Natics

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pacsalia, Módosítva: 2022. május 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A fluidban található PRE-AGE komplex olyan elismert hatóanyagokat ötvöz, amelyek segítségével mind az első, mind a meglévő ráncokat eredményesen csökkentheted. Hatása kiterjed az ANTI-AGE területére is, késleltetheti az újabbak ráncok kialakulását. A C-vitamin serkenti a kollagéntermelést és egységes megjelenést kölcsönöz, az organikus argánolaj táplálja az arcbőrt, miközben rendszeres használat mellett a távoli Amazonas-medence térségéből származó murumuruvajjal együtt bőrfeszesítő hatást fejt ki. A rendkívüli hidratálást biztosító hilauronsav és a természetes betain megkötik a nedvességet és üdébb megjelenést kölcsönöznek.
Rózsaszínű, varázslatosan málna-illatú, könnyen beszívódó fluid. Rabul ejtő illata allergén-mentes összetevőkből készül, így az érzékeny arcbőrnek is kiváló választás lehet. Sminkalapnak is tökéletes.

Cosmo21

2022. június 17.

Kedvenc hidratálóm! Sokat keresgéltem, mikor 40 évesen bepánikolva arcápolásba kezdtem, és bár kifejezetten nem olcsó termék, de hazai márka, ezért adtam neki egy esélyt. Azóta ez a fix arcápolási termékem, minden egyes nap használom a reggeli rutinban. (az éjszakaiban is van Natics termék, most a Nouage) Nagyon könnyű állagú, azonnal beszívódik, tökéletesen együtt tud működni a többi termékkel (alá mindig kerül szárazolaj/szérum, fölé pedig fényvédő). Az illata nagyon finom, nem túl erős és gyorsan el is illan, de amíg az ember piperészkedik, addig pont kellemesen beburkol. A pumpás adagolója praktikus, én épp csak egyetlen nyomásnyit használok belőle naponta, így általában 4-5 hónapig kitart egy üveg. Mióta használom, a bőröm (ami T-vonalban zsírosodásra, pattanásra hajlamos, az orcákon pedig száraz) szinte problémamentes. Kis pattanások se alakulnak ki, sokkal kevésbé zsírosodik, a szárazság is eltűnt. Ráncom eddig sem volt, de a bőrképet egyértelműen javította, élettel telibbé, egyenletesebbé tette. Nem állítom, hogy kizárólag a Natics műve ez a változás, de tény, hogy a teljes rutin tökéletes hidratáló része ez a fluid!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 17.

jutkata

Korcsoport: >54
2021. január 23.

Ez valóban egy álom! Az illata, az állaga, az ápoló hatása! Szerintem nem túlzok, ha azt mondom, hogy sok éve az elsó olyan arcápolóm, amiért mindig szívesen nyúlok és élvezem még a látványát is - és nem utolsó sorban másodszor veszem újra! Kimondottan csinos a flakon és szupercsajos. :-D Már több terméket használtam a márkától, de nekem ez abszolút a kedvencem, Kb egy perc alatt nyomtalanul beszívósik, nem húzódom, nem csíp, nem bizseregm hanem csak teszi a dolgát, de mindent olyan illattal együtt, amit azért szeretek, mert egyrészt nagyon kellemes, másrészt azért érzem, hogy egy természetes termék. Szérumot elvétve hazsnálok amióta ez a krémem van, nagyon szépen kezeli a felszíni vízhiányt. Újrevevős, örökkön örökké! :-)))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. január 23.

VictoryFord

2021. január 18.

Nagyon vártam már,hogy kipróbáljam a natics termékeket. 35 évesen anyuka lettem,a sok éjszakázás megviseli a bőrömet,hát gondoltam itt az ideje és megvettem ezt a krémet ami sajnos olyam mintha fel se kentem volna. Számomra teljes pénzkidobás volt. Egy L'oreal vagy egy Neutrogena krém százszor jobban hidratál és mégsem ennyibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 18.

kgk

2020. november 17.

