Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a szem- és szájkörnyékápoló szérum Hydro komplexszel és hialuronnal gyors és intenzív hidratáló hatású. Kalparin®-t (bretagni algakivonat) és sheavajat tartalmazó speciális formulával optimális hidratálást nyújt, feszesít, javítja a bőrképet és simítja az apró ráncokat. Az érzékeny szem- és szájkörnyék ápolt, friss kinézetéért.

Dermatológiailag és szemorvosok által tesztelt. Kontaktlencsét viselők is használhatják. Bőrsemleges pH. Vegán termék.

Verena

2020. január 22.

Elfogyott a korábbi koreai krémem, az újra meg még várhatok egy darabig, úgyhogy gondoltam veszek addig is vmit olcsót a drogériában, a semminél csak jobb lehet alapon. Viszonylag gyorsan felszívódik, de nem hidratál túlzottan, pedig nem száraz a bőröm. Ami viszont a világból kikerget, hogy kukacosodik, így nem egyszerű sminkelni rá. Hatását tekintve pedig pont olyan, mintha semmit sem használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

HNReni

2019. november 12.

Pár hete használom. Az állaga nagyon könnyed, egyáltalán nem egy nehéz krém. Nagyon hamar beszívódik, kevés is elég belőle, ennek ellenére nagyon jól hidratál. Irritációt egyáltalán nem okozott. Nagyon elégedett vagyok vele. Mintha a kezdődő kis ráncok is kevésbé látszanak mióta ezt használom. Biztos hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

ImolaV15

2019. október 12.

Egy ideje már aggasztanak a kis kezdődő szemráncaim, bár Anyukám szerint 22 évesen ez csak a folytonos kialvatlanság velejárója:D Gondoltam egy próbát megér ennyi pénzért, nem is csalódtam benne. Hidratál, kisimultabbnak tűnik a szemkörnyék, hamar beissza a bőröm, de a táskáimon nem sokat javít, szóval az a nagy hűha érzés elmaradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

vkata96

2019. október 12.

Szeretem az ilyen kis drogériás kincseket, erre a glamour napon találtam rá. El se akartam hinni, hogy ilyen szép összetevői vannak. Alapvetően nem a ráncok miatt akartam kipróbálni, hanem csak szimplán egy kis plusz hidratálásért. Könnyű állaga van, gyorsan beszívódik, és tényleg hidratál. Ahogy a leírásban szerepel, szajkornyekre is kenem, mert ott ilyenkor már kezd kiszáradni a bőröm és ez szépen eltüntette a száraz részeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

racheldawes

2019. szeptember 23.

Nyár eleje óta használom, az itt olvasott jó vélemények hatására vásároltam meg. A kiszerelése nagyon praktikus, a krém maga kissé vizes jellegű, de könnyen beszívódik, így smink alatt is működik. Irritációt nem okozott, az összetevői is elég szépek. A minimális mimikai, halvány vonalakat nem tette kevésbé láthatóvá, de a hidratáló hatásával meg voltam elégedve, a nyári időszakban legalábbis elegendőnek bizonyult. Összességében nem rossz termék (pláne ilyen áron), de a hidegebb idő beköszöntével valószínűleg nekem kevés lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

angelina69

2019. május 16.

Jelenleg éppen ezt használom, úgy 10 napja. A bőrömet nem bántja, nem pattogok ki tőle. Kicsit híg az állaga, de jól hidratál, gyorsan felszívódik, nem ragad, nem hagy olajos filmréteget. Nagyon kevés kell belőle, és elég jól el tudom oszlatni. Fiatalabb koromban még nem kellett nyáron krémet használnom, de mostanában sajnos már kell. Igyekszem könnyű állagú krémet keresni, ami nem gátolja az arcom izzadását, és az izzadsággal keveredve nem okoz problémát. Remélem nyárra ez a termék fog maradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 16.

bernadd

2019. március 30.

Iszonyatosan nagy az alvás igényem, 6 óra alvásnál már karikásak szemeim, mióta ezt használom, azóta nem úgy nézek ki, mint egy zombi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

katagali92

2019. február 18.

Gondoltam kipróbálom, mivel pont a szám környékén vannak száraz foltok, de felindulásból az egész arcomra kentem. Alig hiszek a szememnek, az apró ráncaim és foltjaim látványosan halványultak, az arcom elkezdett magától felvenni egy kis fényt végre. Szerintem nagyon megéri ez a kis termék, 100%-osan elégedett vagyok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Qwerty

2019. február 5.

Akciósan vettem, gondoltam egy próbát megér hétszázvalamennyiért. Már 2-3 használat után látszott a javulás. A 40+-os megereszkedett, elvékonyodott, aszalódásnak indult szemkörnyékkel csodát tesz. Nem akartam elhinni, de kevésbé lóg a szemhéjam. A pumpás kiszerelés is jó, csak óvatosan kell nyomni, egy cseppnyi is bőven elég.
A számra is kentem kicsit, de azon nem látszott semmi, viszont kis ideig nagyon puha lett tőle, pont úgy, mint bármelyik arckrémtől. Szóval a számra nem kenegetem többet, de a szemkörnyékre tényleg jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

rockroka

2019. január 28.

Egy másik Isana szemkörnyékápolót használtam eddig (tubusos volt, és picit olcsóbb), de legutóbb nem találtam a boltban, ezért ezt vettem. Nekem jobban tetszett annak a tubusos kiszerelése, mert pont annyit nyomtam ki, amennyit akartam, a pumpásnál jobban oda kell figyelni. Annak sűrűbb volt az állaga, ez egy könnyebb krém. Elhasználom, de szerintem ez egy elég átlagos krém. Sminkelni jól lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Pantolactone