La Roche-Posay

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Az első fluid textúrájú, nem zsíros hidratáló arckrém minden napra, érzékeny vagy allergiás arcbőrre, amely intenzív és hosszan tartó enyhülést hoz a bőr számára, bőrnyugtató hatású Neurosensine-nel és La Roche-Posay termálvízzel.

Az érzékeny szemkörnyék és a szemhéj ápolására is alkalmas. Alkalmazása kellemes és nem hagy zsíros réteget az arcbőrön. Glicerin és termálvíz tartalmának köszönhetően hosszan tartóan hidratálja és nyugtatja az arcbőrt.

Ultra minimalista, magas biztonságú és tiszta formula, mely kizárólag a szükséges hatóanyagokat tartalmazza minden olyan összetevő nélkül, amely esetleg irritációt vagy allergiát idézhet elő. Ultra hermetikus pumpás flakon a szennyeződés kockázata ellen.

0% tartósítószer. 0% paraben. 0% alkohol. 0% illatanyag. 0% színezőanyag. 0% lanolin.

Nem komedogén. Magas tolerancia. Allergia-teszttel ellenőrzött.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Minerva123

2023. október 17.

Nekem egyáltalán nem tetszik. Nagyon zsíros érzetet hagy, kukacosodik, nem szívódik be. Egyébként problémát, kiütést, pattanást nem okozott. Illatmentes. Nem irritál. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 17.

Lilla25385

2023. október 14.

Szintén Tretinoinnal kezdtem el használni, könnyed hidratálót kerestem. Ez minden csak nem az. Nagyon jól hidratál, de zsíros érzetet hagy maga után. Kiütéseket, pattanásokat viszont nem okozott. Az ára miatt vesztett egy csillagot, mivel egyszerűen már nem éri meg így, amikor egy olcsóbb hidratáló is ugyanezt meg tudja csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 14.

skinfairy

2023. augusztus 24.

Ezt használom esti hidratálónak a kombinált bőrömre, szereti, van, amikor teljesen beszíjva de van, hogy zsíros érzetem marad tőle, ez épp attól függ, hoy milyen kedve van a bőrömnek... Plusz pont, hogy nincs benne illat, ezért megfelel az érzékeny bőrömnek is. Amúgy ezt használom primerként is, annak is bevált. Viszont újravenni nem fogom, túl drága ahhoz képest, amit tud. Helyette a Iunik termékekkel próbálkozom most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 24.

duchess_g

2023. július 15.

Asszem mar irtam rola es velemenyt es torolve lett :D Vszeg amiatt, mert nem lehet annyit irni a kremekrol, hogy ,,jo krem’’ stb. es ezzel egy kategoriaba vettek a velemenyemet... Sajnos nem tudok mit csinalni ez a krem annyira (jo ertelemben veve!) semmilyen, hogy nem lehet rola mit irni :D De egyebkent a leirasaban is ott van, hogy 0% ez 0% az, 0% minden, ugyhogy kerek mindenkit higyjetek el, hogy ez 0% minden :D Na de viccet felreteve, akkor megprobaom kifejtni, hatha igy maradhat… A valaha hasznalt legjobb nappali hidratalom. Ejszakara keves lenne, nappalra viszont pont tokeletes az allaga. Nem mondanam nagyon hidratalonak, de nappalra nem is kell tobb, viszont nelkule nem tudnek letezni. Semmi extra hatoanyagot vagy apolast nem ad (bar egy arckremnek nem is dolga), de megis szintentartja a bort. Nem csinal semmit, de ide tartozik az is, hogy se mitesszert, se pattanast nem okoz es nem is irrital. Minden massal egyuttmukodik, mintha ott se lenne. Ez egy egyszeru, de nagyszeru hidratalo, pont olyan, amilyennek egy nappali hidratalonak lennie kell szerintem. Remelem igy ertheto. Az altalam ejszakara hasznalt creme valtozatrol ugyanez a velemenyem. Ja es az igazi jolly joker ezzel a termekkel kapcsolatban, hogy szemkornyekre is hasznalhato, majdnem elsirtam magam a boldogsagtol, mikor ezt meglattam (:D), igy kivalthatja a szemkremet is, nem kell reggel azzal szoszmotolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 15.

