Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glória Kedves, Módosítva: 2019. szeptember 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Sminklemosó, arctisztító és hidratáló hatású micellás lemosó.

Alkohol és parfümmentes és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Vegán

Banyika

2020. február 19.

Sminklemosásra használom, arra szuper. A szememet egy kicsit csípi, bár ez engem annyira nem zavar, hogy ne használjam. Meg vagyok vele elégedve. Néha csak úgy áttörlöm vele az arcom, tényleg van hidratáló hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

sateenkaarigirl

2020. január 24.

Olyan lemosót kerestem, amivel könnyedén leszedhetem a szemfestéket anélkül, hogy órákig kelljen dörzsölnöm a bőrt. Nos, megtaláltam.
Meglepően jól működik, az eredménnyel teljes mértékben elégedett vagyok, ár-érték arányban nem is lehetne ennél jobb terméket találni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 24.

Charmingrose

2020. január 20.

Sajnos hiába szépek az összetevői, ha borzalmasan csípi, égeti a szememet... Tesómnak adtam tovább, hátha neki beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

96viktoria

2020. január 2.

Micellás vizet kerestem és gondoltam adok ennek a rossmann saját márkásnak egy esélyt, nagyon jó döntés volt! A szememről nem tudok véleményt mondani mivel műszempillám van több éve és a szememet egyáltalán nem festem, viszont az erős és minőségi matt rúzsaimmal és az alapozómmal dörzsölés nélkül könnyedén elbánik, mindenképp megéri kipróbálni és az ára is olcsóbb mint mondjuk a garnier vagy nivea micellás vizei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

parblek

2019. december 25.

Megvettem a szép összetevők miatt de erősen gondolkozom hogy sminkecset tisztításra fogom elhasználni. Ahogy előttem is írták a szememet annyira csípi hogy alig tudom kinyitni és hatalmas megkönnyebbülés vízzel lemosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 25.

Glória Kedves

2019. december 21.

2019-12-20 Sajnos elérkezett a búcsú ideje. A szemem nagyon érzékeny, a két utolsó lemosás alkalmával megjártam, csípte, mint fene. A kísérletezést ezúttal befejeztem.
2019-10-17 Nagyon jó, ajánlom, maradnak a csillagok.
2019-09-27 Nem tudom mióta létezik, de nekem csak tegnap tűnt fel a polcon. Bioderma Sensitiv alternatívát keresek, elég régóta. Úgy vártam, hogy legyen egy "bármikor vehetek ha elfogy" utód (B-t mindig rendelem). Tegnap visszafogtam magam, nem vettem meg, meg akartam nézni az összetevőlistát, nagyjából jónak tűnt. Szépen fel is töltöttem, mert nem találtam. Érdekesség: a webshop német oldalon találtam listát, a magyaron nincs. Ma megvettem, kipróbáltam. Egyszer csábultam el tartósan egy üveg fekete Níveára. Níveából tanulva egy használat után nem kell hosszútávú következtetést levonni, egyszerűbbek az összetevők, de: használat közben kellemes, szememet nem csípte, színezett fényvédőt simán leszedte, ohne alcohol és parfüm, és antioxidánst tartalmaz és nagyon olcsó. Illatban, mert van neki (szerintem az uborka, ginko) kicsit erősebb mint a fentebb említett "B"-nek. Ha nem válik be kíméletlenül jövök leszedni a csillagokat, sráfokat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 21.

2019-10-17 Nagyon jó, ajánlom, maradnak a csillagok.

Vicus

2019. november 14.

Senkinek sem ajánlanám szemsmink lemosására, rá is van írva, hogy csak szemkörnyékre ajánlott használni (közvetlenül szemre nem). Ennek ellenére én kipróbáltam a szememre is..😀 Hát nem kellett volna, mivel égett tőle a szemem és a környéke, pedig egyáltalán nincs érzékeny bőröm. Nem hiszem, hogy ez allergiás reakció lett volna. Érzékeny bőrűeknek semmiképpen sem ajánlom ezt a lemosót. Eddig használt micellás vizekkel sosem volt ilyen tapasztalatom.
Update: Arcom is nagyon ég tőle, nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Update: Arcom is nagyon ég tőle, nem ajánlom.

lexyweaver

2019. november 10.

Jól leszedi a sminkem, bár picit ragad utána egy ideig az arcom. Ár-érték arányban olcsó, cruelty-free, vegán. Számomra szinte tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Edina1313

2019. október 21.

Sajnos ez a termék nekem nagyon nem jött be. A szemem kipirosodott és nagyon égett tőle, tiszta vízzel le is kellett mosnom, az arcom is nagyon kipirult használat után. Érzékeny bőrre egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

Andrea456

2019. október 19.

Okt. 19.: Csatlakozom a többiekhez. Egy heti használat után szebb lett a bőröm, volt egy pattanásom, amelyet szépen eltüntetett, úgyhogy megtaláltam a tökéletes micellás vizet.
Október 10.: Glória véleménye és az ára engem is meggyőzött, tegnap meg is vettem a rózsaszín Garnier helyett. Mivel nagyon ritkán sminkelek, így a sminkeltávolító hatásáról nincs tapasztalatom. Amikor tegnap este a szememre kentem, kicsit furcsa volt, nem csípte, csak olyan bizsergő érzést éreztem a ginkgo bilobától, de ma reggel már nem volt bizsergés. A vattakorongon látszik, hogy teszi a dolgát, szépek az összetevői és jóval olcsóbb, mint a márkás társai, úgy tűnik, jóban leszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract