Lancôme

Ár:   8390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 26.

Lelőhely:   parfümériák

Volumennövelő, ultra krémes, nagy keféjű szempillaspirál, mely 12x emeltebb pillákat eredményez, a különleges polimerek és a viasz azonnal hozzátapad a szempillákhoz, ennek köszönhetően a 24 órás tartás garantált.

[VIDEO] L'Oreal, MAC és Lancôme szempillaspirál újdonságokat teszteltünk

Új Lancôme Monsieur Big dúsító szempillaspirál, 2 ml
Ár: 2100 , Eladó: sean
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs
Ár: 5500 Ft +posta , Eladó: horgi
Állapot: új, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: postán maradó, előre utalás

andiriri

2020. február 26.

Nekem bejött! Dúsít, hosszabbít, és tartós is. Nem kenődik, nem potyog. Szépen szétválaszt. Az a kedvencem benne, hogy nagyon gyorsan lehet vele szép eredményt elérni. Nem kell sokáig fésülgetnem vele a szempilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

kate93

2019. október 11.

A pillákat valóban szépen hosszabbítja, és a színe is csodás, viszont nekem mindig felkenődik a felső szemhélyamra, ezért nem lett a kedvencem. Ajándékba kaptam, ennyit sosem adnék érte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Isabell

2019. július 4.

Egy utazó méret tulajdonosa voltam, nekem nagyon bevált ez a szempillaspirál, gyönyörű hosszú pilláim lettek tőle. Sajnos elfogyott már, az ára nagyon húzós így nem vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Futrinka1988

2019. május 5.

A Lancome termékeiben eddig nem csalódtam, de aztán jött Monsieur Big... Kenődik, potyog, többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Regi84

2019. április 12.

A vélemények alapján semmi jóra nem számítottam, de a szokásos Chanel spirálom elfogyott és otthon találtam ebből egy minit. Meglepődtem, mert egyáltalán nem rossz, sőt kifejezetten szép, ívelt hosszú pillákat csinált. Annyira nem a dúsítás az erőssége, de nem is baj, hogy nem lesz az egész egy nagy összeragadt póklábas valami a vége. Sajnos a Lancome illatanyagára allergiás a szemem, de ha ez nem lenne szívesen használnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

kabocika

2019. március 3.

2 hónapja a római reptéren akciósan vásároltam. Az alapvetően hosszú szempilláimat szépen hosszabbítja, de nekem sajnos nem választotta szét - persze lehet, hogy azért mert az átlagnál hosszabb szempillákkal áldott meg a JóIsten. Ha éppen csak odaérek a szememhez, máris elkenődik. A 2 hónap alatt, napi használat ellenére elkezdett ragacsos is lenni, beszáradni:( Szerintem ennél van sokkal jobb minőségű, kedvezőbb ár-érték arányú termék! Nem éri meg az árát. Nem "újravevős"..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 3.

asdf27

2019. január 7.

tapasztalatom ugyanaz mint xxs-é. Doll Eyes-al tudok dolgozni, ettől csak valami csomós valamit kaptam.
sajnos ez nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

sajnos ez nem.

xxs

2018. december 27.

A vízálló verzióját próbáltam, nagyon-nagyon mű, törékenységig merev, kissé összeragadt szempillákat kaptam tőle, nem szerettem meg. Nem is értem, mert a Lancome Doll Eyes waterproof-ját kifejezetten szerettem, teljesen más élmény volt, nem számítottam ekkora különbségre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

florcsiii

2018. november 26.

Kb. 2 hónapja vettem, csak azért, mert elég jutányos áron jutottam hozzá. Tartóssága kiváló, sosem pereg vagy kenődik el. A pilláimat szépen hosszabbítja és választja szét. A 2 hónap alatt semmit nem sűrűsödött. Az eredeti árát szerintem nem éri meg, de kuponnal/akciókkal már okés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

mnikolett

2018. november 23.

Nagyon szeretem a márka spiráljait, volt szerencsém többet is használni belőlük, de ez valahogy nagyon nem úgy teljesített ahogy én azt vártam. :( Nagyon sok festéket vesz fel és nekem napközben eléggé potyog lefele az arcomra, pedig eddig ilyen problémám más spirállal még soha nem volt. Pozitívum, hogy nekem bőven elég volt belőle 1 réteg is, továbbá a 10 ml-s kiszerelés rendkívül sokáig elég.

UP: Lassan a kiszáradás szélén már nagyon szuper. :) +1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

UP: Lassan a kiszáradás szélén már nagyon szuper. :) +1*

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.