Nivea

Ár:   1424 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: exhocmomento, Módosítva: 2018. december 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Micellás víz MicellAIR® technológiával, száraz olajjal és fekete tea kivonattal segít eltávolítani még a vízálló sminket is, anélkül, hogy filmréteget hagyna maga után a bőrön.

Ár: 1000 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest Örs Vezér tere, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta
kalmareszter76

2019. május 12.

Minden este az olajos lemosó után áttörlöm vele az arcomat és nagyon jól leszedi a maradék sminket. Én elegedett vagyok vele, ár érték arányban nekem teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

Lolychan

2019. május 10.

Kaptam még barátnőmtől ajándékba anno. Szerintem semmi fekete tea illata nincsen, ugyan úgy tisztít, mint bármelyik micellás víz. Bár erős a gyanúm, hogy néhány pattanást ez a termék okozott és sajnos néha csípte a szemem is. Sajnos a Nivea mici vizekkel ezek a bajaim. :/ (próbáltam már a rózsásat is).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

FurcsaKavics

2019. május 9.

A múltkori Glamour napokon szereztem. Elfogyott a Garnieres micis vizem, mondom valami kellene, és bevállalós kedvemben voltam. Utána sem olvastam ennek a cuccnak, csak lekaptam a polcról, jójjaz! Vízálló sminket nem igen használok, így ilyen téren nem tudtam még tesztelni. Nekem tökéletes a mindennapokra. Szépen leszed mindent, nem illatozik, nem csíp, nem irritál, és azért már egy jó pár hete használom, szóval eddig rendben van. Mivel nem hordok erős/sok sminket, így nekem lassan fogy, és nem is kell sok belőle, szóval elég lesz egy jó darabig. Azért az én vegyes bőröm nem lesz utána olajmentes, de ez mondhatni a bőröm hibája. Ár-érték arányban rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

mkksznd

2019. május 8.

Nagyon jól szedi a sminket, nem hagy olajos érzetet utána, nem szárít, nem csíp úgyhogy nekem teljesen bevált. Újra vevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

nagyheni92

2019. április 12.

Eddig a garnier mindkét kétfázisú (a sárga argán olajos + a kék érzékeny szeműeknek) micellás vizét használtam, felváltava. Aztàn azonnal kellett egy új micellás víz és a Rossmannban csak a Nivea volt leakciózva. Soha nem használtam és háth puding próbája az evés, haza jött velem. Nem egy Garnier! Kicsit nehezebben szedi le a sminket a szememről. Csak a szememet sminkelem ki, de azt erősen! Ilyen pici darabokban jönn le vagy a szemhéjtus vagy a spirál és ráragad az arcomra! Mondjuk én minden este arclemosót használok Foreoval, de akkor is ilyet nem tapasztaltam a Garniernél. És több vattakorong fogy el, mert azért olyan könnyen nem jönn le a sminkem mint a Garniernél. Kirpóbálásnak jó, újra nem fogom venni! De mondjuk nekem nem csípi a szemem és azért tényleg megtisztítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

bernadettu

2019. április 2.

Ha rajtam múlt volna, életem végéig Garnier micellás vizet használok, de mivel a Beauty fesztiválos csomagban benne volt és sajnos fél év alatt nem használtam el a Garnier Pure-t, felbontottam ezt.
Első alkalommal az egész arcom, a szemem is áttöröltem vele (aznap pont nem sminkeltem) és a tükörbe nézve láttam, hogy tiszta vörös a szemem.
Sajnos érzékeny vagyok rá, pedig tényleg tök jó, hogy nem hagy ragacsos réteget.
Ez egyéni preferencia de mivel kétfázisú, folyton fel kell rázogatni használat előtt, a kupakja tekerős, tehát betekerni rendesen felrázás előtt és újra kitekerni... szóval nekem egyszerűbb egy pattintható kupakos Garnier.
A csillag levonást a szem irritáció miatt kapja, emiatt tesztelni sem tudom, hogy a szemsminket lehozza-e. Örülök, hogy nem adtam ki érte pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

viragzsofi

2019. február 1.

Ez az első kétfázisú lemosóm, amivel meg vagyok elégedve. Nem hagy olajos érzetet es tényleg gyorsan leszedi a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

sztike

2019. január 13.

Garnier nem volt, ez viszont igen, ráadásul akciósan, hát elhoztam. Hatásra nem rossz, leszedi a vízálló szempillaspirált is gond nélkül, viszont - a többi eddig próbált Nivea lemosóhoz hasonlóan - szörnyen csípi a szemem. Azt meg annyira nem tartom praktikusnak, hogy sötét flakonba tették, mert így nem nagyon látni, hogy mennyire sikerült összerázni a két fázist, vagy éppen mennyire váltak szét idő közben. Ha nem lesz más, megveszem, de nekem a Garnier jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Csodalatosmandarin

2018. december 28.

Biztos nem veszem ujra... azert vettem meg, mert nem volt a boltba bioderma micellas viz. Ennek meg szep az osszetevo listaja es “sminkesek ajanljak”. Hat...... en csak alapozot es szempillasprialt hasznalok de nagyon nehezen tudom vele lemosni. mintha nem oldaná a festéket, pedig a vizallo sminket is el kene tavolitania a flakon szerint. Alig jon ki a termek az uvegbol. Nekem ez nem valt be, biztos nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Csipke1

2018. december 26.

Az eddigi micellás vizeim közül a lehető legjobb.Már többször újra vettem,de tervezem is még párszor.Az már csak bónusz,hogy az ára is baráti.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate

Szintetikus színező anyag. (Lila)