Mixa

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: katalinmester13, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hialuronsavval gazdagított intenzív hidratáló arcápoló érzékeny és vízhiányos bőrre. Különleges gél állagának köszönhetően gyorsan beszívódik, hosszú távon hidratálja a bőrt, és javítja annak komfortérzetét. Az érzékeny bőr megnyugodhat, hidratált és kellemes érzetű lehet.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

p.evi

2021. szeptember 16.

Mixa nyereményjátékban nyertem, nagyon könnyű krém, nagyon tetszik az állaga. Kombinált bőrömet tökéletesen hidratálja. Kár, hogy van benne illatanyag, maga az illat szerintem nem zavaró, engem csak maga a tény zavar, hogy illatosítják a krémeket. De ettől függetlenül, nagyon szeretem ezt a márkát

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

ansc

2021. szeptember 15.

Nagyon könnyű, vékony krém. A kombinált bőröm tökéletesen el tudja viselni, ugyanakkor a megfelelő hidratáló hatás elmaradt. Az illata nekem elég fura és nem is illan el túl hamar. Nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

dorcka

2021. szeptember 5.

Száraz, vízhiányos bőrömre kerestem nappali arckrémet. Nem mondom, hogy megtaláltam a tökéletest, de nekem az eddig használt termékeknél jobban bejött. Kellemes ez a krémes-géles állaga, gyorsan beszívódik, puha és hidratált tőle a bőröm, mégsem hagy zsíros érzetet maga után. Az illata nem kifejezetten a kedvencem, de nem mondanám irritálónak vagy elviselhetetlennek. Összességében szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

KoosAlexandra

2021. július 14.

Csípi az arcom és nem hidratálja eléggé, érzékeny és száraz bőrre nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

Csípi az arcom és nem hidratálja eléggé, érzékeny és száraz bőrre nem ajánlom.

szvero

2021. július 1.

Nagyon tetszik az állaga, régóta ilyen könnyed, géles krémre vágytam. Jól beszívódik, könnyű eloszlatni, nagyon szeretem. Kellemes puha tőle a bőröm. Az illata valóban elég erős, de megszokható, a benne levő parfüm nekem nem okoz gondot. Mintha hagyna egy filmréteget a bőrön, de ezt nem érzékelem, nem zavar, csak a reggeli arcmosásnál érzem, hogy le kell mosni az estéről fennmaradt réteget. Egyelőre keresem a tökéletes hidratáló krémet, kipróbálok így még másikat is, de abszolút újravevős kategória nálam. Az ára is nagyon kedvező, főleg mert Müller szombaton még akciósan is vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 1.

xMirax

Korcsoport: < 18
2021. június 27.

Kedvenc arckrémem, már harmadjára veszem újra. Nem tömíti el a pórusaim, sőt, néha mintha a pattanások kordában tartásával is segítene. Könnyed hidratáló, akinek szárazabb a bőre annak a "rich" verziót ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. június 27.

Letti2

2021. június 5.

2020.05.26.
Volt egy termékmintám, amit kipróbáltam, és már egy használat után is puhábbnak éreztem a bőrömet, úgyhogy végül vettem egy tégellyel. Egy átlagos, könnyen beszívódó hidratáló krém.
2021.06.05.
Jöttem, hogy a 4 pontot 5-re módosítsam. Ő lesz az én nagybetűs Hidratálókrémem.Nem zsírosít, könnyű. Semmitől sem olyan puha a bőröm, mint ettől. Nagyon szeretem. Több krémet is vettem azóta kipróbálni. Eddig egyik sem volt olyan jó, mint ez. Még néhány kence bontatlanul vár, hogy kipróbáljam, és elhasználjam, de utána ezt fogom újravenni. Kivéve, ha valamelyik várakozó tesztalany jobb lesz, mint ez, de erre kicsi esélyt látok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

2020.05.26.
2021.06.05.

Haracsimoncsi

2021. június 2.

Gyors megoldásnak vettem, mert nagyon kifogytam a hidratáló krémemből de egyáltalán nem bántam meg . Ár - érték arányban nekem tökéletesen bevált, az állaga nagyon könnyű, gyorsan beszívódik és kellemes érzést hagy a bőrön. Az illata nekem egyáltalán nem tolakodó, nagyon kellemes és gyorsan elillan. "Mintha rajtam sem lenne" de mellette teszi a dolgát!! Nem váltom ki vele a korábbi krémeket, de ha megszorulok újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

Vivien94

2021. május 21.

Jó ideje ezt a krémet használom nappal, nagyon meg vagyok vele elégedve. Az illata is kellemes, pedig nagyon érzékeny vagyok rájuk, hamar felfordul a gyomrom a számomra kellemetlen illatoktól. Extra érzékeny és száraz a bőröm, de mióta ezzel kenem az arcom, nem hámlik a bőröm, és szép, puha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

LucaThullner

2021. április 20.

Glamour kupunnal vettem meg nemrég, utólag néztem meg a véleményeket, szerintem változott benne a parfüm, vagy legalábbis én nem érzem az illatát sem rossznak sem tolakodónak magamon. Kellemes “tisztaság” illatnak mondanám. A textúrája nekem tetszik, a bőröm reggel is, és este duplatisztítás és TO retinol használat után is gyorsan beszívja, utána kellemes puha érzet marad csupán. Nem irritál, bár nálam ritka hogy bármi is bántsa a bőröm érezhetően, így a véleményem itt nem releváns. A négy csillag egyedül a parfüm és az alkohol miatt van, ami ugye nem túl jó a bőrnek, ám ezen túltekintve egy teljesen általános hidratáló szerintem, ami kellemes bőrérzetet hoz. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate

Squalane eo 1 0