Isana

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angyalka22, Módosítva: 2022. február 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Az Isana Hair hajápoló olaj argán és napraforgóolajból álló gazdag ápoló komplexuma gyorsan beszívódik a hajba és azonnal, egészen a hajvégekig hatolóan csillogóbbá varázsolja, anélkül hogy károsítaná azt vagy vagy zsíros nyomokat hagyna. Ultra könnyű, erős hatóanyag formulája ápolja az erősen károsofott és száraz hajat, hogy az egészséges, erős és fényló legyen.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Szaszika94

2022. július 21.

Imádom, ez egy csoda ennyi pénzért. Bárkinek ajánlottam eddig mindenki meg volt vele elégedve.
Szerintem tudja azt amit drágább társai.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 21.

Szerintem tudja azt amit drágább társai.

Redhoney

2022. június 18.

Én általában a professzionálisabb hajolajakat szoktam próbálgatni, de a rengeteg pozitív vélemény miatt megvettem ezt. Nekem nem volt egy nagy durranás, minden este használok hajolajat a hajvégeimre, de ez számomra nem az igazi. VISZONT! Kipróbáltam hajmosás előtti extra ápolás gyanánt, úgy viszont kiváló! 2 hetente használom. Összességében így 4 csillagra tudom értékelni, ár-érték arányban 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 18.

MissKrux

2022. június 17.

Nekem nagyon bevált ez a hajolaj, minden fésülködés előtt használom. Egy pumpányi adag elég belőle vállig érő hajamra, egyáltalán nem nehezíti el a hajvégeket.

update: időközben megvettem a Revox olaját is, felváltva használom őket. A szőkített, magas porozitású hajvégeimnek sokkal jobban tetszik ez az Isana olaj, mint a Revox. Szóval maradok ennél hosszútávon. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 17.

cincoo

2022. május 23.

szuper termék, a száraz, fakó hajamat mindig fényesebbé varázsolja, kevés is elég belőle, pénztárcabarát. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 23.

rbvrs

2022. április 26.

Nagyon szeretem ezt a hajformázót. Általában hajszárítás után kenem fel és ezzel formázom a hajamat. Nagyon hatásos, puha lesz tőle a hajam, tartósan helyén tartja a tincseket és nem mellesleg olcsó. Ha sokat tettem, kicsit zsíros hatása lett a hajamnak, elnehezítette a tincseket, de ezt ki kellett tapasztalni és már kevesebb mennyiséget használok, így viszont tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

BeataK

2022. április 21.

Isteni illata van, szárazon és nedvesen is jól használható és nem zsírosít, nem nehezíti el a hajvéget. Nagyon puha, fényes lesz tőle a hajam és végre nem is száll úgy, mint szokott. Drágább termékeket is simán leköröz, jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 21.

szucsregina

2022. április 2.

Kétszer vettem újra ezt a terméket. Nagyon jó illata van, kellemesen ápolja a hajamat és nem nehezedik el tőle. Jó àrban van!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 2.

Dorina09

2022. március 17.

Imádom, ez valóban egy csodaszer. A nedves hajamon szoktam használni, főként a hajvégeimen és egyáltalán nem zsírosítja így a hajamat. Kicsit sem bántam meg, hogy megvettem ezt a terméket! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 17.

ChubbyCat

2022. március 10.

Örülök, hogy megvettem.
Igénybe vett hajam van és nagyon kellett valami utókezelő, amitől lágyabb esése lesz. Nem szabad túltolni, mert zsíros hatású lesz a haj. Egyébként valóban beszívódik, nem áll szanaszét a hajam, jobbnak tűnik a hajszerkezetem is. Illata nem nagyon tetszik, ellenben hatékonynak tűnik, úgyhogy marad 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 10.

Örülök, hogy megvettem.

Petra0408

2022. február 3.

Nedves és száraz hajon is szuper, nem nehezíti el, gyönyörűen beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. A hajam puha tőle és az illata is nagyon jó. A pumpája is praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol