Purito

Ár:   $17   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2016. december 19.

Ár:   $17
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Fő hatóanyagok: hyaluronsav (Sodium Hyaluronate (90%) ), aszkorbinsav, aloe vera kivonat.

Káros összetevőktól mentes, minden bőrtípusra ajánlott. Hidratálja és kisimítja a bőrt.

Parabén, alkohol, mesterséges színezék, illatanyag, surfactant, triethanolamine, triclosan, phthalate, benzoyl peroxide mentes.

karaibrahimgil

2019. szeptember 18.

Nem árt, nem is használ, de legalább szépek az összetevői. A Vichy hialuronsavas széruma százszor jobb: kevésbé ragacsos, könnyebben beszívódik, neutrálisabb, jobban feltölti a bőrt. Ezt több napig használtam az arcomon, nyakamon és dekoltázsomon, de semmilyen hatást nem tapasztaltam. Aztán a szám sarkában észrevettem egy száraz foltot, ami minden ásításnál egyre jobban feszült, sebbé alakult, a csípős ételek fogyasztásánál pedig fájt is. Kenegettem a Purito termékkel reggel és este, semmit nem csinált vele, nem akart meggyógyulni, pedig mitől reméljen ilyenkor az ember javulást, ha nem a hialuronsavtól. A Vichy két napnyi használat után elmulasztatta a fájdalmat, a seb pedig fokozatosan kisebb lett tőle. A Purito Hyaluronic Acid 90 viszont olyan, mint halottnak a csók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Fujituli

2019. július 28.

Az osszetevok miatt vettem meg, mert ritkan talalni ilyen hatoanyagokban gazdag, megis normalis arkategoriaba eso szerumot.

A teljes termekcsaladdal egyutt hasznalom, toner utan viszem fel a szerumot. Aki ismeri az osszetevok illatat, ki fogja erezni azokat a termekben. Az illata a szemelyes velemenyem szerint nem hipiszupi, de budosnek sem mondanam. Egyszeruen semleges.

Kicsit lassan szivodik be a borbe, de aztan ragyogok. Azonnal elettel telibb az arckep utana. Es ami a legjobb: ha megmosom az arcom, a borom nem feszul a szarazsagtol. Pedig nekem akarmilyen kremezes utan feszulni szokott, ha egyszer megmosom az arcom vizzel.

UPD:
A toner és regeneráló krémmel együtt használva nagyon szépen kiegyenlítette a bőrszínt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

UPD:

jns.melinda

2019. július 14.

Nagyon jo, konnyu zseles allaga van konnyen keverheto mas termekekkel is. Azert tetszik, mert igy vegre minden nap tudom hasznalni a differint, ami egyebkent hamlast okozna mindennapi hasznalattal magaban, jobban el is tudom oszlatni azt a pici mennyiseget ami kell. Ilyenkor nyaron nem is teszek fole semmit, ala max tonikot aztan keverem differinnel este, reggel meg vmi szerummal, telre meg majd kenek fole vmit. 1.5-2 pumpalast hasznalok. Olajos boruek probaljatok ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

ancsur88

2019. január 1.

Több hónap használat után csakis pozitívan tudok nyilatkozni. Kellemes, a hiperérzékeny bőrömet sem bántja. Több havi használat után egyértelműen meghálálja az arcbőr, feszesebb, tisztább, élettel teli. Hámlasztós arctisztító után használom minden este.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

szabokrisztina7

2018. október 4.

nagyon jó. nem szárít

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

nagyon jó. nem szárít

svekits

2018. április 26.

Nyárra akartam, mert a hidratálóim túl nehezek a smink alatt, valami könnyebb hidratáló cuccot szerettem volna, és igazából jól is hidratál, meg jól működik, de pont nappalra nem tudom alkalmazni, mert kukacosodik ha fényvédőt vagy sminket teszek rá. Estére viszont jó szérum, sima, puha tőle az arcom, csak sajnálom, hogy pont nappalra nem tudom használni. A C-vitaminos szérummal nem volt ilyen gondom, így kicsit csalódtam, de maga a termék egyébként jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Aprile

2018. április 16.

Nagyon enyhe, cseppet sem zavaró illat, könnyed, könnyen eldolgozható állag jellemzi a terméket. Gyorsan beszívódott, bár jó pár percig kicsit ragadós volt tőle a kezem, és az arcom is. Viszont ez az érzet kb. 10 perc alatt elmúlt, és gyorsan megmutatkozott a hatása is: nagyon puha, nyugodt, feszes bőrt eredményezett. Utóbbi nem meglepő, hiszen hialuronsavat, aloe verát, C-vitamint is tartalmaz. Tavaly lb. 30 mintát kaptam belőle, az utolsó párat a napokban használtam el. Szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

bartazsuzsanna

2018. április 13.

Szeretem ezt a terméket, könnyen felszívódik és segített a homlokomon lévő kis pattanások eltűntetésében. A használata után jó puha lesz a bőröm, nagyon jó. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

tara95

2018. március 29.

Még mindig csodaszer a hialuronsav a vízhiányra. Nedves bőrre kenem fel rétegezős rutinban, nagyon kevés elég belőle. Azonnali a hatása, szinte kicsattanóan sima, feszes bőr. Ma voltam fényterápián és annak ellenére, hogy a menses miatt csupa piros pötty vagyok, nagyon sok dicséretet kaptam az arcomra. Egyébként színtelen, szagtalan gél. Számomra egy kicsit drága, a hada labo premium tonerét fogom megvenni helyette, de egyértelműen ötös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

zagnes89

2018. március 9.

Rendeléshez kaptam mintát, ami elég volt pár alkalomra. Első esti használat után reggel megdöbbenve vettem észre hogy eltűnt a (nem mély) homlokráncom. Minden alkalom után jobban nézett ki másnap a bőröm, ezért megvettem a nagy kiszerelést is. Ez sem fog hamar elfogyni annak ellenére hogy már hetek óta használom napi szinten. Hatalmas adag! Használatkor pár percig tapad még a bőr, de utána ha nem nagyon száraz a bőr más nem is szükséges, de ha hidratálót felteszek az is szépen beszívódik. Egyébként ez már felkenés közben is, issza a bőröm.
szerintem megéri az árát, de aki nem biztos benne, annak pár minta beszerzését ajánlom, szerencsére mindig van ebay-en (kizárólag koreai eladótól!) és jobb webshopokban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Adenosine
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydrolyzed Collagen
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Az egyik legritkább szarvasgomba fajtának, az isztriai szarvasgombának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az Ulprospector információi szerint tanulmányok bizonyítják, hogy az összetevő öregedésgátló hatással van a bőrre - növeli a rugalmasságát (+35%), a hosszú távú hidratáltságát (+48%), csökkenti a ráncokat (-12,8%) és a szem alatti duzzanatokat (-14%) és a feltölti a bőrt (+ 0.39mm).

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology