Isana

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angyalka22, Módosítva: 2019. szeptember 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Erősen károsodott és száraz hajra, Argán olajjal. Az Isana Hair hajápoló olaj argán és napraforgóolajból álló gazdag ápoló komplexuma gyorsan beszívódik a hajba és azonnal, egészen a hajvégekig hatolóan csillogóbbá varázsolja, anélkül hogy károsítaná azt vagy vagy zsíros nyomokat hagyna. Ultra könnyű, erős hatóanyag formulája ápolja az erősen károsofott és száraz hajat, hogy az egészséges, erős és fényló legyen.

Audry1

2019. október 18.

Sajnos a Baleától (konkurencia) használt és szeretett (mindkét!) hajvégápoló olajaim be lettek vonva, így sajnos át kellett pártolnom máshova. Az Isana márkát amúgy eleve szeretem, szóval gondoltam megnézem mi van a piacon.
Ennek ellenére már aznap kipróbáltam. Még nedves hajon nem használtam, csak szárazon. Picit lassabban szívta be a hajam, az illata nekem kellemes volt és kivételesen reggel egy ideig még éreztem is a hajamon, ami egyébként meglepett, mert általában nem szoktam. Miután beszívta a hajam nem nehezítette el a hajvégeimet, pedig az utolsó 5-8 centit bekentem vele.
Könnyen fésülhető volt, nem ragadt sem a kezem sem a hajam, jól le is jött a kezemről is az olaj és tényleg elég 1-2 pumpálásnyi maximum. Ha valaki szerencsés és sok haja van, akkor is elégnek kell lennie 3 pumpálásnyinak szerintem.
Hajvasalóm vízgőzös jó sok éve, olyan 140 és 170 fokon szoktam egyenesíteni a hajamat vele. Elvileg 230 fokig hőálló a termék, szóval addig védi a hajat, ezt viszont csak hosszabb távon tudom tesztelni, egyelőre az első hőpróbát 170 foknál kiállta.

Összességében én meg vagyok vele elégedve, majd még kiderül nedves haj megszáradása után is véd-e. Nekem egyelőre megelőlegezett 5 csillag! :)

Ui.: Arra vigyázat, hogy NEM szabad fejtetőre is kenni vagy túl sokat, mert az minden olajnál zsírosít és elnehezít! A másik, hogy SOHA nem szabad úgy hajat egyenesíteni, hogy van még a hajvégen olaj és nem szívódott még be, ugyanis kemény és zsíros hatású lesz tőle a hajvég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Mantra

2019. október 11.

Váll alatt érő hajamra három nyomásnyit használok a törölközőszáraz hajamra. Az illata finom, de semmi extra. A kezemről klasszul lejön, nem ragad, mint a HeliaD. Könnyen fesülhetővé teszi a hajamat. A végeredmény fényes, sima haj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

AnGeska

2019. október 7.

Az illatán kívül semmi pozitívumot nem tapasztaltam a használata során. :(
- Egyáltalán nem teszi kifésülhetővé a hajam
- Nehéz eloszlatni a hajon
- Nagyon elnehezíti és nagyon gyorsan zsírossá teszi a hajam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Az illatán kívül semmi pozitívumot nem tapasztaltam a használata során. :(
- Egyáltalán nem teszi kifésülhetővé a hajam
- Nehéz eloszlatni a hajon
- Nagyon elnehezíti és nagyon gyorsan zsírossá teszi a hajam

Kitsyke

2019. augusztus 31.

Már kétszer újra vettem de mindig más csomagolásban van. Illata megunhatatlan... Kellemes.. Imàdom!!!Nagyon eltalálták. Nem rossz olaj, de nem mindig használ...en tobbet szoktam tenni ra, mivel nagyon suru... nem hagy zsiros erzetet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Valkyrie

2019. augusztus 13.

Jelenleg az üveg felénél tartok, de imádom! :) Az utóbbi időben elég száraz volt a hajam vége, ezért kerestem rá valami "csodaszert".
Megfelelő mennyiség felvitele után egyáltalán nem hagy zsíros érzetet a hajon, és amióta használom, már többen is megjegyezték, hogy mennyire selymes és puha a hajam. :D Elképzelhető, hogy miután elfogyott, kipróbálok valami mást is, de eddig nagy kedvenc. Baromi sokáig elég, és ár érték arányban szerintem teljes mértékben megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

salvi02

2019. augusztus 9.

Kb 2 évig használtam ezt a terméket és azt kell mondjam nekem bevált
1 termék nagyon sokáig elég, nem nehezíti el a hajat, ha megfelelő mennyiséget használok akkor nem is kelt zsíros kinézetet (túlzásba lehet esni hiszen minél fényesebb hajat szeretnénk)
Most váltottam egy másik isanás testvérére

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Kb 2 évig használtam ezt a terméket és azt kell mondjam nekem bevált
Most váltottam egy másik isanás testvérére

pBeata

2019. augusztus 7.

Nekem nagyon bevált. Jó áron van és nagyon sokáig elé. Az illatát is imádom. Mindenképp újravevős a számomra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

rszandra

2019. augusztus 5.

Nagyon jó kis termék, jó áron, szerintem kellemes az illata is. Sokáig elég, mert nem kell belőle sok, így nem is nehezíti el a hajat, nem ragad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

avalanche

2019. augusztus 1.

Évek óta használom, szuperül bevált, sokkal kevésbé töredezettek a hajvégeim amióta használom. Annyira érdemes figyelni, hogy bár nagy a csábítás, hogy megfürdesd rendesen a hajad benne, hogy minél többet kapjon a pozitív hatásaiból, de ha többet rakok a hajamra, mint amit be tud szívni, akkor zsíros, elnehezült, nem szép végeredményt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

ClaraWolf04

2019. július 25.

Sajnos nekem nem vállt be. Túlságosan sűrű és ragadós az állaga, az illata sem éppen a legjobb... A hajamat sajnos szárította, így kevés használat után kénytelen voltam másnak adni. Sajnos ez nem az én termékem volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!