La Roche-Posay

Ár:   6807 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2022. május 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Mindennapos regeneráló hidratáló, amely azonnal hidratálja a bőrt és nyugtatja a bőrirritációkat.
  • Segít csökkenteni a bőr szárazságával összefüggő pirosságot és kellemetlen érzetet.
  • Regenerálja és védi a bőr védőrétegét.
  • Visszaesés elleni hatékonyság: a bőr érzékenységének jelei napról napra csökkennek.
  • A bőr tartósan megerősödik.
  • Allergiára hajlamos bőrön tesztelt.

La Roche-Posay Toleriane Ultra Dermallergo Krém 40ml
Ár: 5370,-Ft , Eladó: naibar
Állapot: 1xpróbált, képen látható, hogy tele van, Helyszín: Budapest II.ker, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost (+1499,- Ft), packeta (+1290,-Ft)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lillad2000

2024. június 10.

elég zsíros krém, nem igazán szereti a bőröm, még éjszakára sem. elhaszbálom, de nem fogom újravenni. a csomagolása nagyon cuki, praktikus

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 10.

anng

Bőrprobléma: Nincs
2024. április 26.

Csomagolását nagyon szerettem, viszont nem hidratált eléggé, ha meg többet kentem fel hogy hidratáljon, akkor kukacosodott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 26.

vidaagnes98

2023. november 26.

Mintát kaptam belőle, bár sokat tanakodtam, hogy valóban ebből-e, mert a csomagolásán az ultra szó nem szerepelt. Mindenesetre az inci alapján ez az, amit próbáltam. Sajnos nekem nem vált be, elképesztően zsíros érzetet hagy a bőrön még egy fél borsónyi mennyiség is. Ráadásul pattanásaim is lettek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 26.

nekoSX

2023. június 22.

Szerintem zseniális alap hidratáló krém érzékeny bőrre. Nagyon jól ápol, jó az állaga, mondjuk éjszakára használtam, mert nappalra a hidratáló fényvédőjük mellett már sok lenne az én száraz bőrömnek is. Amikor elfogyott újravenni csak az éjszakai verzióját tudtam, mert éppen hiánycikk volt ez a krém, de nekem úgy tűnik ez jobban bejött, bár az éjszakai is nagyon jó kis krém, mégis más egy kicsit az állaga. Újravenni majd ezt szeretném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 22.

KCoral

2023. április 23.

Nekem csalódás. Tönkrement barrierem miatt vettem meg, mert folyamatosan allergiás reakcióim lettek, és borzasztóan száradt a bőröm főleg a munkahelyemen. Semmi nem változtatott az állapotának. Az meg főleg csalódás, hogy egy ilyen nagy márka szilikont és PEG-et tesz a hidratalójába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 23.

szakszil

2023. március 1.

A legjobb hidratáló, érzékeny bőrömnek megváltás, próbáltam a Cerave éjszakai krémére lecserélni(mivel az olcsóbb valamivel), jó az is de ez a nagyágyú

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 1.

Moringa

2022. november 30.

Bárcsak többen ismernék ezt a krémet!
16 éve kutatom a legjobb bőrápolási termékeket, vagyok óriási skincare rajongó és a L.R.P. Dermallergo krém vagy fluidnál nem találtam jobb hidratálót.
Főleg barrier problémákkal küzdőknek lesz ez hatalmas megváltás. Új fejezetett nyitott nálam ez a krém a bőrápolásban.

Hajlamosak vagyunk mindent kipróbálni, szérumoktól a maszkokon át, de valójában egy nagyon stabil, biztos hidratáló az igazi game changer. Nem fogtok csalódni!
(Koreai termékek, illatos high end kencék, G&G hidratálók, semmi nem ér a nyomába!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 30.

Bárcsak többen ismernék ezt a krémet!

sammy

2022. november 1.

Allergiás a bőröm és kevés arckrém válik be igazán. Imádtam az egyik Avene krémet, megváltoztatták az összetételét, majd a Bioderma Sensibio Rich összetételét is, egyik sem nyújta azt, amit eredetileg. Ennek a korábbi, Ultra változatáért nem rajongtam, de szerencsére őt jó irányba variálták, nagyon megszerettem. Kifejezetten könnyű krém, mégis elegendő hűvösebb időben is. Kis kiszerelése ellenére tényleg lassan fogy :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 1.

Redhoney

2022. október 12.

Kedvenc hidratálóm lett, nem is fogok másikat használni. Az extrán érzékeny és vízhiányos bőröm imádja, nem okoz apró pattanásokat, nem hagy furcsa érzetet a bőrön. Könnyű, de intenzív, nekem ez a nagybetűs termék. Amin meglepődtem, hogy ahhoz képest, hogy elég kicsi a termék, nem kell sokat használni ahhoz, hogy látványos legyen az eredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 12.

Hidratálók: Glycerin, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.