Paula's Choice

Ár:   11500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 200  Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. december 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 200  Ft

Tisztán fizikai fényvédőt tartalmazó hidratáló krém a száraz és érzékeny bőrre. Helyreállítja  a bőr természetes védőrétegét, miközben védi a bőrt a káros napsugarak ellen. Antioxidánsok, bőrazonos összetevők és sejt jelző peptidek segítenek, hogy a  bőr egészséges, és sugárzó legyen.

Fényvédő tartalma: Titanium dioxid 3.85%, Zinc oxid 3.12%

Ár: 11 200  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
katalinmester13

2019. március 14.

Szerintem nagyon jó ez a krém. Szemkörnyékre mindenképp: nem csípi, megfelelően hidratálja. Nekem az illata, az a kicsi, ami van neki, kifejezetten tetszik. Fehérsége pillanatok alatt eltűnik. Beszívódása hosszabb folyamat. 5-10 percig ragad, fénylik. De aztán egész nap nagyon puha tőle a bőröm. Nekem most a szeles időkben nagyon jó, nyáron valószínűleg sok lesz. Nagyon száraz bőrre ajánlják, az enyém pont nem az. De amire nagyon keresem a megoldást, a szemkörnyék egy lépésben való hidratálása és fényvédelme, arra kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 14.

Hippolita

2019. március 5.

Szépen feltölti nekem a szárazság miatti kis gyűrődéseket, de a fizikai fényvédő összetevők miatt hagy fehér réteget, ezért azoknak lehet szuper választás, akik használnak mellé bb krémet, alapozót.
Illetve ebben is nano méretű a cink oxid, és titánium dioxid.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Illetve ebben is nano méretű a cink oxid, és titánium dioxid.

VeronikaB

2019. február 24.

Pár napja használom a mintát, eddig kellemes, ha még egy picit jobban puhit, sztem megveszem a rendes tubus méretet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Rozi71

2019. január 4.

Második tubusomat használom belőle. Mivel a normál/száraz bőrre való Resist fényvédős hidratáló most már kémiai fényszűrős, olyat többet nem veszek. Nekem ez a Skin Recovery termék nagyon bevált, bár télre egy leheletnyit még lehetne krémesebb (télen be szoktam előtte kenni az arcomat szérummal v. Clinique Moisture Surge krémmel. Úgy érzem, hogy nagyon jól megvédi a bőrömet. Napkrémnek nem elég a fényvédelem benne, de mindennapi használatra igen.
Csak az ára miatt adok neki 4 csillagot, körülbelül 5-6 ezer forintot tartanék reálisnak. De sajnos "kénytelen" vagyok újra megvenni, mert a drogériás termékek között nem találtam még olyat, ami megfelelne ezeknek az alapvető elvárásoknak: legalább 20-as fizikai fényvédő, jól hidratál, és lehetőleg tubusos kiszerelés (nem szeretek tégelyekbe nyúlkálni és állítólag úgy kevésbé stabilak a hatóanyagok). Nem is értem, hogy ez hogy lehet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 4.

tillisilli

2018. október 24.

Kb 3 hete használom nappali hidratálóként. Ki akartam próbálni Paula egy nappali krémjét, hogy no tényleg olyan jó-e. Nem rossz persze, de leginkább egy sűrűbb naptejhez hasonlít (semmi lotion) amilyet nyáron kenek a fejemre, csak persze az 50 faktoros, ez meg csak 30. Én nem érzem, hogy a hidratálás csodája lenne, néha újrakenem nap közben. Mellékesen nincs jó illata, én büdösnek találom, de el tudok tekinteni ettől, ha a hatása jó.

Sminekni jól lehet rá, ha beszívódott (azzal kicsit várni szoktam) de összességében nem egy nagy szám, a L'oreal Revitalift 20 faktoros nappali krém, ami a kedvencem volt évekig, szerintem sokkal kellemesebb, és jobban beszívódott, mégis jól hidratált.
Ha mégis megtörténik a csoda, vagy amikor elfogyott a tubus, összefoglalom a tapasztaltakat. Alapvetően inkább csalódás ennyi pénzért.

Update: kezd elfogyni, és kétségbeestem :) azt hiszem megszokta a bőröm, vagy kevesebbet rohadok központi fűtés mellett, vagy más éjszakai terméket használok - nem tudom ezek közül melyik, de mostmár elégnek tűnik a hidratáló hatása. Megszerettem. Asszem újra fogom venni, ha nem találok másutt hasonló v jobb hatású 30faktoros krémet. Adtam neki plusz egy csillagot.

Update2: a második tubust is elhasználtam majdnem. Ezalatt teljesen megszoktam és megszerettem, úgyhogy ez lesz "a nappali krémem" mostantól. Elvégre úgyis fél éve használom. Most megadom at ötödik csillagot is :)
A furcsa illatot is megszoktam, söt megszerettem.

Update3 (2018 jul): Több mint egy éve használom, most tartok a negyedik v ötödik tubusnál. Abszolut elégedett vagyok azóta is, nem akarok váltani. Ez a krém mindent tud, ami nekem kell: hidratál, megnyugtatja a száraz bört, véd (30 faktor), lehet rá sminkelni, és nem csípi a szemem ha netán belemegy. Akár szemkörnyékre is lehet kenni. Köszi Paula! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

A furcsa illatot is megszoktam, söt megszerettem.

illusiongirl

2018. szeptember 23.

Nyárra túl sok volt, zsíros bőrérzetet hagy. Viszont cserébe nem okoz pattanásokat úgyhogy így őszre-télre újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Gabriell

2018. július 29.

Hidratáló fölé kenem, nem csípi a bőröm, könnyen beszívódik, nagyon jól lehet rá sminkelni, olyan mint egy primer, csak úgy hozzátapad az alapozó, és egész nap szépen rajta is marad, nem folyik le. Nyáron egy nagyon picit csillogó lesz tőle a bőr, de egyáltalán nem zavaró. Szeretem, jobb mint a kék wrinkle defense, az nekem kiszárította a kombinált bőrömet, szem köré azt nem is tudtam felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

missy89

2018. május 27.

Nagyon szárítja a bőröm, alig vártam, hogy lemoshassam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Nagyon szárítja a bőröm, alig vártam, hogy lemoshassam.

nemrozsa

2018. május 22.

Nem zsíros, könnyű krém, elsőre furcsa naturális illattal, de valóban jót tesz a bőrnek. Elegendően hidratálja és észrevettem, hogy a fényvédőnek köszönhetően a pigmentfoltok sem jönnek ki a nap hatására (ahogy az elmúlt években szokott). A nap második felében már érzem, hogy az arcom egy része feszül és újra kell kenni, emiatt úgy gondolom, egy kicsit lehetne testesebb, de alapvetően elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

FatimeFay

2018. május 1.

Nemrég fogyott el és azt kell hogy mondjam nagyon bevált. Könnyen beszívódott , kevés is elég volt belőle, érezhetően hidratálta a bőröm. Sminkelni is jól lehetett rá, elsőnek kicsit furcsa szaga volt, de nem volt zavaró. Sokáig elég volt. A nyári időszak miatt most a Paula’s Choice 50 faktoros krémére váltottam, de ősszel mindenképpen visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ubiquinone, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.