Isana

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angyalka22, Módosítva: 2019. szeptember 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Erősen károsodott és száraz hajra, Argán olajjal. Az Isana Hair hajápoló olaj argán és napraforgóolajból álló gazdag ápoló komplexuma gyorsan beszívódik a hajba és azonnal, egészen a hajvégekig hatolóan csillogóbbá varázsolja, anélkül hogy károsítaná azt vagy vagy zsíros nyomokat hagyna. Ultra könnyű, erős hatóanyag formulája ápolja az erősen károsofott és száraz hajat, hogy az egészséges, erős és fényló legyen.

asztaloskinga

2020. augusztus 4.

Nekem nagyon tetszik. Hosszú és dús hajam van. Használom már kb 2 hónapja és még fele sem fogyott el. 5-6 hónapig szerintem simán elég lesz. Jó az illata, nem hagy zsíros érzetet. Egyszer-kétszer előfordult hogy egy kis tincsre sok került és akkor már látszott de az az én hibám volt, nem a terméké. Összességében nagyon szeretem, jó áron sok termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Kitsyke

2020. augusztus 2.

Már kétszer újra vettem de mindig más csomagolásban van. Illata megunhatatlan... Kellemes.. Imàdom!!!Nagyon eltalálták. Nem rossz olaj, de nem mindig használ...en tobbet szoktam tenni ra.. nem hagy zsiros erzetet..

frissites: sokaig eleg ;) mar regota hasznalom, meg mindig van benne es hasznal, nyaron ha kell mindennap bekenem vele...
baleasat hasznaltam 2x de az semmit nem ert, es annak eleg mu illata van... nyugodtan tegyetek belole, elejen zsirosnak tunik de eltunik gyorsan;)
szerintem kifogom probalni a hovedos hajvegapolojat is.
tele van szilikonnal :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

szerintem kifogom probalni a hovedos hajvegapolojat is.
tele van szilikonnal :/

Vivien0524

2020. július 22.

Nem rég kezdtem el használni. Kevés elég belőle szóval biztosan sokáig elég lesz. Eddig elégedett vagyok vele, az egyetlen problémám, hogy az illata nem tetszik, nekem kicsit öreg asszonyos,ezért levontam egy csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Bogirl*

2020. július 18.

Első néhány alkalom után nem nyert meg, aztán rájöttem, hogy máshol lehet a bibi. Gyorsan be is iratkoztam fodrászhoz, az igen száraz töredezett hajvégektől megszabadultam. Azóta viszont imádom, minden hajmosás után a nedves hajamba masszirozok belőle, majd szárazon még egy pumpànyit eloszlatok rajta. Két hajmosás között is alkalmazok 1-2 reggel egy pumpànyit és idejét nem tudom, hogy mikor volt utoljára ilyen puha a hajam. ☺

Az biztos, hogy nagyon sokáig elég lesz, hiszen 2 hónap után még alig hiányzik belőle. Egyenlőre tetszik, remélem hosszútávon is bevàlik majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

DHenrietta

2020. július 15.

Isteni az illata és szinte kifogyhatatlan. Kicsit tömény, de szerencsére hamar mérséklődik és utána már kellemes a használata. Hamar beszívja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

fanni06

2020. július 2.

Már kb. 3 hete használom heti 2x, nagyon imádom. Ár- érték arányban is kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

Már kb. 3 hete használom heti 2x, nagyon imádom. Ár- érték arányban is kiváló.

ildi95

2020. június 11.

Gondoltam a Balea-verzió után kipróbálom. Nagyon jó kis olaj, jó az illata, de a Baleásat nem kőrözi le. Ár-érték arányban nagyon jó, teszi a dolgát is, de még mindig a másik az etalon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

bibike2000

2020. április 16.

Nagyon jó minőségű, sokáig elég. A drágábbakat simán lekörözi. Aranyos kis illata van. Megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Ivy1986

2020. április 14.

Igazából egy hajvég ápolót szerettem volna, a többit drágállottam,így momdom próba szerencse kripróbálom. Meg kell hogy mondjam nagyon meg vagyok elégedve vele,tud annyit mint a drágább fajták. Az illata isteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

tincsa611

2020. április 13.

Én teljesen odáig vagyok érte! Közvetlenül hajmosás után használom nedves hajon, szerintem nagyon szuper. Jó masszív, erős olaj, viszont a hajon egyáltalán nem hagy zsíros, nehéz érzetet. Kicsit féltem tőle, hogy száradás után milyen lesz a végeredmény, de teljesen okés, szép fényes és puha lesz a hajvég. Hátközépig érő hajamon szerintem nagyjából másfél-2 éve használom heti 2-3x, alkalmanként durván 5-6 pumpálásnyit, és még kb. negyedig van, úgyhogy emiatt is bazinagy pirospont jár neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol