Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a szem- és szájkörnyékápoló szérum Hydro komplexszel és hialuronnal gyors és intenzív hidratáló hatású. Kalparin®-t (bretagni algakivonat) és sheavajat tartalmazó speciális formulával optimális hidratálást nyújt, feszesít, javítja a bőrképet és simítja az apró ráncokat. Az érzékeny szem- és szájkörnyék ápolt, friss kinézetéért.

Dermatológiailag és szemorvosok által tesztelt. Kontaktlencsét viselők is használhatják. Bőrsemleges pH. Vegán termék.

angelina69

2019. május 16.

Jelenleg éppen ezt használom, úgy 10 napja. A bőrömet nem bántja, nem pattogok ki tőle. Kicsit híg az állaga, de jól hidratál, gyorsan felszívódik, nem ragad, nem hagy olajos filmréteget. Nagyon kevés kell belőle, és elég jól el tudom oszlatni. Fiatalabb koromban még nem kellett nyáron krémet használnom, de mostanában sajnos már kell. Igyekszem könnyű állagú krémet keresni, ami nem gátolja az arcom izzadását, és az izzadsággal keveredve nem okoz problémát. Remélem nyárra ez a termék fog maradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 16.

bernadd

2019. március 30.

Iszonyatosan nagy az alvás igényem, 6 óra alvásnál már karikásak szemeim, mióta ezt használom, azóta nem úgy nézek ki, mint egy zombi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

katagali92

2019. február 18.

Gondoltam kipróbálom, mivel pont a szám környékén vannak száraz foltok, de felindulásból az egész arcomra kentem. Alig hiszek a szememnek, az apró ráncaim és foltjaim látványosan halványultak, az arcom elkezdett magától felvenni egy kis fényt végre. Szerintem nagyon megéri ez a kis termék, 100%-osan elégedett vagyok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Qwerty

2019. február 5.

Akciósan vettem, gondoltam egy próbát megér hétszázvalamennyiért. Már 2-3 használat után látszott a javulás. A 40+-os megereszkedett, elvékonyodott, aszalódásnak indult szemkörnyékkel csodát tesz. Nem akartam elhinni, de kevésbé lóg a szemhéjam. A pumpás kiszerelés is jó, csak óvatosan kell nyomni, egy cseppnyi is bőven elég.
A számra is kentem kicsit, de azon nem látszott semmi, viszont kis ideig nagyon puha lett tőle, pont úgy, mint bármelyik arckrémtől. Szóval a számra nem kenegetem többet, de a szemkörnyékre tényleg jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

rockroka

2019. január 28.

Egy másik Isana szemkörnyékápolót használtam eddig (tubusos volt, és picit olcsóbb), de legutóbb nem találtam a boltban, ezért ezt vettem. Nekem jobban tetszett annak a tubusos kiszerelése, mert pont annyit nyomtam ki, amennyit akartam, a pumpásnál jobban oda kell figyelni. Annak sűrűbb volt az állaga, ez egy könnyebb krém. Elhasználom, de szerintem ez egy elég átlagos krém. Sminkelni jól lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

PDEva

2018. december 28.

