Paula's Choice

Ár:   5 490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 5 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   5 490 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 5 490 Ft

Illatanyag és szinezék mentes.

Ár: 5 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

lillus09

2020. június 30.

Kb 1. hónapja használom, és eddigi legdrágább ajakbalzsamom, eddig max 3000 ftot adtam ki ajakbalzsamért. De már annyi mindent próbáltam, szinte az összes drogériás márkát, patikait is, Clinique, Clarins márkát is. A karantén alatt folyamatosan ki volt száradva, hámlott az ajkam és a natur bio boltos shea vaj is enyhén segített. Itteni vélemények alapján döntöttem úgy, kipróbálom. Shea vajjal felváltva használom és látom a javulást, HO-ban dolgozom, így naponta többször is be tudom kenni, nem zavaró a tégelyes megoldás. Tényleg kemény az anyag nehezen lehet kiszedni, de engem nem zavar az illata sem és hamar be is szívodik. Elég nagy adag, fél évig biztosan elég, elképzelhető, hogy újra veszem, de utazáskor a belenyúlkálás miatt nem praktikus, keresnem kell 1 stiftes változatot ami szintén jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

btoth25

2020. április 12.

Jól hidratál és az egyetlen ajakápoló ami a téli hideg, szeles időkben is védte az ajkaimat. Viszont számomra eléggé ragacsos utóérzést hagy. Még keresem a tökéletes ajakápolót, de éjszakai viseletre szerintem belefér. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Nilatka

2020. január 22.

Meglep, hogy kevesen panaszkodnak a szagára. Illata valóban nincs, csak jó erős petróleum-szaga. Gondolom, nem véletlenül szerepel az INCI második helyén a Petrolatum. Számomra megszokhatatlan a szaga, és borzasztó nehezen kenhető a sok viasz miatt. Nem értem, miért van mindenki elájulva tőle...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

Cipriana

2019. szeptember 3.

Nagyon szeretem a Paula's choice termékeket, de ez nagyon nem jött be, számomra borzasztóan büdös volt és ki lehetett érezni a ricinusolaj ízét, el is ajándékoztam, annyira nem tudtam használni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

zsucci93

2019. április 7.

A csomagolás ellenére az egyik kedvenc ajakáplóm lett. Nagyon szépen hidratál, ha reggel felteszem egész nap érzem a hatását a bőrömön. Pihepuha lesz tőle a szám :) ráadásul annyira kevés kell belőle, hogy egy életre elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

vombatszombat

2018. december 19.

Kicsit furcsálltam, hogy Paula elveivel ellentétben ez egy tégelyes termék, koszos kéz-probléma meg ilyesmi, meg az állagát is bizony szokni kell, hogy kemény, viszont a száraz könyökömet tényleg gyorsan helyrerakta, az ajkaimat is szépen puhította, ott most sajnos ekcémával is küzdök, amivel ő sem tudta felvenni a versenyt, de az egyéb helyeken szépen tette a dolgát. Az ára kissé borsos, de a PC termékeknél ez sajnos benne van a pakliban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

pattelin

2018. szeptember 22.

Sajnos nagyon szárazak tudnak lenni az ajkaim, nem csak télen (és igen rendszeresen radírozom, a mézet is próbáltam és nagyon sok vizet iszom egy nap és ennek ellenére mégis..) Sokat vártam ettől a drága terméktől, mert sok más márkát kipróbáltam (YvesRocher, Labello, Himalaya, TBS, Oriflame, Avon) és bár nagyon jó termék, talán a kipróbáltak közül a legjobb, de nekem még így is kevés a hidratálás sajnos. :( Ezért 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

babyface

2018. július 31.

a második nagy kedvencem a skinsmart-os rendelésemből! :) (amúgy valószínűleg sosem vettem volna meg, de az első rendelésemhez járt hozzá egy 10%-os kupon) ez az ajakápoló tényleg egy csoda, reggel felkenem és EGÉSZNAP hirdatáltan tartja a számat, nem szükséges egy másik táskabarát verzióval újrakennem napközben. szóval az ára elsőre horrorisztikusnak tűnik, de hatalmas mennyiséget kapunk ennyi pénzért, szerintem rendszeres reggeli-esti kenegetéssel sem fog egyhamar elfogyni. imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

eeraa

2018. május 6.

Sokáig gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e, elég drágának éreztem. A vélemények is nagyon vegyesek vele kapcsolatban. Végül kedvezménnyel olcsóbban beruháztam rá. Pont akkor érkezett meg, amikor egy megfázás miat elég csunyán kiszáradt a szám és sebesre fújtam az orrom. Este bekentem vele a szám és az orrom is és váó.. egy este alatt nekem csodákat művelt! Reggelre a számat és az orromat is nagyon szépen rendbehozta, még soha nem volt ilyen szépen hidratált a szám. Az állagát tekintve kicsit nehezen kenhető meg kell "olvasztani" kicsit az ujjakkal, hogy kenhető legyen, de nem kell sokat használni belőle. A megfázás miatt naponta többször használtam, a sebek teljesen eltűntek két nap alatt, így sokkal jobban átvészeltem ezt az időszakot. Azóta esténként szoktam használni lefekvés előtt egy keveset, reggelre nagyon kellemesen hidratált ajkakkal ébredek. Nekem eddig a legjobb eredményeket elért ajakápolóm. Újra venném teljes áron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

patszi

2017. június 6.

Lassan egy éve vettem, hamarosan elfogy, de újra fogom venni! Az egész család ezt használja. Amikor a gyerekeim szája hideg időben berepedt és körben vörösen begyulladt-borzalmasan néztek ki, és ehhez elég volt egy edzés a hidegben -három! bekenés után, ami kb másfél nap! gyönyörű volt a szájuk. Tiszta méhviasz, jól odatapad, még reggel is érezni. Tavasszal nappalra még egy kis csillogást is kölcsönöz. A tégelyes megoldást én sem kedveltem az elején, de mára megszoktam, valószínűleg az állaga miatt ilyen. Megkapja az öt csillagot, mert Csodaszer. Drága, de legalább működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.