Lancôme

Ár:   17 640 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jandy, az összetevőket feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2018. augusztus 5.

Ár:   17 640 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Fűszeres, orientális - virágos illat, tökéletesen alkalmas egy kis éji varázslathoz.

VINTAGE Lancôme Magie Noire, fújósok
Ár: lásd a leírásban , Eladó: Ritalinka
Állapot: új, frissen fújva üvegfújósba, Helyszín: Budapest XI., fizetés: az utalt összeg megérkezése után küldöm, vagy személyes átvétel Bp
Ár: 20900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost
simpleman

Korcsoport: >54
2019. december 25.

„Mülleres” teszt után.

Nem rossz illat. Üzletasszonynak való szerintem, tehát egy olyan nőnek, aki a saját dolgaiban jár.
Mi ebben a „fekete mágia”?
Egy nő klasszikus szerepe az „öröm adás”, amikor a nő örömöt ad, az „fehér mágia”. Ebben az esetben a nő a saját előnyére működik, erre mondhatjuk azt, hogy „fekete mágikus” a szerepe.

A legfontosabb szerintem, hogy csak az használja ezt az illatot, akihez valóban illik. Ez egy hétköznapokon is kiválóan viselhető illat, tehát mindennapi használatra is alkalmas. Elegánsabb nőnek való. Nem a tucat „tiniillat”. Azoktól komolyabb sokkal. A hideg, nedves időt Ő is szereti, mint az összes többi klasszikus illat.

Egyáltalán nem érzem „boszorkányosnak” vagy „gonosznak”, van benne egy kis hideg távolságtartás, egy kis hűvösség, ami szerintem jó. Nem erotikus vagy izgató illat. 35 éves kor alatt szerintem nagyon kevés nőnek illik. Akkor még általában nincsenek „készen”.

35 év feletti kifinomultabb, hűvösebb, intelligensebb üzletasszonyok! Szerintem ezzel az illattal érdemes egy próbát tenni. Az biztos, hogy én nem a „gonoszt” érzem ki belőle; nem is a „jót”, inkább a gyakorlatiast, a hűvöset, a távolságtartót. Nem lopakodik egyből az orrba, hogy bűvöljön. Nem is mindig szükséges az ilyesmi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. december 25.

„Mülleres” teszt után.

Mi ebben a „fekete mágia”?

MissScorpio

2019. december 12.

Drogériában fújtam magamra... Kár volt! Lehet, hogy már romlott volt a teszter, de ilyen erős, büdös parfümöt én még sosem szagoltam! Még egy idős nőn sem lenne jó, esetleg egy nagyon gonosz fekete boszorkány parfümje lehetne ez. :D - mondom én, mint spirituális, skorpió ember..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Asianlover

2019. november 6.

Manapság eléggé megcsömörlöttem parfüm fronton, vagy túl elégedett vagyok a kis kollekciómmal, ki tudja, de az biztos, hogy valami különleges újdonság fog kelleni, hogy lelkesedjek. Jobb híján régi lyukakat igyekszem betömni, így találkoztam a Magie Noire-ral is.
Semmi varázslatosat nem találtam benne. Nekem a fekete mágiáról inkább a Dior Poison irányvonala ugrik be, esetleg Mugler Aura vagy valami fűszeres-édesség lehetne. Ez számomra tömény nyanyaszag. Csak azért írom ezt most ide, hogy, ha még 30-40 év múlva is élne ez a profil, akkor is előre figyelmeztessem időskori önmagam, nehogy ilyen illatokat kezdjek magamra fújni! Szóltam előre! :DDD

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Pajzs

2019. szeptember 27.

Fekete tündér elixírje: köpeny alatt méz, méregtől csepegő körmök alatt föld. De minden igézetet csak könyvből tud, ösztönből soha sem varázsol.
Egy illatfoszlány a "Mineral Green" nevű, kicsire koptatott akvarellceruzám szagára emlékeztet, ez tetszik benne, de túl sok ez az illat rajtam, mintha jóval több ékszert viselnék annál, mint amire szükségem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

nyuszo

2019. augusztus 14.

