KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ColoredYouTube, Módosítva: 2018. február 7.

Kiszerelés:   3,4 ml
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1890 Ft

Könnyed textúra, magas fedés, matt finish. Hosszan tartó viseletet ígér. Nagy applikátorral.

18 árnyalatban kapható

Ár: 1890 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kdorci

2018. június 19.

Nem is tudom. Nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Én a C2-es árnyalatot vettem meg, csodáltam, hogy az kell a szemem alá, mert elég világosnak tűnt, de tényleg ez kellett :D Szerintem nem valami magas a fedése én többet vártam. Nekem kicsit megül a picike kis ráncaimban, és én is tapasztaltam, hogy mintha felszedné az alapozót alóla. Én jobban szeretem ecsettel a szemem alá felvinni, mint szivaccsal. Van olyan nap amikor nagyon nem szeretem, de van olyan, amikor teljesen jól működik. Ki érti ezt. :D Pedig a többi terméken és a rutinomon nem nagyon változtatok. Nem hiszem, hogy újra fogom venni, mert most rendeltem Angliából, de ha itthonra bejön biztos 3x annyiba fog kerülni és azért sok terméket nem tettek bele.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

nicolebunny

2018. június 19.

Annyira szomorú vagyok a komedogén összetevők miatt!!!!!! :(
Ez a korrektor maga a tökély, gyönyörűen fed, még a bőrhibáimat (hegek, pattanás utáni foltok, pattanások) is úgy eltüntette, mintha tökéletes bőröm lenne. Egy napot parádéztam önbizalomtól telve, de már akkor is éreztem, hogy a bőröm egy-két helyen olyan "pattisan" fáj, és már tudtam, hogy túl szép is lenne...
Sajnos másnapra több nagy gumó lett az arcomon, így csak szem alá tudom elhasználni, de oda is tökéletesen szuperál: nem ül meg a ráncokban, nem természetellenes, szépen fed, púderrel fixálva meg sem moccan, könnyezés esetén sem.
A szívem kifacsarodik, mert kereshetem tovább az Igazit... Az 5 csillagot megkapja, viszont pattikra hajlamosak az arcukra csak óvatosan kenjék... :(

nicolebunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Annyira szomorú vagyok a komedogén összetevők miatt!!!!!! :(

rekabeauty

2018. június 8.

2018. Febr. 12.
Angliából rendeltem kb 1 hónapja a C2 árnyalatot. Talán ez is még egy kicsit világosabb, mint kellene de eltudom használni. (Más korrektor: Maybelline Fit me 15). Összességében nem olyan rossz korrektor, viszont az is biztos, hogy nem vásárolom újra. Ennyi pénzért jobbat is találok itthon drogériákban szállítási költség nélkül.
Negatívuma és ezt többször is tapasztaltam, hogy eldolgozás közben szedi fel az alapozót alóla és újra kell kenni sajnos azt is és a korrektort is.
Nem teljesen fed, erős közepesen.
Pozitívuma az, hogy nem gyűlt össze a ráncokba, és tartós.

Teljesen megváltozott a véleményem róla. Egy ideig végül nem használtam és újra elővettem.
Nagyon tartós, imádom használni. Amit felrakok reggel, ha nem nyúlkálok az arcomhoz,minden majdnem ugyanúgy áll, mint mikor felraktam.
Valamint most vagy kevesebb mindent kell elfednie, vagy eddig nem vettem észre de a fedése is jó. Nem teljes, de nagyon jó kis korrektor ez.
Ennyi pénzért végül is érdemes kipróbálni, hátha nektek is így beválik.
Maybelline korrektorok most egy ideig porosodnak a polcomon.

rekabeauty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

2018. Febr. 12.
Nem teljesen fed, erős közepesen.
Pozitívuma az, hogy nem gyűlt össze a ráncokba, és tartós.

Ennyi pénzért végül is érdemes kipróbálni, hátha nektek is így beválik.
Maybelline korrektorok most egy ideig porosodnak a polcomon.

Meske

2018. június 3.

Sötét karikáim vannak, drogérias korrektorokból szinte már az összeset kipróbáltam, így bátran kijelenthetem, hogy ez az átlagosnál semmivel sem különlegesebb darab. Február első hetében érkezett és már el is fogyott, pedig nem használtam minden nap. Egyreszt a szín választás nem volt tökéletes (C6), nem fedte el eléggé a sötét karikaimat. Rohangalos, pihentebb napokon elég volt. De nem veszem újra, mert semmi extrát nem nyújtott.

Meske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

murczinodett

2018. május 30.

jó a fedése, krémes, könnyű eldolgozni, sok árnyalatban kapható, könnyű és nagyon jó az ára, Mit akarhat még az ember egy korrektortól?

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

mellcsiii

2018. május 28.

Tökéletesen megértem a hypeot körülötte. Nagyon jó a szem alatti karikákra, meg egyes területek világosítására. Nekem kibírja az egész napot, nem ül be a kisebb ráncokba, nem tűnik el, nem lesz csúnya még 10 óra után sem. A nyári melegben is bevált, nem érzem nehéznek a bőrömön. Van, hogy csak ezt használom, ha nem akarok túl sok sminket viselni. Szerintem abszolút megéri az árát.

mellcsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Syub

2018. május 17.

Közepes fedés de szinek jók végre van valami ami elég világos de száraz börre nem ajánlom

Syub
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Poppyroll

2018. április 7.

Nagyjából 1 hónapja használom rendszeresen kiemelésre. Nekem nagyon bevállt. Az eddigi legtartósabb korrektorom, mattra szárad, jól fed. A kedvencem a nagy applikátor feje. Színválasztékát tovább bővítették.👍🏼 Egy kicsit lehetne nagyobb a kiszerelés🤷🏽‍♀️, de így is megérdemli az 5⭐️-ot.

Poppyroll
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

mindenfelhasznalofoglalt

2018. március 24.

Egy egész jó kis korrektorról beszélünk, remek, hogy a nagyon világostól az egész sötétig is kapható.
Jól fed, de közel sem full coverage, legalábbis az én sötét karikáimat nem fedi el semmivel sem jobban, mint pl. a Maybelline Fit Me korrektora (05).
A Tarte híres-neves Shape Tape korrektorával húzzák párhuzamba, azt még sajnos nem volt szerencsém kipróbálni.
Ár-érték arányban nem rossz termék, elég sűrű a textúrája, mattra szárad. Én még drogériákban nem találkoztam vele, de már sok helyről meg lehet rendelni.

mindenfelhasznalofoglalt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

BeataK

2018. március 23.

Pár napja kezdtem el használni, eddig meg vagyok vele elégedve. Erősen pigmentált, matt finisű és tartós. Nekem eddig veri mindegyik drogériás korrektort, úgyhogy egyelőre maradok nála. Szerintem ár-érték arányban is teljesen rendben van.

BeataK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclopentasiloxane, Isododecane, Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Palmitate, Hydrogenated Castor Oil, Triethylhexanoin, Hexyl Laurate, Lecithin, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Rosa Rubiginosa Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Sesquioleate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Lecithin, Polyhydroxystearic Acid, Isostearic Acid, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Cyclopentasiloxane, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Isostearic Acid
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.