Revolution

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ColoredYouTube, Módosítva: 2018. február 7.

Kiszerelés:   3,4 ml
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1890 Ft

Könnyed textúra, magas fedés, matt finish. Hosszan tartó viseletet ígér. Nagy applikátorral.

18 árnyalatban kapható

Ár: 1890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 900 , Eladó: crazy724
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges
MakeUp Revolution Conceal and Correct Folyékony Korrektor
Ár: 500 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.
Frani10

2019. szeptember 28.

Folyamatosan újra veszem, ár-érték arányban az egyik legjobb folyékony korrektor!:)
Rengeteg árnyalatban kapható, így az én hófehér bőrömre is találtam megfelelőt.
Amiért 4 csillagot adok ennek a terméknek, az az, hogy piszok gyorsan elfogy!:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Rengeteg árnyalatban kapható, így az én hófehér bőrömre is találtam megfelelőt.
Amiért 4 csillagot adok ennek a terméknek, az az, hogy piszok gyorsan elfogy!:(

klaudiakovacs95

2019. szeptember 27.

Nagyon rosszul fed. Jobbat vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Nagyon rosszul fed. Jobbat vártam tőle.

Bettii98

2019. szeptember 7.

Nekem a C5 árnyalat volt meg. Csúnya fedés, tartóssága hasonlóan "minőségű".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Nekem a C5 árnyalat volt meg. Csúnya fedés, tartóssága hasonlóan "minőségű".

csillamunikornishercegno2003

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 6.

Már a harmadik tubussal használom el, szerintem a cartice camouflage - maybelline fit me! - revolution conceal & define triumvirátusból ő a legerősebb (és legdrágább). Drogériás termékként nem vártam tőle csodát, viszont a revolution mindig kitesz magáért. Szerintem kellemes illata van. Fedése erős, nem a legerősebb, de ami kell, azt megteszi. Krémes állagú, könnyen eldolgozható, minden bőrtípuson helyt áll. Tetszik, hogy nagy applikátora van, így nem kell hatvanszor kivenni belőle, hogy elég legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

avealena

2019. július 13.

Először is had kezdjem ott, ha eredeti oldalról rendelitek sokkal olcsóbban hozzá juttok, plusz sokszor van leárazás vagy ingyenes szállítás, és általában nincs kifogyva a 90%-a az árnyalatoknak.
Vegyes érzéseim vannak, szeretem is meg annyira nem is. Nagyon nagy a szín választék, termék leírása az oldalon sokat segít abban hogy melyik árnyalat illik hozzád, nekem a legvilágosabb enyhén sárgás tónusú van meg (CO.2), ami végre tényleg elég világos számomra! Az összes korrektor amit rossmanban, dm-ben, müllerben stb találtam egy se volt elég világos eddig. Tetszik az állaga, sűrű de könnyen eldolgozható, szépen mutat száraz bőrön is, nem darabosodik. Viszont csúnyán bele ül a ráncocskákba és olyan mintha 45 lennék, nem 21, ha pedig kevesebbet rakok akkor a fedése sem olyan erős mint ahogy én szeretném, ezért elkezdtem egy másik, krémesebb korrektorral össze keverni, ezáltal szebben mutat viszont nem elég világos így, szóval nehéz eset. Szaga nekem is erős, olyan mintha acetont szagolgatnék. Ettől függetlenül ragaszkodom hozzá mert a szín olyan világossá és üdévé teszi az arcomat ahogy eddig egy korrektor se. Plusz piros pont jár azért, mert vegán és állatokon sem tesztelt termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

bdzseniii

Korcsoport: < 18
2019. július 13.

A szaga nem túl kellemes, de ettől eltekintve jó kis termék.
A bőrhibáimat elfedi, matt a finishe és szerintem jó ez a nagy aplikátor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 13.

A szaga nem túl kellemes, de ettől eltekintve jó kis termék.
A bőrhibáimat elfedi, matt a finishe és szerintem jó ez a nagy aplikátor.

smgyzsuska

2019. július 1.

Az enyém az szagtalan, ezért nem értem az előttem hozzászólókat.
Maga a termék jó sűrű, és igazából szépen is fed, az a bajom vele, hogy emiatt a sűrű állaga miatt, akárhogy, akármivel fixálom, meg baking, mindig beleül a kis ráncocskákba, ami miatt 21 éves létemre sokkal idősebbnek tűnök, ami nem feltétlen előnyös. Ha keveset viszek fel belőle (pár pöttyöt), ami meg ugye nem jár annyi fedéssel, esetleg egy másik korrektorral keverve, úgy enyhíthető ez a ráncosodás, szóval nem menthetetlen.
Plusz nagyon kevés cucc van benne, és becsapós, mert a csomagolása, miatt olyan mintha giga adag lenne.
Nem fogom újravenni, az fix, de egynek elhasználgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Az enyém az szagtalan, ezért nem értem az előttem hozzászólókat.
Nem fogom újravenni, az fix, de egynek elhasználgatom.

plotusmakeup

2019. június 19.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Én főleg krém kontúrozásra használom mert kicsit átereszti az én karikáim szinét (ezért a 4 pont) ha csak szem alá teszem, viszont gyönyörűen átmenetesen el lehet dolgozni az arc bármelyik részén és szép tartós is ha púderrel fixálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

mnikc

2019. június 16.

Szuper a fedese az aplikatora is , tartos nem ul be arancokba viszont az “illata” borzaszto ami miatt lehet nem vennem meg supersize kiszerelesben

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

TamaraS

2019. június 12.

Jól fed és kellemes viselet . Számomra csak az illata nagyon fura és ezért nem szoktam gyakran használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclopentasiloxane, Isododecane, Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Palmitate, Hydrogenated Castor Oil, Triethylhexanoin, Hexyl Laurate, Lecithin, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Rosa Rubiginosa Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Sesquioleate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Lecithin, Polyhydroxystearic Acid, Isostearic Acid, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Cyclopentasiloxane, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Isostearic Acid
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.