Mixa

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. március 1.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrnyugtató testápoló balzsam nagyon száraz, érzékeny, allergiára, viszketésre és olyan diszkomfort-érzetre hajlamos bőrre, amely a mindennapi életvitelt is negatívan befolyásolja. Azonnal és tartósan nyugtatja a kisbabák, gyerekek és felnőttek száraz bőrét.

• Összetétele 8, egymást kiegészítő zsírsavban gazdag
  • Hipoallergén és illatanyagmentes
Patikai tudás drogériás áron: Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

SzVLilla

2020. március 29.

Igazán szuper krém, tetszik, hogy illatmentes, nagyon könnyen beszívódik és hosszan tartó hatását is érzem, vagyis, ha pár napig nem kenem a bőrömet, akkor sem szárad ki. Ilyet eddig egyik másik testápolónál sem tapasztaltam. Régóta használom és még sokáig fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

FReka

2020. március 17.

Wishes ajánlása és az itteni vélemények hatására vettem meg és egyáltalàn nem bántam meg. Szuper testápoló, nekem a lábaim szinte rinocéroszosra száradnak, viszont a testvajakat már nem mindig szívja be a bőröm. Ez viszont hipergyorsan beszívódik, pedig elég sűrű az állaga, selymes utána a bőröm, tetszik hogy nincs agyonillatosítva és szép az összetevőlistája. Ebben az átmeneti időben tökéletes, nyáron majd kenem a vizesebb testápolóimat. Tuti újravevős, úgyhogy légyszi Mixa, ha ezt olvassátok, ne szüntessétek meg soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

maow

2020. március 12.

Nekem sajnos nem lett a kedvencem. Ha normál mennyiséget kentem belőle, nehéznek éreztem, nem szívódott be, amikor pedig kevesebbet használtam, nehéz volt elkenni, szinte húztam a bőrömet krémezés közben. Félig elhasználtam, de inkább továbbadtam rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Mia0602

2020. március 7.

Jó összetevők és niacinamide, amit az én bőröm nagyon szeret. Jól hidratál, maradéktalanul beszívódik. Állagra se nem híg, se nem sűrű, pont tökéletes. A pumpás adagolójáért meg egyenesen oda vagyok. A száraz bőrön kívül nincs problémám, ez a testápoló telitalálat. Bársonyos tapintású lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 7.

tara95

2020. március 4.

175 centi láb jellemez (egy kis túlzással) ezzel párosul, hogy nyaktól lefelé sivatagszáraz, szinte pergő, néha ekcémás bőrrel vagyok megáldva. Rühelltem az összes testápolót, mert úgy éreztem a magas igényeim kielégíthetetlenek. Aztán jött a mixa és megcsinálta.

Illatmentes.
Pumpás.
Jó nagy adag.
Olcsó.
Viszonylag gyorsan becuppan és feltölti a ,,nagyikezeim" is.
Álomszerű gazdag, kenőcsös állag.
Könnyen beszerezhető.
Tényleg akárhova lehet kenni, akármivel lehet keverni.

Teljes a szerelem <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Illatmentes.
Pumpás.
Jó nagy adag.
Olcsó.
Viszonylag gyorsan becuppan és feltölti a ,,nagyikezeim" is.
Álomszerű gazdag, kenőcsös állag.
Könnyen beszerezhető.
Tényleg akárhova lehet kenni, akármivel lehet keverni.

Teljes a szerelem <3

sbori8

2020. február 15.

Érzékeny ,ekcémás bőrre használom.Nem irritálja a bőrömet és teljesen jól hidratál..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 15.

szilvia.bano

2020. február 14.

Eddig nagyon kevés olyan terméke volt a Mixának, ami nem vált be, és ez is kedvenc lett. 2-3 nap alatt rendbe hozta a száraz, irritált bőrömet. Mivel mostanában eléggé érzékeny a bőröm, így nem bánom, hogy illatmentes, viszont brutálisan jól hidratál, hihetetlenül rugalmas és puha lesz tőle a bőröm, de semmilyen zsíros vagy ragacsos érzetet nem hagy maga után. Arra kellett rájönnöm, és már nem először, hogy nekem legjobban a glycerines krémek válnak be. Mint az általam eddig kipróbált Mixa termékek, ez is olyan minőségű, mint a gyógyszertárakban kapható magasabb árú termékek, viszont ez ahhoz képest nagyon olcsó, tekintve, hogy még a nagy 400 ml-s verzió is 2000 Ft alatt van. Ráadásul pumpás kiszerelésű, így a használata is nagyon kényelmes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

tinyblackpaw

2020. február 13.

Ez a termék zseniális. Atópiás ekcémával küzdök létezésemtől fogva, és bár korábbi években sikerült megúszni ekcémás foltok nélkül, idén ismét előtőrtek a viszkető foltok. A kedvező ár és a jó vélemények miatt nem volt kérdés, hogy emellett döntök a nála háromszor drágább gyógyszertári változatok helyett. Korábban használtam Bioderma Atoderm termékeket viszont semmivel nem tudnak többet ennél a terméknél (ami a testápolást illeti). Sűrű, testes krém ami nem szívódik be maradéktalanul és pont ez a jó benne, máskülönben nem szűnne meg a télen egyébként is felfokozott bőrszárazság. Rengeteget szoktam pumpálni belőle annak ellenére, hogy elég nehéz krém, viszont nálam csak ez a mennyiség éri el a kellő hatást. Így egy picit gyorsan fogy (minden zuhanyzás után használom). Az ekcémás foltjaimra ezen kívül mást is kenek, de a száraz részeket szépen karban tartja önmagában is. A pumpás kiszerelés pedig hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Talus

2020. február 11.

Nekem sem lett a BF-em....Nem roszz krém,de nem is jó.Amire vettem,azon nem segít,ugyanúgy viszketek tőle sajnos,nem tudom fürdés után felkenni,mert rögtön vakarózom tőle.Hamar beszívódik egyébként,ha nem nagy mennyiséget kenek fel,de ha kicsit több a kelleténél,akkor kissé ragadok és várnom kell.Illatra jó.Nem egy nagy dolog sajnos.Kuponnal vettem egyébként,sajnos a nagy kiszerelést,mert reménykedtem és mert árban ez érte meg jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Kremcica

2020. február 9.

Szuper őszi-téli testápoló. Mikor illatmentesre vágyom akkor ezt veszem elő. A hidegben előjövő ekcémaszerű kiszáradt foltjaimat szépen karbantartja. Tetszik a kiszerelése, de a pumpa miatt kicsit hígabbnak gondoltam. Emiatt elsőre kicsit sokat használtam és ragadtam is rendesen, de azóta sikerül kitapasztalni a kellő mennyiséget így azt kell mondanom hogy nem zsíros és hamar beszívódik. Mikor a boltban levettem a polcról majdnem sikerült mellényúlni, ugyanis létezik belőle 200 ml-es verzió ami akkor ugyanannyiba került mint a nagyobb verzió.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Palmitate, Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.