La Roche-Posay

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Az első fluid textúrájú, nem zsíros hidratáló arckrém minden napra, érzékeny vagy allergiás arcbőrre, amely intenzív és hosszan tartó enyhülést hoz a bőr számára, bőrnyugtató hatású Neurosensine-nel és La Roche-Posay termálvízzel.

Az érzékeny szemkörnyék és a szemhéj ápolására is alkalmas. Alkalmazása kellemes és nem hagy zsíros réteget az arcbőrön. Glicerin és termálvíz tartalmának köszönhetően hosszan tartóan hidratálja és nyugtatja az arcbőrt.

Ultra minimalista, magas biztonságú és tiszta formula, mely kizárólag a szükséges hatóanyagokat tartalmazza minden olyan összetevő nélkül, amely esetleg irritációt vagy allergiát idézhet elő. Ultra hermetikus pumpás flakon a szennyeződés kockázata ellen.

0% tartósítószer. 0% paraben. 0% alkohol. 0% illatanyag. 0% színezőanyag. 0% lanolin.

Nem komedogén. Magas tolerancia. Allergia-teszttel ellenőrzött.

kalavirag

2020. július 20.

Nagyon jó termék, egy hete használom. Kifejezetten a csomagolás és minimál összetevők, minden mentessége fogott meg, emiatt vettem, Több cég is ráállhatna erre szerintem, elképesztően praktikus. Külön plusz pont hogy van krém/fluid/éjszakai /és szemre való krémük is ennek a termékcsaládnak aminek én nagyon örülök, így nem kell más márkára váltanom télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

dododoka

2020. május 13.

Nagyon szuper krém! Nekem tavasztól kicsit sok, így őszig pihen a szekrényben. De az egyébként kipirosodásra hajlamos bőrömnek megváltás volt a hidegebb évszakokban. Már többször újra vettem. Jó az állaga, gyorsan beszívódik, megnyugtatja a kiszáradt, hidratálásért kiabáló bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Edina1111

2020. február 21.

Nehezen találok olyan hidratálót, ami nem sok, nem zsírosít, nem pirosít nem okoz pattanást.
Ez minden elvárásomnak megfelel, kellemes az állaga, gyorsan beszívódik, sminkelhetek is rá, bár a Pupa hidratáló BBkrém alatt is ki tud száradni a bőröm, úgyhogy szükséges Primer alá, de ez szerintem nem a krém hibája, hanem a bőrömé.
5*, még úgy is, hogy sokallom az árát, de 3-4 hónapig elég volt nekem. (az éjszakaiját is használom.)
Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Újravevős.

szerka

2019. december 5.

Ez egy igazi csodaszer. Nem használom állandóan, de sajnos néha valamire allergiás leszek, ez a krém megváltás.
Utazasaimra is viszem magammal .Biztos ami...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 5.

Utazasaimra is viszem magammal .Biztos ami...

mariasoros

2019. november 20.

Nem használom állandóan a Toleriane termékeket, csak vész esetén. Van egy stresszre, kémiai anyagokra, ki tudja mire időnként fellobbanó periorális dermatitiszem. (Amikor a szám környéke ocsmányul bepirosodik, hogy sem korrektor, sem alapozó nem használ. Régen az Elocom segített, amitől hosszú távon csak romlott a bőröm állapota.) Erre az esetre van itthon Toleriane arckrémem és alapozóm. 2-3 használat után ismét tiszta és üde lesz a bőröm, mintha mi sem történt volna. Nálam kiváltja a szteroidos krémet és ez minden pénzt megér. Csodaszer, nem kérdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Kittusch

2019. október 17.

Nagyon érzékeny bőröm van. Már a bőrgyógyászaton se tudnak vele mit kezdeni - magán még tervbe van. Régen a pattanásos bőrömre jó volt, így gondoltam kipróbálom az érzékenyebb termékcsaládot is, mert hiába hat a másik, ha érzékeny a bőröm - nem irritálta az se. Szépen javítja. Látszatra talán annyira nem gyorsan látszik a változás külső szemmel, de érzem, hogy szépen javítja, nem ég annyira, mint előtte. Már kB a második napon éreztem, higy kevésbé ég, fáj a bőröm.
Őszintén szólva, nem egy olcsó termék, de ha hat, akkor bőven megéri ezt az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Trixi

Korcsoport: >54
2019. június 17.

Tetszik a minimalista koncepció, talán a szilikon nem kellene bele. Nagyon jól hidratál, és tényleg nem irritálja a szemem, mehet nyugodtan a szemkörnyékre, szemhéjra is. Jól nyugtatja az érzékeny bőröm, enyhíti a pirosságot. Éjszakára szérumokat is keverek hozzá, pár csepp peptides vagy hyaluronos szérumot, de önmagában csak a hidratálást is megoldja. Nappalra smink alá is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 17.

Dana1983

2019. április 20.

Ez a krém nem nagyon irritálja az extra érzékeny bőrömet, jobbat még nem találtam.
Amúgy pillanatok alatt beszívódik, nem csinál pattanásokat vagy mitesszereket, nem zsírosít, szemkörnyékre is kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

Verkaaa

2019. április 18.

Szuper termék! Rendszeres használatával szépen javul a bőröm, de használom a termékcsalád egyéb termékeit is lehet hogy ez így hatásosabb. Érzékeny bőröm nagyon hálás érte, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

Bea42

2019. január 30.

Sokat vártam tőle,de csalódni kellett.Olyan, mintha egy pár ezres hidratáló krèmet használnèk.A gyulladt területeken sem javìtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 30.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.