Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zezse, Módosítva: 2020. március 26.

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolók

Gyógyítja, óvja és megnyugtatja a bőrt, regenerál és helyreállítja a rugalmasságát. Gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használhatod. Használható a test egész felületén, kisbabáknak, és érzékeny, problémás, pattanásos bőrre is ajánlott. A kéz melegétől felolvad, egyébként szilárd halmazállapotú.

A shea vaj igen gazdag A, E, F-vitaminokban, fenolsavakban és természetes latexban. A pattanásos, ráncos, ekcémás bőrre is üdítő hatással van. Allergiánál, rovarcsípéseknél, leégésnél szintén használhatod.

Kivételes hidratáló, gyógyító hatását annak köszönheti, hogy több olyan természetes hidratáló összetevőt tartalmaz, melyek megegyeznek azokkal, amiket a bőr faggyúmirigyei termelnek.

Manna shea + ében (45 g)+ elefántcsont
Ár: 3000 , Eladó: Aradi96
Állapot: Az elefántcsont szappan1x próbált, többiek bontatlanok, Helyszín: Üllő/Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előreutalás után postázom

drebeka

2022. november 21.

Imádom a Manna shea vajait (is), és ez a darab sem kivétel ez alól. Szeretem az illatát, és amikor valakinek áradozom erről az "Afrika" illatú csodaszerről, mindig furán néznek rám, pedig tényleg ez a kontinens jut eszembe róla. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 21.

Alsace

2022. október 2.

Hú emlékszem még amikor elindult ez a márka, idegesítő spameket küldözgettek, amiről képtelenség volt leiratkozni. Pedig akkor is tetszett ez a natúrkozmetikum profiljuk, de a marketingtől rosszul voltam, megfogadtam, hogy csakazértse veszek tőlük soha semmit. Azért végül csak bejött nekik😅

Egy barátnőmtől kaptam az első testvajat, és meglepően jó volt. Igaz, csak maga a vaj van benne minden egyéb nélkül. Nedves bőrre viszek fel egy keveset, hamar beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Olyannyira bevált, hogy tavaly BF-kor vettem is párat. Nagyon sokáig elég a 100 ml-s.

Az újrahasznosítható csomagolás telitalálat, nagyon szeretném csökkenteni a műanyagokat a háztartásban. Más kérdés, valóban, újrahasznosítják-e, de jobban lebomlik mint egy műanyag flakon.🤷‍♀️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 2.

Perry95

2022. szeptember 16.

Kedvenc testvajam az őszi/téli időszakra. Sarokápolásra használom főként ilyenkor, meg a könyökömre. Nagyon zsíros, szóval mindenki vigyázzon ha használja mert a lakásban könnyű szétkenni .😅 Az illata nem kellemetlen, de nem is finom, hát hogy is mondjam, olyan natúr. Labello helyett is jó, és rettentő sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 16.

Kiki0526

2022. augusztus 22.

Imádom! Amióta rátaláltam ez a hidratáló krémem esténként. Mikor először ezt használtam egy nagyon durva napon voltam túl, 8 óra suli + 6 óra munka+ tanulás este szóval nagyon keveset aludtam majd az ismerőseim másnap reggel megkérdezték mit csináltam mennyit aludtam vagy mit használok mert olyan kisimultnak tűnik az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 22.

Pumi

2022. augusztus 8.

Egyszeruen budos, fustos szaga van :( Nekem nem szívta be a bőröm, ragadok tőle órákig. Párkapcsolat mellett vállalhatatlan...Ekcémára jó, mert enyhíti a viszketéseket! De ilyen "tesséklássék" hatással bír. Emellett fullasztóan zsíros a bőröm tőle. Tudom,hogy bio, természetes, de én rajtam nem működik ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 8.

CzFru

2022. március 17.

Ekcémás a bőröm, ezért mindig van itthon shea vaj is, ha néha valami zsírosabbra vágynék. Ezt a fajtát nagyon könnyű kenni,könnyen olvad, be is szívódik. Az ekcémás részeket nyugtatja szinte rögtön. De a nagyon száraz időszakokkal nem tud mit kezdeni, este jól bemasszírozva felkenem és reggelre még mindig vannak kifejezetten húzódó, száraz részek. Másik shea vajjal ezt nem tapasztaltam.
Az árban a márkanevet fizeted meg sajnos...többé nem esem ebbe a hibába, mivel jobb minőségű shea vajat lehet venni más márkáktól sokkal barátibb áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 17.

Monimania26

2022. március 10.

A sheavaj nálam állandó termék, évek óta ezt használom és csak jót tudok róla mondani. Télen a szérumok után az arckrém előtt még arcra is szoktam alkalmazni, és sosem okozott csalódást. Kirepedezett kezekre, szájra, sarokra pedig szó szerint csodatermék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

lolkabolka

2022. január 4.

Nagyon elégedett vagyok úgy általánosságban a shea vajjal. Stessz izzadós vagyok, így a tenyerem is gyakran izzad. Ennek ellenére a téli időjárás és a sok kézmosás, fertőtlenítőszer használat a kézfejemet sokszor szárítja, erre kizárólag csakis a shea vaj vált be. A különböző zsíroktól, olajoktól másnak egyből "leizzad a tenyerem" de a shea vajtól nem, tényleg "bőrazonos" jellegű. Nagyon szeretem! Manna shea vaj: sokfélét próbáltam már ami elérhető, ez is egy kiváló minőségű vaj, amit jó szívvel ajánlok. Igazi kis univerzális kis kenőcsnek titulálják, szerintem meg ki kel tapasztalni, hogy kinek mire jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 4.

szofita

2021. november 8.

Nekem remek kiegeszito ez a termek a mindennapos bor alapolashoz (atiopias dermatitiszem van), es bar a legtobb ember kellemetlen szagunak irja/mondja, nekem kifejezetten tetszik az illata. Ajakapolonak is tokeletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 8.

Saku28

2021. szeptember 5.

Nagyon szeretem, szerintem kellemes, kicsit füstös, jellegzetes illata van. Égésekre remek, nagyon szépen nyugtatja a napégés utáni bőrt, vagy a forró víztől megégett ujjakat is. :) Használtam már csípésre, száradt bőrre, ajakápolónak- nagyszerű. A gyulladást is szépen lehúzta. Kicsit zsíros, nehezen issza be a bőr, de ettől eltekintve alap darabja lett a kencés polcomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)