Nuxe

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 8490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2015. július 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 8490 Ft

Száraz olaj aranyszemcsékkel

• Sokoldalúan felhasználható, több-funkciós olaj, amely egész évben használható, télen és nyáron is. Arcra, testre és hajra, minden bőrtipusra.
  • Egyedi, nem zsíros textúrájú, száraz olaj: szilikon- és ásványi olaj-mentes, nem okoz mitesszereket.
  • Tápláló, helyreállító és bőrpuhító hatású, csökkenti a striák és terhességi csíkok láthatóságát, színét.

30%-ban értékes növényi olajak koncentrációja, 97.8% természetes eredetű összetevők. Tartósítószer-mentes.

Ár: 8490 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
luckygirl77

2019. január 17.

Gyönyörűen csillog, viszont az illatáert nem vagyok oda. A legjobban lebarnult bőrön mutat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Cukiduda

2019. január 6.

Nagyon szép, diszkrét csillámos. Nyáron a lebarnult bőrön szépen mutat. Eléggé erőteljes illata van, ami annyira nem hosszantartó. Nem vagyok érte megőrülve, ha elfogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Terkabarka

2018. október 15.

Nekem épp a csillám tetszik benne. Míg a sima nuxe szárazolajat nem szeretem magamra használni (az erős illata miatt), ezt az illata ellenére is van értelme használni: nyáron, barna bőrnek nagyon mutatós, nem hivalkodó, enyhe csillogást ad.
Télre szerintem nincs értelme, csak a ruhákat fogná össze csillámmal, max alkalomra fogom használni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

hajnalkaeva

2018. augusztus 8.

Tipikus balek esete az enyém. Instagram-on láttam ,hogy mennyire sokan használják ezt a terméket, és vettem egyet , gondoltam természtes meg aztán itt a nyár, kell egy kis kényeztetés a hajamnak, a csillogás csak bónusz.(mellékesen notino-n 6000 ft körül volt az ára 50ml) . Nos a hajam nem igazán csillog, a kezem viszont igen (furcsa) ha a ruhám olyan lesz alig tudom belőle kiszedni....Az illata sem tetszik, a csillámok leülepednek az üveg aljára, nem látok változást a hajamon mióta használom. Mellesleg az üvegből alig tudom kiimádkozni. Nem ajánlom senkinek. (megjegyzem csak hajra használom)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

zakuroci

2018. május 30.

Az illata nekem nagyon tetszik, az állaga úgyszintén, hamar beszivodik, jól hidratal, de a hajamra és az arcomra azért nem kennem fel. Ami valójában zavar, az a csillam az olajban, mindent amihez csak hozzáér a borom megfog, pár perc alatt mar a ruhám is csillog tőle, rettentően nehezen lehet tőle megszabadulni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Szederinda

2018. február 18.

Új beruházásom volt a nyár végén és ez lesz az első, amit újra előveszek majd, ha lesz egy kis színem. Augusztusban mindenki megkérdezte, hogy mi van rajtam :) Pár fújásnyit kentem el magamon mindenhol, ami kilátszik a ruhából. Gyönyörűen, elegánsan és diszkréten csillog a lebarnult bőr tőle. Napi használatos lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 18.

madonna43

2017. augusztus 18.

Kíváncsiságból ruháztam be, még sosem használtam száraz olajat, a csillámos termékekből pedig úgy gondoltam, hogy már "kinőttem". Viszont döbbenetesen jó tapasztalataim vannak már az első fújástól kezdve rajongója lettem. A Nuxe szó szerint bearanyozta a napomat, az illata nagyon tetszik, bár ez egyéni ízlés dolga. Még a reggeleim is mások, mióta ezt használom. Egy-egy fújás karra-lábra, és még a nyaralás előtt, a hófehér lábaimmal is magabiztosan veszek fel egy rövid szoknyát, mert épp azt a minimális "fényt" és hidratáltságot adja a bőrömnek, amire szükségem van. Néhány órára még a parfümöt is helyettesíti. Önbarnítóra sincs többet szükségem, nekem úgy tűnik, hogy mintha egy minimális árnyalattal barnább is lenne a bőröm. A csillogása kifejezetten diszkrét, egyáltalán nem feltűnő/zavaró, diszkós hatású.

Ennek a terméknek a hatására lettem Nuxe-rajongó, megvettem a tusfürdőt és a színezett nappali krémet is. Ha lehetne, 10 csillagot adnék. Aki szereti a jellegzetes Nuxe illatot, szerintem ne hagyja ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

agneza

2017. július 13.

Nagyon örülök neki,hogy megvettem. Ahogy előttem is írták, könnyed luxus a hétköznapokban. Gyönyörű, apró csillámok vannak benne, az illata nem nyanyás, inkább jellgzetes édeskés, talán a negro cukorkáéra hajaz. Egyébként az Yves Rocher szárazolajának kb uez az illata. Nagyon tetszik a hatása és a csillogása egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

leila0803

2017. július 8.

Luxust csempesz a nyari hetkoznapokba. ;)

Apolo hatasa meglepoen jo, a csillamok diszkretek, nem feltunoek, a kezdeti illata kellemes. Viszont idővel ha több órán keresztül rajtam marad, a kezdeti kellemes illat nagyon kellemetlenné válik, ezért 1 csillag levonás, mert nagy parfümmániásként csak a jó illatokat tolerálom.

Update: A szaga (ez rajtam az) valami förmedvény. Sajnos ez így nem több 3 csillagnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 8.

Luxust csempesz a nyari hetkoznapokba. ;)

stiles

2017. június 4.

Nem saját, unokatesómét próbáltam, de fantasztikus, teljesen odavagyok érte :) Hihetetlen puha lett tôle a hosszú hajam, de nem nehezíti el vagy lapítja le. Bôrön nem kelt zsíros érzetet, finom az illata. Viszont magamnak nem fogom megvenni, ugyanis próbálom kerülni az illatanyagos termékeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.