Lancôme

Ár:   8390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 26.

Lelőhely:   parfümériák

Volumennövelő, ultra krémes, nagy keféjű szempillaspirál, mely 12x emeltebb pillákat eredményez, a különleges polimerek és a viasz azonnal hozzátapad a szempillákhoz, ennek köszönhetően a 24 órás tartás garantált.

[VIDEO] L'Oreal, MAC és Lancôme szempillaspirál újdonságokat teszteltünk

5000 Ft ÚJ Lancôme Monsieur Big Mascara
Ár: 5000 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postán maradóként tudom küldeni

EmiliaNagy

2021. január 7.

Lancome adventi kalendariumban volt egy kis kiszereles. Nekem amugyis hosszu szempillaim vannak igy a legtobb spiral azert jo szokott lenni, az itteni velemenyek alapjan mar eleg rosszra szamitottam mindig csekkoltam is az elejen nincs e mar elkenodve, de nekem szerencsere egyaltalan nem kenodott el, viszont felvitelkor kicsit potyogott. Ugyanakkor a 2 ezer Ft-os spirallal is ugyanilyen hatast tudok elerni ugyh emiatt nekem kicsit csalodas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Bocse

2020. december 30.

Pandaszemek on. Több sminkes videóban is láttam ahogy ajánlották. Találtam is az egy tk maxxban egy csomagot rúzs, szemceruza és ez a spirál. Szerencsére olcsó volt és a ceruza használható belőle. Sajnos a spirál katasztrófa. Nekem hosszú pilláim vannak, nem kell hogy százszorosan meghosszabbítsa, de hogy 2 óránál ne bírjon többet az nevetséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Juli0616

2020. december 21.

Nagyon jo minosegu,brutal tartos spiral! Szep melyfekete szin,konnyu felvitel,epithetoseg. Nagyon dus es hosszu pillakat lehet elerni vele es az a szuper benne,hogy az a fajta ami ottmarad ameddig csak akarod,nem mozdul a helyerol,nem potyog,nem kenodik,de lemosaskor nem kell drotkefe hogy levakard,konnyen eltavolithato. Az ara kicsit huzos,de sokszor lehet kifogni jo ajanlatot szettben vagy learazas alkalmaval! Az elsot ajandekba kaptam,magamtol nem vettem volna ilyn dragan mert valamiert nem hittem benne,hogy jo is lehet,azota viszont mar kettot vasaroltam :D Abszolut megeri! Es sokaig eleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

kanoc

2020. december 21.

Életemben nem csinált ekkora szempillákat nekem egy spirál sem! Teljesen odavoltam!
Csakhogy fél nap alatt totál viszketett a szemem, és amikor még párszor próbálkoztam, mindig. Szerencsére travel editionban kaptam, így nem fájt annyira a szívem érte.
Szóval aki nem érzékeny szemű, annak bejöhet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 21.

Szóval aki nem érzékeny szemű, annak bejöhet!

Fruzsinszkova

2020. szeptember 17.

Életem egyik legjobb spirálja, erős fekete, több rétegben is fel lehet vinni, hosszabbítja a szempillámat, én nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Ancsika77

2020. május 29.

Szeretem ezt a spirált,erős fekete a színe,hosszít,dúsít,gyorsan lehet vele szép eredményt elérni.Hypnose drámával felvátva használom,mindkettőt nagyon szeretem.A drámának szárazabb a festéke,a big sokkal hígabb.Mindkettő állagát szeretem.A dráma kicsit jobban gönörítí a pillákat,viszont a monsieur bigbe több van,10 ml kapunk kicsit olcsóbban,mint a dráma,amiben 6,5 ml van.De eddig használt legjobb spiráljaim!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

andiriri

2020. február 26.

Nekem bejött! Dúsít, hosszabbít, és tartós is. Nem kenődik, nem potyog. Szépen szétválaszt. Az a kedvencem benne, hogy nagyon gyorsan lehet vele szép eredményt elérni. Nem kell sokáig fésülgetnem vele a szempilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

kate93

2019. október 11.

A pillákat valóban szépen hosszabbítja, és a színe is csodás, viszont nekem mindig felkenődik a felső szemhélyamra, ezért nem lett a kedvencem. Ajándékba kaptam, ennyit sosem adnék érte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Isabell

2019. július 4.

Egy utazó méret tulajdonosa voltam, nekem nagyon bevált ez a szempillaspirál, gyönyörű hosszú pilláim lettek tőle. Sajnos elfogyott már, az ára nagyon húzós így nem vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Futrinka1988

2019. május 5.

A Lancome termékeiben eddig nem csalódtam, de aztán jött Monsieur Big... Kenődik, potyog, többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.