Magister Products

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Hidratáló krémek

• fényvédelmet ad (UVA/UVB SPF 10),
  • regenerál,
  • bőrnyugtató,
  • halványítja a bőrhibákat,
  • egyenletessé teszi a bőrtónust,
  • csökkenti a pórusok láthatóságát,
  • enyhe mattító hatású,
  • sminkalap, primer!

Finom szemcséi tökéletesen tapadnak a bőrhöz és segítik kiegyenlíteni a bőrtónust, halványítani a bőrhibákat. A bio erdei mályva nyugtatja, a növényi kollagén feltölti, a Q10-koenzim feszesíti az arcbőrt, véd az UV-sugarak káros hatásaitól, késlelteti a bőr öregedését.

2 árnyalatban kapható

LoRs

2020. április 28.

Mivel évek óta nagy alapozó használó voltam és csak nyáron használtam BB krémet, így sajnálattal vettem tudomásul, mikor közölték velem, hogy amíg nem hagyom el az alapozót a bőröm sem fog teljesen rendbe jönni. Összetevők alapján ajánlották a Magister matt BB krémét, viszont én az itteni vélemények alapján ezt a típust választottam. Elég világos bőröm van, de a Medium árnyalat a tökéletes. Az első pár hét nagyon nehéz volt, zavartak a bőrhibáim, és hiányzott az alapozó használat utáni bőrkép is. Viszont megérte várni, mert egyre kevesebb a bőrhibám, nyilván nem csak emiatt, de szerintem sokat segít, hogy hagyja a bőrt lélegezni, az összetevői sem annyira vészesek, bár az alkoholt és az illatanyagot szerintem elhagyhatták volna. Nagyon enyhe fedése van, épp hogy csak egy pici színt ad az arcnak és egységesít. Nem térek vissza az alapozóhoz az biztos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Platina890413

2020. április 18.

Mintát rendeltem belőle,3 ml- ( ami sok alkalomra elég volt)-light árnyalatot. Az én arcomon - nem fényesedett át, egyenletes bőr "képet" ad, azt észre vettem , hogy valóban nyugtatta az arcomat, pattanást nem okozott, így meg is rendeltem nyárra a 30 ml- kiszerelést!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Csobanka

2019. szeptember 2.

Mintát kaptam belőle, ami a viszonylag bőséges 3ml-ével, jól kihasználható volt.

Meglepő módon jobb a fedése, mint a mattnak és púderrel ez matt is marad, nem úgy mint a márka mattosító bb-je. Púder nélkül viszont bb krémhez méltón ad egy kis fényt az arcnak.

A színe kicsit sárgás a médiumnak de még viselhető.

Legközelebb gondban leszek melyik bb-t válasszam mert a másiknak annyira jók az összetevői...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

A színe kicsit sárgás a médiumnak de még viselhető.

Birgo

2019. április 26.

Egyszerűen imádom. Nem viselem el az alapozót az arcomon, nehezen találok olyan szuperkönnyű, mégis kicsit fedő krémet, ami megfelelne az igényeimnek. Most sikerült :) Kevés is elég belőle, így sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Emi007

2019. április 10.

Csak termékmintát próbáltam, pici vízzel higítva tudtam szépen felvinni. Nekem nagyon olajos érzetet hagy maga után. Az egyébként is fényesedésre hajlamos bőrömön pár órát bírt ki. Több terméküket szeretem, de őt nem venném meg. (Ahogy a matt BB változatot sem! 2 csillagot csak azért kap, mert jobban működött mint a matt változata.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

SchLivia

2019. február 14.

Harmadik tégellyel használom, mára már nélkülözhetetlen a sminkes gyűjteményemből. Nagyon könnyen felvihető krém, kitölti a pórusokat. Nekem fénylő bőröm van, ez a krém kevés arra, hogy lemattítsa, így kötelezően mindig púderezek a használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

erasm98

2019. január 21.

Ma teszteltem, jo kis krem, hibakat ugyan nem fed el, de valahogy megis szebb a borom tole. Nem is fullaszt, de azert egy picit az allaga aggasztott felkenes elott. Viszont igy a nap vegen elmondhatom, hogy nem pattogtam ki tole (jippiii)
Barmennyire is illene legalabb egy leheletnyi sminkkel utcara mennem, tovabbra sem fogom minden nap hasznalni. Egyszeruen nem nekem valo. De ha mar ilyet kenek az arcomra kulonleges alkalmakkor, akkor inkabb ez a krem legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

skelly

2019. január 17.

Arckrémezés után szoktam használni alapozó helyett. Nagyon enyhe fedése van, még az apróbb bőrhibákat sem tünteti el. Nekem felvitel után rögtön kifényesedik, úgyhogy púdert is használnom kell.
Pozitívum, hogy nem lettem tőle pattanásos és jó az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Pozitívum, hogy nem lettem tőle pattanásos és jó az illata.

BecCc

2019. január 10.

Végre egy BB krém, ami passzol (light árnyalat) az igazán halovány bőrszínemhez. Három pumpálásnyit oszlatok szét: amennyire kell, fedeget. Nekem ad egy kis színt, mindemellett nem gyullad be a bőröm sem. Újra vásárlós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

delila6400

2018. november 6.

Nagyon jó BB krém, egyenletesnek tűnik tőle az arcom, amióta megjelent ezt használom. Mivel száraz, vízhiányos a bőröm, nekem nem 'sok' az arcomra, és napközben sem fényesedik ki. A vélemények alapján szerintem zsíros bőrűeknek nem való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Erythritol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.