Ez tényleg Fekete Mágia!
Súlyos, nyomasztó, gyomorforgató...
Megvan benne minden amit nem kedvelek - tölgymoha, civet, pacsuli.
A legelső, amit megérzek, az pont ezeknek az elegye, egy zsíros, kesernyés SZAG, ami egy pillanat alatt megüli a gyomrom.
Sajnos a tömjén és a galbanum ebben az esetben csak erősíti ezt a minőséget, pedig egyébként szeretem őket.
Nem először járok így mások által egekig magasztalt illattal!
AMOUAGE Fate-je ugyanilyen hatással van rám...
Egyszerűen nem találom szépnek, ugyanezt a zsíros, kesernyés valamit érzem ki belőle, de nagyon erősen.
Szintén megtalálható benne a tölgymoha - castoreum - pacsuli - tömjén kombináció.
Jövendőmondás, Fekete Mágia - nem az én világom!
De azért egy kis POISON bármikor jöhet :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Ez tényleg Fekete Mágia!
Súlyos, nyomasztó, gyomorforgató...
Megvan benne minden amit nem kedvelek - tölgymoha, civet, pacsuli.
Nem először járok így mások által egekig magasztalt illattal!
AMOUAGE Fate-je ugyanilyen hatással van rám...
Jövendőmondás, Fekete Mágia - nem az én világom!
De azért egy kis POISON bármikor jöhet :))

Verona5

2019. május 28.

2019.05.28 update: Megint kezeim között a bizonyosság - a vintage kiadás ezerszer jobb a maiaknál! Több évjárathoz is van szerencsém jelenleg és amit több mint 15 éve gyártottak, a legeslegjobb közülük, edt létére, mind tartósságban, mind pedig összetettségben! Még mindig a zen és az elringatás illata, a kollekcióm nélkülözhetetlen darabja.

2018.09.02: Egyszerűen imádom! Nem kell a bunda, a vonulás, a nagyasszonyosság, a noir! Anélkül is tényleg mágikus a hatása - ő a 'Zen' illat számomra, az esős, nyugodt vasárnapé, amikor lusta és komótos macska módjára el lehet nyújtózni. Számomra semmi Chanel Coco nincs benne, inkább a Bandit, a Cabochard és a Clinic Aromatics jut róla az eszembe, őket is mind nagyon szeretem. Az én példányom nem a nagyon retró verzió, viszont annál sokkal összetettebre, teltebbre sikerültebb alkotás, mint, amilyen élményt a M-ben mostanában kitett friss teszter nyújt. Természetesen a legtöbb csillagot érdemli ki tőlem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 28.

Naspoja

2019. május 27.

Tartós és jellegzetes illat. Nem egy elterjedt illat, azt hiszem tipikusan azért mert mindenkin más illata lesz, továbbá télen és nyáron is telesen máshogy bontakozik ki. Van benne egy kis elegancia, egy kis fülledtség, de távolságtartás is tulajdonképpen egészen megfoghatatlan, nem véletlen van forgalomban olyan régóta.
Jellemző rá hogy zuhanyzás után is érezni lehet, vagy a sálon akár egy hét múlva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Nina1205

2018. december 15.

Úgy látszik nem tudok jóban lenni a Lancome parfümökkel és sajnos eddig ő közöttük a mélypont. Pedig nagyon szeretem az orientális-virágos kategóriát, meg hát a neve is, hogy fekete mágia... jaj de jó lett volna szeretni. Szúrós, számomra félelmetes, gonoszság illata van.
Viszont cserébe hihetetlen tartós, a papírcsíkból még két nap múlva is dőlt az áldás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Evko

2018. október 29.

Ez az illat az Anyukám illata,szerintem-ez az én véleményem-kizárólag 50 év feletti Hölgyeknek való.Nagyon szeretem-bár magamra nem fújom-majd visszatérek erre a kérdésre 50 éves korom után,és nagyon nagyon tartós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

Parfuwoman

2018. augusztus 5.

Próbálok finoman fogalmazni : ez már nekem túlontúl ódon ,pedig szeretem a retró illatokat ,van is pár ,de ez már nagyon koros darab nekem. Aldehides,púderes ,nehéz alkotás ,egy jómódú,bundás nagyasszonyon tudnám elképzelni . Tartóssága előtt leborulok,minden parfinak ilyennek kéne lennie. A kézfejemen többszöri kézmosást követően is illatozik,nem adja fel. Ezért 3*,mert ez a vesszőparipám,nagyon tudom értékelni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.