Lancôme

Ár:   18 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rdm, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. október 13.

Ár:   18 990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

A külső környezeti hatások, érzelmi feszültség és a fáradtság stresszt okozhat, amely a bőrre is kihat. A bőr veszíthet hidratáltságából és érzékenyebbnek tűnik. A krém-gél hidratáló összetevőket tartalmazó mikrokapszulákkal dúsított, amely intenzív hidratáltsággal tölti meg a bőrt és segít fenntartani az optimális védekezőképességet. Eredmények: 24 órán keresztül hidratál, megnyugtatja a bőrt, amely visszanyeri komfortérzetét és simaságát.

Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream csodaszettben
Ár: 8400 Ft Sale! , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , bolti, dobozzal, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel
Ár: 16.000 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

baboka02

2022. február 4.

Ajándékba kaptam a terméket, egy ápoló csomagban, ezt, és ennek az éjszakai változatát. Mindegyiket használom. Ezt reggelente szoktam, és nagyon sokáig frissnek és puhának érzem az arcomat tőle. Az illata isteni, függővé tesz. Az, hogy mennyire ránctalanít, fogalmam sincs, mert 23 éves vagyok, és nem ráncosodom. Szívesen kitartanék a termék mellett (és adnék 5 csillagot), de az árával nem vagyok maradéktalanul megelégedve. Kétségkívül túl van árazva, nem egy pénztárcabarát megoldás. Ha elfogy, valószínűleg nem fogok újravásárolni, mert nagyon drága, de az illata miatt valóban napi rutinná tud válni az, hogy kenem vele az arcomat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 4.

Stargazer

2021. július 9.

Ajándékba kaptam a termék 15 ml-es próba verzióját. Kibontáskor kellemes, rózsaszínes krémet találtam benne és erős rózsa illat csapott meg. Nyárra könnyű éjszakai hidratáló krémnek használom, gyorsan beissza a bőröm, kellemes érzetet ad, de az illata sokáig zavar még. Amikor megláttam a termék teljes árán, leesett az állam. Az 1000 forintos Aldis világos kék hidratáló krémet csak árban múlta felül, de abban nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

Annie25

2021. július 2.

Évek óta a reggeli rutinom része ez a krém, nem is értem, hogy miért most írok róla véleményt :) Nagyon szeretem, isteni Lancome illata van imádom! már ez az illat is feldobja a reggeleimet :) számomra tökéletesen hidratál, szuper sminkelni rá. Időközben volt néhány más próbálkozásom, de mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

mariann33

2021. június 24.

Legnagyobb sajnálatomra a hatásáról nemtudok beszámolni,mindössze 20percig bírtam elviselni..
Hosszas kutakodás után,ez a krém volt az,aminél minden szempontból biztosra mentem!
Megvettem,felkentem,és könnybelábadtak a szemeim😳!Olyan szinten irritálta a szemem az illatanyag,hogy lekellett mossam és szemcseppezzek.De még hogy illat!Eszméletlen erős RÓZSA!😬Jesszus!Óriási csalódás..
Nem vitatom a krém teljesítményét mert igazából próbát sem tudtam vele tenni és szó szerint nemtudtam!
Számomra nem a zen jött el hanem a vég,mert hogy visszanyúltam egy Nívea arckrémhez és lássuk be,nem egy súlycsoport.
Ennyi pénzért elmonható hogy hatékonyan okoz szemirritációt plusz ha fennt hagyom még kicsit akkor még fejfájást is☹.
A Müllerben kinnt lévő teszteren éreztem hogy rózsás,de nagyon enyhe illata volt,amit még be is vállaltam mert ugye megvettem,utólag gondolom,jó régi teszter lehetett,hogy ilyen semmilyenke illata volt,mert ha ott ugyanazt érzem,biztos hogy lemondok róla,merthogy nem kimondottan a rózsaillattal van baj,hanem aztal hogy rendkívül erős illatú,az csak hab a tortán hogy pont rózsa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 24.

skyline

2021. március 15.

Szuper!Egyszerűen szuper!reggel felkenem és egész nap puha a bőröm ..illata is finom olyan nárciszhoz hasonló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 15.

Ajtai Dóra

2020. október 13.

Kellemes illat, lágy viselet, teljesen elégedett voltam vele. Újravevős termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Kellemes illat, lágy viselet, teljesen elégedett voltam vele. Újravevős termék.

mshoney

2020. augusztus 21.

Ajándékba kaptam a termek 75 ml-s változatát. Nappalra alapvetően valamilyen fenyvedos, zsíros bőrre is megfelelő termeket használok, éjjelre pedig ránctalanítót, emiatt fejtörést okozott, hogy mikor használjam. Esti használat mellett döntöttem, mivel a borom nem szívta be megfelelően, használat után mindig fényes maradt az arcom. Kb. 2 hét elteltével azonban ugy döntöttem, hogy a régi éjszakai krememet használom tovább, mert nem tetszettek a homlokomon újra megjelenő ráncok. Ez nem a krém hibája persze, ez egy hidratalo termek. Emiatt úgy látom, aki ennek megfelelően használja, nem fog csalódni. A maradék 70 ml-t nyak- és dekoltázskrémként használom jelenleg is, emellett a tökéletes bőrű :) férjem arcbőrének esti hidratalasara. Megvenni nem fogom, de kiváncsivá tett, milyenek lehetnek a Lancome ráncok elleni termékei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

wxy520

2020. június 8.

Nagyon sok évig ezt a termékcsaládot használtam. Sokat segített a miseszeres, pattanásos, heges arcomon. Mivel már idősödöm, muszáj volt leváltanom egy minimális ránctalanító hatású krémmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

evipapp1990

2020. május 20.

5 éve használom a nappalit és az éjszakai krémet is ebből a szériából. A legjobb választásom volt, előtte minden krémtől zsírosodott a bőröm és néha pattanásos is lettem. Ettől soha.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

nine

2020. január 17.

Ajándékba kaptam a krémet, félve próbáltam ki... Normál, olajosodásra hajlamos a bőröm, ezért tartottam tőle, hogy túl sűrű lesz, és nehéznek fogom érezni, fényes lesz tőle az arcom stb. De NEM! Isteni az állaga, könnyedén beszippantja a bőröm, megfelelően hidratál, az illata szerencsére nem erős, kellemesnek mondható. Télen biztosan megfelel a bőröm igényeinek de lehet, hogy nyárra már tényleg soknak érezném..
Összességében pozitív csalódás volt a számomra, örülök, hogy elkezdtem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8 Stearate, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclohexasiloxane, Isononyl Isononanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Stearyl Dimethicone, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Synthetic Wax, Cyclopentasiloxane, Lecithin, Palmitic Acid, Dimethiconol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Caprylyl Glycol, Octyldodecanol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, PEG-8 Stearate, Lecithin, Triethanolamine, Palmitic Acid, Poloxamer 188
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, PEG-8 Stearate, Triethanolamine, Poloxamer 188
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Eugenol, Limonene, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Methylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Octyldodecanol, Parfum/Fragrance
Parabének: Ethylparaben, Methylparaben
Tartósítószerek: Ethylparaben, Benzyl Alcohol, Methylparaben, Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PEG-8 Stearate ti I eu I h 3 1

A CosIng funkció besorolása alapján tisztítószerként, hidratáló és emulgeáló összetevőként használt a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Methylparaben i I ta I par 0 0