Lancôme

Ár:   21 200 Ft, 32 700 Ft és 43 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: force, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2022. augusztus 10.

Ár:   21 200 Ft, 32 700 Ft és 43 700 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Fejjegy: körte, peónia, magnólia

Szívjegy: Isparta-i rózsa, rózsa szuflé akkord (az Idôle ikonikus rózsái)

Alapjegy: madagaszkári vanília, sós popcorn akkord, pacsuli

Lancôme Idole Nectar EDP 10 ml fújós+ La Vie Est Belle illatminta
Ár: 11.000 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes ,dobozzal, fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel
Lancôme Idole Nectar EDP fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Borvick

2022. augusztus 5.

Mit nekem Popcorn!! Azért jöttem, hogy felhúzzam. Ez az illat valami csoda. Az Idole és "társai" nekem túl dáma. De ezt amikor először a Müller én a bőrre! fújtam, hát na. Igen, végre valami új a megszokott édes illatok után. Ez betalált. Biztos, hogy beszerzem. Írtatok, hogy a Hugó Orange - rá hajaz. Ennek utána járok, de ez az illat tuti tartós. Imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 5.

eheiszki

2022. augusztus 5.

Szerintem jó lett! De..! A kommentek alapján nem volt magasan az elvárásom felé, de azt kell mondjam nagyon tetszik. Nagyon édes ejh nagyon de tényleg, abszolút nem nyári inkább őszi. Színes falevelek tarkítják a kerteket, a tájat, a szürkés koraestét még a felhők mögül ki ki bukkanó napfény sugarai ezüstözik be. Vastag szövetkabátban iszogatom a forró pumpkin spice lattemat miközben beleszimatolok az alkonyat nedves, édes illatába.
Popcorn no az nincsen benne, tudom sokan ezt várták, köztük én is. Alapjaiban véve egyszerű illat, mélységgel, mézesen édes de nem lesz elnyomó. Kifinomult vaníliás rózsaillat csipetnyi karamellel a sósabb fajtából de tényleg csak elmélyíteni van jelen. Szép, romantikus illat. Belebújós, és nagyon tartós. Árát megéri abszolút.
Nekem nem lesz signature de biztos vagyok benne hogy valakinek igen. Habár nem a legnagyobb dobás én adok neki 5 pontot mert nemcsak szép de képes érzelmet is ébreszteni bennem illetve minőségi darab, remek tartóssággal és szillázzsal. Az üvege elbűvölő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 5.

kalmaniki

2022. augusztus 2.

Nagyon kíváncsi voltam rá a reklám miatt, illetve ez a popcorn jegy felcsigázta a fantáziámat.
Sajnos nem érzek semmiféle popcornt, számomra unalmas illat.
Nem húzom le, mert nem rossz csak valami újdonságra számítottam. Viszont tartós az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 2.

Sajnos nem érzek semmiféle popcornt, számomra unalmas illat.

mafalda

2022. július 16.

Az eredeti verziót akartam beszerezni de milyen jó hogy nem volt rá keret. Mert ez sokkal jobb reményeim szerint ősszel jó kis illatom lesz, addig még gyűjtök rá..nem érzek benne se popcornt se rózsát se karamellt se vaníliát. Azonban az illat maga egy nagyon bájos puha mégis intenzív, számomra olyan békét és melegséget sugárzó illat, olyan nő illata akiben meg lehet bízni, határozott és őszinte. Tartós és egyre simulékonyabb az első pillanatban harsány csupán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 16.

farkasmona

2022. július 15.

Először is, ez egy igazi impulzus vásárlás volt, vagyis majdnem, olyan megtetszett s két nap múlva megvettem típusú árubeszerzés:). Az üveg valami csodás, kecses és finom, nekem az a wow hatás. Az illat is nagyon tetszik, s igen, az első benyomásom ezzel kapcsolatban nekem is az volt, h ezt már éreztem valahol. Sokáig agyaltam, valóban a Hugo Boss Orange illatra hajaz, de ez sokkal tartósabb rajtam, mint az volt. Rózsaszín-narancssárgás színvilágú, édes illatfelhő, ami hosszú órákon át érződik. A lecsengése kicsit olyan fáradt rágó- szerű:), de addig engem elvarázsol kívülről is, amit a szemem lát s belülről is, amit az üvegcse rejt. Nekem ez nagyon erős 4,5 csillag :), csak azt nem lehet bejelölni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 15.

Tarzicia

2022. július 12.

