Nivea

Ár:   1424 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: exhocmomento, Módosítva: 2018. december 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Micellás víz MicellAIR® technológiával, száraz olajjal és fekete tea kivonattal segít eltávolítani még a vízálló sminket is, anélkül, hogy filmréteget hagyna maga után a bőrön.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Vudubaba

2021. szeptember 6.

Már több flakonnal vettem, a nagy kiszerelés sokáig elég. Azért 4 csillag, mert a vízálló szempillaspirált a szempillák tövéből nehezen, sok dörzsölés árán lehet maradéktalanul eltüntetni, amitől könnyen kipirosodik a szemkörnyékem. Nagyon enyhe filmréteg érzet marad utána, emiatt vízzel szeretem leöblíteni használat után. Összességében nem rossz, de ha a mostani elfogy, mást fogok kipróbálni, hátha találok valamit ami kevesebb dörzsöléssel leszedi a vízálló sminket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Szabina82

2021. július 20.

A szemhéjfestéket picit maszatolósan szedte le ( legalábbis a krémes állagút ), a vízálló szempillaspirállal ugyanaz a helyzet, mint a többi sminklemosóval- dörzsölni kell, hogy leszedje. Nem hagy olajos réteget, ami pozitívum. Illata semleges, enyhe. Nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 20.

veronika16sasi

2021. július 19.

Vízálló szempillaspiralhoz vettem. Teszi a dolgát, szépen leszedi a festéket, külön tetszik benne hogy nem hagy maga után olajos érzetet, vagy legalábbis nagyon minimálisat.
Nem irritál, semleges szaga van. Nem a legolcsóbb, de nekem megérte az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

Nem irritál, semleges szaga van. Nem a legolcsóbb, de nekem megérte az árát.

Doryca007

2021. június 18.

Ez nagyon nem jó cucc. A vízálló spirált több nekifutásra sem bírta eltávolítani, és a szemkornyekem is borzasztóan kicsipte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

Melcscsi

2021. március 11.

Nem szeretem. Nagyon sok kell belőle, hogy leszedje a sminket, és sok idő, mert nem valami hatékony... szerintem borzalmas, de legalább a bőrömet nem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

linkee

2021. március 10.

Régebben kizárólag Garnier micellás vizet használtam, de igazából a sminklemosásra nekem egyik sem vált be, tehát a szem környékén használtam külön sminklemosót. Aztán kipróbáltam ezt és azt kell mondanom a sminklemosásban ez a termék sokkal jobban teljesítés nem utolsó sorban nem csípi a szemem sem. A bőrre gyakorolt hatása átlagos micellás víz hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

nikesz13

2021. március 9.

Én csak szempillaspirált szoktam használni, így arról tudok véleményt írni. Nagyon gyorsan leszedi a vízálló (!!) spirált, nem irritál, nem büdös :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

PilinszkiGabriella

2020. november 26.

Nagyon megbántam hogy megvettem, rossz szaga van, irritálta a szemem és ki is pirosodott töle a bőrőm rendesen. Száraz hatást kelt az arcbőrőn a spirált nem nagyon tudta leszedni nekem normálisan, pénzkidoás volt számomra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

ancsi0824

2020. október 24.

Először nagyon szerettem ezt a terméket, aztán kb. 1 évvel később mikor újra ezt vásároltam meg, akkor sajnos csalódtam. Alig vártam, hogy elfogyjon, mert a sminket (főleg szem) jó leszedte, de úgy éreztem, hogy a vatta nyelte el a folyadékot, rengeteget kellett használni egy-egy tisztításkor. A használat után pedig úgy érzem, hogy egy olajos réteget hagy a bőrömön, sőt a szememnek sem kellemes...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

BTAndi

2020. október 14.

Csalódtam benne! Mivel a sima micellás víz nem szedte le a vízálló szempilla spirált, ezt vettem, mivel azt hirseti, hogy pont erre való. Na nem! Nem szedi le. Igen, tudom, hogy van külön szemlemosója is (ráadásul sokkal kisebb és ugyan ezen az áron van), de nem gondoltam, hogy ez arra egyáltalán nem való... 400 ml baromi sok arra hogy kidobjam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate

Szintetikus színező anyag. (Lila)