Revolution

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ColoredYouTube, Módosítva: 2018. február 7.

Kiszerelés:   3,4 ml
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1890 Ft

Könnyed textúra, magas fedés, matt finish. Hosszan tartó viseletet ígér. Nagy applikátorral.

18 árnyalatban kapható

Ár: 1890 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
AKCIÓ! MakeUp Revolution Conceal&Correct Folyékony Korrektor
Ár: 1500 Ft helyett 1000 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Kizárólag ajánlott levélként postázom.

zsucci93

2018. július 29.

Egyetlen hátránya tényleg, hogy nagyon gyorsan elfogy. De nem sajnálom, mert imádom, és betáraztam belőle. Az én zsíros bőrömre nehéz olyat találni, ami bírja a strapát, de ez zseniális. Gyönyörű a fedése, könnyen eldolgozható, tartós. Nem használok mást mióta megvettem az elsőt :)

zsucci93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Szerettem, de olyan gyorsan elfogyott, hogy nem sok nyomot hagyott bennem. Inkább a Catrice korrektorját veszem újra, mert bár a legvilágosabb árnyalata is picit sötét nekem (eldolgozva szerencsére nem annyira), abban legalább sokkal több van és olcsóbb is.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

lolliheya

2018. július 16.

Sikerült kiválasztanom a C3 árnyalatot, ami túlságosan világos nekem, így majd be kell szereznem egy C6-ot és keverni, mert eszem ágában sincs kidobni, elképesztően jól fed, tartós, nem ül bele a ráncokba. A Revolution baking powder-el fixálom, nedves beauty blenderrel. Álom, komolyan...

lolliheya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Veronika8614

2018. július 4.

Én a szemem alá vettem elsősorban, pattanásom nem sűrűn van. A szemem alatt szárít, így oda nem használom, deha néha előjön egy patti az elfedésére bevált, nem kell púderrel fixálnom, és mintha még le is szárítaná nap végére.
Egyébként hülye voltam mert a nagy hype miatt egyből hármat vettem, hogy milyen olcsó, egy világosat korrektornak, egy sötétebbet alapozónak és egy nagyon sötétet kontúrozó/bronzosítónak. Az első kettőt elhasználgatom pattikra, de az utóbbira nem ajánlom, foltos, es felszedi az alatta levő alapozót.

Veronika8614
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Booksandmakeuplover

2018. július 2.

Azt a felhajtást ami körülötte van nem érdemli meg ennek ellenére egy jó korrektor.
Jó fedését van szépen kivilagositja a szemem alatti területet c1 árnyalatot használom. A ráncok a nem ült be jobban mint más korrektor és púderrel ezt ki tudtam küszöbölni és nagyon tartós. Ami miatt nem biztos h ujra vevős az az ár mert elég kevés van benne ezért hamar elfogy.
Szerintem nem megvalto de a legjobb azok közül amiket próbáltam.

Booksandmakeuplover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Szerintem nem megvalto de a legjobb azok közül amiket próbáltam.

junglequeen

2018. július 2.

Én sajnos csalódtam, pedig nagyon sok jót hallottam róla.
A szemem alatt a mini kis ráncoknál szétválik, mint a Vörös tenger, pedig próbáltam többféle púderrel, púder nélkül, nagyon aláhidratálva, kicsit hidratálva... de valahogy nem működik.
A fedése nekem amúgy tetszene, elég természetes és púderezés nélkül a finishe is tetszik, hogy nem annyira matt.
De egyelőre maradok a Catrice folyékonynál, mert az nem öregít azzal, hogy kiemeli a szinte nem is létező ráncaimat... :/

junglequeen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Én sajnos csalódtam, pedig nagyon sok jót hallottam róla.

kdorci

2018. június 19.