A mai mainsteam parfümök közül talán az Idole az egyetlen, amit figyelemmel kísérek. A lányom a sima Idole-t használja, szereti, illik is hozzá, az ő korosztálya. Nekem az Idole L'Intense van meg, nem egy világszám, de szerintem az összes Idole közül a legjobban sikerült, és néha kedvem szottyan rá.
Ez a Nectar viszont nagyon ígéretes újdonságnak tűnt. Gourmand kategória, a rózsák mellett karamell és popcorn, és a jázmint végre elhagyták. De óriási csalódás.
A nektár stimmel, mert borzasztóan édes. Nekem szirupos-mézes-körtés, kajszbaracklekváros-porcukros gofri-feelingem van tőle.
A rózsák csak a bevezető részben jutnak szóhoz, aztán jön az édes, szintetikus generálszósz, ami mindent összemos, ápol és eltakar. Lehengerlő, opálos édesség uralkodik, amerre szem ellát. Popcorn rajtam sehol, pedig direkt fentem rá a fogam, szerintem nagyon jót tett volna neki, kicsit helyrebillentette volna az egyensúlyt. Bár lehet, hogy az apróbetűs részt is el kellett volna olvasnom. Ki mondta, hogy a popcorn sós? Lehet az ilyen mű-édes is!
Rétegek sincsenek, persze naív vagyok, hogy ilyesmit elvárok. De akkor is, ez az illat egy konstans tömb, öt perc alatt ki lehet ismerni, és ugyanannyi idő alatt rá is lehet unni. Hosszú távon nekem már kifejezetten kényelmetlen, zavaró, szabadulnék tőle. De legalább a tartósságával nincs gond.
Enteriőr illatnak vagy illatgyertyának el tudnám képzelni, de azt is inkább csak télen. (Nem is értem, miért most, nyárra hozták ki ezt a flankert.) És akkor itt villan be, hogy minőségre nem sokkal jobb, vagy kifinomultabb, mint a Zara Wonder Rose, tizedennyiért, amit hálószobaillatosítónak használok, szeretem is, de magamra akkor se fújnám, ha kötelező lenne.
Kár ezért az illatért, tényleg sajnálom...
Update: A lányomnak tetszik... Na jó, nem leszek ennyire szőrös szívű, hozzáteszek egy csillagot. De egy közepesnél akkor sem érdemel jobbat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. július 12.

Kár ezért az illatért, tényleg sajnálom...

Manolli

2022. július 10.

Teljesen vakon vásároltam egy 10ml-es kiszerelést az illatjegyek alapján, gondoltam karamellás popcorn, ide nekem, ez tuti érdekes lesz. ;) És valóban. Rajtam nagyon tartós (12 óra minimum). Tény, hogy nagyon édes, de rajtam rendkívül erősen feltűnik a popcorn illata, már-már kicsit odaégetett verzióban... ami így lehet, hogy rosszul hangzik, de a valóságban csudajó, füstös érdekességgé válik, ami végül megmarad egy körülölelő füstös-vaníliás-édeskés illatként.
Az eredeti Idole is nagy kedvencem, bár az egyáltalán nem tartós, emiatt csalódás volt. Az Idole Nectar sokkal édesebb, tartósabb, érdekesebb illat. Egy próbát megér, főleg a popcorn miatt.
Imádatosom. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 10.

Imádatosom. :D

Jelizz

2022. július 6.

Szerintem.olyan mint a sima narancssarga Hugo Boss illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 6.

Szerintem.olyan mint a sima narancssarga Hugo Boss illata.

egyboszorka2.0

2022. július 6.

Ez egy ilyen nap, én is most értem haza vele a parfümériából. A nyári kínálat amúgy nem teng túl, amire még kiváncsi lennék (Drop d'Issey Rain), az nálunk nincs a parfümériában.
Szerintem Isteni, mondom ezt úgy, hogy "vénségemre" megszerettem az édesebb parfümöket, vagy csak idomultam a kínálathoz. Édes- mézes, nagyon finom, nőies rózsaillat, rajtam középfázisban van egy kis popcorn- féle sós érzet, gyorsan eltűnik, nem bánom igazán, az azért már nekem túlzás. Egyetértek @eheiszkivel, jó kis parfüm ez! Annyit talán érdemes megjegyezni, hogy nem sok az eltérés (rajtam) a L' Intense- hez képest.
Tartós, jó hatósugárral, örülök, hogy megvettem (Müllerben kis, 5 ml- es kiszerelésű miniparfümöt adnak mellé).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 6.

nanook9212

2022. július 6.

Soha nem voltam oda a rózsaillatokért, de pont a Lancome kapcsán már rájöttem, hogy lehet úgyis elkészíteni egy rózsaillatot, hogy ne hányjam el magam tőle, sőt kifejezetten tetszene. Ez egy nagyon finom, nagyon tartós, rózsás, karamellás/popcornos illat. Nagyon szeretem magamon az illatot, nem terveztem beszerezni, de kaptam illatmintát belőle egy korábbi parfüm rendelésem mellé és azt vettem észre, hogy folyton oda-oda járkálok a szekrényemhez megszagolgatni. Eléggé megosztóak a vélemények ezzel kapcsolatban, én azonban a rajongó tábort fogom erősíteni. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 6.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Isoeugenol, Methyl 2-Octynoate, Coumarin, Farnesol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.