Lancôme

Ár:   28 290 Ft és 36 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2022. március 22.

Ár:   28 290 Ft és 36 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A minden bőrtípusra használható szérum 2013-ban megújult.

Az új összetevőkkel gazdagított Advanced Génifique-et úgy alkották meg, hogy hatással legyen az arcbőr fiatalságának 10 látható jelére. Már az első használat után az arcbőr simábbnak és ragyogóbbnak tűnhet. 7 napon belül a bőre fiatalabbnak látszik.

Ár: 1200 ft p.val , Eladó: Lina6
Állapot: 5 ml pici proba, Helyszín: Salgotarjan, fizetés: Banki ut
10 ml Lancôme Advanced Génifique Youth Activating Concentrate minta
Ár: 2.000 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)

Szabina_02

2022. április 14.

Kis mintát volt szerencsém kipróbálni, de én nem igazán vettem észre, hogy bármit is csinálna az arcbőrömmel, így én biztosan nem vásárolnám meg a normál kiszerelést!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

ALettah

2021. szeptember 26.

Nagyon tetszik az adagolója, tényleg pont annyit vesz fel, amennyi egy használathoz kell. Könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódik, bársonyosabb tapintást ad a bőrnek, de összességben nem tűnik jobbnak, mint a jól bevált, feleenyibe kerülő szérumom, úgyhogy nem fogok váltani rá. A csomagolása is szép és elegáns, de nem bánnám, ha az illatanyagokkal kicsit diszkrétebben bántak volna a készítői...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Tavasz tündér

2021. július 18.

Elvileg a márka ikonikus széruma. Lancôme arcápolási csomaghoz kaptam. Sajnos túl sok parfüm került bele. Engem kifejezetten zavar, ha illatosított egy szérum. Amellett hogy kissé irritálta a bőröm, semmi más hatást nem tapasztaltam. Egy érdekes réteget hagy a bőrömön, nem komfortos. A multi lift ultra nappali arckrémmel együtt használva pl. bőrpír és pici fehér pattanások jelennek meg rendre. Eddig a márka összes termékével így jártam sajnos. Pedig vannak ám ígéretes receptúrák, csak azt nem értem miért kell elrontani köztudottan allergén összetevőkkel!?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

Patt94

2021. július 2.

Hatni hat, DE az EL és a Biotherm széruma sokkal jobban oszlatható és kellemesebb tapintást is biztosít a használat után. A tapintás engem nem szokott érdekelni, mert úgy is használ az ember még több terméket szérum után, DE ugyan ennyi vagy kevesebb pénzért lehet venni jobb termék, amiben nincsen ennyi illatanyag és parfüm, illetve a hatóanyagok is jobbak, Olvastam, hogy többek szerint nem irritáló az illata, hát szerintem nagyon erős és én nem vagyok Frangrance free függő, de az erős illatú termékeket nem szeretem. Teljesítmény és mivel ennyi pénzért lényegesen jobbat is lehet kapni 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Kamea

2021. június 8.

2 db 10 ml-es mintát használtam el belőle. Nagyon ügyes kis szerkezettel látták el ezt a mintaterméket, tetszett! Csak reggelente használva meglepően hosszú ideig, hosszú hetekig is kitartott úgy, hogy nem spóroltam vele.
Mint már említettem, a reggeli rutinomba építettem be, a reggeli arctisztítást és a tonikot követően. A szérum opálosan áttetsző, géles állagú. Könnyű az arcon eldolgozni, pillanatok alatt beszívódik. Érezhetően feltölti az arcbőrt. Bár az arcon hagy maga után egy vékony réteget, ez semmiképpen nem ragacsos, vagy kellemetlen, és a bőr se húzódik tőle. Én ezután szoktam még ráfújni az arcpermetet, majd arcolajjal masszírozom át az arcom. Teljes mértékben együttműködött a többi termékkel is. Nem kukacosodott, nem okozott semmilyen irritációt.
Igen, látom, hogy van benne alkohol is, de a bőröm ezt nem vette észre. Szerintem ettől még lehet jó egy termék.
Hogy csodaszer-e? Nem. Ugyanis nem lettem tőle fiatalabb, de az arcbőröm optimális állapotának fenntartásához hozzájárult. Az én koromban muszáj ennyivel beérnem, különben örökre elégedetlen és csalódott leszek.
Tavaszi-nyári időszakban tökéletes volt a bőrömnek, szívesen kentem volna a továbbiakban is, ha nem fogyott volna el. Mondjuk, ennek érdekében – ha akarok - tudok még mit tenni. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 8.

mokushka

2021. május 14.

Többször kaptam mintát belőle, és már akkor beleszerettem. Aztán beszereztem egy nagykiszerelésűt. Imádom. Egyszerűen csodát művel a bőrömmel. Kombóban használom a Visionnaire-rel, este azt használom, ezt pedig reggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

gerbera13

Korcsoport: >54
2021. április 20.

Hát én ettől le vagyok nyűgözve...pedig "nem könnyű velem" sok válogatott terméken vagyok túl, ezt ajándékba kaptam Lancome éjszakai krémmel és így együtt pár nap használat után legnagyobb meglepetésemre abszolút pozitív a hatása! Sima, tömör a bőröm, /amúgy zsíros - de nem zsírosít, hanem még annak is jót tett..../ szóval én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 20.

NovakneViki

2021. április 6.

Rengeteget vacilláltam, mire végül beruháztam rá. A vásárlás mellé kapott minták alapján tetszett, de az összetevőlista 4. helyén álló alkohol már nem annyira. Végül ez év márciusában a marionnaud insta oldalán volt egy Beauty talk Tombos Saroltával, ő bemutatta a szérumot, hogy mennyire sokoldalú és egyszerűen ragyogott a bőre. Így határoztam el, hogy kipróbálom hosszabb távon.
A pipettás adagolója nagyon tetszik, nekem egy fél pipettányit adagol, totálisan elég. Összehúzta a pórusaimat, nem hittem el, hogy nálam ezen még lehet javítani. Nappalra használom, amióta használom még a smink is tovább marad rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

lilaszilva

2021. március 6.

1 ml-es kis mintám volt belőle, így hosszútávú hatásról nem tudok írni. Első benyomásra kellemes, vízszerű, picit zselés szérum. Illatmentes(bár látom a parfümöt az összetevők között, én nem érzetem), pár pillanat alatt beitta a bőröm, nem irritált és egész jól hidratált, ez tetszett benne. Megvenni azért biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

albertinablogg2

2020. szeptember 26.

Korábban kaptam a szemkörnyékápolós verzióját a kis pucus applikátorral. Az sem okozott semmi változást, és ez sem. Ez a termék szerintem egy nagy nulla, az ára nagyon drága, és szerintem egy túlárazott hialuron szérum. Amikor felkenem egy pár pillanatig ragacsos, majd beszívódik. Ennyi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Faex, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ph szabályozó segédanyag

Élesztőféle. Paula Begoun szerint a többi élesztóhöz hasonlóan gazdag forrása a béta-glükánnak, vagyis antioxidáns tulajdonsága és erős gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.