La Roche-Posay

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Az első fluid textúrájú, nem zsíros hidratáló arckrém minden napra, érzékeny vagy allergiás arcbőrre, amely intenzív és hosszan tartó enyhülést hoz a bőr számára, bőrnyugtató hatású Neurosensine-nel és La Roche-Posay termálvízzel.

Az érzékeny szemkörnyék és a szemhéj ápolására is alkalmas. Alkalmazása kellemes és nem hagy zsíros réteget az arcbőrön. Glicerin és termálvíz tartalmának köszönhetően hosszan tartóan hidratálja és nyugtatja az arcbőrt.

Ultra minimalista, magas biztonságú és tiszta formula, mely kizárólag a szükséges hatóanyagokat tartalmazza minden olyan összetevő nélkül, amely esetleg irritációt vagy allergiát idézhet elő. Ultra hermetikus pumpás flakon a szennyeződés kockázata ellen.

0% tartósítószer. 0% paraben. 0% alkohol. 0% illatanyag. 0% színezőanyag. 0% lanolin.

Nem komedogén. Magas tolerancia. Allergia-teszttel ellenőrzött.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

p.jozi

2022. augusztus 15.

Számomra a leginkább bevált hidratáló! Jól felszívódik, a homlokom nem zsírosabb tőle, az orcáimat kellően hidratálja.
Az arcbőröm kombinált, ugyanakkor rendkívül érzékeny. Rengeteg kozmetikai anyagra allergiás vagyok, ennek a krémnek az összetétele teljesen megfelel. Számomra az ára sem vészes mivel akár 2hónapra is elegendő ez a mennyiség napi használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 15.

bettina092

2022. június 17.

Én imádom, nagyon bevalt. Felkenes után egyből beszivodik, nem is érezni a krémet. Az ára negatívum, de nekem sokáig kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 17.

Meskooo8

2022. május 28.

Hirtelen fellépő arcbőr probléma miatt a bőrgyógyászom ajánlotta. 2 nap alatt rendbe tette a hiper érzékeny arcbőrömet. De egy idő után ha felkentem égett csípett tőle az arcom és iszonyúan ragadt..viszont amikor már beszívta a bőröm akkor jó volt. Elég sokba került, ugyhogy kin keservesen de elhasználtam. Nem venném újra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 28.

kitti01301

2022. április 16.

Éjszakára szoktam használni, nagyon kellemes viselet, szereti a kombinált bőröm. A csomagolása is praktikus, könnyű belőle kinyomni a krémet, egyetlen hátránya hogy árához képest elég kicsi.(a dermoallergo fluid)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 16.

Dusmata

2022. április 15.

Általában nappalra használom. Ez az a krém aminek bármikor örül a bőröm. Van ennél jobb is, de mindig tartok belőle egyet a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 15.

Lylien

2022. március 20.

UPDATE 2022. március 20.
Az arcomra továbbra sem, viszont a hátamon kívül még szemkörnyékre használom és ott is szuper.

2021. október 10.
Először is a csomagolás és az adagoló már 5 csillag. Praktikus, higiénikus, tartós.
A krém pehelykönnyű, jó érzés kenni, használni.
Az arcomon picit fényes, olajos érzetű, de a kombinált bőrömön ez nem meglepő. Nem használom minden nap, de ha igen, akkor nappalra és éjszakára is megy. Éjszakára talán egy kicsit gyenge hidratálónak. Ez egyéni, de nekem egy-két pici piros pöttyöt okozott az arcomon.
A hátamon viszont most csak ez a hidratálóm. BHA hámlasztó után estére ezzel zárom a sort és szereti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 20.

UPDATE 2022. március 20.

2021. október 10.
A krém pehelykönnyű, jó érzés kenni, használni.

k001

2022. január 5.

Gyógyszertárostól kértem valamit pattanásokra, ő ezt tudta ajánlani. Kicsit fura volt, hogy most mit kezdjen egy krém a pattanásaimmal, mert az is. Tényleg nem allergizál, jól felszívódik, jól hidratál, de ennyi. Ha allergia miatt lennének pattanásaim, nyilván megoldja, de egyébként nem értem, mi köze lenne hozzájuk. Nem vettem újra, mert ahhoz, hogy amúgy nincs benne semmi hatóanyag nekem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 5.

betty23

2021. december 26.

Kombinált bőröm van, ami alapból hajlamos a pattanásodásra és a T-vonalban zsírosodásra, de termékekkel nagyon jól tudom ezeket kezelni. Az előző hidratálómmal az volt a gond, hogy a T-vonalamat nagyon zsírossá tette. Ezzel a krémmel nap végére is csak egy minimálisan zsírosodik a homlokom. Kellemesen hidratál, megszűnteti a húzódó érzést, mégsem lesz olajban tocsogó az arcom. Nekem éjszakára is eléggé ápoló, egyes helyekre max szoktam tenni még a cicaplast krémből. Az ára azért elég húzós ekkora mennyiségért, ezért adok egyelőre 4 csillagot. (A véleményem az új dermallergo változatra vonatkozik, csak sikeresen rossz helyre írtam...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 26.

Lunara

2021. november 28.

Az első flakon végén járok, nagy reményeket fűztem hozzá. A sok pozitív vélemény ellenére nekem sajnos nem vált be ez a termék. Állagra tényleg nagyon könnyed, de mégsem szívja be a bőröm, csak ül rajta a krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

NikolettaP

2021. november 25.

Nagyon érzékeny a bőröm, mellette mitesszerekre hajlamos/zsíros is. Sokáig kerestem a tökéletes hidratálót amely nem allergizál 😍 Nagyon bevált és sokkal szebb tőle a bőrképem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.