Müller

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   100 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2012. november 7.

Kiszerelés:   100 ml és 150 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás

BRebi

2019. december 14.

Régen az arcomra használtam mint hidratáló és mint sminklemosó. Ezt sajnos a bőröm nem tolerálta jól, azonban hajra kenve isteni. Hajmosás után látható a nagy különbség. Emiatt újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

skin

2019. november 5.

A szemfesték tökéletes eltávolítását vele kezdem . Nem csíp nem irritál és gyors. Univerzálisan felhasználó. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 5.

szata1

2019. november 5.

Nem viseli el a bőröm a krémeket, mindegyiket csak pár napig bírja, aztán megjelennek kis puklik, pattanások. Mióta jojoba olajat használok ez teljesen elmúlt, nekem önmagában is eléggé hidratál és puhít. Sokkal kevésbé zsírosodik a bőröm, szépen beállította a faggyútermelését. Eddig a rossmannos változatot használtam, mert egy müllerben sem találtam ezt, nagyok vadászni kell rá. A rossmannos csak 20 ml 1300 forint volt, most a 100 ml-eset 1845 forintért vettem a müllerben. Nekem a pici is kitartott fél évig, kíváncsi leszek ez meddig bírja majd. Az adagoló még kicsit fura, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Jeazy21

2019. augusztus 14.

Az új csomagolás nekem jobban tetszik, double cleansinghez használom első lépésként. Kellemesebb az arcmosás, puhább a bőröm, nem okoz pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Wikkencs91

2019. július 31.

Müllerben kapható a natúrkozmetika részlegen, új csomagolásban krémekkel együtt. Arcra testre hajra körömre egyaránt kiválló hidegen sajtolt az új széria illatmentes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Serpentina

2019. július 27.

Amióta lassan egy éve minden nap, - reggel és este - jojobaolajat használok, mondhatom, hogy teljesen “megváltoztatta a bőröm életét”.
Van olyan periódus, amikor krémek helyett csak ezt kenem magamra. Nagyobb és látványosabb csodát művel a bőrrel, mint eddig bármelyik fancy krém, amit kipróbáltam, pedig “csak” egy egyszerű növényi olaj.
Teljesen homogénné teszi a bőrt, nagyon jól hidratál, valamint szabályozza a faggyúmirigyek működését is, így a pattanásaim is jóval ritkábban jelentkeznek, mint előtte bármikor.
Azért szeretem ezt a fajtát, mert jóval gazdaságosabb a kiszerelése, mint bármelyiknek, ami itthon kapható, és ez elég jó hír, mivel napi szinten használom és gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 27.

Julifoldvari

2019. július 14.

Zseniális! Ez a legolcsóbb jojoba olaj amit eddig találtam, és nagyon megéri. Használok körömágy hidratálásra, hajvég ápolásra, arcra (nem pattogzok ki). A pumpás adagoló szuper lenne, de nekem mellé folyik... ezért a -1*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

judiTT

2019. június 9.

Testáplolónak használom elsősorban és nagyon szeretem. Minden más termékkel ellentetben ezt végre beszívja a bőröm és nem hagy zsíros érzetet és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

anneshirley

2019. május 19.

Egy ideig tökéletesen karbantartotta és kiegyensúlyozta a faggyútermelésemet a T-vonalban, csak ámultam, hogy ilyen is lehet. Ha este használtam, reggel puha és egyenletesen matt bőrrel ébredtem. A "csoda" azonban nem tartott tovább néhány hétnél, és gyorsan visszaállt a régi rend, azaz zsíros T-vonal és "normál" egyéb részek. Azóta használom testre, hajvégre, körömre, és alapvetően elégedett vagyok vele. Kifejezetten örülnék viszont, ha az üvege sötét lenne, hogy a fénytől védje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

kisizé

2019. május 5.

Én eleinte a szálkásodó, száraz körömágyaimra vettem, amiket szépen helyre is rakott, majd egy frappáns ötlettől vezérelve kipróbáltam a száraz, töredező hajvégeimre és mindkét esetben csodát tett! :) Nagyon szeretem, a körömágyaim sokkal szebbek, már nem szálkásodnak, így nem is tépkedem a bőröm, ami egy nagyon rossz szokásomnak vetett véget, továbbá a hajam állaga is egészen más, siklik benne a fésű és fényesebb :) mivel a bőröm alapvetően zsíros, így arra nem próbálnám ki, de még így is számos hasznos felhasználási módja van, mindenkinek ajánlott!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil