KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 + 3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Sundelion33, Módosítva: 2017. április 26.

Kiszerelés:   4 + 3 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2 fázisú szájfény, melyek 24 keresztül tartósságot eredményeznek. Először alkalmazza magát a szájfényt, majd a színtelen fedőréteggel (mely E-vitamint, természetes olajokat és méhviaszt tartalmaz) menjen át a színen. Az eredmény: ragyogó, természetes ajkak.

5 árnyalatban kapható

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

500 Ft RdeL Young Stay4ever Lipgloss
Ár: 500 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost
450 Ft - Warm Red - RdeL Young Stay4ever Lipgloss
Ár: 450 Ft , Eladó: ravenclaw
Állapot: csak a piros részét próbáltam 1szer, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Bubbles

2018. augusztus 15.

Lerobbanthatatlan rúzs, imádom a színeket, azt hiszem a legpinkebb árnyalaton kívül mindegyiket megvettem már. Kis hibája, hogy a rúzs alatt kiszáradnak az ajkaim, de nem találkoztam még olyan mattra száradó rúzzsal, ami ne szárított volna, így ezt is elnézem ennek a terméknek. Evés-ivás-csók-mindenálló!

Bubbles
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Sundelion33

2018. július 9.

Must have rúzs!! imádom, egész napot kibír, evéssel ivással és alig kopik, azt is egyenletesen. Egyelőre csak a foxy red szín van meg, ami tökéletesen illik hozzám, de tuti beszerzek még belőle más színt is :)

Sundelion33
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Laura2000

2018. július 5.

A tartós szó mellé, ennek a rúzsnak a képét tenném.
A szépséghibája az hogy a matt része szerintem nem szárad meg, ragad, ezért a szájfényt is rá kell raknom, de így tökéletes, így is jár az 5 csillag :)
Kibírja az evést, ivást, még zuhanyzást is!
A Warm red és a Light coral büszke tulajdonosa vagyok :)

Laura2000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

A tartós szó mellé, ennek a rúzsnak a képét tenném.
Kibírja az evést, ivást, még zuhanyzást is!
A Warm red és a Light coral büszke tulajdonosa vagyok :)

kecskesszuszu17

2018. április 18.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem nem vált be. A színér imádnám (04 foxy red), azt is korrigálni lehet hogy foltosan fed, de ha csak a színt teszem fel, az ugyan mattra szárad, de kb összetapasztja az ajkaimat, ha pedig felviszem a szájfényt, szintén ragadós marad, és így számomra egyáltalán nem kényelmes viselet sehogy sem.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

kalmaniki

2018. április 4.

Fantasztikus ez a folyékony rúzs, kedvencem lett! A Foxy Red árnyalatot választottam, ami számomra telitalálat, hétköznapokra is hordható mégis elegáns szín. Elképesztően tartós, tényleg egész nap a helyén marad, sokszor még este fogmosás után is látom. Általában mattan szoktam hordani, de a szájfény része is szuper. Az ajkaimat csak minimálisan szárítja. Rendeltem még belőle 2 árnyalatot. Lehetne nagyobb a színválaszték, mert nagyon jó.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Betti22

2018. március 30.

Na jó! Ez szerintem teljesen megéri. Kipróbáltam hosszú távon, jól működik, ennél többet másik termék sem nyújt. Korall árnyalatot fogok belőle venni legközelebb.

Egyèbkènt valaki nem tudja vèletlenül az összetevőlistàt? Előre is köszi! :)

Betti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Egyèbkènt valaki nem tudja vèletlenül az összetevőlistàt? Előre is köszi! :)

diosbejgli

2018. március 23.

Nagyon tartos, szep, termeszetes szine van es hidratalja is az ajkamat. Viszont nagyon nehezen jon le mikor le akarom mosni :D

diosbejgli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Vivi0507

2018. március 15.

Nagyon szeretem , tényleg nagyon tartós a szájfény fele meg nagyon szépen csillog felvéve a színre. Nagyon elégedett vagyok szerintem még újabb árnyalatokat fogok beszerezni.

Vivi0507
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

szederke

2018. március 8.

Nagyon tartós és kényelmes, de nálam nem veri a Provocalipset. A színválaszték olyan tompa, és kevéske. A lilás árnyalat van meg, télies napokra pár szetthez passzolt. Az ára/tartóssága miatt egyébként megérdemli a 4 csillagot.

szederke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

NUMB

2018. március 8.

Nagyon jó, ennyi pénzért. Először mattra szárad, kicsit féltem hogy darabos lesz, de a szájfény rész felkenése után nagyon jól néz ki. Nem hagy színes nyomot puszinál. Még nem tudom mennyire tartós, de szerintem utána kell kenni néha.

na jó először itthon kentem magamra este kipróbálásképp, sárgás lámpafénynél. Akkor tök jónak nézett ki. de nappali fénynél a Light Coral árnyalatnak -számomra - nagyon élénk, kirívó rózsaszín színe van, hozzám nagyon nem illik, úgyhogy parkolópályára tettem :( és sajnos a többi szín sötét, hétköznapra nem igazán felkenhető. Úgyhogy a gyér színválaszték miatt leveszek egy csillagot

NUMB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.