Lulu0206

2023. május 14.

2-3 hete vettem, este és reggel smink alá is használom, de ehhez képest is nagyon gyorsan fogy. A bőrömnek kellemes érzés, de nem tudom, hogy emiatt, vagy az új szérumom miatt. Akciósan vettem, így megérte, de valószínűleg mást is ki fogok próbálni.

+kellemes, hidratált érzés
+nincs különösebb illata
+nem kukacosodik rajta a smink (fenyvedo és smink alatt)
-gyorsan fogy (4-5 pumpanyi kell belőle)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 14.

+kellemes, hidratált érzés
+nincs különösebb illata
+nem kukacosodik rajta a smink (fenyvedo és smink alatt)
-gyorsan fogy (4-5 pumpanyi kell belőle)

kisstade

2023. április 14.

Nagyon szeretem a La Roche Posay termékeit, de ez most nekem ár/érték arányban nem jött be.
Nagyon kiszáradt a bőröm azért vettem, alapvetően jó krém, nem irritál teszi is a dolgát valamennyire, de én azt hiszem 10.000 Ft-ért vettem és elég sok kell belőle. Így nem veszem meg újra, megpróbálkozom valami mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 14.

luna.nova

2023. március 28.

Nagyon vicces, hogy a leírásban többször is hangsúlyozzák, hogy nem hagy zsíros érzetet... nos, én akármennyire is kicsit teszek belőle az arcomra, rettenetes zsírosbödön hatást kelt, egyáltalán nem szívódik be, ragad, ott ül az arcom tetején. Nagyon drága volt, így szomorú vagyok miatta, hogy kvázi kidobtam az ablakon ezt a pénzt is... Barátom ekcémás foltjaira szoktam kenegetni, meg ha nagyon kell plusz hidratálás az orcáimnak, oda szoktam, de sajna nem jött be :( A krém kinyomós megoldása mondjuk eléggé bejön, még nem láttam ilyet, hogy a tubuson belül legyen kis "zacskó" amiben van a krém :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 28.

borsoka79

2023. március 14.

Sajnos nem tudom mi van benne, de felkenve eg es csip. Nemcsak nekem hanem a 14 eves lanyomnak is. Direkt azert vettem mert keves az osszetevo, es konnyen kiszurhato ha valami nem jo, de ugy latszik a keves osszetevo nem garancia semmire. Az elso felkenesnel mar egetett. Sajnos a La roche cucccok tovabbra se lesznek a kedvenceim. A kulonosen bosszanto h kifejezetten erzekeny borre ajanlott, de vmi nincs rendben ezzel a kremmel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 14.

p.jozi

2022. augusztus 15.

Számomra a leginkább bevált hidratáló! Jól felszívódik, a homlokom nem zsírosabb tőle, az orcáimat kellően hidratálja.
Az arcbőröm kombinált, ugyanakkor rendkívül érzékeny. Rengeteg kozmetikai anyagra allergiás vagyok, ennek a krémnek az összetétele teljesen megfelel. Számomra az ára sem vészes mivel akár 2hónapra is elegendő ez a mennyiség napi használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 15.

bettina092

2022. június 17.

Én imádom, nagyon bevalt. Felkenes után egyből beszivodik, nem is érezni a krémet. Az ára negatívum, de nekem sokáig kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 17.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

A CosIng besorolás szerint átlátszatlanná tevő segédanyag, a TruthInAging szerint pedig felületi hártya képző anyag, mely a többi szilikonhoz hasonlóan selymes, sima érzetet hagy maga után a bőrön és (ideiglenes) ráncfeltöltő hatása is van.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.