Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zezse, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyítja, óvja és megnyugtatja a bőrt, regenerál és helyreállítja a rugalmasságát. Gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használhatod. Használható a test egész felületén, kisbabáknak, és érzékeny, problémás, pattanásos bőrre is ajánlott. A kéz melegétől felolvad, egyébként szilárd halmazállapotú.

A shea vaj igen gazdag A, E, F-vitaminokban, fenolsavakban és természetes latexban. A pattanásos, ráncos, ekcémás bőrre is üdítő hatással van. Allergiánál, rovarcsípéseknél, leégésnél szintén használhatod.

Kivételes hidratáló, gyógyító hatását annak köszönheti, hogy több olyan természetes hidratáló összetevőt tartalmaz, melyek megegyeznek azokkal, amiket a bőr faggyúmirigyei termelnek.

eszterszekely

2019. november 17.

Abszolút túlátazott mint az összes többi termékük. Egy időben semmit nem voltam hajlandó használni ami nem Manna. Azóta rájöttem hogy pont ugyanazt töltik a tégelyekbe mint a negyed áron kaphatók.
Amúgy nagy sajnálatomra nekem a natúr vajak nem váltak be. Az a legkevesebb hogy nem szeretem ezt a natúr zsír szagot magamon de mindig azt éreztem pang a bőrömön az összes és nem szívódik be. Vajon ez bőrtípustól függ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Renike2010

2019. november 14.

Aki hideg ekcémában szenved, ezt használja. Két nap és szép tőle a bőr. Az illata nem túl jó, de itt a hatás a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Juccimo

2019. október 19.

Néhány éve volt néhány mannás rendelésem, akkor kaptam ajándékba pár tégellyel. Én nagyon szerettem használni, egy időben az egész kezem-karom ekcémás volt, és ez nagyon szépen rendbe tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

acccia

2019. október 9.

Rettenetesen drága. 1 adagot kaptam ajándékba, miután elfogyott, gondolkoztam, hogy rendelek még belőle, aztán egy másik weboldalon találtam bio, finomítatlan sheavajat 100 ml-t, nem egészen 700 Ft - ért. Azóta azt használom, mert pontosan ugyan azt tudja mint a Manna, csak épp töredék áron. Sajnos a Manna termékei rettenetesen túl vannak árazva, és itt is előjön az, hogy csak a nevet meg a csomagolást kell megfizetni. Tudásban semmivel sem ad többet, mint bármelyik más bio sheavaj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Rita05

2019. augusztus 1.

Nagyon szép puha lesz tőle a bőröm, jól hidratál pedig nekem nagyon száraz szokott lenni a kezem. Arcon, sarkakon, napozás után a hátamon is szoktam használni, teszi a dolgát. A füstös illatát annyira nem kedvelem, a szalonnára emlékeztet :D De végülis nem zavar, inkább legyen natúr illata mint mindenféle illatanyagtól hemzsegjen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Csibe11

2019. július 31.

Az extra száraz bőrt pikk-pakk helyre rakja. Kevés kell belőle, sokáig elég. Ajakápolónak is tökéletes. 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

vattaidori

2019. június 14.

Zsíros, pattanásos a bőröm egy ideje a T-vonalon, az arcom szélén viszont húzódik a bőr és száraznak érződik. Tiniként alig volt 1-2 pattanásom, ezért elég nehezen viselem, hogy mostanra jött ki ez a problémám. Bármilyen arctisztítót kipróbáltam, nem voltak hatásosak, az arcom kiszáradt tőle. Az arckrémektől koszosnak éreztem a bőrömet, nem szívta be a krémet, csak eltömítette a pórusaimat és még több gyulladt pattanással és miteszerrel küzdöttem. Manna szappanokkal együtt használom. Ez az első arckrém, ami igazán hidratálja a bőrömet, anélkül, hogy eltömítené.
Ajánlom mindenkinek! Puha, hidratált és tiszta arcbőr garantált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

Ajánlom mindenkinek! Puha, hidratált és tiszta arcbőr garantált :)

LadySpyro

2019. június 14.

Én kimondottan a lábfejemre, talpamra használom, mert a lábujjaimnál telente szinte önálló réteg képződik a kiszáradt bőrből. Abban a pillanatban hogy felviszem nagyon szép és puha a bőröm, de valahogy tartósan nem oldja meg nekem ezt a problémát. Teljesen lepontozni azonban nincs szívem, lehet én sem használom elég sűrűn, hogy a hatásfoka megfelelő legyen és igazából ezt a gondot még semelyik másik krém sem oldotta meg. Kellemes natúr illata van, számomra már majdhogynem kóstolásra hív.. :D Még baromi sok van benne pedig bőségesen tettem belőle a talpaimra, szóval folytatom a kísérletezést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Annabanna

2019. május 31.

Konkrétan mindenre jó. Sebekre, testápolás, hajvégekre, pattanásra, hegekre, éjszakai arckrémnek, szemkrémnek, szájápolásra, körmökre. Mindenhova viszem magammal nagyon sokoldalú kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

petra192

2019. május 11.

Számra, kezemre, száraz részekre használom. Én vízesbőre szoktam felvinni, vagy egy kis tálba rakok belőle és melegvízbe teszem kenhető lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)