Natics

Ár:   9190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pacsalia, Módosítva: 2020. június 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A fluidban található PRE-AGE komplex olyan elismert hatóanyagokat ötvöz, amelyek segítségével mind az első, mind a meglévő ráncokat eredményesen csökkentheted. Hatása kiterjed az ANTI-AGE területére is, késleltetheti az újabbak ráncok kialakulását. A C-vitamin serkenti a kollagéntermelést és egységes megjelenést kölcsönöz, az organikus argánolaj táplálja az arcbőrt, miközben rendszeres használat mellett a távoli Amazonas-medence térségéből származó murumuruvajjal együtt bőrfeszesítő hatást fejt ki. A rendkívüli hidratálást biztosító hilauronsav és a természetes betain megkötik a nedvességet és üdébb megjelenést kölcsönöznek.
Rózsaszínű, varázslatosan málna-illatú, könnyen beszívódó fluid. Rabul ejtő illata allergén-mentes összetevőkből készül, így az érzékeny arcbőrnek is kiváló választás lehet. Sminkalapnak is tökéletes.

senskin

2020. szeptember 19.

Nagyon kíváncsi voltam, tényleg olyan jók e a Natics termékek, mint amilyennek mondják. Negyven felett nulla ránccal, ezzel még simább, puhább, teltebb lett az arcom, a bőrömnek tetszik! Próbáljátok csak ki, megéri! :) Az én bőröm is zsíros, de ezt a krémet szereti. Igaz én még nyomok alá, szérumokat meg niacinamidod is. Szóval mehet alá rendesen primer is, vagy más, plusz fényvédő. Én nem várom, hogy ebben legyen a sok c vitamin, azokat szérumból pótlom. Peptides készítményekkel kombinálva, nekem bevált. Picit nyomok ki, kombinálom. Az ára valóban túlárazott, a DM ben pontokra megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

PMJuci

2020. augusztus 26.

Be kell vallanom, hogy egyáltalán nem vagyok elájulva ettől a terméktől. Bár a soft verziót vásároltam meg, a krém mégis fél óra alatt diszkógömbbé varázsolja az arcomat. Zsíros bőrre nem ajánlom, mivel tele van olajakkal. Azt is érdemes megszámolni, hogy hanyadik helyen szerepel az összetevő listán a hialuronsav és a C vitamin, amiből sejteni lehet h mekkora mennyiségben vannak a krémben... Ráadásul igencsak túl van árazva...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Zsuzsi444

2020. június 13.

Pár hete kezdtem használni, ennek is fantasztikus az illata, mint az összes többi Natics terméknek. Eddig nagyon elégedett vagyok, annyi az észrevételem, hogy kevesebb is elég belőle, mint a hidratáló krémből. Nekem ez egy picit nehezebben szívódik be, viszont érezhetően feltölti az arcbőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

Ayra

2020. június 10.

Imádom! Pillanatok alatt beszívódik, kellemes az illat és úgy érzem szépen "feltelik" tőle az arc-dekoltázs rész. Remélem, ezt sokáig nem váltja le a gyártó és folyamatosan lehet majd kapni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 10.

nanderi

2020. június 7.

A fluid mindkét változatát megvettem. Az egyiket nappara, a másikat vagy éjszakára vagy a idegebb napokon használom, amikor több táplálást igényel a bőröm. EZ AZ ILLAT! Imádom! Ugyanolyan jól bevált, mint a fluid sensuel, csak mégh jobban szeretem. Abszolút kedvenc most minden téren! Szuper sminkalap és rögtön beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

PrincessBell

2020. május 25.

Ez a termék könnyed állagú, kellemes málna illattal. A pumpás kiszerelés praktikus, jól szabályozható a krém mennyisége, amit fel akarok használni.
Éjszakára használom, nekem nem szívódik be pikk-pakk a bőrömbe, de nem is hagy ragacsos érzetet maga után. Reggelre puha az arcom tőle, irritációt vagy pattanást sosem okozott és szebb a bőrképem, amióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

ercsike76

2020. május 14.

Vízhiányos, de aknéra hajlamos bőröm van, ezt a kencét imádja az arcbőröm. Este és reggel kenem, kiütéseket nem okozott, nagyon lágy formula, hamar beszívódik a bőrbe. Nem lesz ragacsos utána az arc, szépen kisimít. Már a harmadik tubussal használom, ez jelenleg a kedvencek-kedvence nálam. 5***

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

Momiji

2020. május 8.

Lassan egy hónapja használom. Az arcbőröm ragyogó, gyönyörű. Nem okozott semmilyen irritációt, pedig érzékeny a bőröm.
Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Nekem nagyon bevált.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.