Lancôme

Ár:   8390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 26.

Lelőhely:   parfümériák

Volumennövelő, ultra krémes, nagy keféjű szempillaspirál, mely 12x emeltebb pillákat eredményez, a különleges polimerek és a viasz azonnal hozzátapad a szempillákhoz, ennek köszönhetően a 24 órás tartás garantált.

[VIDEO] L'Oreal, MAC és Lancôme szempillaspirál újdonságokat teszteltünk

Ár: 7500 Ft , Eladó: EperStrenkA
Állapot: Új , Helyszín: Dunaújváros , fizetés: Banki utalás után posta vagy személyesen is
Ár: 5000 Ft , Eladó: Macskapofa
Állapot: 1-szer próbált, 2 napja bontott, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy posta előreutaláskor
Futrinka1988

2019. május 5.

A Lancome termékeiben eddig nem csalódtam, de aztán jött Monsieur Big... Kenődik, potyog, többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Regi84

2019. április 12.

A vélemények alapján semmi jóra nem számítottam, de a szokásos Chanel spirálom elfogyott és otthon találtam ebből egy minit. Meglepődtem, mert egyáltalán nem rossz, sőt kifejezetten szép, ívelt hosszú pillákat csinált. Annyira nem a dúsítás az erőssége, de nem is baj, hogy nem lesz az egész egy nagy összeragadt póklábas valami a vége. Sajnos a Lancome illatanyagára allergiás a szemem, de ha ez nem lenne szívesen használnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

kabocika

2019. március 3.

2 hónapja a római reptéren akciósan vásároltam. Az alapvetően hosszú szempilláimat szépen hosszabbítja, de nekem sajnos nem választotta szét - persze lehet, hogy azért mert az átlagnál hosszabb szempillákkal áldott meg a JóIsten. Ha éppen csak odaérek a szememhez, máris elkenődik. A 2 hónap alatt, napi használat ellenére elkezdett ragacsos is lenni, beszáradni:( Szerintem ennél van sokkal jobb minőségű, kedvezőbb ár-érték arányú termék! Nem éri meg az árát. Nem "újravevős"..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

asdf27

2019. január 7.

tapasztalatom ugyanaz mint xxs-é. Doll Eyes-al tudok dolgozni, ettől csak valami csomós valamit kaptam.
sajnos ez nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

sajnos ez nem.

xxs

2018. december 27.

A vízálló verzióját próbáltam, nagyon-nagyon mű, törékenységig merev, kissé összeragadt szempillákat kaptam tőle, nem szerettem meg. Nem is értem, mert a Lancome Doll Eyes waterproof-ját kifejezetten szerettem, teljesen más élmény volt, nem számítottam ekkora különbségre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

florcsiii

2018. november 26.

Kb. 2 hónapja vettem, csak azért, mert elég jutányos áron jutottam hozzá. Tartóssága kiváló, sosem pereg vagy kenődik el. A pilláimat szépen hosszabbítja és választja szét. A 2 hónap alatt semmit nem sűrűsödött. Az eredeti árát szerintem nem éri meg, de kuponnal/akciókkal már okés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

mnikolett

2018. november 23.

Nagyon szeretem a márka spiráljait, volt szerencsém többet is használni belőlük, de ez valahogy nagyon nem úgy teljesített ahogy én azt vártam. :( Nagyon sok festéket vesz fel és nekem napközben eléggé potyog lefele az arcomra, pedig eddig ilyen problémám más spirállal még soha nem volt. Pozitívum, hogy nekem bőven elég volt belőle 1 réteg is, továbbá a 10 ml-s kiszerelés rendkívül sokáig elég.

UP: Lassan a kiszáradás szélén már nagyon szuper. :) +1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

UP: Lassan a kiszáradás szélén már nagyon szuper. :) +1*

agnesbagi

2018. november 11.

A Hypnose Drama szempillaspirált imádom, így kíváncsi voltam, hogy ez az új típus milyen. Nekem csodaszép pillákat csinál, dúsít, ível és hosszít is egyben, bár én szerencsés alkat vagyok, mert elég hosszúak eleve a pilláim. Kétfázisú szemfestéklemosóval pillanatok alatt le tudom szedni. Viszont eszméletlenül kenődik napközben a szemem alá, frissen bontva és néhány hetesen-hónaposan is, annyira, hogy az már nagyon feltűnő és zavaró. Így bármennyire drága és fáj a szívem érte, ki kellett végül dobnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Milva07

2018. november 9.

Utazó méretet vásároltam, kipróbálásra. Jelenleg a márka Grandiose spirálját használom, de kíváncsi voltam erre is. Nekem mind a kettő 5 csillagos, viszont könnyíti a helyzetemet, hogy nagy, kerek szemeim vannak, nem rejtett szemhéjjal. Így valójában a M.Big nagyméretű spirálja sem kényelmetlen, gyönyörűen lehet vele dolgozni.A festék minősége természetesen szuper, nem potyog, nem kenődik és nem nehezíti el a pillákat, viszont megtartja az ívelését, nekem szempilla-göndörítő nélkül is. (Sose használtam, mondjuk.) Tesztelve van: kis pityorgást is bír... Az utazó méret tökéletes lesz az úti felszerelésembe, kompromisszum nélkül. Amit viszont fontosnak tartok: a kefe mérete miatt csalódás lehet a kicsi és/vagy mélyen ülő szeműek esetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 9.

bernikrém

2018. október 24.

Én nagyon elégedett vagyok vele,ajándékba kaptam és gyönyörűen hosszabbítja a pilláimat. tök szép drámai hatást eredményez. Én bifacillal mosom le és nagyon könnyen leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!