Natics

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szonya, Módosítva: 2021. május 25.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pórufinomító, a bőr olajosságát csökkentő 10% Niacinamide Booster Sarcosine-nal. A NATICS® új termékcsaládjának egyedülálló boostere az ACNE STOP booster, mely letisztult formulájának és hatékony összetevőinek köszönhetően eredményesen szabályozza a bőr túlzott faggyútermelését, csökkenti a pórusok méretét és csökkenti az akne jeleit. Három kulcsösszetevője egymás hatását segíti és fokozza, hialuron-tartamának köszönhetően azonban nem csak a bőr olajosságát csökkenti, de revitalizálja és hidratálja is azt.

Októberi Lány

2022. január 23.

Nem tudom hogy használt-e, de biztosan nem rontott a bőrömön. Végre egy nia-s termék ami nem ragacsos, könnyen a rutinba illeszthető és még a vizes állaggal is boldogultam, pedig nem szoktam. A csomagolása praktikus, jól használható, színtelen szagtalan híg kis cucc. Aki niacinamidos terméket keres és nem a legdrágábbal kezdené, érdemes kipróbálni. Nem irritált, nem okozott semmi gondot, szóval nincs mit veszteni. Persze lehetne olcsóbb is… ó és dm-ben is kapható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 23.

Amadea

2022. január 23.

Két hétig ettem rajta magam, mert van niacinamid tartalmú készítményem itthon, de spot treatment, és bitang sűrű, kenőcsös állaga van. Ugyan nem vagyok érzékeny a niára, de annél a készítménynél éreztem, hogy kicsit csipked napi használat mellett - igen, rákentem teljes arcra, mert eredeti funkciójának megfelelően sose fogyna el -, ezért szerettem volna egy jobban formulázott darabot.
A Naticsé az, ennek az állaga tetszik eddig a legjobban az általam próbáltak közül: vízszerű, pillekönnyű, azonnal beszívódik, nem ragad tőle az arc, odáig vagyok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 23.

zimmbo

2021. szeptember 15.

Csak a TO és Revox kimondott niás termékeivel tudom összehasonlítani, de nálam ő a befutó. Az előbbiekből elkenegettem 1-1 üveggel, de hatásukat nem igazán érzékeltem, ennél viszont már egy hét után észrevettem a változást a pórusaimon. Egyenlőre az "újravevős" csapatba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

eszterksz

2021. augusztus 9.

Ár-érték arányban ilyen jól működő arcápolót még nem használtam. Minden hónapban a menstruációt megelőző napokban előjönnek a pattanások az arcomon, de amióta ezt használom, egyszerűen megszűnt a probléma. Tökéletesen egységes a bőrképem. Hatalmas öröm ez, aki hasonló gondokkal küzd, tudja,hogy ez mennyire meg tudja keseríteni az ember mindennapjait. Az első boosterem lassan elfogy, de máris rendelem a következőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Niacinamide, Zinc PCA, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Betaine
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.