Nem is tudom. Nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Én a C2-es árnyalatot vettem meg, csodáltam, hogy az kell a szemem alá, mert elég világosnak tűnt, de tényleg ez kellett :D Szerintem nem valami magas a fedése én többet vártam. Nekem kicsit megül a picike kis ráncaimban, és én is tapasztaltam, hogy mintha felszedné az alapozót alóla. Én jobban szeretem ecsettel a szemem alá felvinni, mint szivaccsal. Van olyan nap amikor nagyon nem szeretem, de van olyan, amikor teljesen jól működik. Ki érti ezt. :D Pedig a többi terméken és a rutinomon nem nagyon változtatok. Nem hiszem, hogy újra fogom venni, mert most rendeltem Angliából, de ha itthonra bejön biztos 3x annyiba fog kerülni és azért sok terméket nem tettek bele.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

nicolebunny

2018. június 19.

Annyira szomorú vagyok a komedogén összetevők miatt!!!!!! :(
Ez a korrektor maga a tökély, gyönyörűen fed, még a bőrhibáimat (hegek, pattanás utáni foltok, pattanások) is úgy eltüntette, mintha tökéletes bőröm lenne. Egy napot parádéztam önbizalomtól telve, de már akkor is éreztem, hogy a bőröm egy-két helyen olyan "pattisan" fáj, és már tudtam, hogy túl szép is lenne...
Sajnos másnapra több nagy gumó lett az arcomon, így csak szem alá tudom elhasználni, de oda is tökéletesen szuperál: nem ül meg a ráncokban, nem természetellenes, szépen fed, púderrel fixálva meg sem moccan, könnyezés esetén sem.
A szívem kifacsarodik, mert kereshetem tovább az Igazit... Az 5 csillagot megkapja, viszont pattikra hajlamosak az arcukra csak óvatosan kenjék... :(

nicolebunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Annyira szomorú vagyok a komedogén összetevők miatt!!!!!! :(

rekabeauty

2018. június 8.

2018. Febr. 12.
Angliából rendeltem kb 1 hónapja a C2 árnyalatot. Talán ez is még egy kicsit világosabb, mint kellene de eltudom használni. (Más korrektor: Maybelline Fit me 15). Összességében nem olyan rossz korrektor, viszont az is biztos, hogy nem vásárolom újra. Ennyi pénzért jobbat is találok itthon drogériákban szállítási költség nélkül.
Negatívuma és ezt többször is tapasztaltam, hogy eldolgozás közben szedi fel az alapozót alóla és újra kell kenni sajnos azt is és a korrektort is.
Nem teljesen fed, erős közepesen.
Pozitívuma az, hogy nem gyűlt össze a ráncokba, és tartós.

Teljesen megváltozott a véleményem róla. Egy ideig végül nem használtam és újra elővettem.
Nagyon tartós, imádom használni. Amit felrakok reggel, ha nem nyúlkálok az arcomhoz,minden majdnem ugyanúgy áll, mint mikor felraktam.
Valamint most vagy kevesebb mindent kell elfednie, vagy eddig nem vettem észre de a fedése is jó. Nem teljes, de nagyon jó kis korrektor ez.
Ennyi pénzért végül is érdemes kipróbálni, hátha nektek is így beválik.
Maybelline korrektorok most egy ideig porosodnak a polcomon.

rekabeauty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

2018. Febr. 12.
Nem teljesen fed, erős közepesen.
Pozitívuma az, hogy nem gyűlt össze a ráncokba, és tartós.

Ennyi pénzért végül is érdemes kipróbálni, hátha nektek is így beválik.
Maybelline korrektorok most egy ideig porosodnak a polcomon.

Meske

2018. június 3.

Sötét karikáim vannak, drogérias korrektorokból szinte már az összeset kipróbáltam, így bátran kijelenthetem, hogy ez az átlagosnál semmivel sem különlegesebb darab. Február első hetében érkezett és már el is fogyott, pedig nem használtam minden nap. Egyreszt a szín választás nem volt tökéletes (C6), nem fedte el eléggé a sötét karikaimat. Rohangalos, pihentebb napokon elég volt. De nem veszem újra, mert semmi extrát nem nyújtott.

Meske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclopentasiloxane, Isododecane, Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Palmitate, Hydrogenated Castor Oil, Triethylhexanoin, Hexyl Laurate, Lecithin, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Rosa Rubiginosa Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Sesquioleate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Lecithin, Polyhydroxystearic Acid, Isostearic Acid, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Cyclopentasiloxane, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Isostearic Acid
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.