Mixa

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. március 1.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrnyugtató testápoló balzsam nagyon száraz, érzékeny, allergiára, viszketésre és olyan diszkomfort-érzetre hajlamos bőrre, amely a mindennapi életvitelt is negatívan befolyásolja. Azonnal és tartósan nyugtatja a kisbabák, gyerekek és felnőttek száraz bőrét.

• Összetétele 8, egymást kiegészítő zsírsavban gazdag
  • Hipoallergén és illatanyagmentes
Patikai tudás drogériás áron: Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Ár: 900 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest 17.ker, Örs, Zugló , fizetés: személyesen, postai úton
Amadea

2019. november 7.

Soha nem figyelek fel rá a Krémmánia segítsége nélkül. Mintha már használtam volna már a márka egy másik testápolóját, amiért annyira nem voltam odáig, de ez... csúcs! Hülyén hangzik, de engem a folyékony habcsókra emlékeztet az állaga (nem, nem kóstoltam meg), gyorsan beszívódik és eszméletlenül hidratál. Én vagyok az, akinek zuhanyzás után is húzódik a bőre és kénytelen mindennap testápolózni, egy napot elbiccelhetek, de többet nem, mert jön a fájó, viszkető feszülés, brrr.
Nálam kiütötte a korábbi kedvencet, a Yamuna testápolóját, biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Hanna27

2019. november 3.

Szuper áron, szuper segítség az extra száraz érzékeny bőr ápolására. Ekcémával küzdök gyerekkorom óta, bár szerencsére, már sokkal enyhébb mint korábban.
Számomra kiváltotta a gyógyszertári sokkal borsosabb áru kozmetikumokat. Nem irritál kicsit se, és szeretem a semleges illatát, nagyon gyorsan beszívódik és nem hagy semmilyen kellemetlen réteget a bőrön. Intenzív hatású, pedig be kell, hogy valljam, hogy nem mindennap kenem be magam vele, mert lusta vagyok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Uveggalamb

2019. október 31.

Nagyon jó testápoló, szépen hidratál, gazdag krém, minden illatanyagtól mentes, az extrán száraz bőrt is megfelelően ápolja, én kismamaként szinte naponta használtam a pocakom kenegetésére, eddig lekopogom,de nem jött ki stria és más területeken sem jött ki sem irritáció, ekcéma,semmi egyéb kellemetlenség. A pumpás kiszerelés nagyon praktikus, egyedül a legvégén kicsit nehéz kinyerni belőle a maradékot, de azért nagyrészt sikerült. Ár -értékarányban szuperjó, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

JErzsi

2019. október 31.

Ugyan nincs atópiás bőröm, csupán extra száraz, ha bejönnek a hűvösebb, szeles idők. Egy pár hónapja használom és bátran kijelenthetem, hogy ez a legjobb testápoló amit használtam. Nagyon tápláló, de mégsem nehéz, nem kell minden nap kenni, mert nagyon szépen hidratál, epilálás után is jól nyugtat. Soha nem fogok kísérletezgetni mással. Még édesapám extra cserepes, repedezett kezein is csak ez segített. Csillagos ötös.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

babyface

2019. október 31.

sajnos nem lettünk barátok, valahol a közepénél tovább is adtam rajta. mindig úgy vagyok vele, hogy bepróbálkozom egy kőolaj számazékos testápolóval, de mindig rá kell jönnöm, hogy nem jó ötlet. :D könnyen beszívódott, tetszett, hogy illatmentes, de hagyott maga után egy meghatározhatatlan réteget, ami iszonyat diszkomfort érzéssel járt. a hidratáló hatásával se voltam maximálisan elégedett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

vkata96

2019. október 31.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a testápolóra, számomra már csodaszámba megy ha drogériában találok ilyen szép összetevős testápolót. Ilyenkor ősszel, mikor kezd lehűlni a levegő, kezd a bőröm is kiszáradni kicsit, és sokszor viszket. Ez már az első használat után mérsékelte a viszketést. Nagyon sűrű krém, és nem is szívódik be maradéktalanul nekem. Igazából szerintem nem is szükséges minden nap használni, így sokáig elég is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 31.

HontiAgi

2019. október 28.

Nem tudom ki hogy van ezzel, de nekem időről időre előjön az, hogy fürdés/zuhanyzás után elkezd borzasztóan viszketni a bőröm és ez a jelenség általában az ősz beköszöntével válik a legkellemetlenebbé. Idén valahogy még a korábbiaknál is rosszabb volt, nagyjából egy hónapja minden egyes nap előjött zuhanyzás után és még reggel felöltözéskor is. Fogalmam sincs mitől van, mert mindent lecseréltem (tusfürdőt szappanra, sampont is szilárdra, mosószert gyengédebbre, a végén már vízszűrős zuhanyfejen gondolkoztam), több vizet ittam stb, és a biztonság kedvéért beszereztem ezt a testápolót is és azt kell mondjam remekül működik. Mármint magát a viszketést csak enyhén mérsékelte, de nincs benne se alkohol se illatanyag, gyorsan beszívódik, a pumpás kiszerelés nagyon praktikus és nagyon nagyon jól puhítja a bőrömet. Azt hiszem ezzel a testápolóval szeretnék megöregedni <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

Moringa

2019. október 19.

Jó termék, valóban hasonlít a gyógyszertári dermakozmetikomok testápolóira, de erősen száraz viszkető bőrrel nálam nem tudott mit kezdeni. Csodás, hogy illatmentes és szuper a pumpás kiszerelés is. Általános testápolónak jó ha mindig van otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

dunaimano

2019. október 18.

Mindig is utáltam a testápolókat. Általában öt várt a sorára, miközben egyet sem bírtam elhasználni. Utáltam a zsíros érzetet, amit a bőrömön hagytak. Na tehát nálam minden testápoló hátrányból indul. Sajnos az utóbbi évek telein szembesültem vele, milyen az, amikor kiszárad a bőröm, úgyhogy kénytelen voltam testápoló után nézni. A Mixa termékei gyorsan váltak krémmánia kedvenccé, és ez nem véletlen. Nem mondom, hogy most a testápolózás lenne a kedvenc tevékenységem, de: az állaga viszonylag sűrű, de könnyen kenhető és eloszlatható. Gyorsan felszívódik, nem marad utána ragacsos érzetem. És baromi jól táplálja a bőrömet, nagyon gyorsan megszűnteti a szárazságot. Szóval talán ez az első, aminél nem érzem azt, hogy fogyjon már el, mert utálom... Sűrűn persze nem használom. Remélem nem kapok karácsonyra egy rakás testápolót, mert szeretném ezt újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

annami21

2019. október 15.

Atópiás, ekcémás bőrre nagyon tudom ajánlani, egyáltalán nem irritál és a repedezett, száraz bőrt is szépen hidratálja. Nyárra nekem sok, mert akkor általában jobban van a bőröm, de kora ősztől tavaszig szuper választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Palmitate, Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.