Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a szem- és szájkörnyékápoló szérum Hydro komplexszel és hialuronnal gyors és intenzív hidratáló hatású. Kalparin®-t (bretagni algakivonat) és sheavajat tartalmazó speciális formulával optimális hidratálást nyújt, feszesít, javítja a bőrképet és simítja az apró ráncokat. Az érzékeny szem- és szájkörnyék ápolt, friss kinézetéért.

Dermatológiailag és szemorvosok által tesztelt. Kontaktlencsét viselők is használhatják. Bőrsemleges pH. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

LUNACICA

2020. december 29.

Egy klassz szemkörnyékápoló,mint ahogy írják is ráncok ellen nem jó,ahhoz ez a termék nem jó,kicsit feltölti és frissíti a szemkörnyéket.Kellemes illata van,nem csípi a szemet,könnyen beszívódik,olyanoknak ajánlom,akiknek még nincsenek ráncai,vagy csak nagyon halványak,illetve fáradt,enyhén karikás szemre,akik ráncok ellen keresnek krémet azok ne ezt vegyék,mert arra ez a termék nem elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 29.

Kitsyke

2020. november 26.

Nem rossz termék ,már használom egy ideje. Reggelente bekenem vele, utána teszek rá fényvédőt is, ami a legfontosabb ! Estére vastagabban kenem, de nagyon gyorsan beszívja, hidratál kicsit, ráncokat picit kisimítja(szebb a szemem tőle) de nekem az már jó ha nem ront a helyzeten... Összetevői nem rosszak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

izabella73

2020. október 20.

Ránctalanító hatását nem vettem észre,viszont egy jó, könnyű kis hidratáló krém szép összetevőkkel.Egyáltalán nem irritál pedig érzékeny a bőröm szinte mindenre.Nagyon hamar beszívódik,nem hagy semmilyen kellemetlen ragacsos,zsíros réteget.Ár/érték arányban szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 20.

KaradyAnn

2020. október 10.

Szemkörnyéken nekem már az is siker, ha beszívódik egy termék, nem irritál és elbírja a sminket. Ez a szérum nekem ezt teljesíti, így elégedett vagyok vele. Illata nincs, állagra meglehetősen folyós termék. Gyorsan beszívódik és sokáig, 3-4 hónapig elég szokott lenni. Mindennap használom reggelente a szemkörnyékemre. A ráncok különösebb simítását nem vettem észre, de ha nem ront a helyzeten, nekem az megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

lenochka

2020. augusztus 4.

Nekem nagyon bevált! A Hydro Booster hidratáló krémmel együtt használom. Könnyű állaga van, gyorsan beszívódik, és tényleg hidratál. Száraz/vízhiányos bőröm van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

cbl

2020. június 26.

Alapkrémnek jó, de önmagában a hidratáláson túl nem tud semmit, de legalább nem csíp. Én használom alá a TO Argireline szérumot, beszívódás után egy nagyobb adagot bepaskolok a szemkörnyékembe, szépen feltölti és hidratálja. Azt szerintem ne várja senki, hogy hiphopp eltünteti a ráncokat, de ha csak szárazság okozta kis szarkalábak vannak, azokra egészen jó tud lenni. Pozitív, hogy tényleg nem csíp, pedig én rendszeresen belehúzom a szemembe is :D
Újra fogom venni, mert tényleg jól beszívódik, lehet rá sminkelni, nem hagy semmilyen réteget maga után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Verena

2020. január 22.

Elfogyott a korábbi koreai krémem, az újra meg még várhatok egy darabig, úgyhogy gondoltam veszek addig is vmit olcsót a drogériában, a semminél csak jobb lehet alapon. Viszonylag gyorsan felszívódik, de nem hidratál túlzottan, pedig nem száraz a bőröm. Ami viszont a világból kikerget, hogy kukacosodik, így nem egyszerű sminkelni rá. Hatását tekintve pedig pont olyan, mintha semmit sem használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

HNReni

2019. november 12.

Pár hete használom. Az állaga nagyon könnyed, egyáltalán nem egy nehéz krém. Nagyon hamar beszívódik, kevés is elég belőle, ennek ellenére nagyon jól hidratál. Irritációt egyáltalán nem okozott. Nagyon elégedett vagyok vele. Mintha a kezdődő kis ráncok is kevésbé látszanak mióta ezt használom. Biztos hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

ImolaV15

2019. október 12.

Egy ideje már aggasztanak a kis kezdődő szemráncaim, bár Anyukám szerint 22 évesen ez csak a folytonos kialvatlanság velejárója:D Gondoltam egy próbát megér ennyi pénzért, nem is csalódtam benne. Hidratál, kisimultabbnak tűnik a szemkörnyék, hamar beissza a bőröm, de a táskáimon nem sokat javít, szóval az a nagy hűha érzés elmaradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

vkata96

2019. október 12.

Szeretem az ilyen kis drogériás kincseket, erre a glamour napon találtam rá. El se akartam hinni, hogy ilyen szép összetevői vannak. Alapvetően nem a ráncok miatt akartam kipróbálni, hanem csak szimplán egy kis plusz hidratálásért. Könnyű állaga van, gyorsan beszívódik, és tényleg hidratál. Ahogy a leírásban szerepel, szajkornyekre is kenem, mert ott ilyenkor már kezd kiszáradni a bőröm és ez szépen eltüntette a száraz részeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Pantolactone