Mixa

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrnyugtató testápoló balzsam nagyon száraz, érzékeny, allergiára, viszketésre és olyan diszkomfort-érzetre hajlamos bőrre, amely a mindennapi életvitelt is negatívan befolyásolja. Azonnal és tartósan nyugtatja a kisbabák, gyerekek és felnőttek száraz bőrét.

• Összetétele 8, egymást kiegészítő zsírsavban gazdag
  • Hipoallergén és illatanyagmentes
Patikai tudás drogériás áron: Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kboglarka

2023. január 23.

Nagyon jó termék és sokáig kitart. Jól hidratál, egyáltalán nem irritál, gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. Én is csak ajánlani tudom. A pumpás kiszerelésért meg külön pirospont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 23.

panther

2023. január 19.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és milyen jól tettem! Kifejezettem illatanyag mentest kerestek, hogy a férjem száraz karjaira-hátára is tudjam kenni. Nagyon jól hidratál, szerintem első olyan testapoló, ami újravevős lesz! :)

Update: A vizes lábaimra kenve fantasztikus. Eljutottam én is az aljára es tényleg nehezebben jön ki a maradék, én egy pici vizet engedek bele, összerázom és tökeletesen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 19.

VivienSK

2023. január 14.

Nagyon jó kis testápoló. Szépen ápolja a bőrt, sokáig elég, nem ragadok utána. Kellemes, puha érzetet hagy maga után, és gyönyörűen hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 14.

b.Rose57

2023. január 8.

Fantasztikus találmány a száraz/érzékeny, allergiára hajlamos bőrű emberkéknek! Egész életemben szenvedtem a bőrömmel, az előbb felsorolt problémák miatt. Felváltva használom ezt a Baba-hipoallergén testápolójával. Amikor kevésbé száraz a bőröm, akkor az is elég, viszont, ha rosszabb korszakát éli , akkor a Mixa a megmentő! Nagyon jól helyrehozza atópiás fellángolásoknál is. Külön tetszik, hogy különösebben nincs illata, viszont kicsit nehezebben szívódik be, így jó, ha indulás előtt pl. van 10-15 perce az embernek, amíg elüldögélhet magának. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 8.

mircso

2023. január 8.

Ekcémás bőrömre használtam, csodákat tett vele. Nem irritál, nem viszketek tőle. Ajánlom mindenkinek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 8.

SzySza

2022. december 23.

Jol hidratalo, allergen mentes termek. Nagyon jo aron sikerult a rossmannban beszereznem meg a nyaron, azota is van belole. Szuper a pumpas kiszereles, igy mindig eleg egy nyomasnyi, ha kell, nem kell vacakolni, maszatolni. Ekcemara hajlamos a borom, plusz rettentoen kiszarad telen, igy minden este kenem az arcom vele, es a 3 eves fiamra is hasznalom, ha szukseges. Alap darab lesz itthon. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 23.

dori85

2022. december 10.

Nagyon jó testápoló, kisfiam érzékeny, ekcémás bőrét nagyon gyorsan helyreállította, azóta is rendszeresen, főleg télen használjuk, megelőzésre is. Illata nem túl erős, kellemes, jól kenhető, praktikus kiszerelés, nagyon jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 10.

lobszter

2022. december 1.

Nagyon jól és mélyen hidratál, sűrű, illatmentes, télre testápolónak és kézkrémnek használjuk. Praktikus ez a pumpás kivitel, bár amikor fogyóban van, valóban nehéz a maradékot kiszedni, de ez nem von le a nagyszerűségéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 1.

cintia91

2022. november 29.

Nagyon szeretem testre és arcra is használom
Könnyen beszívódik ,de mégis ápolja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 29.

Nagyon szeretem testre és arcra is használom
Könnyen beszívódik ,de mégis ápolja a bőrt.

pont

2022. november 24.

oszinten szolva en mindig utaltam testapolozni, nekem nagyon maceras az egesz testem bekenegeti minden furdes utan, szerencsere soha nem is volt nagyon szaraz a borom, viszont hidratalni azert szeretnem valamivel, ugyhogy probalom raeroszakolni magam a testapolozasra. nekem a pumpas kiszereles bejott, bar ha par napig nem hasznalom, akkor neha kepzodik benne egy ilyen kis beszaradt 'dugo', ami elge undi.
szerencsere nem tul zsiros, nem nehez, en az illatat sem hianyolom egyaltalan. a boromet meg szortelenites utan kozvetlenul sem irritalta, kellemes puha lesz tole, bar ahogy irtam, sosem kuzdottem szaraz borrel, ugyhogy nem tudom, mennyire relevans a velemenyem.

ar-ertek aranyban jo, egyszeruen beszerezheto termek, nagyon melleloni nem lehet vele, bar el tudom kepzelni, hogy durvan szaraz borre nem eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 24.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Palmitate, Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.