La Roche-Posay

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Az első fluid textúrájú, nem zsíros hidratáló arckrém minden napra, érzékeny vagy allergiás arcbőrre, amely intenzív és hosszan tartó enyhülést hoz a bőr számára, bőrnyugtató hatású Neurosensine-nel és La Roche-Posay termálvízzel.

Az érzékeny szemkörnyék és a szemhéj ápolására is alkalmas. Alkalmazása kellemes és nem hagy zsíros réteget az arcbőrön. Glicerin és termálvíz tartalmának köszönhetően hosszan tartóan hidratálja és nyugtatja az arcbőrt.

Ultra minimalista, magas biztonságú és tiszta formula, mely kizárólag a szükséges hatóanyagokat tartalmazza minden olyan összetevő nélkül, amely esetleg irritációt vagy allergiát idézhet elő. Ultra hermetikus pumpás flakon a szennyeződés kockázata ellen.

0% tartósítószer. 0% paraben. 0% alkohol. 0% illatanyag. 0% színezőanyag. 0% lanolin.

Nem komedogén. Magas tolerancia. Allergia-teszttel ellenőrzött.

Ár: 3500 , Eladó: gendyke
Állapot: Szinte tele van, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: posta megoldható
600.- La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide minták
Ár: 600Ft=12db , Eladó: Rékam
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen, délutánonként
Kittusch

2019. október 17.

Nagyon érzékeny bőröm van. Már a bőrgyógyászaton se tudnak vele mit kezdeni - magán még tervbe van. Régen a pattanásos bőrömre jó volt, így gondoltam kipróbálom az érzékenyebb termékcsaládot is, mert hiába hat a másik, ha érzékeny a bőröm - nem irritálta az se. Szépen javítja. Látszatra talán annyira nem gyorsan látszik a változás külső szemmel, de érzem, hogy szépen javítja, nem ég annyira, mint előtte. Már kB a második napon éreztem, higy kevésbé ég, fáj a bőröm.
Őszintén szólva, nem egy olcsó termék, de ha hat, akkor bőven megéri ezt az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

Trixi

2019. június 17.

Tetszik a minimalista koncepció, talán a szilikon nem kellene bele. Nagyon jól hidratál, és tényleg nem irritálja a szemem, mehet nyugodtan a szemkörnyékre, szemhéjra is. Jól nyugtatja az érzékeny bőröm, enyhíti a pirosságot. Éjszakára szérumokat is keverek hozzá, pár csepp peptides vagy hyaluronos szérumot, de önmagában csak a hidratálást is megoldja. Nappalra smink alá is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 17.

Dana1983

2019. április 20.

Ez a krém nem nagyon irritálja az extra érzékeny bőrömet, jobbat még nem találtam.
Amúgy pillanatok alatt beszívódik, nem csinál pattanásokat vagy mitesszereket, nem zsírosít, szemkörnyékre is kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 20.

Verkaaa

2019. április 18.

Szuper termék! Rendszeres használatával szépen javul a bőröm, de használom a termékcsalád egyéb termékeit is lehet hogy ez így hatásosabb. Érzékeny bőröm nagyon hálás érte, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

Bea42

2019. január 30.

Sokat vártam tőle,de csalódni kellett.Olyan, mintha egy pár ezres hidratáló krèmet használnèk.A gyulladt területeken sem javìtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Norina99

2018. november 20.

Savas hámlasztókat kicsit túltoltam, és nagyon irritált, kipirosodó lett a bőröm, akkor kezdtem el keresni egy olyan krémet, ami "mindenmentes", és jól hidratál, megnyugtatja az érzékennyé vált bőrömet, végül erre esett a választásom. Szépen leviszi a pirosságot, hamar beszívódik és jól lehet rá sminkelni is. Nagyon jó a kiszerelése is, könnyű adagolni és jól látszik, hogy mennyi fogyott belőle. Ára lehetne picit kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

drzhczk

2018. november 16.

ismét nem csalódtam, ezúttal erre esett a választásom, mert szükségem volt egy olyan termékre, ami arckezelések után megnyugatja a bőröm és enyhíti a pirosságot. nem ruháztam be egyből a teljes kiszerelésre, mert ennek is elég borsos az ára, egy minta alapján sikerült tesztelnem, de nagyon elégedett vagyok.
ahogy én használom: arckezelések után 1-2 napig csak és kizárólag ezt, alapos arctisztítást követően persze - nálam a hidratáltságot is megoldja, majd a baume 5 cicaplast a további napokban, hogy véletlenül se pigmentfoltosodjak, vagy hegesedjek. :) szerintem tökéletes kombó extrán érzékeny, nehezen és csúnyán gyógyuló bőrre!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Lencseee

2018. szeptember 20.

Nekem ez teljesen bejött. A pumpás kiszerelés igencsak utazóbaráttá tette, az állaga nagyon kellemes, gyorsan beszívódik, és megfelelően képes volt hidratálni a bőrömet nyáron este és reggel egyaránt. Szívesen újraveszem, meg ideje lesz kipróbálnom már az éjszakai fluidot is. A gyógyszertári márkák kínálatából, most ez a kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

meva

2018. július 22.

Nyárra kerestem könnyed de mégis tápláló arckrémet és az itt olvasott vélemények alapján erre a krémre esett a választásom. És milyen jól jártam :) Tökéletes, gyorsan beszívódik, tényleg nagyon könnyű az állaga, mégis kellőképp hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Anheszenamon

2018. július 2.

A nyár beköszöntével kezdtem használni a kombinált bőrömre. A melegebb idő ellenére sem túl sok a bőrömnek, nem nehezíti el, könnyen beszívódik. Nagyon megszerettem már néhány használat után. Kifejezetten tetszik, hogy mindenmentes, nincs benne semmi felesleges adalék. A pumpás kiszerelést is nagyon kedvelem, mert nem szeretem a tégelybe nyúlkálást. Biztosan meg fogom vásárolni, ha elfogy az összes hidratáló termékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.