La Roche-Posay

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Az első fluid textúrájú, nem zsíros hidratáló arckrém minden napra, érzékeny vagy allergiás arcbőrre, amely intenzív és hosszan tartó enyhülést hoz a bőr számára, bőrnyugtató hatású Neurosensine-nel és La Roche-Posay termálvízzel.

Az érzékeny szemkörnyék és a szemhéj ápolására is alkalmas. Alkalmazása kellemes és nem hagy zsíros réteget az arcbőrön. Glicerin és termálvíz tartalmának köszönhetően hosszan tartóan hidratálja és nyugtatja az arcbőrt.

Ultra minimalista, magas biztonságú és tiszta formula, mely kizárólag a szükséges hatóanyagokat tartalmazza minden olyan összetevő nélkül, amely esetleg irritációt vagy allergiát idézhet elő. Ultra hermetikus pumpás flakon a szennyeződés kockázata ellen.

0% tartósítószer. 0% paraben. 0% alkohol. 0% illatanyag. 0% színezőanyag. 0% lanolin.

Nem komedogén. Magas tolerancia. Allergia-teszttel ellenőrzött.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Kiscsillag92

2021. július 1.

Nekem nem működött ez a krém. Nappali arckrémnek szerettem volna használni, nem akart beszívódni, fényes volt az arcom tőle egész nap. Néha annyira, mintha zsírba mártogattam volna a fejemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Katalin17

2021. július 1.

Gyorsan beszívódik, jól hidratál és a csomagolása is nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Gyorsan beszívódik, jól hidratál és a csomagolása is nagyon tetszik :)

Bettiiiina

2021. június 7.

Imádom! Számomra ez a nélkülözhetetlen csodaszer. Ezt használom este és reggel is. Az elején kicsit zsíros, de gyorsan beszívódik. Megéri az árát, mert az üvege is szuper hiszen teljesen kilehet belőle préselni. Mellesleg mindig van ahol épp akciós. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

Schmecky

2021. június 1.

Kombinált bőröm van,mégis kevésnek érzem ezt a krémet. Nem szívódik fel, szinte csak ül a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 1.

vacsabi

2021. május 12.

Nem igazán vált be, úgy éreztem, hogy egy szilikonos réteget hagy az arcomon és kevés volt a hidratáló hatása. Az összetevői nagyon szépek és nem okoztak irritációt, ezt értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 12.

bdius92

2021. május 11.

Semleges volt számomra. Se jobb se rosszabb nem lett az arcom. De nem egy rossz termék. Azonban gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

jampiangel

2021. május 4.

3 hónapja használom napi szinten és még mindig van benne, ez pozitív. De nekem nagyon ragacsos, fényes marad, muszáj valamivel lemattítanom. Sminkelni lehet rá, könnyed egyébként, de a zsíros érzet miatt nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

grd39

2021. május 3.

Ár-érték arányban nem igazán éri meg szerintem. Nagyon gyorsan fogy és a zsíros bőrömnek is túl kevésnek bizonyult.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 3.

mihrek

2021. április 19.

Legjobb hidratáló, érzékeny bőrre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

Legjobb hidratáló, érzékeny bőrre!

ursuska

2021. április 19.

Nagyon könnyű, hamar beszívódó krém, zsíros bőrűeknek is telitalálat. Reggel egy pumpányit, este két pumpányit használok, nekem tökéletes alap hidratáló glicerinnel, squalannál és shea vajjal. Este szeretem boosterekkel dúsítani (pl olajokkal, szérumokkal). Kicsit borsos az ára a spéci tubus miatt, így tartósítószer mentes marad és az extra érzékeny bőrűeknek is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.