a kezem sem a hajam, jól le is jött a kezemről is az olaj és tényleg elég 1-2 pumpálásnyi maximum. Ha valaki szerencsés és sok haja van, akkor is elégnek kell lennie 3 pumpálásnyinak szerintem.
Hajvasalóm vízgőzös jó sok éve, olyan 140 és 170 fokon szoktam egyenesíteni a hajamat vele. Elvileg 230 fokig hőálló a termék, szóval addig védi a hajat, ezt viszont csak hosszabb távon tudom tesztelni, egyelőre az első hőpróbát 170 foknál kiállta.

Összességében én meg vagyok vele elégedve, majd még kiderül nedves haj megszáradása után is véd-e. Nekem egyelőre megelőlegezett 5 csillag! :)

Ui.: Arra vigyázat, hogy NEM szabad fejtetőre is kenni vagy túl sokat, mert az minden olajnál zsírosít és elnehezít! A másik, hogy SOHA nem szabad úgy hajat egyenesíteni, hogy van még a hajvégen olaj és nem szívódott még be, ugyanis kemény és zsíros hatású lesz tőle a hajvég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Mantra

2019. október 11.

Váll alatt érő hajamra három nyomásnyit használok a törölközőszáraz hajamra. Az illata finom, de semmi extra. A kezemről klasszul lejön, nem ragad, mint a HeliaD. Könnyen fesülhetővé teszi a hajamat. A végeredmény fényes, sima haj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

AnGeska

2019. október 7.

Az illatán kívül semmi pozitívumot nem tapasztaltam a használata során. :(
- Egyáltalán nem teszi kifésülhetővé a hajam
- Nehéz eloszlatni a hajon
- Nagyon elnehezíti és nagyon gyorsan zsírossá teszi a hajam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Az illatán kívül semmi pozitívumot nem tapasztaltam a használata során. :(
- Egyáltalán nem teszi kifésülhetővé a hajam
- Nehéz eloszlatni a hajon
- Nagyon elnehezíti és nagyon gyorsan zsírossá teszi a hajam

Kitsyke

2019. augusztus 31.

Már kétszer újra vettem de mindig más csomagolásban van. Illata megunhatatlan... Kellemes.. Imàdom!!!Nagyon eltalálták. Nem rossz olaj, de nem mindig használ...en tobbet szoktam tenni ra, mivel nagyon suru... nem hagy zsiros erzetet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!