Nuxe

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 8490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2015. július 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 8490 Ft

Száraz olaj aranyszemcsékkel

• Sokoldalúan felhasználható, több-funkciós olaj, amely egész évben használható, télen és nyáron is. Arcra, testre és hajra, minden bőrtipusra.
  • Egyedi, nem zsíros textúrájú, száraz olaj: szilikon- és ásványi olaj-mentes, nem okoz mitesszereket.
  • Tápláló, helyreállító és bőrpuhító hatású, csökkenti a striák és terhességi csíkok láthatóságát, színét.

30%-ban értékes növényi olajak koncentrációja, 97.8% természetes eredetű összetevők. Tartósítószer-mentes.

Ár: 8490 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5000, csere is lehet , Eladó: steffi33
Állapot: 2/3- ig, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Előre utalás,
Ár: 5500 , Eladó: RuzsnyomNiki
Állapot: 1x használt, Helyszín: Komárom, fizetés: Előre utalás után posta/Foxpost/Packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nagypaleva

2022. június 12.

Azért adtam rá 2 pontot, mert a Barry M márka In The Glow Tahitian Body Oil-ja tök ugyan ilyen és csak 3400 Ft. Az illatuk igaz eltér, mert a Barry M márkának kókusz-virág illata van. Egyébként megkockáztatom, hogy egy kicsit jobb is az én bőrömön, főleg a színe. Szóval tényleg csak azért adtam neki 2 csillagot, mert van alternatívája ugyan ilyen szép vastag üveg csomagolásban, hatással stb. A Make Up Plaza-ból rendeltem a Barry M-et, ha esetleg valakit érdekel. Egyébként a NUXE-val sincs bajom, csak ha valami tök ugyan olyan és jelentősen olcsóbb, akkor nem szoktam rá maxi pontot rá adni. De teljesen jó a NUXE is, csakhát drága (nekem).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 12.

catacidus

2022. május 26.

Csak testre használom, nekem nagyon pozitív tapasztalataim vannak vele: az én bőröm majdnem teljesen beszívja, szép és puha lesz tőle, illetve a csillámok is zseniálisak benne (de én csillámmániás vagyok, szóval néha hétköznapra is bekenem vele magam, mert szeretem azt a luxi érzést, amit ad :D ). Nem feltűnően csillog, inkább ad egy kellemes fényt a bőrnek (csak a lámpa- / napfényben látom a csillámokat). Viszont az tény, hogy nagy melegben maradhat egy olajos érzete az embernek, mert tényleg sokféle tápláló olajat kevertek bele. Az illata amúgy egy az egyben olyan, mint a mézes Negro cukorkáé, 1-2 órát jól érződik, aztán szépen belesimul a bőrbe. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 26.

claudia.nyilas

2021. április 11.

Teljes nagy üveggel vettem még nyáron, nagyjából ugyanaz mint a sima olaj, csak ez arany csillámokkal van telis-tele. És pont emiatt nem is igazán tudom használni. Csak nyáron tudtam nyaralás alatt használni (nyílván akkor mutat szépen a bőrön az arany csillám) csak karra, lábra kenni, mert minden más esetben összeken vele mindent az emeber. A csillámok miatt nem is tudom elhasználni hajra, arcra. Szóval így hosszú időn át meg lesz még. Szerintem előbb fog megromlani,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 11.

Pikk

2020. szeptember 6.

Szeretem a diszkrét csillámjait, akkor használom, ha a felsőm szabadon hagyja a vállamat, karomat, kulcscsontomat. Napfényben csillog a leglátványosabban és lesült bőrön mutat a legjobban. Az illata viszonylag erős, de nem tolakodó, mivel nyáron használom, egy üde citrusos illat még elfér mellette. Kicsit zavar felkenéskor hogy nagyon olajos (hiszen olaj...), mindig félek, hogy foltot hagy a ruhámon, de nem hagy, vagy csak én voltam óvatos. Nagyon lassan fogy, sokaig tart. Szeretem, hogy picit egységesebbnek láttatja a bőrt.
Hajra is szívesen használtam volna de arra nem jött be, ragacsos lesz tole a haj és nem csillog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Rozalia77

2020. augusztus 13.

Az ez egyik kedvenc Nuxe termékem. Szeretem az illatát. Csillogós lesz a bőröm. Csak ajánlani tudom.A Noinon rendelem, ott a legolcsóbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

leila0803

2020. május 7.

Apolo hatasa elfogadhato, a csillamok diszkretek, nem feltunoek, a kezdeti illata kellemes. Viszont idővel ha több órán keresztül rajtam marad, a kezdeti kellemes illat nagyon kellemetlenné válik.

Update: A szaga (ez rajtam az) nem ertekelheto, banom, hogy penzt adtam ki ra, nem keveset...
Ja, es hajra sem valt be, elneheziti es nem szivodik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 7.

Ja, es hajra sem valt be, elneheziti es nem szivodik be.

Monicapandaa

2019. május 30.

Imádom! Nyáron ez az első dolog amit be dobok a táskámba indulás előtt,mindig nálam van mert nem csak hogy finom puha és illatos lesz tőle a bőröm de nagyon szépen ki emeli a barnaságom a pici csillámokkal. A nuxe egyik legjobb terméke!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

luckygirl77

2019. január 17.

Gyönyörűen csillog, viszont az illatáert nem vagyok oda. A legjobban lebarnult bőrön mutat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 17.

Cukiduda

2019. január 6.

Nagyon szép, diszkrét csillámos. Nyáron a lebarnult bőrön szépen mutat. Eléggé erőteljes illata van, ami annyira nem hosszantartó. Nem vagyok érte megőrülve, ha elfogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Terkabarka

2018. október 15.

Nekem épp a csillám tetszik benne. Míg a sima nuxe szárazolajat nem szeretem magamra használni (az erős illata miatt), ezt az illata ellenére is van értelme használni: nyáron, barna bőrnek nagyon mutatós, nem hivalkodó, enyhe csillogást ad.
Télre szerintem nincs értelme, csak a ruhákat fogná össze csillámmal, max alkalomra fogom használni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.