Nivea

Ár:   1424 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: exhocmomento, Módosítva: 2018. december 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Micellás víz MicellAIR® technológiával, száraz olajjal és fekete tea kivonattal segít eltávolítani még a vízálló sminket is, anélkül, hogy filmréteget hagyna maga után a bőrön.

Ár: 1000 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest Örs Vezér tere, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta
Nivea Micellair Expert Micellás Víz - új, bontatlan
Ár: 600Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után foxpost automatába küldöm
crazy724

2020. január 28.

Nekem önmagában sminklemosásra nem volt elég, második lépésként viszont jól működött. Hagy maga után egy enyhe olajos érzetet, de én a használata után langyos vízzel megmostam az arcom, így nem különösebben zavart. A szemsminkkemmel megküzdött, pedig nem használok extra dolgokat, és bár nem csípte a szemem, sem az arcom más területeit, a szemkörnyékre ezután nem használtam. Bár ez a tubus ajándék volt, nem fogom megvenni, közömbös volt a kapcsolatunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Maniac

2020. január 14.

Amikor elkezdtem nem voltam vele kibékülve, úgy éreztem, hogy "száraz" marad a vattakorong és nem hoz le semmit. Aztán jobban meglocsolgattam a korongot, és rajta hagytam a szememen 5 mp-ig, így viszont dörzsölés nélkül leszed mindent (csak szempillaspirált használok napi szinten).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

dynah13

2019. december 14.

Glamour Beauty napokon kaptam tavaly, aztan mikor elfogyott az akkori micellasom, elkezdtem hasznalni. Hat sok pozitivat sajnos nem tudok rola mondani, max annyit, hogy sokaig tart, de nem szerettem.
Arctisztitasra hasznaltam, sminklemosasra van mas bevalt termekem, tisztit, de nem tul kellemes erzes a boromon. Mindig feldobtam olajokkal, ugy jobb volt.
Nem vennem meg magamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Nem vennem meg magamnak.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Nagyon utálom, hogy majdnem ugyanolyan a csomagolása, mint a micellás vízé. Nem szeretem a kétfázisú lemosókat, az olajos érzet miatt. A szárazolaj nem hagy ilyet, de azért nem örülök neki, hogy véletlenül ilyet sikerült venni a másik helyett, de igyekszem megbarátkozni vele. Egész jól leszedi a sminket, vízállóval még nem próbálkoztam, mert ritkán sminkelek uszodába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Ingi

2019. november 30.

Én elégedett vagyok vele, sokkal jobban, mint a Garnier kétfázisújával (annál alig vártam, hogy végre elfogyjon).
Nincs erős illata, nem hagy olajos réteget, és eddig mindent könnyen lehozott. A vízálló spirált is.
Nem bánnám, ha lenne kisebb kiszerelés, pl utazáshoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Nem bánnám, ha lenne kisebb kiszerelés, pl utazáshoz :)

dlrexqs

2019. november 14.

Valószínűleg bennem van a hiba, de nekem nem igazán működik. A szempillaspirálomat és szemhéjtusomat csak nagy szenvedések árán tudom leszedni vele (pedig egyik sem vízálló!), és egy picit irritálja is a szemem.
Elhasználom, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Elhasználom, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Nikol123

Korcsoport: < 18
2019. november 12.

Nagyon jól lehozza a vízálló sminket is amit sima sminklemosóval nem tudnék leszedni.Szerintem ennyiért teljesen megéri. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 12.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. november 10.

Szépen leszedi a sminket, dörzsölés nélkül is. Az én bőrömet nem irritálja, szemkörnyékre is simán használható. Én nem érzek olajos réteget a bőrömön használat után. Ára is elfogadható, nagy kiszerelésű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 10.

Lilis

2019. szeptember 10.

Nagyon jó lemosó, mindent eltávolít 1-2 vattakoronggal, a szemfestéket is dörzsölés nélkül leszedi. Engem nem zavar az olajos réteg amit maga után hagy, sőt összességében pont hogy jót is tesz szerintem eleve zsírosabb bőrre, sok mindent valtoztattam az arcápolási rutinomon ebben az időszakban, ezért nem tudom, hogy pontosan melyiknek köszönhetem a jó eredményt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Lilian09

2019. szeptember 5.

Azért vettem meg mert le volt értékelve és az új vízálló szempillaspirálomat az otthoni lemosóm nem szedte le tökéletesen. Ez szépen leszedi a tartós sminket viszont más kétfázisú micellás vízhez képest jobban az arcomon marad a vékony olajos réteg, ami engem zavar. Nálam nem váltott ki irritációt, viszont az arcon maradó olajos réteg miatt nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate

Szintetikus színező anyag. (Lila)