Isana

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Ápolja és védi a bőrt a káros környezeti hatásoktól és megőrzi a bőr nedvességtartalmának természetes egyensúlyát. Illat- és színezőanyag mentes.

Bőrbarát pH - bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

orsiborsi1989

2022. június 20.

Teljesen jó, áttetsző/fehér mezei vazelin. Olcsó, teszi a dolgát, a kis tégely sokáig elég, sokáig eláll, nem romlik hamar. Sajnos nagyon száraz a bőröm, így főleg bőrrepedésekre használom, amikor a mezei hidratáló már nem segít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 20.

Petalodirosa

2021. október 14.

Sokrétűen lehet használni, ajakápolónak kiváló, száraz arcra is, ár-érték arányban szuper, nagy tégely kevés pénzért sokáig elég :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 14.

pilleriin

2020. november 1.

Én a bakancsomat és a bőr cipőimet ápolom ezzel. Tisztítás után ujjal belemasszírozom, meghosszabbítja a lábbeli élettartamát. Impregnáló hatása ennek természetesen nincs, de jót tesz a bőrnek. Sokkal jobban megéri, mint a cipőboltban cipőápoló terméket venni. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

CrazyHairDontCare

2020. november 1.

Hajfestésnél használtam a hajvonalamra és a tarkómra. Tökéletesen bevált erre, egy színes pöttyöcske vagy folt sem lett rajtam. Bár sajna a bőrömet nekem valamiért egy kicsit kiszárította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

hnikolett

2020. augusztus 19.

amikor már nagyon kezelhetettlenül kicserepesedik a szám, akkor általában ehhez nyúlok, éjszakéra jó vastagon bekenem, reggelre nyoma sincs. néha-néha, egy hosszú nap után a lábaimat is be szoktam kenni vele, ráhúzok egy zoknit, és reggelre jó puha lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

kacsamama

2020. augusztus 9.

A repedezett számat remekül rendbehozza egy este alatt! :) újonnan szempilla növesztésre is használom és eddig remekül működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

bucieli

2020. március 21.

Száraz, kicserepesedett ajkak és kirepedt bőr megmentője... Istenien ápol és nagyon olcsó.. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

lisbeth10

2019. április 16.

Évek óta használom, főleg Takács Nóra inspirálta, hogy kipróbáljam :)
A legjobb ajakápoló és a bőröm szárazabbra pontjait is be kenem vele. Egy ilyen tégely nálam
bő egy évig kitart. Színezett ajakápoló készítésére is nagyon jó. Egyedüli negatívuma, hogy télen,
a hidegben nem szeretem használni, mert csomósan az ajkaimra ragad, de egyébként nagyon szép,
szájfény hatást is ad az ajkakon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Évek óta használom, főleg Takács Nóra inspirálta, hogy kipróbáljam :)
szájfény hatást is ad az ajkakon :)

Hecate

2019. január 2.

Parfüm használat előtt bőrhidratálásra és illattartósításra használom. Minőségi termék, nagy kiszerelés és kedvező ár. Kedvelem és fogom venni rendszeresen. Az itteni ajánlások alapján ki fogom próbálni hajfestés előtt a bőr védelmére is.

Frissítés: Már rendszeresen alkalmazom hajfestés előtt és a fekete festék szinte alig fogja meg a bőröm. Régen a festés után egy fél órába került alkoholos vattával lemosni a foltokat magamról - sajnos nagyon érzékeny a bőröm, hormonzavaros vagyok, talán azért szenvedtem vele - , most max 2 perc. Elégedett vagyok vele teljesen, hajfestés előtt már kötelező kellék nálam.

Szájápolásra szintén bevált. Örömmel látom, hogy az összetevője csak egy zöld pont, mert sajnos láttam már vazelint csúnyább színű alkotóelemekkel is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Mahi

2018. december 5.

I mix it with my perfume and use it in winter on body skin , good formula but i dont like its orginal smell

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Emolliensek: Petrolatum