Best of Beauty 2019

Lancôme

Ár:   17 640 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jandy, az összetevőket feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2018. augusztus 5.

Ár:   17 640 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Fűszeres, orientális - virágos illat, tökéletesen alkalmas egy kis éji varázslathoz.

Ár: 12 000 Ft, plussz posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 30/12-13 ml , Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom
VINTAGE Lancôme Magie Noire, fújósok
Ár: lásd a leírásban , Eladó: Ritalinka
Állapot: új, frissen fújva üvegfújósba, Helyszín: Budapest XI., fizetés: az utalt összeg megérkezése után küldöm, vagy személyes átvétel Bp
Verona5

2019. május 28.

2019.05.28 update: Megint kezeim között a bizonyosság - a vintage kiadás ezerszer jobb a maiaknál! Több évjárathoz is van szerencsém jelenleg és amit több mint 15 éve gyártottak, a legeslegjobb közülük, edt létére, mind tartósságban, mind pedig összetettségben! Még mindig a zen és az elringatás illata, a kollekcióm nélkülözhetetlen darabja.

2018.09.02: Egyszerűen imádom! Nem kell a bunda, a vonulás, a nagyasszonyosság, a noir! Anélkül is tényleg mágikus a hatása - ő a 'Zen' illat számomra, az esős, nyugodt vasárnapé, amikor lusta és komótos macska módjára el lehet nyújtózni. Számomra semmi Chanel Coco nincs benne, inkább a Bandit, a Cabochard és a Clinic Aromatics jut róla az eszembe, őket is mind nagyon szeretem. Az én példányom nem a nagyon retró verzió, viszont annál sokkal összetettebre, teltebbre sikerültebb alkotás, mint, amilyen élményt a M-ben mostanában kitett friss teszter nyújt. Természetesen a legtöbb csillagot érdemli ki tőlem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 28.

Naspoja

2019. május 27.

Tartós és jellegzetes illat. Nem egy elterjedt illat, azt hiszem tipikusan azért mert mindenkin más illata lesz, továbbá télen és nyáron is telesen máshogy bontakozik ki. Van benne egy kis elegancia, egy kis fülledtség, de távolságtartás is tulajdonképpen egészen megfoghatatlan, nem véletlen van forgalomban olyan régóta.
Jellemző rá hogy zuhanyzás után is érezni lehet, vagy a sálon akár egy hét múlva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Nina1205

2018. december 15.

Úgy látszik nem tudok jóban lenni a Lancome parfümökkel és sajnos eddig ő közöttük a mélypont. Pedig nagyon szeretem az orientális-virágos kategóriát, meg hát a neve is, hogy fekete mágia... jaj de jó lett volna szeretni. Szúrós, számomra félelmetes, gonoszság illata van.
Viszont cserébe hihetetlen tartós, a papírcsíkból még két nap múlva is dőlt az áldás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Evko

2018. október 29.

Ez az illat az Anyukám illata,szerintem-ez az én véleményem-kizárólag 50 év feletti Hölgyeknek való.Nagyon szeretem-bár magamra nem fújom-majd visszatérek erre a kérdésre 50 éves korom után,és nagyon nagyon tartós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

Pajzs

2018. október 27.

Fekete tündér elixírje: köpeny alatt méz, méregtől csepegő körmök alatt föld.
Egy illatfoszlány miatt vettem meg, ami a "Mineral Green" nevű, kicsire koptatott akvarellceruzám szagára emlékeztet, de túl sok ez az illat rajtam, mintha jóval több ékszert viselnék annál, mint amire szükségem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Fekete tündér elixírje: köpeny alatt méz, méregtől csepegő körmök alatt föld.

Parfuwoman

2018. augusztus 5.

Próbálok finoman fogalmazni : ez már nekem túlontúl ódon ,pedig szeretem a retró illatokat ,van is pár ,de ez már nagyon koros darab nekem. Aldehides,púderes ,nehéz alkotás ,egy jómódú,bundás nagyasszonyon tudnám elképzelni . Tartóssága előtt leborulok,minden parfinak ilyennek kéne lennie. A kézfejemen többszöri kézmosást követően is illatozik,nem adja fel. Ezért 3*,mert ez a vesszőparipám,nagyon tudom értékelni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Myrtle

2017. szeptember 8.

Oszlassunk el egy tévedést gyorsan, a Magie Noire nem éjszakai varázslat, hanem fekete mágia magyar fordításban. :)
Vicces módon egy Müller alsó polcán akadtam rá egyetlen félig tele teszter üvegcsére, félrehúzódva árválkodott a puccos fancy illatoktól távol. Nagyon szép, elegáns üvegcséje egyáltalán nincs összhangban a beltartalommal. Ez az illat valóban a boszikhoz illik, hihetetlenül zabolátlan, akaratos, kirívó. Nekem első blikkre olyan élmény volt, mint egy illóolajokkal túlzsúfolt pince, amiben szappanokat és tüzifát tárolnak. Később a földesés fás jegy erősödött, a virágok háttérbe szorultak, viszont a szappanos alapillat végig megmaradt. Nagyon tartós, nagyon markáns, és bár ez az illat talán nem én vagyok, komolyan elgondolkodtam rajta, hogy beszerzem,mert teljesen lenyűgöz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Kremcica

2017. május 9.

Karakteres, egyedi és felismerhető illat, ha noir parfümre gondolok akkor az ilyen. Tőlem nagyon messze áll, de kétségtelen hogy egyedi, semmi máshoz nem hasonlító Lancome illat amit tudni kell viselni különben elnyomja az ember lányát. Erős, tartós és van menne egy kis maszkulin vonal amivel már-már unisexé válik. Rejtélyes, magabiztos nő illata aki éjszaka merészkedik elő. Tény hogy se nem lágy se nem nőies, inkább misztikus és alkalmi. Leginkább az érettebb nőkön alkalmi jelleggel tudom mértékkel fújva elgondolni, mert ehhez az illathoz fel kell nőni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

skin

2017. február 9.

Ez az illat számomra talány. Nem értem azt az elmét, aki ilyet alkotott. Egy biztos valóban nem mindennapi és azt sem tudom,hogy tudnék-e hirtelen hozzá hasonló,karakteres kilométerekről felismerhető illatot említeni.
A lágyság és nőiesség ezek azok a szavak amik sosem jutnának eszembe vele kapcsolatban. Kemény illat ez a javából ,férfias jegyekkel. Rajtam perceken belül maszkulinná válik nem is enged ebből , és képes akár 10 órán át is illatozni. Szóval nagyon nem én vagyok. Szerintem ez simán uniszex kategória. Kerülöm ahogy csak lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 9.

yudiger

2017. január 27.

Egészen fiatal lányként, 18 éves koromban beleszerettem és kezdtem el használni ezt az illatot. Nagyon tetszett már akkor is, bár szerintem nagyon-nagyon nem illett hozzám. Ez valóban egy nagyasszonyos és semmi esetre sem fiatal lányos illat. Istennők illata, nem kis angyalkáké. Tartós, varázslatos, igazán alkalmi illat. A mai napig nagy kedvenc, a mai napig csodálatosnak tartom és használom. A régi üvege nekem jobban tetszett, de az illat a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 27.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.