Lancôme

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2019. április 30.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A minden bőrtípusra használható szérum 2013-ban megújult.

Az új összetevőkkel gazdagított Advanced Génifique-et úgy alkották meg, hogy hatással legyen az arcbőr fiatalságának 10 látható jelére. Már az első használat után az arcbőr simábbnak és ragyogóbbnak tűnhet. 7 napon belül a bőre fiatalabbnak látszik.

Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: violator
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: fizetés előre, banki átutalással. postázom.
Ár: 3.500,- , Eladó: Tarzicia
Állapot: Vadonatúj, hiánytalan, Helyszín: --, fizetés: Utalást követően Foxpost

NovakneViki

2021. április 6.

Rengeteget vacilláltam, mire végül beruháztam rá. A vásárlás mellé kapott minták alapján tetszett, de az összetevőlista 4. helyén álló alkohol már nem annyira. Végül ez év márciusában a marionnaud insta oldalán volt egy Beauty talk Tombos Saroltával, ő bemutatta a szérumot, hogy mennyire sokoldalú és egyszerűen ragyogott a bőre. Így határoztam el, hogy kipróbálom hosszabb távon.
A pipettás adagolója nagyon tetszik, nekem egy fél pipettányit adagol, totálisan elég. Összehúzta a pórusaimat, nem hittem el, hogy nálam ezen még lehet javítani. Nappalra használom, amióta használom még a smink is tovább marad rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

lilaszilva

2021. március 6.

1 ml-es kis mintám volt belőle, így hosszútávú hatásról nem tudok írni. Első benyomásra kellemes, vízszerű, picit zselés szérum. Illatmentes(bár látom a parfümöt az összetevők között, én nem érzetem), pár pillanat alatt beitta a bőröm, nem irritált és egész jól hidratált, ez tetszett benne. Megvenni azért biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

albertinablogg2

2020. szeptember 26.

Korábban kaptam a szemkörnyékápolós verzióját a kis pucus applikátorral. Az sem okozott semmi változást, és ez sem. Ez a termék szerintem egy nagy nulla, az ára nagyon drága, és szerintem egy túlárazott hialuron szérum. Amikor felkenem egy pár pillanatig ragacsos, majd beszívódik. Ennyi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

kabocika

2020. augusztus 19.

Sajnos nekem csalódás, nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket az elmúlt 2 hónapban, amióta reggel-este használom, a még nem túl mély ráncaim egyelőre nem változtak. Valahogy más az állaga a többi szérumhoz viszonyítva, de megszokható, viszont illatmentes, ami pozitívum.
Úgy szerettem volna, ha teljesül, hogyha nem is 7nap, de mondjuk 1 -2 hónap után a bőröm fiatalabbnak látszik a használatától, de sajnos nem látom a hatását! Ráadásul a csavaros kupak nem működik megfelelően, állandóan félre csavarodik, amikor be szeretném zárni, szerintem vmilyen konstrukciós hibája van a záró kupaknak. Mindezzel együtt számomra ez megint egy nem megfelelő ár-érték arányú felső kategóriás termék:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Csengiful

2020. június 13.

Behozta az elvarasokat, egy hasznalat utan kisebbek a porusaim, simabbak a nevetorancaim, feltolti a szemem koruli teruleteket, nagyon kipihentnek tunok tole :) ( a Hydra zen maszk ala tettem fel, elalvas elott ) viszont -1 csillag az ara miatt, ugyanezt tudja az Ordinary Buffet illetve a Retinoid keszitmenyeik.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

mlexa

2020. június 1.

Hidratál, de nem csodaszer. Egyáltalán nem tette szebbé, feszesebbé a bőröm. Igazán jó hidratáló krémet meg jóval olcsóbban is találni. Nem éri meg az árát, nekem nem adott semmi pluszt. 😔

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

evipapp1990

2020. május 20.

Hydra Zen alá használom nagyon elégedett vagyok a Lancome márkával. Eddig Este Lauder Night Serum-ot használtam, nem is értem, hogy miért? :) Szép textúrát ad a bőrömnek. Remélem fiatal is maradok tőle! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

jucika

2020. május 7.

Pici mintát kaptam belőle, használtam néhány napig, hétig, de nem vettem észre különösebb hatást. Az ára horror!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

claudia.nyilas

2020. február 18.

Éjszakára szoktam a krémek alá tenni, nagyon szeretem, szép bőrképet csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Éjszakára szoktam a krémek alá tenni, nagyon szeretem, szép bőrképet csinál.

Annie25

2020. január 3.

2018.05.13. Abszolút meg vagyok vele elégedve. Gyönyörű egységes arcbőrt varázsol, egyenlőre megelőzésképp kezdtem használni (anyukám 20-25 éves kora óta Lancome arckrémeket használ és senki sem mondaná meg, hogy valójában hány éves) nem mondom, hogy a genetika és a táplálkozás nem befolyásolja az arc öregedését, de én a krémekben is nagyon hiszek!
Semleges illata vagy egyáltalán nem tolakodó. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy!

Update
Továbbra is töretlen az imádat, nagyon szeretem minden este ezt használom, majdnem egy évig elég a 30ml-es kiszerelés, számomra teljesen megéri az árát. Kipihent, szép, egységes tőle az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Update

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Faex, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Ph szabályozó segédanyag

Élesztőféle. Paula Begoun szerint a többi élesztóhöz hasonlóan gazdag forrása a béta-glükánnak, vagyis antioxidáns tulajdonsága és erős gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.