Paula's Choice

Ár:   5 490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 5 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   5 490 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 5 490 Ft

Illatanyag és szinezék mentes.

Ár: 5 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

erasm98

2021. augusztus 22.

Nagyon jó kis cucc, de szerintem ez még a legtöbb többi PC termékhez képest is erősen túlárazott. De még megnézem télen hogy teljesít, lehet akkor fog kitűnni a többi ajakápoló közül, de ez eddig az ára miatt csak egy közepes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

framboise

2021. július 1.

Teljesen korrekt okkulzív zsíros ajakbalzsam. De ennyi sajnos. Semmivel nem tud többet, mint az oldalon alálható sokcsilagos ajakkrémek. Viszont ahhoz képest az ára nagyon magas. Megvettem, mint kötelező darabot, ( nehogy már ne mondhassam hogy mindent kipróbáltam) de ez önmagában nem teszi rendbe a krónikusan száraz ajkakat. Enzimes hámlasztó, vizes bázisú hidratáló és okkulzív balzsam triumvirátus kell a győzelemhez, és ebben a záró balzsam szerepe nem túl jelentős, egy lanolinos melbimbókrém vagy urambocsá' egy Carmex is utánacsinálja a trükköt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 1.

baloghantonia

2021. február 6.

Nagyon megszerettem ezt az ajakápolót, nagyon jól hidratál. Annyi zavar benne, hogy ujjal kell hozzányúlni a termékhez, de ezt leszámítva megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 6.

Anheszenamon

2021. január 1.

Eddigi legdrágább ajakbalzsamom, de úgy voltam vele, ha beválik, akkor nem sajnálom rá a pénzt. Télre vettem mert ilyenkor nem elég a hideg, még az itthoni száraz távhős meleg is megcincálja az ajkaimat (párásítok is ezerrel) Ez egy csudajó kis termék, amit nem csak ajkakra lehet kenni, hanem bármilyen szárazabb bőrfelületre, többek között sarokra, könyökre, kipirosodott hámló orrunkra. A tégelyes kiszerelés egyáltalán nem a kedvencem de kárpótol ami benne van. Illatmentes, tápláló balzsam. Esténként használom, és szerintem napi igénybevétel mellet is nagyon sokáig hű társam lesz. Ha elfogy, biztos, hogy újra fogom venni a hűvösebb idő beköszöntével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 1.

lillus09

2020. június 30.

Kb 1. hónapja használom, és eddigi legdrágább ajakbalzsamom, eddig max 3000 ftot adtam ki ajakbalzsamért. De már annyi mindent próbáltam, szinte az összes drogériás márkát, patikait is, Clinique, Clarins márkát is. A karantén alatt folyamatosan ki volt száradva, hámlott az ajkam és a natur bio boltos shea vaj is enyhén segített. Itteni vélemények alapján döntöttem úgy, kipróbálom. Shea vajjal felváltva használom és látom a javulást, HO-ban dolgozom, így naponta többször is be tudom kenni, nem zavaró a tégelyes megoldás. Tényleg kemény az anyag nehezen lehet kiszedni, de engem nem zavar az illata sem és hamar be is szívodik. Elég nagy adag, fél évig biztosan elég, elképzelhető, hogy újra veszem, de utazáskor a belenyúlkálás miatt nem praktikus, keresnem kell 1 stiftes változatot ami szintén jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

btoth25

2020. április 12.

Jól hidratál és az egyetlen ajakápoló ami a téli hideg, szeles időkben is védte az ajkaimat. Viszont számomra eléggé ragacsos utóérzést hagy. Még keresem a tökéletes ajakápolót, de éjszakai viseletre szerintem belefér. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Nilatka

2020. január 22.

Meglep, hogy kevesen panaszkodnak a szagára. Illata valóban nincs, csak jó erős petróleum-szaga. Gondolom, nem véletlenül szerepel az INCI második helyén a Petrolatum. Számomra megszokhatatlan a szaga, és borzasztó nehezen kenhető a sok viasz miatt. Nem értem, miért van mindenki elájulva tőle...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

Cipriana

2019. szeptember 3.

Nagyon szeretem a Paula's choice termékeket, de ez nagyon nem jött be, számomra borzasztóan büdös volt és ki lehetett érezni a ricinusolaj ízét, el is ajándékoztam, annyira nem tudtam használni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

zsucci93

2019. április 7.

A csomagolás ellenére az egyik kedvenc ajakáplóm lett. Nagyon szépen hidratál, ha reggel felteszem egész nap érzem a hatását a bőrömön. Pihepuha lesz tőle a szám :) ráadásul annyira kevés kell belőle, hogy egy életre elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

vombatszombat

2018. december 19.

Kicsit furcsálltam, hogy Paula elveivel ellentétben ez egy tégelyes termék, koszos kéz-probléma meg ilyesmi, meg az állagát is bizony szokni kell, hogy kemény, viszont a száraz könyökömet tényleg gyorsan helyrerakta, az ajkaimat is szépen puhította, ott most sajnos ekcémával is küzdök, amivel ő sem tudta felvenni a versenyt, de az egyéb helyeken szépen tette a dolgát. Az ára kissé borsos, de a PC termékeknél ez sajnos benne van a pakliban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.