NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. október 2.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Szemhéj alapozó, mely tökéletes bázist biztosít a szemhéjpúdereknek illetve növeli azok tartósságát.

Kiszerelés: 8 g

Ár: 1990 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
zorra

2019. február 28.

Nagyjából 3 éve vettem először és nagyon szerettem, mivel tényleg minden fennmaradt vele púderezés nélkül is.
Azonban pár hónapja újravettem és azt kell mondanom, hogy borzasztó lett. Meg se közelíti az előző széria minőségét.
Mindenhogy próbáltam, keveset használva, púderezve, púder nélkül de sehogy sem működött...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

legallybrunette

2019. február 26.

Nagyon elszomorodtam, ugyanis a legutoljára vásárolt darab minősége nagyságrendekkel rosszabb. Mintha direkt elrontották volna, hogy az újabb, fehér tubusos változatra szoktassák át a népet. Nem tartja a festéket, begyűrődik. Csalódtam.

Pár nap múlva: Azt hittem, bennem a hiba, használom továbbra is a régi szemfestékeimmel. De nem és nem... Nagyon gáz, hogy mennyire rossz lett.

Később: Megpróbáltam úgy, hogy lepúdereztem, így egy picit jobb lett, de továbbra sem az igazi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 26.

Cosette

2019. január 15.

Hihetetlenül jó! Alapvetően kevésbé drága árfekvésű szemhéjpúdereket használok (pl. Essence vagy Revolution), de ez nagyon szépen fenntartja. Mivel nem rejtett a szemhéjam és nem is hajlamos a zsírosodásra, nincs olyan problémám, hogy csomósodba vagy folyns a szemfestéken. Viszont nagyon hamar kikoptak a szememről, ami zavart. Volt már másik szemhéjalapom, de azok csak kis mértékben segítettek ezen a problémán. Ezzel viszont este ugyan olyan szépek a színek mint reggel. Felvitel után ragacsos és mivel nem kérdeztem meg a Nyxben a segítőkész lányt, hogy szerinte púderezzem e, első alkalommal pőrén használtam. Hát, nagyon csúnya lett a végeredmény. Azóta lepúderezem és egy álom. Ha elfogy tuti újraveszem mert eddig tényleg ez a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

szblnk

2019. január 10.

Nagyon bevált ez a szemhéjalap. A kevésbé minőségi szemhélypúdereket is tökéletesen megtartja egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

DoraDe

2018. november 5.

Na ez igen! Eddig bármivel próbálkoztam, az egyik szemhéjamon pár óra után mindig kis csíkokba összegyűlt a szemhéjfesték. Alap nélkül esélytelen vagyok, de eddig próbáltam már Pupa, s-he, Rival de loop young szemhéjalapokat, catrice és essence korrektorokat, lepúderezve vagy anélkül, de ugyanúgy jött a csíkozódás pár óra után. De ez, hát nekem ez egy csoda. Felvitel után azonnal lepúderezem, és utána viszem fel a szemhéjfestéket. Por állagú és krémes festékekkel is bevált, imádom! Nap végén ugyanolyan állapotban mosom le a szemhéjfestéket, ahogy azt felvittem reggel. Az meg eddig esélytelen volt, hogy ceruzával húzzam ki a felső szemhéjamat, max a folyékony és zselés szemhéjtusok maradtak meg rajtam. De ezzel a sima ceruza is megmarad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Rekakarolina

2018. július 18.

Nekem ez a szemhélyalap vált be a legjobban. Eddig kb 10-12 óra volt a legtöbb amennyi ideig smink volt rajtam, de szeinte tökéletesen megtartotta a szemhéjfestéket. Viszont a csomagolása nekem nem nagyon vált be, mert egyszer nem a neszeszerembe raktam be utazás során csak a bőröndömbe dobtam be és széttört a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Nem szeretem, nem tette tartósabbá a szemsminkemet. (Szerintem rontott is rajta)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

Tbarbiii

2017. szeptember 30.

Nekem nagyon bevált , szép egyenletes és tartós lesz tőle a szem sminkem !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Nekem nagyon bevált , szép egyenletes és tartós lesz tőle a szem sminkem !

souzanna

2017. augusztus 24.

Az Etude House-os primerem után igazi felüdülés, jó az állaga, szépen fent tartja a szemhéjpúdert egész nap. A színes intenzitásán valóban nem változtat, de ez mondjuk engem nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

stiles

2017. július 28.

Update #2: mégsem allergiás voltam, kicsit komolyabb bôrproblémám volt sajnos, de bôrgyógyász segítségével rendbejött a szemhéjam, ezt pedig újra elkezdtem használni :) újabban az arcomon is használom a hagyományos primerem alá, azokon a helyeken, ahol a korrektor/alapozó nem bírja ki a nap végéig, fôleg az orrom környékén. Egy-egy pötty, és tartósabb lesz minden. Fedése viszont alig van, ezért a színek sem sokkal intenzívebbek ezzel, csak ezt nem szeretem benne. Nem tudom, hogy újraveszem-e, most az UD primerrel szemezek, ha az jobban beválik, váltok arra. Olcsóbb felhozatalban viszont ez az egyértelmû kedvencem, jobb bármelyik drogériás primernél, illetve a MAC Paint Potnál is jobban szeretem.

Update: tényleg nagyon szerettem idáig, de mivel ez az egyetlen termék, amit minden nap a szemhéjamra rakok, az az elég erôteljes gyanúm van, hogy ez okozott a szemhéjamon allergiás reakciót :( kicsit furcsa, hogy csak nagyjából fél év használat után lettem csak érzékeny az összetevôire, de más nem lehetett, csak ez, mert nem próbálkoztam új termékkekkel a szemhéjamon egy ideje. Sajnos emiatt le kell pontoznom :( Ha kiderül, hogy mégsem ô volt a bûnös, majd update-elek megint.

A borzalmas Catrice szemhéjalapozó után próbáltam ezt, és nem csalódtam. Még a nap végén is olyan szép a sminkem, mint amikor felraktam, könnyű vele dolgozni és illik a bőrömhöz is. A színek intenzitását azonban egyáltalán nem befolyásolja sajnos, ezért kap csak négy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

Emolliensek: Isododecane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77499, CI 77491
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.