Lancôme

Ár:   18 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rdm, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. október 13.

Ár:   18 990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

A külső környezeti hatások, érzelmi feszültség és a fáradtság stresszt okozhat, amely a bőrre is kihat. A bőr veszíthet hidratáltságából és érzékenyebbnek tűnik. A krém-gél hidratáló összetevőket tartalmazó mikrokapszulákkal dúsított, amely intenzív hidratáltsággal tölti meg a bőrt és segít fenntartani az optimális védekezőképességet. Eredmények: 24 órán keresztül hidratál, megnyugtatja a bőrt, amely visszanyeri komfortérzetét és simaságát.

Ár: 10000 Ft , Eladó: Rituska96
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

nine

2020. január 17.

Ajándékba kaptam a krémet, félve próbáltam ki... Normál, olajosodásra hajlamos a bőröm, ezért tartottam tőle, hogy túl sűrű lesz, és nehéznek fogom érezni, fényes lesz tőle az arcom stb. De NEM! Isteni az állaga, könnyedén beszippantja a bőröm, megfelelően hidratál, az illata szerencsére nem erős, kellemesnek mondható. Télen biztosan megfelel a bőröm igényeinek de lehet, hogy nyárra már tényleg soknak érezném..
Összességében pozitív csalódás volt a számomra, örülök, hogy elkezdtem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

ludri97

2019. december 6.

Egybol 75ml-t vettem meg es milyen jol tettem!!! Uristen imadom! Hidratal, jo az illata is, arban is turheto viszonylag es sokaig eleg lesz!!! Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

Qwerty1234

2019. október 26.

Én szeretek tesztelni, minden krémet. Egy igazi krémmániás vagyok. Általában nekem ez miatt elég is, kisebb kiszerelés. Ebből is 15 ml volt. Télen imádta bőröm, éjszakai és az egyik szérumjával kombinálni. Nekem smink alá is ideális volt. Szerettem!!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Kittytravel

2019. augusztus 1.

A legjobb hidratáló krém, amit eddig használtam röpke 34 évem alatt. 3 éve használom az éjszakai változatával és az Estée Lauder night szérummal együtt. Tökéletes kombináció a számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Barbucika

2019. június 14.

Imádom. Rendkívül hidratálja a bőröm, és nagyon jó az illata és az állaga. Bánom, hogy eddig nem használtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

souzanna

2019. május 15.

*sóhaj*

Imádom ezt a krémet. Csodás a csomagolása, csodás a krém állaga, illata, szuper hidratálást biztosít. Nem pattogzott ki a bőröm, pedig ettől eléggé féltem.

Egyedül az árát fájlalom, de sajnos nekem megéri így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

*sóhaj*

Egyedül az árát fájlalom, de sajnos nekem megéri így is.

Deep1982

2019. január 25.

Nagyon szuper kis krém.:)
1 hete használom rendszeresen.Most voltam kozmetikusnál,megkérdezte,hogy,mikor voltam kozmetikusnál,mert szép hidratált,sima a böröm.
Mikor azt mondtam 10 éve,a lélegzete is elált.
Szóval összeségében,én maximálisan elégedett vagyok vele.
Alpjáraton kombinált bőröm van.Valóban tömör a krém,és nehezen tudom eldolgoni,de 2 csepp vizzel,simán.Illata kíváló,hamar beszívodik,nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Nagyon szuper kis krém.:)
Mikor azt mondtam 10 éve,a lélegzete is elált.
Szóval összeségében,én maximálisan elégedett vagyok vele.

zsofiab

2018. október 31.

Ennyi penzert nagyon nem eri meg. Nem szivja be rendesen a borom, lepereg rola az egesz, tul tomor, nagyon zsiros a texturaja, feher szinu, alig lehet eldolgozni. Nagyon nem az en kremem sajnos... Nagyon nagy csalodas volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Timcsoki

2018. április 7.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Mindent tud, amit a drogériás társai nem! 6.hónapja használom, olyan a bőröm tőle, mint a babapopsi! Mondjuk kellett pár hét, mire "megismertük" egymást, de imádja a száraz bőröm! Télen rakok alá olajat, de ezt minden krém alá! Mivel elég sűrű, így nagyon kevés kell belőle! A fényvédő miatt extra pontot kap tőlem! Na igen, nem valami olcsó, de ha azt nézem, hogy mennyi olyan krémet vettem, ami a kukában landolt, így azért "megéri" megvenni (persze főleg kuponnal)!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Asianlover

2018. február 17.

Olyan semmilyenke nekem ez a krém. Nem allergizál, ez nálam óriás jópont, de nem is tapasztaltam tőle semmilyen csodát. Könnyen beszívódik, egész jól hidratál.
Mindig örülök, ha ilyen drága kencéket van lehetőségem kis kiszerelében kipróbálni. Ez esetben is agyfaszt kapnék, ha ennyi pénzt kicsengettem volna. Sporttáskába pont jó lesz. De ez nagyon kevés egy high end krémtől, azt hiszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8 Stearate, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclohexasiloxane, Isononyl Isononanoate, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Stearyl Dimethicone, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Synthetic Wax, Cyclopentasiloxane, Lecithin, Palmitic Acid, Dimethiconol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Caprylyl Glycol, Octyldodecanol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, PEG-8 Stearate, Lecithin, Triethanolamine, Palmitic Acid, Poloxamer 188
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, PEG-8 Stearate, Triethanolamine, Poloxamer 188
Illatanyagok: Eugenol, Limonene, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance
Parabének: Ethylparaben, Methylparaben
Tartósítószerek: Ethylparaben, Benzyl Alcohol, Methylparaben, Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PEG-8 Stearate ti I eu I h 3 1

A CosIng funkció besorolása alapján tisztítószerként, hidratáló és emulgeáló összetevőként használt a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.