Magister Products

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Hidratáló krémek

• fényvédelmet ad (UVA/UVB SPF 10),
  • regenerál,
  • bőrnyugtató,
  • halványítja a bőrhibákat,
  • egyenletessé teszi a bőrtónust,
  • csökkenti a pórusok láthatóságát,
  • enyhe mattító hatású,
  • sminkalap, primer!

Finom szemcséi tökéletesen tapadnak a bőrhöz és segítik kiegyenlíteni a bőrtónust, halványítani a bőrhibákat. A bio erdei mályva nyugtatja, a növényi kollagén feltölti, a Q10-koenzim feszesíti az arcbőrt, véd az UV-sugarak káros hatásaitól, késlelteti a bőr öregedését.

2 árnyalatban kapható

Ár: 2000 , Eladó: juditszoke94
Állapot: párszor használt, Helyszín: Várpalota, Veszprém, Székesfehérvár, fizetés: banki utalással postával küldöm, személyes átvétel lehetséges a megadott helyszíneken
Ár: 1800 Ft , Eladó: Mimi08
Állapot: 3x használt Medium árnyalatban 2 hónapja vásárolt, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: Akár FoxPost automatába is + 1199 Ft

liaba

2022. március 10.

Nehezen felvihető, fullasztó érzést ad. Olyan mintha maszkot húztam volna az arcomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 10.

mafalda

2021. szeptember 30.

Nem szeretem kimondottan a színezett arckrémeket, nem fednek és fényesítik a bőrt....ez a krém legalább azért jó mert nem érzem hogy rajtam van..nem ragad, de mindenképp kell rá valami, ha a bőrhibát szeretnénk elfedni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Kingucii

2021. július 5.

Szeretem, viszont púder nélkül nem tudom használni. Nagyon fényesedik tőle az orrom, homlokom.
Könnyed fedést nyújt,hétköznapokban nekem bőven elég.
Egyetlen hátránya, hogy csak 2 színben kapható. 😐 A legvilágosabb is sötétebb. (nyáron megfelelő, télen viszont már nem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

Könnyed fedést nyújt,hétköznapokban nekem bőven elég.

onessin

2021. június 13.

Nagyon tetszik az állaga, az hogy még kremezni sem kell alá, hidratáló és egy könnyed alapozó egyben. Már a 3/4 üveget elhasznaltam két hónap alatt (ez alapján extra gyorsan fogy, nálam egy alapozó általában majdnem egy év ), és ez az egyetlen fix új termékem, így egyértelmű, hogy ez okozza viszont az alábbi problémát: az orromon és körülötte apró fehér mitesszerek jelentek meg, tisztítás után is két nqp után újra jönnek... Egyébként nem voltam soha hajlamos különösebben mitesszerekre, így egészen biztosan ez okozza sajnos. Emiatt levonok egy pontot, de maga a termék állata, színe, illata tetszik! A medium árnyalatban rendeltem, téli átlagos bőrszínre tökéletes volt, most nyáron is elmegy, a bőrhöz idomul valamennyire, de valószínű egy minimalisan is barnásabb bőrre már a sötétebb árnyalat az idealis!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 13.

Xani

2021. április 27.

Minimálisan valóban halványítja a bőrhibákat, de nem vagyok vele megelégedve teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

LauraDorina

2021. február 20.

Kiváló termék, amit írnak a honlapon az mind igaz! Negatívum: Fényesedik a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 20.

Kole

2020. szeptember 9.

Sajnos nekem sem magában, sem sminkalapként nem jött be, pedig kimondottan száraz bőröm van, ennek ellenére mindig leszedtem az arcomról. Sajnálom, mert már magában is szépen kiegyenlítette a bőrszínem, így az első pár alkalommal nagyon elégedett voltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

LoRs

2020. április 28.

Mivel évek óta nagy alapozó használó voltam és csak nyáron használtam BB krémet, így sajnálattal vettem tudomásul, mikor közölték velem, hogy amíg nem hagyom el az alapozót a bőröm sem fog teljesen rendbe jönni. Összetevők alapján ajánlották a Magister matt BB krémét, viszont én az itteni vélemények alapján ezt a típust választottam. Elég világos bőröm van, de a Medium árnyalat a tökéletes. Az első pár hét nagyon nehéz volt, zavartak a bőrhibáim, és hiányzott az alapozó használat utáni bőrkép is. Viszont megérte várni, mert egyre kevesebb a bőrhibám, nyilván nem csak emiatt, de szerintem sokat segít, hogy hagyja a bőrt lélegezni, az összetevői sem annyira vészesek, bár az alkoholt és az illatanyagot szerintem elhagyhatták volna. Nagyon enyhe fedése van, épp hogy csak egy pici színt ad az arcnak és egységesít. Nem térek vissza az alapozóhoz az biztos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Platina890413

2020. április 18.

Mintát rendeltem belőle,3 ml- ( ami sok alkalomra elég volt)-light árnyalatot. Az én arcomon - nem fényesedett át, egyenletes bőr "képet" ad, azt észre vettem , hogy valóban nyugtatta az arcomat, pattanást nem okozott, így meg is rendeltem nyárra a 30 ml- kiszerelést!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Csobanka

2019. szeptember 2.

Mintát kaptam belőle, ami a viszonylag bőséges 3ml-ével, jól kihasználható volt.

Meglepő módon jobb a fedése, mint a mattnak és púderrel ez matt is marad, nem úgy mint a márka mattosító bb-je. Púder nélkül viszont bb krémhez méltón ad egy kis fényt az arcnak.

A színe kicsit sárgás a médiumnak de még viselhető.

Legközelebb gondban leszek melyik bb-t válasszam mert a másiknak annyira jók az összetevői...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

A színe kicsit sárgás a médiumnak de még viselhető.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Erythritol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.