Nekem nagyon bejött! A Hydro Booster hidratáló krémmel együtt használom (ami szintén bejött, korábban véleményeztem). Kellett egy olcsó hidratáló az érzékeny szemkörnyékemre, passzolt az arckrémemhez, és nekem is az tetszett,hogy 2 az 1-ben, az ajkak környékére is jó. (Bár,ha belegondolunk, ami a szem környékén nem irritál, az valószínűleg a szájnál sem fog... és valószínű,más ápolókat is lehetne oda kenni... No, ez csak egy kis spontán kitérő volt.) Az orrom melletti érzékenyebb részekre is kenem, illetve a két szemöldököm között gyakorta hámló részre. Már egy hét használat után is érezhetően kisimult, gyógyult ez a bőrrész is. Tehát, szépen hidratál a megfelelő területeken.
Tölt-e a hialuron tartalom? Nem ezzel a céllal vettem, de nálam IGEN. Szemkörnyék: a terhesség alatt és utána két évig nem nagyon foglalkoztam sminkeléssel, nemrég kezdtem újra, és mostanában vettem észre a szemhéjárnyékolás gyakorlása közben,hogy bizony a mozgó szemhéjam feletti bőrredő megereszkedett. Egyébként is azok közé tartozok,akiknek alapból rejtettebb a szemhéjuk. Hát, minek vettem én új szemfestékeket,meg minek töröm magam,ha semmi nem fog belőlük látszani? Elkeseredtem. Öregszem... De aztán kentem ezt a krémet,nem sajnáltam, frissített, aztán ennyi. Karácsonyra kaptam sminkfikszáló spray-t, gondoltam ki kéne próbálni a gyenguszka szemhéjpalettákkal, hátha használhatóbbá teszi őket... és amikor felkentem, BAM! Észrevehető volt a lifting hatás! Érdemes volt kifesteni a szemem, mert több látszik belőle. Az összes szemkörnyéki ráncot nem tüntette el... de ki tudja? Használom tovább, és ha teljesen kisimultam, megírom. Egyébként ennél nyilvánvalóbb volt az "ajakteszt" eredménye. Egyik alkalommal nem figyeltem, csak gyorsan kentem magam, és jól bekentem vele az egész számat, véletlenül, az ajakápoló helyett... :D Később, minimum egy órával később ittam vizet, és ahogy a szám a pohárhoz ért,meg ahogy utána nyalogattam, éreztem,hogy itt van bent vmi plusz, ami "nem az enyém" :D. Húsosabb lett :D egy kenés után. Nagyon fura még most is... de hát tényleg dúsabbak. :D

Összetevők: hajlamos vagyok eltekinteni a kockázatos alkotórészektől,ha találok olcsón vmi jót... de valószínűleg azért van ennél tisztább, egészségesebb krém is a világon. Elsőre én se ezt akartam, de amit kerestem akkor, abból a teljesen természetes krémből nem volt egy darab se, a helye sem volt meg...
Megbocsátom az INCI-t, jó kis kence ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

Megbocsátom az INCI-t, jó kis kence ez.

BLili

2018. október 20.

A kíméletes összetevőlista miatt vettem meg, amíg várom a rendes dél-koreiai szemkörnyékápolómat, de nem értem, hogy volt ennyi eszem, hogy egyáltalán minek dobtam ki egy ezrest erre a kis semmi "krémre", mivel azért azt lehetett előre látni, hogy sok mit nincs tőle várni. Egy nagyon gyenge fehér, szagtalan kis ápoló. Lotion állaga van. Az égvilágon semmit nem csinál. Arra sem alkalmas, amire szánták, mert annyira folyékony, hogy már kezd is lefelé folyni, nem lehet pakolásszerűen a szemkörnyékre felvinni. Pénzkidobásnak számít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

viktoria1201

2018. augusztus 3.

Pumpás kiszerelés, teljesen illatmentes, folyékony, szinte víz állagú fehér krém. Napi 2x használom pár hete a szemkörnyékre, de semmi, azaz semmi változást nem tapasztaltam. (korán kelés, későn fekvés, számítógépezés miatti karikák) Még hidratálót sem. Nem tetszik, de egy ezresért nem is vártam túl sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

javi

2018. július 30.

Eredetileg a sima Hydro Boost szemkrémet akartam megvenni. Megörültem amikor megláttam ezt, mert ez 2in1 és jól jön a szájkörnyékemre is, 20 éves létemre megjelentek mosolyráncok az arcomon (talán túl sokat nevetek...?) Múlt héten azt vettem észre, hogy kiszáradt és hámló a szemkörnyékem, talán a kevesebb folyadékbevitel miatt, de nagyon csúnyán mutatott rajta a smink. Ez a termék 2 nap alatt szinte teljesen eltüntette a száraz foltokat. Tetszik a kis pumpás kiszerelése, híg fehér krém, egy pumpálásnyi bőven elég belőle. Azt nem tudom még, hogy a ráncokra hogyan hat, szorgalmasan használom napi 2x és majd updatelek, addig 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!