Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zezse, Módosítva: 2020. március 26.

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolók

Gyógyítja, óvja és megnyugtatja a bőrt, regenerál és helyreállítja a rugalmasságát. Gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használhatod. Használható a test egész felületén, kisbabáknak, és érzékeny, problémás, pattanásos bőrre is ajánlott. A kéz melegétől felolvad, egyébként szilárd halmazállapotú.

A shea vaj igen gazdag A, E, F-vitaminokban, fenolsavakban és természetes latexban. A pattanásos, ráncos, ekcémás bőrre is üdítő hatással van. Allergiánál, rovarcsípéseknél, leégésnél szintén használhatod.

Kivételes hidratáló, gyógyító hatását annak köszönheti, hogy több olyan természetes hidratáló összetevőt tartalmaz, melyek megegyeznek azokkal, amiket a bőr faggyúmirigyei termelnek.

Kajmi

2021. április 14.

Volt belőle kicsi, és nagy tégelyem is. Nem szeretem az illatát, szerintem kicsit büdös. Nehezen lehet elkenni és nekem a bőröm is nehezen szívta be, olyan zsíros tapintású volt utána az arcom. Végül esténként kézre, könyökre kenve használtam el. Nem veszem újra, már nem használok Manna termékeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

angy1027

2021. március 1.

Száraz arcbőröm issza minden cseppjét. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Száraz arcbőröm issza minden cseppjét. Imádom.

Dyana91

2021. február 20.

Ez a shea vaj nagyon sokrétű,ajakápolónak,szemránckrémnek még terhesség alatt a hasamra is használtam és teljesen elégedett vagyok vele. Kicsit fel kell melegíteni a kezemmel és utána kenhető is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Gabriell

2021. január 20.

Ajakápolónak vettem a DM-ben, mivel egyszerűen évek óta nem találok olyan ajakápolót, ami valóban működne, nem szárítana és nem csak csücsülne a számon órákon át. Pár hete használom, eddig úgy tűnik, hogy rendesen hidratálja az ajkaimat, szépen, viszonylag gyorsan be is szívódik. Az illata engem egyáltalán nem zavar, tipikus shea vaj illat. A tiszta gyűrűsujjammal melegítem fel a tégelyben, majd felviszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

Viktoria_fks

2021. január 12.

Egy arctisztító csomagban érkezett meg a kis kiszerelésű krém.
Az illata rögtön meg csapott és egy ilyen "hú" érzés csapott meg, nem jó értelemben :)
DE. Nekem kifejezetten zsíros érzést nyújt ez a krém, amit én nem igazán kedvelek. (főleg, hogy a bőröm is zsíros). Ezért én arckrémként nem használom. Matt rúzsok használata utána nagyon ki szárad a szám, ilyenkor sajnos hajlamos vagyok harapdálni is, ezáltal van, hogy nagyon fáj és a látvány se szép. Egyik este be kentem vele a számat, másnapra gyönyörű lett!!
A másik problémám a borotválkozás utáni kipattogás. A combomon sajnos borotválkozás után 1-2 nap után égő, fájú pici pöttyök jelennek meg, amivel napokig küszködni szoktam.
Úgy gondoltam, be kenem vele. 2 napig kentem vékonyan vele és azóta nem jött ki annyi. Az a pár is ami megjelent azok egyáltalán nem fájtak. Az állammal ugyanezt tettem, Ott semmilyen kipattogás nem történt.
Úgyhogy nagyon meg szerettem :) :)
Egy próbát mindenkinek megér!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Egy arctisztító csomagban érkezett meg a kis kiszerelésű krém.
Úgyhogy nagyon meg szerettem :) :)
Egy próbát mindenkinek megér!! :)

encsike87

2020. augusztus 28.

Nagyon jó minőség, és az állaga miatt könnyen használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Nagyon jó minőség, és az állaga miatt könnyen használható.

Kvivienn96

2020. május 22.

Télen ha nagyon száraz a szám és az orrom körül akkor szoktam használni heti 1-2 alkalommal. Az illata nem a legjobb, de a száraz bőrt hidratálja és elég belőle picit felkenni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Talise12

2020. május 6.

A sheavajat már korábban felfedeztem, és nagy rajongója vagyok, tökéletes a bőrömnek. Mos először vettem a mannától 100% sheavajat. Természetesen a hatás az megszokott, ám a felkenése nehézkesebb, darabosabb, az ára magasabb, ezért legközelebb visszatérek a korábbihoz (amit most karantén ideje alatt nehezebb lett volna beszereznem), vagy keresek akkor legalább egy olcsóbbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 6.

Szelena

2020. május 1.

Csak este használom szemkörnyék ápolására és hidratálására. Egyik nagy shea vaj párti barátnőm ajánlotta. Száraz szemkörnyék ápolásra és náthás időszakban orrkörnyékre tökéletes. Hamar rendbe teszi a szárazságot. Irritációt nem okoz. Az én céljaimnak tökéletes. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

Banyika

2020. február 19.

A számra szoktam kenni este, reggelre nagyon puha lesz. Régebben az arcomra kentem, mostmár nem használom így. Szép puha lett tőle, de csak keveset szabad belőle használni nedves arcra. Bőrégésre nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)