Phi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   12,5 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kiszerelés:   12,5 ml
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál

Shea vajas, kellemesen laza koffeines krém C-vitaminnal, acmella kivonattal, rizs és szőlőmagolajjal, finom, jellegzetes kávé illattal.

Nem túl zsíros, használatkor kellemes, finom, laza krém, jellegzetes kávé illattal. A varázsmogyoró-víznek köszönhetően tónusjavító, enyhén összehúzó hatású, elősegíti a mikrokeringést, enyhíti a szem körüli karikákat. A búzavirágvíz ideális a fáradt, duzzadt, irritált szem ápolására. A koffein közreműködésével feszesítő hatású és csökkenti a szem alatti táskákat. Az acmella bőrfeszesítő, a sheavaj a bársonyos bőrért felelős, a C-vitamin stabil, olajban oldódó változata pedig erőteljes antioxidáns tulajdonságokkal dolgozik bőrünk rugalmasságának és állapotának feljavításáért, a foltosodás megelőzéséért vagy annak csökkentéséért. A rizsolaj és a szőlőmagolaj kitűnően táplál és regenerál, ahol kell.

Nem tartalmaz hozzáadott illatanyagot, sem pedig illóolajat, a szemkörnyék finom, nagyon érzékeny bőrének megóvása érdekében. Mentes minden kőolajszármazéktól, parabénektől és színezéktől.

Kielemeztük a hónap krémjét: Phi Pazar Cafe Ébresztő Szemkörnyékápoló

Keresem :)Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló
Ár: Megegyezünk , Eladó: boggger
Állapot: Mindegy, Helyszín: Budapest, fizetés: --
idaobi

2019. július 14.

Nagyon jó kis krém. Könnyed állagú és gyorsan beszívódik. Kisebb puffadást levisz szépen. Reggelente használom, könnyű rá sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Zsanka91

2019. május 30.

Elhasználtam egy üvegcsével belőle, igazából kellemes volt használni, engem az illata sem zavart, de nem éreztem nélkülözhetetlennek, bár nekem inkább karikáim vannak a szemem alatt, és nem szokott püffedt lenni, így nem is tudok semmivel látványos hatást elérni. Az egyetlen amit nem szerettem benne, hogy túl sokat ad ki egy pumpálásra, és nehéz is irányítani az irányt, a végén inkább lecsavartam az egész tetejét, és úgy nyertem ki belőle a szükséges mennyiséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

85eva

2019. április 11.

Jó az illata, kellemes a szemnek, bőrnek, rosszat nem lehet mondani róla.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Jó az illata, kellemes a szemnek, bőrnek, rosszat nem lehet mondani róla.

Emrana

2019. február 20.

Undorító szaga van. Csalódás volt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Undorító szaga van. Csalódás volt

crazy724

2019. január 27.

Régóta szemeztem a Phi kávés vonalával, és ahogy megjelentek a müllerben le is csaptam rá. Nem indult túl jól a kapcsolatunk: a megjelenés "örömére" a müller 20% helyett 30% kedvezménnyel árulta a termékeket, természetesen nekem ez a kedvezmény nem járt... Jeleztem a Phi felé, hogy helló, amit nagyon sajnáltak és kaptam egy ígéretet, hogy majd utánanéznek a dolognak, amiből nem lett semmi. Számomra ez a "megoldás" hatalmas csalódás volt, hetekig nem is nyúltam a termékhez, és most is megmaradt benne ez a rossz érzés.
A csomagolása nekem nagyon tetszik, se vele, se az adagolójával nincs gondom egyelőre, (bár nem a legpraktikusabb, nem tudom, hogy fogom kinyerni a krémet belőle teljes mértékben), én kb. fél pumpálásnyit használok belőle reggel és este, így elég sokáig kitart.
Színezett, barnás krém, picikét nehezebb textúrájú, nem irritál, de az én bőröm nem cuppantja be, ha véletlenül megszaladtam a mennyiséggel és többet vittem fel belőle, narancssárga réteget hagyott, az amúgy is sötét karikás szemeimen.
Összességében átlagos, és túlárazott krémnek tartom, a sötét karikákkal és a püffedtséggel nem tud mit kezdeni, hidratálni sem hidratál annyira, amennyire nekem szükségem lenne.
Az illata nekem nem tetszik, poshadt kávéra emlékeztet. Nem valószínű, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Boquerona927

2018. december 17.

Finom az illata, jól hidratál, nem csípi a szemem. Én csak kicsit nyomom meg az adagolót, hogy annyi kerüljön az ujjamra amennyi kell. Tetszik, hogy nincs benne parfüm és az illata nekem nagyon szerethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

balazskrisztii

2018. december 9.

Kellemes illata van, nem "mű kávés", mint a legtöbb koffein tartalmú kence. Szépen lehet rá sminkelni, hamar beszívódik, csodát nem tesz, de a puffadt szememet lelohasztotta. Eddig jár az 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Hisztismirtill

2018. november 16.

Nagyjából 1 éve használom majdnem minden reggel és nagyon szeretem. Halványodtak a sötét karikák és a pici szarkalábak is.
Tetszik az állaga, a használata. Jól felszívódik, csak nem szabad belőle sokat felkenni egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

VIKI991

2018. november 11.

1-2 évvel ezelőtt rendeltem egy phi csomagot, amivel nagyon meg voltam elégedve, DE a mostani rendelésem egy katasztrófa volt! A szemkrémnek a csomagolása sem tetszik, az adagolója egy szörnyűség, csak köpködi a krémet, mintha kevés lenne benne és elég hamar ki is fogyott! A receptúrán is változtattak szerintem,de nem előnyére! Illata sem olyan mint régen! Pénz kidobásnak ítélem meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

rayeri

2018. november 1.

Jaj de szeretem! Nagyon jó az állaga, könnyen felszívódik ugyanakkor jól hidratál. Karikákkal csodát nem tesz de kicsit halványítja őket, a bőrt viszont szépen feszesíti. Már újravettem és fogom is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0