Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zezse, Módosítva: 2020. március 26.

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolók

Gyógyítja, óvja és megnyugtatja a bőrt, regenerál és helyreállítja a rugalmasságát. Gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használhatod. Használható a test egész felületén, kisbabáknak, és érzékeny, problémás, pattanásos bőrre is ajánlott. A kéz melegétől felolvad, egyébként szilárd halmazállapotú.

A shea vaj igen gazdag A, E, F-vitaminokban, fenolsavakban és természetes latexban. A pattanásos, ráncos, ekcémás bőrre is üdítő hatással van. Allergiánál, rovarcsípéseknél, leégésnél szintén használhatod.

Kivételes hidratáló, gyógyító hatását annak köszönheti, hogy több olyan természetes hidratáló összetevőt tartalmaz, melyek megegyeznek azokkal, amiket a bőr faggyúmirigyei termelnek.

Kvivienn96

2020. május 22.

Télen ha nagyon száraz a szám és az orrom körül akkor szoktam használni heti 1-2 alkalommal. Az illata nem a legjobb, de a száraz bőrt hidratálja és elég belőle picit felkenni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Talise12

2020. május 6.

A sheavajat már korábban felfedeztem, és nagy rajongója vagyok, tökéletes a bőrömnek. Mos először vettem a mannától 100% sheavajat. Természetesen a hatás az megszokott, ám a felkenése nehézkesebb, darabosabb, az ára magasabb, ezért legközelebb visszatérek a korábbihoz (amit most karantén ideje alatt nehezebb lett volna beszereznem), vagy keresek akkor legalább egy olcsóbbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 6.

Szelena

2020. május 1.

Csak este használom szemkörnyék ápolására és hidratálására. Egyik nagy shea vaj párti barátnőm ajánlotta. Száraz szemkörnyék ápolásra és náthás időszakban orrkörnyékre tökéletes. Hamar rendbe teszi a szárazságot. Irritációt nem okoz. Az én céljaimnak tökéletes. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

Banyika

2020. február 19.

A számra szoktam kenni este, reggelre nagyon puha lesz. Régebben az arcomra kentem, mostmár nem használom így. Szép puha lett tőle, de csak keveset szabad belőle használni nedves arcra. Bőrégésre nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

pirosmogyoros

2020. február 19.

A kezemre vettem, de mivel elég nehéz felkenni, végül csak a nagyon száraz területeken (pl. könyök, körömágy) használom. Nagyon kiadós, kevés is elég belőle. Az illata tényleg nem a legjobb, de hamar elillan, úgyhogy engem nem zavar.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

nyuszika39

2020. január 3.

Nem rossz, de nehéz elkenni, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Nem rossz, de nehéz elkenni, nem fogom újravenni.

esszter01

2019. december 30.

Az árában nyilván a márkanevet fizetem meg, nagyon sokallom, nem egyetemista pénztárcának való... viszont tényleg csodaszer ez a shea vaj! Világéletemben azt hittem, hogy zsíros a bőröm, irtóztam mindenféle krémtől, csak tisztítottam (ezzel persze teljesen kiszárítottam és még jobban zsírosodott), de amikor elkezdtem a Yamuna mandulaőrleményes szappanjával mosni az arcom, és ezt a shea vajat kentem fel esténként, komolyan csoda történt az arcbőrömmel! Ajánlom ezt a párosítást mindenkinek, akinek kevert a bőren és a leglehetetlenebb helyen zsírosodik az arca :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

RCC

2019. december 22.

Az illata (szaga) nem a legjobb, de finomítatlan termék lévén ez még nem is lenne gond. Ajakápolónak viszonylag jó, habár tejesen rendben nem tette a szám legalább már nem sebes. Jojoba olajjal keverve használom arcápolónak, erre a célra megfelel, de kéz és lábkrémnek nem vált. Nálam meglepően gyorsan fogy, ahogy elértem a doboz feléhez még puhább is. Kissé túlárazott a termék, de mivel nem próbáltam még shea vajat nem akartam rendelni netről. DM-ben megvettem ezt és az éppen kiárusított narancs-ylang ylang verziót, de valószínű hogy máshonnan szerzem legközelebb be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

eszterszekely

2019. december 12.

Abszolút túlárazott mint az összes többi termékük. Egy időben semmit nem voltam hajlandó használni ami nem Manna. Azóta rájöttem hogy pont ugyanazt töltik a tégelyekbe mint a negyed áron kaphatók.
Amúgy nagy sajnálatomra nekem a natúr vajak nem váltak be. Az a legkevesebb hogy nem szeretem ezt a natúr zsír szagot magamon de mindig azt éreztem pang a bőrömön az összes és nem szívódik be. Vajon ez bőrtípustól függ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

Renike2010

2019. november 14.

Aki hideg ekcémában szenved, ezt használja. Két nap és szép tőle a bőr. Az illata nem túl jó, de itt a hatás a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)