Mixa

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrnyugtató testápoló balzsam nagyon száraz, érzékeny, allergiára, viszketésre és olyan diszkomfort-érzetre hajlamos bőrre, amely a mindennapi életvitelt is negatívan befolyásolja. Azonnal és tartósan nyugtatja a kisbabák, gyerekek és felnőttek száraz bőrét.

• Összetétele 8, egymást kiegészítő zsírsavban gazdag
  • Hipoallergén és illatanyagmentes
Patikai tudás drogériás áron: Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

aalexaa

2021. január 6.

Nekem bevált, könnyed állagú, könnyen kenhető, reggelre nyomtalanul beszívódik, hosszan tartó a hidratáló hatása. Elsősorban nem magamnak vettem (én jobban szeretem a színes-szagos kencéket, és bírja is őket a bőröm), hanem a férjem érzékeny, száraz, hámló, viszkető bőrére. Neki sajnos nem vált be, valamiért vakarózik tőle. Én elhasználom, de így nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Melaszka

2021. január 2.

Nagyon jó testápoló! Magasan veri a drágább testápolókat. Sőt, az összetevői alapján még a napi arcápoló rutinomba is beillesztettem záró krémként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Noncs

2021. január 1.

Télre egy tökéletes testápoló. Sajnos ilyenkor nagyon kiszárad a bőröm, főleg a lábszáram, ami viszket is. Ez a testápoló könnyen beszívódik, jól hidratál és a viszketést is megszünteti. A pumpás kiszerelés nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

Rozicska

2020. december 30.

Könnyen beszívódó illatanyagmentes testápoló.Az itteni véleményeket olvasva vettem,már a második flakonnal használjuk.A férjem utál minden testápolót,azonban a gyógytornára kért valamit,hogy ne az ottani testápolóval kenjék masszírozáshoz.Már a másodikat viszi ő is.Szóval átment a férfi teszten is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 30.

Bubucim

2020. december 26.

Még tavaly szereztem be az itteni jó vélemények, valamint Wishes ajánlására. :) Idén kezdtem el rendszeresen használni. Nagyon tetszik, hogy nincs illata, valamint a pumpás kiszerelés sem hátrány. Ami a leginkább elnyerte a tetszésem az, hogy hihetetlenül jó balzsamos állaga van, melynek köszönhetően remekül hidratálja a tél hidege okozta száraz bőrt. Korábbam nem találkoztam egyik testápolónál sem ezzel az állaggal, pedig már nagyon sokfélét próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

clara12

2020. december 7.

Jól hidratáló, jó minőségű testápoló, jó áron és könnyen beszerezhető. Röviden így tudnám jellemezni. Hosszabban: tetszik a pumpás kiszerelés. Maga a krém elég sűrű, balzsamos állagú. Száraz bőrre nem szerettem kenni, így nehezebben oszlatható el, több kell belőle, nem hidratál olyan jól és nem szívódik fel maradék nélkül. Így, mint az összes testápolót, ezt is vizes bőrre szoktam kenni. Így nagyon jól hidratál, szinte maradék nélkül felszívódik. Nyáron nem használnám, de télen szeretem. A Neutrogena illamentes (sensitiv) testápolójára emlékeztet, csak ennek az összetevői kicsit izgalmasabbak (niacinamide, shea, panthenol, barackolaj), modernebbek, így ha a kettő közül kell választani ezt választanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 7.

HRenata

2020. december 3.

Több flakonnal elhasználtunk már belőle. Nem mindennapi használatban van, de ha kell egy kis extra segítség bármelyik családtagnak, mindig jól működik. A gyerekek érzékeny bőrére is ezt használom, főleg az őszi-téli hideg, fűtéses szezonban illetve mostanában a gyakoribb kézmosás és a kötelező kézfertőtlenítőzés miatt is könnyen kiszárad és viszket a bőrük.
Néhanapján még arcra is kenem éjszakára ha kissé megviseltnek érzem a bőröm, reggelre szépen puhít. A pumpás flakon külön plusz pontot érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 3.

mSzandika

2020. december 3.

Nagyon megszerettem ezt a testápolót. Eleinte nem kedveltem annyira, de most jött el az az időszak, amikor már szüksége van a bőrömnek ennyi táplálásra, és maradék nélkül beissza (a bőröm.) Az összetevői nagyon tetszenek a testápolónak, érezhetően puhít és táplál. Nagyon kellemes bőrérzetet biztosít, a szárazabb kónyököm és térdem, talpam is meghálálja ha használom illetve lábamra is mindig használom. Kiméletessége, illatmentessége is plusz pont főleg hogy ilyen natúr, kellemes krém illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 3.

Puszedli83

2020. december 3.

Az itteni vélemények miatt vettem meg. Először azt hittem,ez egy testes, nehezen beszívodó krém. De nem, könnyű eloszlatni és nem hagy ragacsos érzetet. Az utóbbi időben napi szinten használom, nagyon jól hidratál. Ha elfogy biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 3.

sssniki

2020. november 27.

UPDATE - november: Gyorsan frissen visszajöttem felcsillagozni, mert időközben elkezdtem fürdés után nedves bőrre kenni, és pikk-pakk beszívja a bőröm. Nagyon szép, egészséges bőrt eredményez! Szóval lehetséges, hogy maradós termék lesz. Még meggondolom!

szeptember: Száraz bőröm van és csúnya fehér-vöröses foltok szoktak megjelenni a karomon, amint bejön a hideg. Igazából gondoltam teszek egy próbát ezzel a kencével is, hátha működik a problémámra. Nagy pozitívuma az az, hogy nincs illata! Még az a klasszikus natúr krém illat se. Ami viszont nem tetszett, hogy nehezen bírtam bemasszírozni, pedig lágy krémnek tűnik kinyomva. Sokáig állt a bőrömön, kb este 7 óra fele kentem le magam, de még 10 óra után is ragadtam, meg éreztem azt a plussz réteget. Elhasználom, de újra nem veszem :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Palmitate, Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.