NYX Professional Makeup

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. október 2.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Szemhéj alapozó, mely tökéletes bázist biztosít a szemhéjpúdereknek illetve növeli azok tartósságát.

Kiszerelés: 8 g

Brunettee

2021. január 11.

Adventi kalendáriumban volt mini kiszerelésben. Nekem eddig nincs vele gondom, az izzasztó edzés alatt is tartotta a kora reggel felvitt színeket. Külön öröm, hogy nem kell belenyúlnom, sokkal higiénikusabb ez a megoldás. Van másik alapom otthon, amit hasonlóan szeretek, így felváltva használom őket, de minden esély megvan rá, hogy később veszek belőle rendes kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

PiVi01

2020. április 19.

Megvettem kíváncsiságból, hogy tenyleg szamit-e, hogy erre vagy pedig siman korrektorra/bb kremre viszem fel a szemhejpudert. Azt tapasztaltam, hogy sokkal hamarabb gyult a rancokba a szemhejpuder, mint amikor siman csak korrektort vagy bb krémet teszek a szememre. Szerintem teljesen felesleges darab, Bar az mellette szol, hogy tenyleg szepen visszaadta a szineket. Ha tudom, hogy rövid napom lesz, akkor használom, de ujra nem fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

AngyalRoka

2020. január 2.

Az eddigi legeslegjobb szemhéjalapom. Ha elfelejtem lemosni este a sminket, másnap is ugyan úgy díszeleg vele, akármilyen márkájú szemhéjpúdert is használtam. Megéri az árát. Sokáig elég, és tényleg tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

zorra

2019. február 28.

Nagyjából 3 éve vettem először és nagyon szerettem, mivel tényleg minden fennmaradt vele púderezés nélkül is.
Azonban pár hónapja újravettem és azt kell mondanom, hogy borzasztó lett. Meg se közelíti az előző széria minőségét.
Mindenhogy próbáltam, keveset használva, púderezve, púder nélkül de sehogy sem működött...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Cosette

2019. január 15.

Hihetetlenül jó! Alapvetően kevésbé drága árfekvésű szemhéjpúdereket használok (pl. Essence vagy Revolution), de ez nagyon szépen fenntartja. Mivel nem rejtett a szemhéjam és nem is hajlamos a zsírosodásra, nincs olyan problémám, hogy csomósodba vagy folyns a szemfestéken. Viszont nagyon hamar kikoptak a szememről, ami zavart. Volt már másik szemhéjalapom, de azok csak kis mértékben segítettek ezen a problémán. Ezzel viszont este ugyan olyan szépek a színek mint reggel. Felvitel után ragacsos és mivel nem kérdeztem meg a Nyxben a segítőkész lányt, hogy szerinte púderezzem e, első alkalommal pőrén használtam. Hát, nagyon csúnya lett a végeredmény. Azóta lepúderezem és egy álom. Ha elfogy tuti újraveszem mert eddig tényleg ez a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

szblnk

2019. január 10.

Nagyon bevált ez a szemhéjalap. A kevésbé minőségi szemhélypúdereket is tökéletesen megtartja egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

DoraDe

2018. november 5.

Na ez igen! Eddig bármivel próbálkoztam, az egyik szemhéjamon pár óra után mindig kis csíkokba összegyűlt a szemhéjfesték. Alap nélkül esélytelen vagyok, de eddig próbáltam már Pupa, s-he, Rival de loop young szemhéjalapokat, catrice és essence korrektorokat, lepúderezve vagy anélkül, de ugyanúgy jött a csíkozódás pár óra után. De ez, hát nekem ez egy csoda. Felvitel után azonnal lepúderezem, és utána viszem fel a szemhéjfestéket. Por állagú és krémes festékekkel is bevált, imádom! Nap végén ugyanolyan állapotban mosom le a szemhéjfestéket, ahogy azt felvittem reggel. Az meg eddig esélytelen volt, hogy ceruzával húzzam ki a felső szemhéjamat, max a folyékony és zselés szemhéjtusok maradtak meg rajtam. De ezzel a sima ceruza is megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Rekakarolina

2018. július 18.

Nekem ez a szemhélyalap vált be a legjobban. Eddig kb 10-12 óra volt a legtöbb amennyi ideig smink volt rajtam, de szeinte tökéletesen megtartotta a szemhéjfestéket. Viszont a csomagolása nekem nem nagyon vált be, mert egyszer nem a neszeszerembe raktam be utazás során csak a bőröndömbe dobtam be és széttört a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

lexyweaver

2018. július 17.

Nem szeretem, nem tette tartósabbá a szemsminkemet. (Szerintem rontott is rajta)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Tbarbiii

2017. szeptember 30.

Nekem nagyon bevált , szép egyenletes és tartós lesz tőle a szem sminkem !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Nekem nagyon bevált , szép egyenletes és tartós lesz tőle a szem sminkem !

Emolliensek: Isododecane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77499, CI 77491
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.