KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 + 3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 26.

Kiszerelés:   4 + 3 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2 fázisú szájfény, melyek 24 keresztül tartósságot eredményeznek. Először alkalmazza magát a szájfényt, majd a színtelen fedőréteggel (mely E-vitamint, természetes olajokat és méhviaszt tartalmaz) menjen át a színen. Az eredmény: ragyogó, természetes ajkak.

5 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

dechertadel

Korcsoport: < 18
2017. november 30.

A 01-es deep magenta színű darab van meg belőle és nagyon tartós, nagyon praktikus ez a koncepció, és szép is a színe.
Kicsit kívül esik a komfortzónámon, de egyébként semmi rosszat nem tudok róla mondani.
Jó kis beruházás volt. :)

dechertadel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 30.

Jó kis beruházás volt. :)

Judiit

2017. november 29.

03-as sparkling purple árnyalatban vettem meg. Gyönyörű mályvás, lilás szín. Nekem ez majdnem a nude kategória :) . Imádom, mert olcsó, vékonyan fedve gyorsan szárad. Nem ragad. Szájfénnyel igen komfortos viselet. Tartós, szinte lerobbanthatatlan .
Olcsó... vagy ezt írtam már ? :D
Tökéletes Rimmel dupe.

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

Olcsó... vagy ezt írtam már ? :D
Tökéletes Rimmel dupe.

random

2017. november 20.

hát, a zsíros kaját nem bírja :D de azon kívül minden mást: poharat, üveget, szívószálat, rágcsát, és sehol nem hagyott nyomot. csókállóságát még tesztelnem kell. hidratálni nem hidratál, az tuti, de nem is szárított tovább nálam. megszínezi az ajak bőrét, ami lehet valakinek nem jó, én örülök neki. Azt vettem észre, hogy a szájfény nélkül mindig ragad egy kicsit, de azt nem egy nagy dolog újrakenni, és így tök kényelmes. majdnem olyan jó, mint a provocalips, ráadásul a 02 warm red majdnem egy az egyben a rimmel play with fire árnyalata. amit nem szeretek benne, hogy ha rágom a számat, ami sajnos előfordul, akkor a fogam is kicsit olyan lesz, de végülis ez kiküszöbölhető. ár-érték arányban le a kalappal.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Nihan

2017. november 20.

Imádom! Tegnap vettem meg 04-es foxy red árnyalatot. Mikor mattra szárad, akkor kicsit ragcsos, de ha ráteszem a száfényt úgy már nagyon kellemes, krémes viselet. Túl vagyok a reggelin, kávén, dohányzáson és még minimálisan sem kopott meg. Egyelőre jobban teljesít, mint a Lovely K-lips és sokkal kényelmesebb viselet, mint a MaxFactor Infinity folyékony rúzsa, hiába kerül 4-szer annyiba. Ha délutánig kitart, már megyek is és beszerzek még több árnyalatot. Ja, és az illata is nagyon finom! :)

Nihan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

PoppyCat13

2017. november 19.

Szép, jól néz ki. Külön praktikus, hogy az alap matt rúzs mellé kaptunk egy átlátszó szájfényt is (amit egyébként simán lehet önállóan is használni). Csinos kis darab.

PoppyCat13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 19.

tara95

2017. november 18.

A Rimmel Provocalips olcsóbb változatára vadásztam, jelentem, megvan. Az én árnyalatom egy gyönyörű lilás-bordós szilva szín. A rimmelhez képest kb egy perc kell neki, mire megszárad, kissé ragacsosabb, azonban utána teljesen matt, mehet rá a szájfény. Nem akadály az evés-ivás-csók, gyönyörűen tart. Bátra ajánlom. A lemosással szenvedőknek: olaj. Óvatosan, némi időbe telik, de teljesen lehozza.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Daisyyy

2017. november 17.

Viszkok Fruzsi csomagban volt, így hát kipróbáltam. Sajnos borzalmas árnyalatban kaptam, úgy néztem ki, mint egy cirkuszi bohóc!! Ráadásul nem jött le!!!!!! Hiába mostam, még mindig ott volt, 3-4x kellett átdörzsölni az egész számat, mire lejött. Hát nem tudom. Se Viszkok Fruzsi csomagot nem veszek többé (nagyon ócska dolgok voltak benne), sem egy ilyen Z kategóriás gagyit. Még szerencse, hogy bementem a Douglas-be is és megvettem az Isadora új karácsonyi folyékony rúzsát (5000 ft), írok oda is. :)

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

aalexaa

2017. november 17.

Én a Sparkling purple árnyalat birtokosa vagyok. Maga a textúra meg a kivitelezés szuper, szépen fed a szín, nem foltos, könnyű felvinni, kicsit ragacsos, kellemetlen érzete van, de ha rákenjük a fedőréteget, teljesen elmúlik és nagyon kényelmes lesz, nem hogy nem szárít, de szerintem még hidratál is. Emellé nagyon tartós, a kezemen kipróbált csík többszöri dörzsölés és szappanozás hatására sem jött le, szájról is csak olajos lemosóval tudtam leszedni. Egyedül a színválasztásommal nem vagyok elégedett, nem igazán tudom eldönteni, hogy tetszik-e ez a szín... Minden megvilágításban másmilyennek tűnik, néha úgy látom, hogy jól áll, néha úgy hogy nem :D Szóval mindenképpen érdemes kimenni, más fényben is megnézni, csalókák a színek szerintem.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

L.ajla

2017. november 12.

Nekem a Light Coral színű van meg, mert ez volt a legvilágosabb és kipróbálásképpen gondoltam inkább világosabbat szerek be. Inkább rózsaszínes, mintsem narancsos színe van, de azért megvan benne a narancsos beütés. A véleményeket olvasva (igaz kb.2 volt) akartam mindenképpen kipróbálni.
Reggel 7 körül kentem fel munka előtt, utána ettem többször is napközben, illetve ittam sokat (üvegből és pohárból is), mert tudatosan sokat szoktam inni, és még edzeni is voltam; és még este 9-10 körül is fent volt az ajkaimon a szájfény, csak belül egy nagyon picit megkopott, de nem csúnyán. Szóval tényleg nagyon tartós! Sminklemosóval lejön.
Arra viszont figyelni kell, hogy vékony rétegben vigyük fel, mert ha sokat akarunk az ajkainkra tenni, akkor csúnya lesz. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom, és egy vékonyabb rétegben is ugyanolyan színe van.
999.- Ft-ért vásároltam, mindenképpen beszerzek még belőle más színeket is! :)

L.ajla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

999.- Ft-ért vásároltam, mindenképpen beszerzek még belőle más színeket is! :)

NUMB

2017. november 10.

Nagyon jó, ennyi pénzért. Először mattra szárad, kicsit féltem hogy darabos lesz, de a szájfény rész felkenése után nagyon jól néz ki. Nem hagy színes nyomot puszinál. Még nem tudpm mennyire tartós, de szerintem utána kell kenni néha.

NUMB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.