L'Occitane

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2020. június 16.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Szupersimító kényeztető balzsam, mely gyorsan felszívódik, segíti a száraz, dehidratált bőr gyógyulását. Anti-oxidáns E vitamin tartalma táplál, és még a legdolgosabb kezeket is felfrissíti. 20% Shea vajat tartalmaz.

KERESEM! L'Occitane Sheavajas Kézkrém
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Helenbeak
Állapot: Új, használt stb, Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalás

NovaWinter

2021. április 8.

Finom púderes illata van, az ekzémás, repedezett kezemet sem bántotta, sőt nagyon sokat segített rajta. Ár-mennyiség arány miatt vonok csak le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

wildrose

2021. április 7.

Diszkrét illatú, testesebb állagú kézkrém, elég gyorsan felszívódik, és csodásan ápolja a legszárazabb bőrt is. Nagy kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 7.

luci_i

2021. január 3.

Néha veszem elő, amikor már tényleg nagy szükségem van rá. Egy igazán gazdag kézkrém, hamar beszívódik és jól hidratál. Az illata is szuper. 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

simpe_dora

2020. december 10.

Nagyon jó kis kézkrém, mindig télen veszem elő, mert jó vastag, zsíros állaga van és csodát tesz a kezemmel. Imádom az illatát, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

kismadár

2020. december 8.

Imádom ezt a kézkrémet, olyan szép és puha bőrt eredményez, amit még másik krémmel nem sikerült elérnem. Az illata is nagyon finom, gyorsan és könnyen beszívódik és tényleg gyönyörűen regenerálja a bőrt. Télen ezt a változatot, nyáron a mandulásat használom. Nagyon szeretem, örök darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Helenbeak

2020. szeptember 29.

Nagy kiszerelést szoktam venni, általában valami akció keretén belül, úgy gazdaságosabb, nagyon jó nappali kézkrém, de aki a krémek krémjét keresi az a márka 25 százalékos balzsamra ruházzon be. Én úgy fogalmaznék, hogy ez a nappali krém, hamar beszívódik, nincs ragacsos érzet, a 25 pedig az éjszakai, ragadós de hatásos. Csak 5 százalék a shea különbség de hatásában kb 50 százalék pluszt fog nyújtani. Én mindkettőt imádom és főleg ebben a vírusos időszakban a kézfertőtlenítővel felveszi a harcot. Sok krémet vásároltam eddig, de egyik sem teljesített így mint ez. Mondhatnám csodaszer. Amíg forgalomban lesz én biztos hű maradok hozzá

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

encsike87

2020. szeptember 21.

Ár-értek aranyban nem a legjobb (bar ez ennek a markanak alapvetően jellemzője), de amit ígér, azt tudja és én szemely szerint nagyon szerrtem az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Kelemen77

2020. szeptember 11.

Nálam a kézkrémek kézkrémje. Nagyon száraz a bőrőm a betegségemből adódóan, rengeteg kézkrémet kipróbáltam már, kezdve mgyar bio márkától a sima drogériásig. A barátnőmtől megkaptam a saját krémje végét, hogy próbáljam ki, ő gyógyszerész doktorként ajánlja. Szerelem első látásra, és azóta is tart. Veszek belőle kicsit a táskámba, otthonra pedig a brutál nagy 150 ml-es kiszerelést választottam. Amíg gyártják, ez marad a kézkrémem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

dlrexqs

2020. augusztus 27.

A nagyobb szaküzletek kézkrémeivel rendre befürdök, pedig nem igényel speciális ápolást a kezem bőre, ilyenkor nyáron pedig nem is túl száraz ahhoz, hogy menthetetlennek lehessen nyilvánítani a helyzetet. Ki érti ezt?
Erről a darabról sem tudok ódákat zengeni, pedig egyébként nem lenne rossz. Sűrű állagú, visszafogott illatú krém, amely hihetetlenül gyorsan beszívódik és pihe-puha mancsokat hagy maga után. Igen ám, de ennek az ápoló hatásnak egy óra múlva nyoma vész, és nagy morcosan szedhetem újra elő a kis tubust, ami így villámgyorsan kiürül.
Azt hiszem, ezek alapján inkább mégsem tárazok be belőle a hidegebb időszakra, de fáj a szívem érte.
(Félve kérdezem: csak szerintem drága mulatság ez? 2390 magyar pénz 30 milliliternyi gyorsan fogyó krémért kicsit sok szerintem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Szofi22

2020. június 26.

Tökéletesen hidratál, gyorsan beivódik a bőrbe. 30 ml-es kiszerelése szuper méret a mindennapokra, nálam mindig lapul belőle a táskámban. Télre, akinek extrémen száraz a keze, a 25%-os verziója még jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.