Lancôme

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2019. április 30.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A minden bőrtípusra használható szérum 2013-ban megújult.

Az új összetevőkkel gazdagított Advanced Génifique-et úgy alkották meg, hogy hatással legyen az arcbőr fiatalságának 10 látható jelére. Már az első használat után az arcbőr simábbnak és ragyogóbbnak tűnhet. 7 napon belül a bőre fiatalabbnak látszik.

claudia.nyilas

2020. február 18.

Éjszakára szoktam a krémek alá tenni, nagyon szeretem, szép bőrképet csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Éjszakára szoktam a krémek alá tenni, nagyon szeretem, szép bőrképet csinál.

Annie25

2020. január 3.

2018.05.13. Abszolút meg vagyok vele elégedve. Gyönyörű egységes arcbőrt varázsol, egyenlőre megelőzésképp kezdtem használni (anyukám 20-25 éves kora óta Lancome arckrémeket használ és senki sem mondaná meg, hogy valójában hány éves) nem mondom, hogy a genetika és a táplálkozás nem befolyásolja az arc öregedését, de én a krémekben is nagyon hiszek!
Semleges illata vagy egyáltalán nem tolakodó. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy!

Update
Továbbra is töretlen az imádat, nagyon szeretem minden este ezt használom, majdnem egy évig elég a 30ml-es kiszerelés, számomra teljesen megéri az árát. Kipihent, szép, egységes tőle az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Update

herakut

2019. december 24.

Nekem tetszik ez a szérum, szepen kisimult és ragyogóbb bőrt érzek, látok használat után, és hosszútávon is megtartja ezt a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 24.

senskin

2019. november 27.

A Lancome prémium kategóriájú, exclusiv termékeket gyárt. A kedvenc márkáim közé tartozik. Meg is jegyezték milyen szép, sima, kipihent az arcom tőle. Ez egy jó termék. Kisebb kiszerelésem van belőle, de elképzelhető, hogy nagyban is megvásárolom, ha elfogy a jelenlegi: Most Visionnaire-t használok, amivel nagyon megvagyok elégedve.:)

UP: Hosszútávon azt gondolom, hogy nem túlságosan hatásos. Rengeteget elhasználtam már belőle, az alkohol lehet a bűnös! De találtam már jobb probiotikus készítményeket, Szóval, ha kisebb csomagban van megveszem, de nagyban nekem már nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 27.

aquana

2019. október 24.

Mintát kaptam belőle egy Douglases vásárláshoz én is. Amikor kinyitottam, megcsapta az orromat az alkoholszag - nem egészen értettem, hogy mit keres egy ilyen szérumban ilyen koncentrációban alkohol, de gondoltam, biztos az én orrommal van a baj. Nos, nem. Szerencsére nem érzékeny a bőröm, de undorító volt, mintha valami nagyon rossz házipáleszt kentem volna magamra. Soha nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

pankalany

2019. szeptember 28.

Mintát kaptam belőle és amennyit ez alapján a rövid használat alapján mondani tudok róla az abszolút pozitív. Esti rutinban alkalmaztam, semmilyen irritációt nem okozott és reggelre tapinthatóan kisimultabb, szép egyenletes bőrt eredményezett. Több hasonló árkategóriájú és azonos ígéretekkel kecsegtető terméket próbálgatok most, majd meglátjuk melyiket veszem meg teljes kiszerelésben, de abszolút esélyes befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

monique001

2019. augusztus 4.

Nekem bejön, az ára miatt vonok le egy csillagot. Mintát kaptam én is, ez két alkalomra volt elég. Valóban csíp kicsit felrakáskor, de ez engem nem zavar. Szépen kisimítja a bőrt, tökéletesen nagyon hamar beszívódik. Randi előtt gyorssegélynek kiváló 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Lucyshyne

2019. március 31.

A Douglases vásárlásomhoz kaptam belőle egy kis mintát. Kétszer használtam, második alkalommal sajnos épp a szokásos The Ordinary C-vitaminos szuszpenzió előtt, ami azt eredményezte, hogy szétcsípte az arcomat (amúgy előfordulhat bizsergető érzés a C-vitaminos szuszpenziótól, de engem nem szokott bántani). Mivel nem volt INCI a termékmintán, gondoltam felkukkantok ide a KM-re megnézni. Hát nem örülök annak, amit itt láttam. Komolyan alcohol denat az INCI 4. helyén? 3. a glicerin? Az úr 2019. évében? 25000 jó magyar forintért? Ez konkrétan ingyen se kell sajnos. Álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen "impozáns" összetevők uralják a lista első helyeit. Alapból nem kenek magamra alkohol tartalmú termékeket, akkor sem, ha az összetevő lista végén kullog, nem hogy így! Nem tudom, hogy egy ilyen márka ezt hogy gondolhatja komolyan. Köszönöm, hogy kipuffoghattam magam. Ja, amúgy a 2 használat alatt semmi hatását nem éreztem/láttam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

MaggieH

2018. november 19.

Kellemes állaga van, gyorsan beszívódik. Ennyiben ki is merül a hatása, neméri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

szeliger

2018. szeptember 25.

Az átlátszó szérumot a bőr gyorsan beszívja, más krémekkel, sminktermékekkel kompatibilis. Nem is nagyon tudok róla mást mondani, sok-sok ilyen szérum van a piacon, nincs semmi olyan benne, ami kiemelné a többi közül. Ajándékba kapva szívesen kenegethető, de pénzt nem adnék érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Faex, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Ph szabályozó segédanyag

Élesztőféle. Paula Begoun szerint a többi élesztóhöz hasonlóan gazdag forrása a béta-glükánnak, vagyis antioxidáns tulajdonsága és erős gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.