Natics

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet feltöltötte: wxy520, Módosítva: 2020. június 22.

Kategória:   Szemkrémek

A szem és szájkörnyékápoló hilauronnal, keringésserkentő koffeinnel és Anti-aging hatású C-vitaminnal ápol és táplál.

Nichole07

2020. július 31.

Még csak 2 hete van a birtokomban, de muszáj véleményeznem. Korom ellenére az egyetemi éjszakázás szem alatti sötét karikák képében hagyott maradandó nyomot, amin eddig sehogy se sikerült javítani, aztán a dm-ben találtam erre a csodára. Két hét alatt reggeli-esti használattal annyira elhalványította a nem kívánatos karikákat, hogy alig látszanak, egy bb krémmel pedig kivehetetlenek. Isteni az illata és nem irritál, a csomagolása pedig egyszerűen gyönyörű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Lencseee

2020. július 29.

csodalatosan taplalo. tokeletesen hidratalja a szemkornyeket, a csomagolasa mar maga 5 csillag. amit iger maradektalanul betartja, jar a max pont neki. ((Es nem tudok szo nelkul elmenni, hogy a Naticsnal szerethetobb termeket nehez itthon talalni, szakkerto/hiteles kremmanias garda. Ha bezarulnak majd a hatarok az eu-n kivuli beszerzesekre, toluk epitem fel a rutinomat, mert ar-ertek aranyosak a termekeik, amiket eddig kiprobaltam👌 )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.