KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 + 3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 26.

Kiszerelés:   4 + 3 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2 fázisú szájfény, melyek 24 keresztül tartósságot eredményeznek. Először alkalmazza magát a szájfényt, majd a színtelen fedőréteggel (mely E-vitamint, természetes olajokat és méhviaszt tartalmaz) menjen át a színen. Az eredmény: ragyogó, természetes ajkak.

5 árnyalatban kapható

600 Ft - RdeL Young Stay4ever Lipgloss
Ár: 600 Ft , Eladó: Fanni31
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy Vácon.
RdeL Young Stay4ever Lipgloss
Ár: 600 Ft , Eladó: ravenclaw
Állapot: 2x próbált, 1x swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Betti22

2018. február 16.

Na jó! Ez szerintem teljesen megéri. Kipróbáltam hosszú távon, jól működik, ennél többet másik termék sem nyújt. Korall árnyalatot fogok belőle venni legközelebb.

Betti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

cooleva

2018. február 1.

Sparkling purple árnyalatban van meg.(még!!) Sírva könyörgöm a gyártóknak, KÉRÜNK MÉG TÖBB SZÍNT EBBŐL A CSODÁBÓL!
Evés-ivás-csók-és vízálló, jól "megköt" az ajkakon, de legalább nem kell óránként a tükörben ellenőrizgetnem, hogy mennyire kenődött el..ez egy 0-24 órás babaműszakot is kibír! :-) Az összeset meg fogom venni..:-D

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Jelizz

2018. január 25.

nekem a light coral es a foxy red arnyalata van meg, egyaltalan nem szajfeny inkabb folyekony ruzs, es mindig csak matt-an hasznalom. Eleg tartos par orat bir hogy ne kopjon utana sajnos erosen kopik ezert ujra ke ll kenni. Nem szarit, es az ara is jo, sokaig eleg. Mibdet megszeretnem venni🙂

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

izabella73

2018. január 17.

Éppen le volt árazva a Rossmannban,ezért próba képpen megvettem a 3as árnyalatot.Sajnos nem igazán vált be,igaz hogy tartós,de de nem túl szépen kopik,nem is volt kényelmes viselni.A szine viszont szép,ugyhogy elhasználom de újra venni nem fogom,szerintem a lovely folyékony rúzsai jobbak.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 17.

SzL

2018. január 14.

Warm Red árnyalat van ami egy brutál vöröses/enyhén barnás árnyalat. Kicsit sem az én színem, egyáltalán nem áll jól. Nem magamnak vettem azért is nem passzol, de ahogy nézegettem úgy igazán egyik árnyalat se illik hozzám :/
Persze azért itthon kipróbáltam nyilván. Evés-ivás álló, és lemosni is szinte lehetetlen csak is olajos lemosóval. És azzal se 1 pillanat. Utána picit pirosas marad a szám, mert éppen hogy de befogja. Ahogy észrevettem nem matt, hanem van egy pici fényessége ami engem nem is zavar.
Ha csak a színt teszem fel akkor nekem eléggé ragad ami kellemetlen, de az átlátszó géllel együtt már elviselhető. De számomra akkor is van egy enyhe ragadós érzete. Az ára is elég kedvező, csak nekem a színválaszték nem igazán jött át.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Zsepi88

2018. január 10.

Nekem a light coral van meg, és valóban extra tartós! Délután kentem fel, ettem,ittam,aludtam és még reggel is szinte ugyanúgy festett mint új korában. Ennyi pénzért ajándék... bárcsak lenne több árnyalat is a polcokon < 3

Zsepi88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

fanta98

2018. január 8.

Brutáljó. Atombiztos :D De tényleg semmi nem szedi le. Inni, enni simán lehet vele, nem mozdul el. Vízzel se jön le, akárhogy dörzsölöm. Persze akkor már elkenődik, de nem szedi le....
Az ára is iszonyat kedvező.
A színválaszték nagy szívfájdalmam :( Kb 5 szín van és azok se a legjobbak. Nekem a bordós van, ami jól néz ki, meg a piros is tetszik.

fanta98
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Az ára is iszonyat kedvező.

nicole16

2018. január 5.

Rúzsmániásként már egy valódi rúzshadsereggel rendelkezem, mégis ez volt az első (és jelenleg még továbbra is az egyetlen) olyan rúzsom, ami tényleg szuper tartós - imádom, hogy nem kenődik el és nem kopik le (evést-ivást simán bírja), nagyon régóta keresek már ilyen terméket.

nicole16
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

lovecreams

2017. december 31.

A 04-es árnyalat van meg és nekem nem matt..Apró csillámok vannak benne, és ugyan betonra köt, de picit fénylik. Felvinni nagyon könnyű, építhető, de kezdetben elviselhetetlenül ragad, majd egy óra elteltével ez elviselhetővé válik. Nagyon tartós,tehát a 24h óra igaz, plusz nem hagy nyomot semmin és csókálló. A szájfénynek nagyon jó az illata, és azt felvéve valamivel kényelmesebb a viselet.
Továbbá szívfájdalmam a színskála..nagyon gyér, nagyon a két véglet..picit szomorú vagyok.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

nreka

2017. december 30.

05-ös light coral és 02-es warm red árnyalatokban van meg. Nagyon tartós, ugyan nem csókálló, viszont enni/inni nyugodtan lehet benne, a helyén marad. A szájfénnyel használva nagyon kellemes viselet, anélkül ragad. Az ára miatt nagyon megéri.

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.