Mixa

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: katalinmester13, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hialuronsavval gazdagított intenzív hidratáló arcápoló érzékeny és vízhiányos bőrre. Különleges gél állagának köszönhetően gyorsan beszívódik, hosszú távon hidratálja a bőrt, és javítja annak komfortérzetét. Az érzékeny bőr megnyugodhat, hidratált és kellemes érzetű lehet.

Ár: 1200 , Eladó: ciska
Állapot: Kb. 3-4x használt (minimális mennyiség), Helyszín: Eger, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 1500 Ft , Eladó: Izusbaba
Állapot: Háromszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a 4-6-os villamos vonalán, vagy a XI. kerületben

hFanni98

2020. június 27.

Nagyon sok arcápolót kipróbáltam már (Kombinált bőrtípus) és a többségtől iszonyatosan zsírosodott a bőröm és kipattogtam tőlük, viszont ez a krém szinte azonnal beszívódik és egy kicsit sem zsírosodik be, és sehol egy patti, én imádom!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

lilaszilva

2020. június 4.

Kis termékmintám volt belőle. Ez nagyjából 4 alkalomra volt elég. Hát, megdöbbentem a szagán első felkenéskor... férfi borotvahabra hasonlít, szóval itt valamit nagyon elrontottak a cégnél. :P
Amúgy viszont kellemes volt a használata. Puha, selymes lett az arcom tőle, gyorsan beszívódott és tényleg nem fényesedett át, illetve nekem réteget sem hagyott a bőrömön. Laza kis nyári krémnek el tudom képzelni. Hidratálása átlagos, még el is gondolkodnék a megvételén ha nem lenne ilyen büdös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

LiliMia

2020. május 30.

Kombinált, vízhiány a bőröm van, és ez a krém tökéletes rá.
Nem lesz zsíros, fényes és teljesen beszívódik.
Smink alá is kiváló.
Az illata tény, hogy erős, de nem marad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Kombinált, vízhiány a bőröm van, és ez a krém tökéletes rá.
Nem lesz zsíros, fényes és teljesen beszívódik.
Smink alá is kiváló.
Az illata tény, hogy erős, de nem marad meg.

Letti2

2020. május 16.

Volt egy termékmintám, amit kipróbáltam, és már egy használat után is puhábbnak éreztem a bőrömet, úgyhogy végül vettem egy tégellyel. Egy átlagos, könnyen beszívódó hidratáló krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

llucia

2020. május 6.

Illata számomra zavaróan szúrós, és megmarad az a furcsa fel nem szívódó réteg. megy ez is "lábkrémnek".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 6.

seasalt

2020. február 21.

Első benyomások: az illat finom, de túl sok (meg eleve minek). Az állaga nagyon tetszik, hagy egy vékony, nem zavaró réteget. Érzékeny/ irritált bőrfelületen égető érzést vált ki, nem tudom melyik összetevő a felelős. Szeretném szeretni, de így nem tudom mi lesz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

eszterszekely

2020. február 14.

Nem érkezett meg időben a koreai arckrémem úgyhogy ezt vakartam elő a fürdőszoba szekrényemből jobbhíján erre a pár napra. Valószínűleg anno sem véletlenül került oda alig használtan...
A rétegzős rutin sokadik elemeként elmegy de abszolút ne várjunk tőle nagy eredményt. Közepesen hidratál, kellemes bár indokolatlanul erős illata van. Nagyon könnyű krém, gyorsan beszívódik.
Ha a feltüntetett a jelenlegi ára akkor annyit biztosan nem ér. Kicsivel többért ennél ezerszer jobbakat lehet kapni a koreai termékek között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

Katka0716

2020. február 5.

Örülök, h rá találtam. Kellemes az illata, nem irritál, pont kellően hidratál(többre nincs is szüksége a bőrömnek), nem lesz tőle zsíros a bőröm. Reggel szoktam használni a micellás vize után, aztán pedig púderezek. A Bht-t nem szeretem, h benne van, de nem találtam hasonló árfekvésben jobb krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

katalinmester13

2020. január 5.

Ez tényleg light-os. Nagyon gyorsan beszívódik, szinte el is tűnik. De azt nem szeti, ha rákenek valamit. Pedig mivel nem fényvédős, mindenképp kell rá valami, ha nappal használjuk. Éjszakára pedig nekem már nagyon kevés. Fiatal, zsíros bőrre tudnám elképzelni. Vagy egy rétegzős rutin részeként. Az én bőröm nem tűri a rétegeket, ezért nekem nem való. Önmagában nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 5.

Aquariusgirl

2020. január 5.

Kis mintát kaptam belőle, és ugyan felkenéskor majd hanyatt estem, annyira tetszett a könnyű állaga és szinte itta az erősen vízhiányos bőrkém, de nem fogok belőle vásárolni, mert:
- végül mégsem szívódott fel teljesen és egy zavaró réteg maradt az arcomon. (Jó, nem zavart annyra, mert estére kentem fel :-)) De napközben számomra használhatatlan lenne
- csípte az elején kb 5 percig az arcom és a rozaceáim (bár nem sok van belőlük) LILA!! színben pompáztak. Ez később elmúlt, de gyanítom a rendszeres használatot nem bírná a bőröm,
- és tényleg büdös.
Mivel elég jó hidratál, kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 5.

- és tényleg büdös.
Mivel elég jó hidratál, kap 2 csillagot.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate

Squalane eo 1 0