Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a szem- és szájkörnyékápoló szérum Hydro komplexszel és hialuronnal gyors és intenzív hidratáló hatású. Kalparin®-t (bretagni algakivonat) és sheavajat tartalmazó speciális formulával optimális hidratálást nyújt, feszesít, javítja a bőrképet és simítja az apró ráncokat. Az érzékeny szem- és szájkörnyék ápolt, friss kinézetéért.

Dermatológiailag és szemorvosok által tesztelt. Kontaktlencsét viselők is használhatják. Bőrsemleges pH. Vegán termék.

zsofbar77

2022. április 26.

Állagra könnyed volt, bár inkább lotionnek nevezném, mint szérumnak. Nem vettem észre, hogy bármit is csinált volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 26.

Rommie77

2021. december 16.

Nem rossz, tetszik, hogy egyáltalán nem zsírosítja az arcbőrömet, de közben hidratál, még így a téli hidegben is elég jól teljesít.
Az összetevők nagyon szépek, hatalmas pluszpont a mikroműanyag-és parfümmentességért.
Ár-érték arányt tekintve abszolút 5*.

A fenti INCI listáról hiányzik az aloe leaf juice, lehet azt időközben tették hozzá a termékhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 16.

Ár-érték arányt tekintve abszolút 5*.

eszterke79

2021. május 31.

Nagyon átütő eredményt nem tapasztaltam, de elhasználtam. Klassz, hogy van egy kifejezetten szájkörnyéki termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 31.

Aquariusgirl

2021. január 31.

Én is a "ha nem csípi a szemem és kicsit hidratál, akkor nekem már jó" kategóriába tartozom, bár örülnék, ha a ráncaimmal is kezdene valamit. De ez hiú ábránd a sokkal drágábbak sem teszik igazán. Szóval nem rossz kis kence ez, tényleg lotion állagú, tényleg nem csíp (ha már engem sem, akkor tényleg senkit), tényleg hidratál. Ár/érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 31.

LUNACICA

2020. december 29.

Egy klassz szemkörnyékápoló,mint ahogy írják is ráncok ellen nem jó,ahhoz ez a termék nem jó,kicsit feltölti és frissíti a szemkörnyéket.Kellemes illata van,nem csípi a szemet,könnyen beszívódik,olyanoknak ajánlom,akiknek még nincsenek ráncai,vagy csak nagyon halványak,illetve fáradt,enyhén karikás szemre,akik ráncok ellen keresnek krémet azok ne ezt vegyék,mert arra ez a termék nem elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 29.

Kitsyke

2020. november 26.

Nem rossz termék ,már használom egy ideje. Reggelente bekenem vele, utána teszek rá fényvédőt is, ami a legfontosabb ! Estére vastagabban kenem, de nagyon gyorsan beszívja, hidratál kicsit, ráncokat picit kisimítja(szebb a szemem tőle) de nekem az már jó ha nem ront a helyzeten... Összetevői nem rosszak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

izabella73

2020. október 20.

Ránctalanító hatását nem vettem észre,viszont egy jó, könnyű kis hidratáló krém szép összetevőkkel.Egyáltalán nem irritál pedig érzékeny a bőröm szinte mindenre.Nagyon hamar beszívódik,nem hagy semmilyen kellemetlen ragacsos,zsíros réteget.Ár/érték arányban szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 20.

KaradyAnn

2020. október 10.

Szemkörnyéken nekem már az is siker, ha beszívódik egy termék, nem irritál és elbírja a sminket. Ez a szérum nekem ezt teljesíti, így elégedett vagyok vele. Illata nincs, állagra meglehetősen folyós termék. Gyorsan beszívódik és sokáig, 3-4 hónapig elég szokott lenni. Mindennap használom reggelente a szemkörnyékemre. A ráncok különösebb simítását nem vettem észre, de ha nem ront a helyzeten, nekem az megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

lenochka

2020. augusztus 4.

Nekem nagyon bevált! A Hydro Booster hidratáló krémmel együtt használom. Könnyű állaga van, gyorsan beszívódik, és tényleg hidratál. Száraz/vízhiányos bőröm van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

cbl

2020. június 26.

Alapkrémnek jó, de önmagában a hidratáláson túl nem tud semmit, de legalább nem csíp. Én használom alá a TO Argireline szérumot, beszívódás után egy nagyobb adagot bepaskolok a szemkörnyékembe, szépen feltölti és hidratálja. Azt szerintem ne várja senki, hogy hiphopp eltünteti a ráncokat, de ha csak szárazság okozta kis szarkalábak vannak, azokra egészen jó tud lenni. Pozitív, hogy tényleg nem csíp, pedig én rendszeresen belehúzom a szemembe is :D
Újra fogom venni, mert tényleg jól beszívódik, lehet rá sminkelni, nem hagy semmilyen réteget maga után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Pantolactone