Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2015. július 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Az ISANA vazelin ideális az igénybevett bőr ápolására. Ápolja és védi a bőrt a káros környezeti hatásoktól és megőrzi a bőr nedvességtartalmának természetes egyensúlyát. Illat- és színezőanyag mentes.

Bőrbarát pH - bőrgyógyászatilag tesztelt.

bucieli

2020. március 21.

Száraz, kicserepesedett ajkak és kirepedt bőr megmentője... Istenien ápol és nagyon olcsó.. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

lisbeth10

2019. április 16.

Évek óta használom, főleg Takács Nóra inspirálta, hogy kipróbáljam :)
A legjobb ajakápoló és a bőröm szárazabbra pontjait is be kenem vele. Egy ilyen tégely nálam
bő egy évig kitart. Színezett ajakápoló készítésére is nagyon jó. Egyedüli negatívuma, hogy télen,
a hidegben nem szeretem használni, mert csomósan az ajkaimra ragad, de egyébként nagyon szép,
szájfény hatást is ad az ajkakon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Évek óta használom, főleg Takács Nóra inspirálta, hogy kipróbáljam :)
szájfény hatást is ad az ajkakon :)

Hecate

2019. január 2.

Parfüm használat előtt bőrhidratálásra és illattartósításra használom. Minőségi termék, nagy kiszerelés és kedvező ár. Kedvelem és fogom venni rendszeresen. Az itteni ajánlások alapján ki fogom próbálni hajfestés előtt a bőr védelmére is.

Frissítés: Már rendszeresen alkalmazom hajfestés előtt és a fekete festék szinte alig fogja meg a bőröm. Régen a festés után egy fél órába került alkoholos vattával lemosni a foltokat magamról - sajnos nagyon érzékeny a bőröm, hormonzavaros vagyok, talán azért szenvedtem vele - , most max 2 perc. Elégedett vagyok vele teljesen, hajfestés előtt már kötelező kellék nálam.

Szájápolásra szintén bevált. Örömmel látom, hogy az összetevője csak egy zöld pont, mert sajnos láttam már vazelint csúnyább színű alkotóelemekkel is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Mahi

2018. december 5.

I mix it with my perfume and use it in winter on body skin , good formula but i dont like its orginal smell

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

pandarin

2018. november 12.

ajakápolónak használom, sokáig fennmarad, a kiszerelése meg hatalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

ajakápolónak használom, sokáig fennmarad, a kiszerelése meg hatalmas.

raramusic

2018. január 22.

Tetoválások előkészítéséhez, felviteléhez vettem. Nekem bevált, nem irritál teszi a dolgát. Repedező ajkakra is jó, és kiszáradó bőrre is. Szererem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

scintilla

2018. január 20.

Viszonylag ritkán használom, száraz sarokra, könyökre és parfüm alá. Ezért lassan fogy és kissé besárgult. Teszi a dolgát és engem nem zavar a származása. Lehet, hogy kipróbálom a cserepes számra is. Nekem ez túl nagy adag, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

FooZoGo

2017. december 27.

Ha én nem kenem a szám 0-24-ben valamivel, rettentő cserepes és sebes lesz.
Számomra a vazelin a nyerő ajakápolásra. Ha lehetne 5-nél több csillagot adni, megtenném. Sebes, csúnya, cserepes ajkakat este bekenni és csodákat művel reggelre. Nagyon nagyon sebes ajkat is rendbe hoz teljesen, kb 2 éjszaka alatt.
Én nappal is kenem vele, mert nagyon szép, fényes lesz tőle a szám, tehát kb szájfény is egyben, de az az igazán szép fajta. :)
Nagyon sokáig, hónapokig, lehet évekig is elég. (ez ügyben még update-elek, amint elfogy)
De ezen kívül még sok mindenre jó.
Mindenkinek nagyon ajánlom!
Természetesen újravevős!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Ha én nem kenem a szám 0-24-ben valamivel, rettentő cserepes és sebes lesz.
De ezen kívül még sok mindenre jó.
Mindenkinek nagyon ajánlom!
Természetesen újravevős!!!

Zaynab

2017. szeptember 11.

Eddig tetszik, de nem került még a két kézfejem lényegesen puhább állapotba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Eddig tetszik, de nem került még a két kézfejem lényegesen puhább állapotba.

pannababo

2017. június 24.

Nagy különbség nem lehet petrolatum es petrolarum között! A ziaja terméke mégis a kedvencem. De ennek ara es mennyisége tökéletes ,a dm termékhez képest tisztább mert ez nem tartalmas tartósító szert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Emolliensek: Petrolatum