Mixa

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrnyugtató testápoló balzsam nagyon száraz, érzékeny, allergiára, viszketésre és olyan diszkomfort-érzetre hajlamos bőrre, amely a mindennapi életvitelt is negatívan befolyásolja. Azonnal és tartósan nyugtatja a kisbabák, gyerekek és felnőttek száraz bőrét.

• Összetétele 8, egymást kiegészítő zsírsavban gazdag
  • Hipoallergén és illatanyagmentes
Patikai tudás drogériás áron: Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

valakimondjamegmilyenazelet

2022. január 24.

Elhasználtam belőle 2 flakonnal.
Bevált érzékeny, száraz bőrre. Tetszik, hogy illatmentes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

Elhasználtam belőle 2 flakonnal.
Bevált érzékeny, száraz bőrre. Tetszik, hogy illatmentes!

Cseresznye1006

2022. január 20.

Közepesen testes krém, de azért könnyen eloszlatható, kellemes használni. Felkenést követően rövid ideig marad a bőrömön egy enyhén ragadós réteg, de ez hamar beszívódik. Alapvetően száraz bőrű vagyok, mindennap használok testápolót, ha nem kenem magam húzódik a bőröm. Illatmentes, mostanában csak ilyen terméket vásárolok mint testre, mind arcra.
Többször este arcra is kentem, nem okozott irritációt, és jól hidratált.
Bevált, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 20.

Többször este arcra is kentem, nem okozott irritációt, és jól hidratált.
Bevált, biztosan újra veszem.

Annuss

2022. január 17.

Nem sok testápolót használtam eddig, de úgy érzem ezzel megtaláltam az egyik kedvencemet. Fontos kiemelni, hogy a téli időszakban szeretem inkább használni, mert nehezen szívódik be, nyáron kellemetlen érzés a bőrön. A téli időszakban naponta használom, mert ha nem kenem fel hiányolja a bőröm. Illata szerencsére nincs, másnap puha lesz a bőröm tőle, akkorra elmúlik a zsíros, ragadós érzet. Időnként arcra is használom, ott is szuperül működik. Érdekesség, hogy vettem a páromnak is belőle az ekcémájára, mert azt olvastam, hogy másnak arra is jó volt, viszont neki nagyon viszketett miután felkente, nem sokkal később le is mosta annyira zavaró volt az irritáció. Ekcémásak, óvatosan vele! Akciósan szoktam venni, nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 17.

k.boglarka

2022. január 14.

Nagyon jó ez a testápoló. Hamar beszívódik nem hagy zsíros érzetet, enyhíti rögtön a bőr szárazságát és árban is megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

jdori92

2022. január 11.

Eddig ez az egyetlen testápoló, ami a száraz bőrömet képes ténylegesen hidratálni, főként a téli időszakban. Ár/érték arányban verhetetlen, már nem számolom hányszor vettem újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 11.

mafkanett

2022. január 7.

Legjobb testápoló ami beleillik a tudatos bőrápolásba és nem is drága. Eddig a cerave lotionát használtam de túl drágának tartottam. Ez igaz hogy zsirosabb de nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 7.

Formidable

2022. január 6.

Szerettem volna szeretni, de sajnos én leszek az, aki lepontozza. :( Nem szeretek testápolózni, mert nem bírom elviselni azt a zsíros érzést utána bőrömön, viszont elhatároztam, hogy ha már elkezdtem rendbetenni az arcápolási rutinom, akkor már a testem többi részére is figyelmet kell fordítanom - sajnos azonban ez a termék sem szerettette meg velem a testápolózást. Zsíros, tapadós érzetet hagy a bőrömön, amit ha este használom, még másnap napközben is érzek, és irtóra zavar, alig várom általában, hogy újra zuhany alá kerüljek és lemossam - ami után persze kenhetem újra... :D Nem tudom, miért, az én bőröm nem szívja be valahogy, és puha bőr helyett ezt a kellemetlen réteget hagyja - el sem tudom képzelni, hogy mondjuk nyáron magamra kenjem. :/
Azért mindenesetre nagy plusz pont neki, hogy pumpás a kiszerelése (más márkáktól is szívesen látnék ilyet), illetve magában azt a tényt is értékelem, hogy teljesen korrekt összetevői vannak, felesleges sallangok (khm, parfum) nélkül.
A 3 és a 4 csillag közt vacillálok, de mivel nem okozott semmilyen "wow" hatást, maradok a 3-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

Jazmin01

2021. december 28.

Szuper testápoló a téli időszakra és, ha nem megyek sehova (mert a kombinált bőrömmel bevilágítok egy szobát) még az arcomra is kenem, mert jól hidratálja. Elég nagy kiszerelés, ami jó, mert úgy kenem, mintha nem lenne holnap😀

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 28.

bontovicsbarbi

2021. december 28.

Próbáltam már több testápolót, amik ennél jóval drágábbak (Bioderma, La Roche Posay, Uriage) viszont minőségben nem marad el az előbb felsoroltaktól. Nagyon szépen hidratál és szépek az összetevők. Testre és arcra is használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 28.

szilagyiberencsinora

2021. december 19.

Száraz bőrőm van. Alapvetően egész testre vettem, de leginkább arcra hidratálónak. A kiszerelése tetszik hogy pumpás. Elég testes krém, de nem az a tolakodó. Eddig nincs gondom vele, ez így 5 csillag. Külön azért is mert szemétmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 19.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Palmitate, Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.