A KRÉM! Csodálatos, egyenletes bőrkép, ragyogó arcbőr, apró kezdeti ráncok halványodása már néhány használat után és még sorolhatnám.
Reggel és este használva, tényleg csodát tesz a bőrrel. Régóta kerestem az összetevőiben is tökéletes anti-aging krémet, azt hiszem megtaláltam. :) A C vitaminos szérummal kiegészítve pedig már nem találni rá szavakat. :D (Nyilván nem elhanyagolható a megfelelő hatás eléréséhez a megfelelő folyadékpótlás, táplálkozás stb, de tényleg érdemes kipróbálni ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

LimeNora

2020. október 2.

Nekem nagyon bejött ez a krém. Reggel és este használom, olyan teltnek érzem az arcom tőle.
Elég érzékeny a bőröm, tág pórusaim vannak, és nagyon száraz sokszor az arcomon és a homlokomon. A legtöbb készítménytől sajnos rendszeresen kicsi piros pontok jelennek meg az arcomon, de ettől a krémtől semmi.

Nagyon ritka, hogy egy terméket (ami azért a húzósabb árkategóriába tartozik) újravásároljak, de ebből már a másodiknál tartok.

Gondolkoztam azon, hogy a "málnás" illatért levonjak-e egy csillagot, mert abszolút nem rajongok az illatáért, viszont annyira nem kellemetlen azért, és viszonylag gyorsan elmúlik.

Összességében nagyon tudom ajánlani ezt a terméket, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Összességében nagyon tudom ajánlani ezt a terméket, nekem nagyon bevált.

senskin

2020. szeptember 19.

Nagyon kíváncsi voltam, tényleg olyan jók e a Natics termékek, mint amilyennek mondják. Negyven felett nulla ránccal, ezzel még simább, puhább, teltebb lett az arcom, a bőrömnek tetszik! Próbáljátok csak ki, megéri! :) Az én bőröm is zsíros, de ezt a krémet szereti. Igaz én még nyomok alá, szérumokat meg niacinamidod is. Szóval mehet alá rendesen primer is, vagy más, plusz fényvédő. Én nem várom, hogy ebben legyen a sok c vitamin, azokat szérumból pótlom. Peptides készítményekkel kombinálva, nekem bevált. Picit nyomok ki, kombinálom. Az ára valóban túlárazott, a DM ben pontokra megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

PMJuci

2020. augusztus 26.

Be kell vallanom, hogy egyáltalán nem vagyok elájulva ettől a terméktől. Bár a soft verziót vásároltam meg, a krém mégis fél óra alatt diszkógömbbé varázsolja az arcomat. Zsíros bőrre nem ajánlom, mivel tele van olajakkal. Azt is érdemes megszámolni, hogy hanyadik helyen szerepel az összetevő listán a hialuronsav és a C vitamin, amiből sejteni lehet h mekkora mennyiségben vannak a krémben... Ráadásul igencsak túl van árazva...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Zsuzsi444

2020. június 13.

Pár hete kezdtem használni, ennek is fantasztikus az illata, mint az összes többi Natics terméknek. Eddig nagyon elégedett vagyok, annyi az észrevételem, hogy kevesebb is elég belőle, mint a hidratáló krémből. Nekem ez egy picit nehezebben szívódik be, viszont érezhetően feltölti az arcbőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

Ayra

2020. június 10.

Imádom! Pillanatok alatt beszívódik, kellemes az illat és úgy érzem szépen "feltelik" tőle az arc-dekoltázs rész. Remélem, ezt sokáig nem váltja le a gyártó és folyamatosan lehet majd kapni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 10.

nanderi

2020. június 7.

A fluid mindkét változatát megvettem. Az egyiket nappara, a másikat vagy éjszakára vagy a idegebb napokon használom, amikor több táplálást igényel a bőröm. EZ AZ ILLAT! Imádom! Ugyanolyan jól bevált, mint a fluid sensuel, csak mégh jobban szeretem. Abszolút kedvenc most minden téren! Szuper sminkalap és rögtön beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.