La Roche-Posay

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Petra901018, Módosítva: 2024. március 11.

Ár:   18 000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Intenzív koncentrátum a sötét foltok ellen, megakadályozza a kiújulást.

• Klinikailag bizonyítottan képes korrigálni a sötét foltokat, még a tartósan fennállóakat is
  • Klinikailag bizonyítottan minden bőrtónus és minden típusú sötét folt esetén hatásos, beleértve az öregségi foltokat, a napfoltokat, a pigmentált (akne vagy hegesedés után fennmaradt) foltokat is
  • Kiegyenlíti a bőrtónust, az aknés foltokat és csökkenti a hiperpigmentációt
  • Optimális hatékonyságot ér el, ugyanakkor nem komedogén és alkalmazható még az érzékeny bőrön is
  • A MelasylTM egy új, szabadalmazott hatóanyag, amely 18 évnyi kutatás eredménye. Segít megelőzni a hiperpigmentációt és úgy harcol ellene, mint még soha. A MelasylTM megállítja a felesleges melanint, mielőtt az nyomot hagy a bőrön.
  • A niacinamid egy vízben oldódó vitamin, a B3-vitamin egyik formája. Széles körben alkalmazzák a bőrápolás területén, mivel kiváló bőrnyugtató hatással bír, erősíti a bőr védőrétegét és korrigálja a sötét foltokat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

maja0212

2024. április 6.

Sziasztok!
Iszonyat foltos az arcom. Most csináltam végig egy A-vitamin kúrát, szépen eltűntek a búbos pattanások..viszont amit hátrahagyott nekem, na köszi!
Rengeteg, rengeteg folt. Így elkezdtem beépíteni én is a szérumot, de nagyon minimális a rutin..nappal bőséges fényvédő megy rá, este hidratáló. A bőrképem elég szép lett, szerintem teszi is a hatását, de még csak pár hete használom! Sőt eddig inkább csak nappalra kentem fel, most kezdtem éjszakára is! Jelentkezem még az eredménnyel, eddig nagyon meg vagyok elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 6.

Sziasztok!

Lauriex2

2024. március 31.

Tudom, hogy még nagyon új ez a szérum, de sikerült megkaparintanom. Baromi kevés véleménnyel róla, így hátha tudok segíteni mint új kipróbálója.

Baromi érzékeny a bőröm (Centallára is allergiás) aknés, pigment foltos, textúrált. Csak 4 napja használom, de mintha egy megváltó lenne. Kevesebb pati, textúrája a bőrömnek jobb, puhább. JA és a pirosságot nekem egyből lehúzta!!! Én is mint az előttem lévő minimális rutint iktattam ez mellé, hogy lássam mi lesz! Az utolsó csillag a pigment foltok eltuntesevel csatlakozik majd remélhetőleg ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 31.

Petra901018

2024. március 10.

Micsoda újdonság, micsoda felhajtás a termék bemutatásával.
Remélem a hatás is ilyen lesz.

Negyedik napja használom szigorúan reggel-este+minimál rutin, tehát csak fényvédő, szemkörnyékápoló megy mellé, este pedig egy darab hidratáló krém.

Nagyon tetszik az állaga, (szép színe van) hamar beszívódik, nem ragad, pedig ettől féltem a zsíros bőröm miatt.
Nem kukacosodott mással.
A bőröm puha tapintású lett utána.
Először finom az illata, aztán érződik valami fura, biztos valamelyik hatóanyag, de ez nem tartós és nem zavaró.

Nekem mindenféle pigment folt van az arcomon.
Melasma, szeplő és pattanás utáni nyomok is, pedig fényvédőzök, hámlasztok, rengeteg mindent kipróbáltam.

Csináltam fotót az arcomról, az 5. csillag sorsát arra bízom, hogy milyen eredmény lesz 4-6 hét használat után😉

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 10.

Micsoda újdonság, micsoda felhajtás a termék bemutatásával.
Remélem a hatás is ilyen lesz.

Nem kukacosodott mással.
A bőröm puha tapintású lett utána.

Nekem mindenféle pigment folt van az arcomon.

Antioxidánsok: Carnosine, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Carnosine, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Pentylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag.

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Az édesgyökér (licorice) kivonata. Kiváló bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő összetevő. Az atópiás dermatitisz (az ekcéma egy fajtája) és a hiperpigmentáció kezelésében is hatékony.

Kelátképző szer, amelyet kozmetikai készítményekben használnak, hogy fémionokhoz vagy fémvegyületekhez (pl. réz vagy vas) kötődjenek, ezáltal megakadályozzák, hogy azok a bőrhöz vagy hajhoz tapadjanak. Az összetevő szerepet játszik a termék általános stabilitásában, esztétikájában és hatékonyságában. Ezen kívül k hozzájárul a termék tartósítószer-rendszerének megerősítéséhez is, mivel megakadályozza, hogy a fémionok destabilizálják a tartósító összetevőket a vízbázisú készítményekben.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.