Phi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   12,5 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kiszerelés:   12,5 ml
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál

Shea vajas, kellemesen laza koffeines krém C-vitaminnal, acmella kivonattal, rizs és szőlőmagolajjal, finom, jellegzetes kávé illattal.

Nem túl zsíros, használatkor kellemes, finom, laza krém, jellegzetes kávé illattal. A varázsmogyoró-víznek köszönhetően tónusjavító, enyhén összehúzó hatású, elősegíti a mikrokeringést, enyhíti a szem körüli karikákat. A búzavirágvíz ideális a fáradt, duzzadt, irritált szem ápolására. A koffein közreműködésével feszesítő hatású és csökkenti a szem alatti táskákat. Az acmella bőrfeszesítő, a sheavaj a bársonyos bőrért felelős, a C-vitamin stabil, olajban oldódó változata pedig erőteljes antioxidáns tulajdonságokkal dolgozik bőrünk rugalmasságának és állapotának feljavításáért, a foltosodás megelőzéséért vagy annak csökkentéséért. A rizsolaj és a szőlőmagolaj kitűnően táplál és regenerál, ahol kell.

Nem tartalmaz hozzáadott illatanyagot, sem pedig illóolajat, a szemkörnyék finom, nagyon érzékeny bőrének megóvása érdekében. Mentes minden kőolajszármazéktól, parabénektől és színezéktől.

Kielemeztük a hónap krémjét: Phi Pazar Cafe Ébresztő Szemkörnyékápoló

Ár: 1500 , Eladó: Katica0919
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, Debrecenben, Miskolcon

Agnes91P

2022. március 14.

Nekem ez nagyon bejön :) A DM-ben láttam meg, gondoltam, kipróbálok valami újdonságot. Reggelente használom, szépen hidratálja és élénkíti a szemkörnyéki bőrt. Az illata meg - nem tudok jobb szót- felvidít. Kávés, de közben kiérezni egy nőies krémillatot is belőle. Segít ébredezni. Ha elfogy az egész flakon, szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 14.

Fiffi

2022. január 25.

Kb. egy hete használom. A DM-ben vettem impulzus vásárláskor. Megláttam, hogy koffeines és az összetevői se rosszak és gondoltam kipróbálom. Nekem nem irritál pedig nagyon érzékeny bőröm van. Az illata kicsit kávés és növényi szagú, hát nem egy parfüm de nem rossz. Eddig tetszik, jó hidratáló, kevés is elég belőle. Nekem nincs nagy probléma a szemkörnyékemen, kicsit karikás szokott lenni. Nagy hatást én se vettem észre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 25.

Momochan

2021. november 24.

Hatalmas csalódás, mini, minta méretű kiszerelés, azt hittem rosszul rendeltem, de nem. De utólag nem bánom, kisebb helyet foglal a kukában. Borzasztó szaga van, büdös, nem tudom szépíteni. Nekem nem használ, semmi változást nem vettem észre. SOkna írják, hogy jó az illata?! Nem értem...Olyan szaga van, hogy nincs kedvem magara kenni, ha használna, akkor se.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 24.

lillus09

2021. október 24.

A márka ránctalanító szemkrémjét szerettem volna kipróbálni, hiszen alapvetően nekem nincsenek extra karikás szemeim. De mivel Müller szombaton csak ez volt elérhető és volt rá akció, így ez jött velem de még így is 4500 ft körüli ára volt, ami azért nem egy kis összeg. Ráadásul nekem ez a műanyag csomagolás nagyon unszimpi a phi-nél, hiszen ha a Revox pár ezer forintos szérumok üvegben vannak, itt is kitalálhattak volna valamilyen prémium csomagolást. Sajnos én semmi hatását nem vettem észre, a halvány szem alatti karikámmal az ég világon semmit nem csinált, habár duzzanatain hál istennek nem szoktak lenni. Úgy hogy sajnos én nem tudom a sok pozitív véleményt növelni, tuti nem veszem újra. Minimális hidratálságot ad a szem körüli részen, de arra egy olcsóbb kategóriás szemkrém is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 24.

P.Niki

2021. április 19.

Nem irritál, kellemes illata van. Minden reggel használom, nagyon szépen leviszi a duzzanatot a szememről, más jótékony hatását nem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 19.

kismadár

2021. április 4.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban, vagyis leginkább semmilyenek... nekem semmi rosszat nem okozott, nem irritált, nem csípte a szemem, nem szárított, könnyen is lehet rá sminkelni, szóval nem tudok rá rosszat mondani, viszont nem vettem észre semmi hatását! Teljesen mindegy, hogy használtam vagy nem, ugyanúgy nézett ki a bőröm vele is és nélküle is. Az illata kellemes, de nekem teljesen felesleges termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

noavedon

2021. február 13.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, imádtam az illatát, de nagyon viszketett tőle a szemem és meg is duzzadt, de én legalább nem lettem kiütéses.
Nagyon sok természetes szemkrémet próbáltam már, és veszem az The Ordinary koffeines szérumát is, eddig semmitől nem lettek ilyen reakcióim. Szóval lehet, hogy ez egy jó szemkörnyék ápoló, de óvatosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

PannaCotta

2020. december 3.

kb. 1 hónapja vettem egy Müller akcióban, régóta ki szerettem volna próbálni.Az illata nekem bejött, kifejezetten jókedvre derítő. Amit azonban a szememmel csinál, az megdöbbent: viszket, ég, a szemhéjam vörös foltos lesz tőle. Talán negyedszer próbáltam most, reménykedtem, hogy talán valami előzőleg feltett arc/szemkrémmel kölcsönhatásban csinálja ezt, de most feladtam. Három pontot adok, mert magyar termék, és lehet, hogy az én szemem érzékeny (másra eddig nem!), de nyilvánvalóan nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 3.

ziadrienn

2020. december 2.

Nagyon szeretem ezt a szemkörnyékápolót ,selymes szemkörnyéket eredményez ,örülök,hogy rátaláltam erre a márkára, Hátrány,hogy csak 12 ml,jó lenne egy nagyobb kiszerelés

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 2.

truska

2020. november 6.

Nem rossz, de nem biztos, hogy újraveszem. Nem okoz semmilyen problémát, és igazából a puffadáson és a sötét karikákon is enyhít kicsit, szóval egészen szeretem használni, de azért vannak vele problémák és így már sokallom az árát. Szerintem napraforgóolaj szaga van, de azért ez még elviselhető. Továbbá egyáltalán nem szeretem a pumpáját, túl sok jön ki vele már egy pumpálásra is.

Update: azóta folyamatosan újra veszem, függőséget okozott. Ha nagyon muszáj, rövidebb ideig eléldegélek nélküle az Ordinarys koffein szérummal, de igazán a kettő együtt tudja a reggeli torzulásokból az arcomat előállítani. Nagyon remélem, hogy nem fogják kivonni a forgalomból, mint a kávés tonikot.

Sajnos az újabb pumpát sem szeretem ( az meg kifejezetten idegesit, hogy nem lehet szétszedni, hogy kikapargassam a maradékot). Kicsit lassan szívódik be, és azért az ára sem egy leányálom, szóval azért nem tökéletes, csak mostanában nem volt kedvem kísérletezgetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

nagylevelű csodamogyoró virágjának kivonata. A virágok a növény többi részéhez (gallyak és kéreg) képest viszonylag kevés biológiailag aktív összetevőt (tannint, katechint és galluszsavat) tartalmaznak. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0