Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zezse, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyítja, óvja és megnyugtatja a bőrt, regenerál és helyreállítja a rugalmasságát. Gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használhatod. Használható a test egész felületén, kisbabáknak, és érzékeny, problémás, pattanásos bőrre is ajánlott. A kéz melegétől felolvad, egyébként szilárd halmazállapotú.

A shea vaj igen gazdag A, E, F-vitaminokban, fenolsavakban és természetes latexban. A pattanásos, ráncos, ekcémás bőrre is üdítő hatással van. Allergiánál, rovarcsípéseknél, leégésnél szintén használhatod.

Kivételes hidratáló, gyógyító hatását annak köszönheti, hogy több olyan természetes hidratáló összetevőt tartalmaz, melyek megegyeznek azokkal, amiket a bőr faggyúmirigyei termelnek.

nyuszika39

2020. január 3.

Nem rossz, de nehéz elkenni, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Nem rossz, de nehéz elkenni, nem fogom újravenni.

esszter01

2019. december 30.

Az árában nyilván a márkanevet fizetem meg, nagyon sokallom, nem egyetemista pénztárcának való... viszont tényleg csodaszer ez a shea vaj! Világéletemben azt hittem, hogy zsíros a bőröm, irtóztam mindenféle krémtől, csak tisztítottam (ezzel persze teljesen kiszárítottam és még jobban zsírosodott), de amikor elkezdtem a Yamuna mandulaőrleményes szappanjával mosni az arcom, és ezt a shea vajat kentem fel esténként, komolyan csoda történt az arcbőrömmel! Ajánlom ezt a párosítást mindenkinek, akinek kevert a bőren és a leglehetetlenebb helyen zsírosodik az arca :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

RCC

2019. december 22.

Az illata (szaga) nem a legjobb, de finomítatlan termék lévén ez még nem is lenne gond. Ajakápolónak viszonylag jó, habár tejesen rendben nem tette a szám legalább már nem sebes. Jojoba olajjal keverve használom arcápolónak, erre a célra megfelel, de kéz és lábkrémnek nem vált. Nálam meglepően gyorsan fogy, ahogy elértem a doboz feléhez még puhább is. Kissé túlárazott a termék, de mivel nem próbáltam még shea vajat nem akartam rendelni netről. DM-ben megvettem ezt és az éppen kiárusított narancs-ylang ylang verziót, de valószínű hogy máshonnan szerzem legközelebb be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

eszterszekely

2019. december 12.

Abszolút túlárazott mint az összes többi termékük. Egy időben semmit nem voltam hajlandó használni ami nem Manna. Azóta rájöttem hogy pont ugyanazt töltik a tégelyekbe mint a negyed áron kaphatók.
Amúgy nagy sajnálatomra nekem a natúr vajak nem váltak be. Az a legkevesebb hogy nem szeretem ezt a natúr zsír szagot magamon de mindig azt éreztem pang a bőrömön az összes és nem szívódik be. Vajon ez bőrtípustól függ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

Renike2010

2019. november 14.

Aki hideg ekcémában szenved, ezt használja. Két nap és szép tőle a bőr. Az illata nem túl jó, de itt a hatás a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Juccimo

2019. október 19.

Néhány éve volt néhány mannás rendelésem, akkor kaptam ajándékba pár tégellyel. Én nagyon szerettem használni, egy időben az egész kezem-karom ekcémás volt, és ez nagyon szépen rendbe tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

acccia

2019. október 9.

Rettenetesen drága. 1 adagot kaptam ajándékba, miután elfogyott, gondolkoztam, hogy rendelek még belőle, aztán egy másik weboldalon találtam bio, finomítatlan sheavajat 100 ml-t, nem egészen 700 Ft - ért. Azóta azt használom, mert pontosan ugyan azt tudja mint a Manna, csak épp töredék áron. Sajnos a Manna termékei rettenetesen túl vannak árazva, és itt is előjön az, hogy csak a nevet meg a csomagolást kell megfizetni. Tudásban semmivel sem ad többet, mint bármelyik más bio sheavaj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Rita05

2019. augusztus 1.

Nagyon szép puha lesz tőle a bőröm, jól hidratál pedig nekem nagyon száraz szokott lenni a kezem. Arcon, sarkakon, napozás után a hátamon is szoktam használni, teszi a dolgát. A füstös illatát annyira nem kedvelem, a szalonnára emlékeztet :D De végülis nem zavar, inkább legyen natúr illata mint mindenféle illatanyagtól hemzsegjen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Csibe11

2019. július 31.

Az extra száraz bőrt pikk-pakk helyre rakja. Kevés kell belőle, sokáig elég. Ajakápolónak is tökéletes. 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

vattaidori

2019. június 14.

Zsíros, pattanásos a bőröm egy ideje a T-vonalon, az arcom szélén viszont húzódik a bőr és száraznak érződik. Tiniként alig volt 1-2 pattanásom, ezért elég nehezen viselem, hogy mostanra jött ki ez a problémám. Bármilyen arctisztítót kipróbáltam, nem voltak hatásosak, az arcom kiszáradt tőle. Az arckrémektől koszosnak éreztem a bőrömet, nem szívta be a krémet, csak eltömítette a pórusaimat és még több gyulladt pattanással és miteszerrel küzdöttem. Manna szappanokkal együtt használom. Ez az első arckrém, ami igazán hidratálja a bőrömet, anélkül, hogy eltömítené.
Ajánlom mindenkinek! Puha, hidratált és tiszta arcbőr garantált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Ajánlom mindenkinek! Puha, hidratált és tiszta arcbőr garantált :)

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)