Mixa

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: katalinmester13, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hialuronsavval gazdagított intenzív hidratáló arcápoló érzékeny és vízhiányos bőrre. Különleges gél állagának köszönhetően gyorsan beszívódik, hosszú távon hidratálja a bőrt, és javítja annak komfortérzetét. Az érzékeny bőr megnyugodhat, hidratált és kellemes érzetű lehet.

Ár: 1500 , Eladó: Milli88
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel vagy foxpost
summerrain

2019. szeptember 7.

Nagyon erős illata van, emiatt arcra nem is mertem kenni, csak nyakra. Az állaga könnyű, kissé géles. Nem értem, miért illatosítják ennyire, miközben érzékeny bőrre ajánlják.
Update: Kipróbáltam arcra kétszer. Orcákon kissé csípett (enyhe rosaceám van), bár nem pirosodtam ki tőle, de többször nem mertem arcra használni. Gyanítom, hogy a parfüm a ludas, persze biztosra nem tudhatom. Amúgy jól hidratál, engem nem zavar benne a szilikon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Laraa

2019. augusztus 5.

Mostanában ez lett az egyik kedvenc krémem. Nincs különösebb bőrproblémám, még a ráncok sem fenyegetnek egyelőre szóval nekem a legfontosabb a hidratálás, amit ez a termék nagyon jól teljesít, ugyanakkor nem lesz zsíros a bőröm tőle. Gyorsan beszívódik, engem az illata sem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

wildrose

2019. július 26.

Kellemes, de meglehetősen intenzív illatú, könnyű állagú krémgél, gyorsan, maradéktalanul felszívódik és elég jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 26.

tara95

2019. július 4.

Ez egy remek alapkrém vízhiányos bőrre. Semmi extrát nem tud, azt viszont igen, hogy nem száradok tőle a nap végére ami kisebb csoda. Minta után vettem meg, szuper! A parfüm és a tégely nem zavaró, nincsen benne komolyabb hatóanyag. Nekem csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

Vikka12

2019. június 13.

Nekem nem nagyon jött be. Hidratálónak jó, de vannak ennél sokkal jobb krémek. Az illata nagyon mű, engem zavart, túl erősnek is találtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate

Squalane eo 1 0