Revolution

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emcuscicus666, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1890 Ft

Bronzosítót, highlightert és pirosítót tartalmazó kontúr paletta.

Ár: 1890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Bibi0097

2021. január 5.

Kedvencem volt, teljesen elhasználtam. Tökéletesen passzolt a fehér bőrömhöz. Nem vagyok nagy pirosítós, inkább szemre használtam azt a színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 5.

Bibianya

2020. május 28.

Szépen pigmentál de én csak az arcpirosítót használom. A többi árnyalat nem passzol a bőrömhöz. A highlighter nekem elég gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

BiankaV

2019. január 14.

Rave árnyalatban rendeltem meg a teméket, a bronzosító tökéletesen passzol a bőrömhöz (nagyon világos bőrszínem van), a highlighterét is gyakran használom, viszont a pirosítónak borzasztó színe van rajtam, sajnos egyáltalán nem áll jól. Általában már délelőtt korrigálni kell, egyáltalán nem mondanám tartósnak. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Vizinora

2018. augusztus 8.

Az árához képest úgy gondolom nagyon is jó paletta. A barna kontúrszín a kedvencem benne, szerintem nagyon jó színe van a bőrömhöz tökéletes. A highlighter is elég jó, szépen csillog, viszont a pirosító nem a kedvencem, nekem túlságosan csillog, nem tetszik magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Nindzsuuu

2018. július 20.

Az első kontúrpalettám volt. Akkor kezdőként imádtam. aztán kipróbáltam más kontúrpalettákat és rájöttem, hogy ez nem olyan nagy szám.Bár utazásokhoz szeretem ezt magammal vinni, mert kompakt. Kezdőknek viszont ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

okroseva

2018. július 9.

Dm-ben is kapható termék, tök jó ötlet a 3 in 1, de ha érte nyúlok, kizárólag a pirosító miatt. Az gyönyörű!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Yudit

2018. március 28.

A Flush árnyalata van meg, nem irritál, nem szárít. Nagyon porol, ezért az ecsetet ajánlott leütögetni a jó végeredményért. A bronzosító inkább kontúroz, erős színe miatt, de szépen el lehet dolgozni, a highlighter kifogástalan, a pirosító erősen pigmentált, kevés is sok lehet belőle. Irodai körülmények között a nap végén javítani kell rajta egy kicsit. Jó kis termék, mindent összevetve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 28.

sancs

2018. január 9.

A Flush árnyalatban van meg. Nagyon szeretem. A barna az ugyebár kontúrozó, de az én arcomhoz nagyon meleg ez a szín. A highlighert szerintem a legjobb benne, Nagyon jól lehet építeni, ha esetleg több vagy kevesebb kell belőle. A pirosítót viszont nem használom,mert nekem nagyon nem tetszik ez a piros szín, olyan bohóc piros rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Julcsiturkyy

2017. december 28.

Kb 5 hónapja vettem a pinkpandáról. Le volt értékelve, ezért is választottam a Golden Hot árnyalatot. A bronzosítónak gyönyörű színe van. A pirosítót csak nem rég kezdtem el használni. A színe számomra mályvás, ami nekem nagyon tetszik. A highlightert nem igen használom. Valahogy nem vonz, h úgy nézzek ki mint egy porcelán baba. Viszont szemhéjra tökéletes.
Összességben nagyon jó termék. Bár nincs összehasonlítási lehetőségem, révén, h ez az első kontúr palettám.
5/5

update:
Kb. egy éve van meg. az elmúlt évben több bronzosítót vettem, amik mind lekörözték ezt a terméket. Viszont a pirosítót sokszor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

5/5

update:

fodorgilda

2017. november 29.

Flush árnyalat van meg, nagyon szeretem! Pigmentált, pont amennyire kell, nem porol, a színek is illenek az arcbőrömhöz. Rendelés mellé kaptam meglepetésként, de így hogy tudom jók az árnyalatok, szívesen megvenném,ha elfogyna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.