Mixa

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: katalinmester13, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hialuronsavval gazdagított intenzív hidratáló arcápoló érzékeny és vízhiányos bőrre. Különleges gél állagának köszönhetően gyorsan beszívódik, hosszú távon hidratálja a bőrt, és javítja annak komfortérzetét. Az érzékeny bőr megnyugodhat, hidratált és kellemes érzetű lehet.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

domkatalin

2022. április 25.

Ebben az árkategóriában a legkiemelkedőbb termékcsalád, semmi irritáció, jó felszívódás, már csak az illatanyagtól kellene megszabadulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 25.

AlexandraKatona

2021. november 30.

Nem rég óta használom még, de eddig maximálisan meg vagyok vele elégedve! Éjszakai párjával együtt használom, nekem az illatuk kifejezetten tetszik, jázminra emlékeztet, kellemes. Nagyon jól hidratál, de nem hagy ragacsos hatást egyáltalán. Rettentő érzékeny a bőröm, pirosodásra is nagyon hajlamos, az utóbbi időben pedig irritált, száraz, hámló, pattanásos foltjaim is kiújultak az állam környékén, de ez a krém ezeket sem bántja, sőt, amióta használom egyre húzódik le az irritáció, és tűnnek el a pattanások is. Fantasztikus hidratáló, tökéletesen lehet sminkelni rá, nincs zsíros hatás, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

writa

2021. november 21.

Könnyű hidratáló krém, gyorsan beszívódik, nem zsíros hatású. Télre nem elég, de nyárra szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 21.

Jassza

2021. november 12.

Jó kis krém, bár az én bőröm nem vízhiányos. Könnyű, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 12.

Jó kis krém, bár az én bőröm nem vízhiányos. Könnyű, gyorsan beszívódik.

Lufipufi1992777

2021. november 6.

En nagyon szeretem. Nem nehez,hamar beszivodik,puha tole az arcom,kombi boromnek szomjolto. Az illatat en nagyon szeretem,engem megnyugtat es szerintem ennyi belefer a konfortzonam miatt. Ujravevos🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

Oriana

2021. október 8.

Vizhianyos a borom arra kerestem hidratalot, megvettem a rich parjat is (az jobban tetszett a boromnek). Nincs vele problema, nem okoz pattanast, lehet retegezni, nem kukacosodik, hamar beszivodik, viszont a vizhianyomon nem nagyon segitett, onmagaban keves lenne. Nedves borre tettem a a hialuron miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 8.

p.evi

2021. szeptember 16.

Mixa nyereményjátékban nyertem, nagyon könnyű krém, nagyon tetszik az állaga. Kombinált bőrömet tökéletesen hidratálja. Kár, hogy van benne illatanyag, maga az illat szerintem nem zavaró, engem csak maga a tény zavar, hogy illatosítják a krémeket. De ettől függetlenül, nagyon szeretem ezt a márkát

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

ansc

2021. szeptember 15.

Nagyon könnyű, vékony krém. A kombinált bőröm tökéletesen el tudja viselni, ugyanakkor a megfelelő hidratáló hatás elmaradt. Az illata nekem elég fura és nem is illan el túl hamar. Nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

dorcka

2021. szeptember 5.

Száraz, vízhiányos bőrömre kerestem nappali arckrémet. Nem mondom, hogy megtaláltam a tökéletest, de nekem az eddig használt termékeknél jobban bejött. Kellemes ez a krémes-géles állaga, gyorsan beszívódik, puha és hidratált tőle a bőröm, mégsem hagy zsíros érzetet maga után. Az illata nem kifejezetten a kedvencem, de nem mondanám irritálónak vagy elviselhetetlennek. Összességében szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

KoosAlexandra

2021. július 14.

Csípi az arcom és nem hidratálja eléggé, érzékeny és száraz bőrre nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

Csípi az arcom és nem hidratálja eléggé, érzékeny és száraz bőrre nem ajánlom.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate

Squalane eo 1 0