KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 + 3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 26.

Kiszerelés:   4 + 3 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2 fázisú szájfény, melyek 24 keresztül tartósságot eredményeznek. Először alkalmazza magát a szájfényt, majd a színtelen fedőréteggel (mely E-vitamint, természetes olajokat és méhviaszt tartalmaz) menjen át a színen. Az eredmény: ragyogó, természetes ajkak.

5 árnyalatban kapható

Ár: 400 , Eladó: izabella73
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel
500FT Warm Red - RdeL Young Stay4ever Lipgloss
Ár: 500 Ft , Eladó: ravenclaw
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

kecskesszuszu17

2018. április 18.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem nem vált be. A színér imádnám (04 foxy red), azt is korrigálni lehet hogy foltosan fed, de ha csak a színt teszem fel, az ugyan mattra szárad, de kb összetapasztja az ajkaimat, ha pedig felviszem a szájfényt, szintén ragadós marad, és így számomra egyáltalán nem kényelmes viselet sehogy sem.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

kalmaniki

2018. április 4.

Fantasztikus ez a folyékony rúzs, kedvencem lett! A Foxy Red árnyalatot választottam, ami számomra telitalálat, hétköznapokra is hordható mégis elegáns szín. Elképesztően tartós, tényleg egész nap a helyén marad, sokszor még este fogmosás után is látom. Általában mattan szoktam hordani, de a szájfény része is szuper. Az ajkaimat csak minimálisan szárítja. Rendeltem még belőle 2 árnyalatot. Lehetne nagyobb a színválaszték, mert nagyon jó.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Betti22

2018. március 30.

Na jó! Ez szerintem teljesen megéri. Kipróbáltam hosszú távon, jól működik, ennél többet másik termék sem nyújt. Korall árnyalatot fogok belőle venni legközelebb.

Egyèbkènt valaki nem tudja vèletlenül az összetevőlistàt? Előre is köszi! :)

Betti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Egyèbkènt valaki nem tudja vèletlenül az összetevőlistàt? Előre is köszi! :)

diosbejgli

2018. március 23.

Nagyon tartos, szep, termeszetes szine van es hidratalja is az ajkamat. Viszont nagyon nehezen jon le mikor le akarom mosni :D

diosbejgli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Vivi0507

2018. március 15.

Nagyon szeretem , tényleg nagyon tartós a szájfény fele meg nagyon szépen csillog felvéve a színre. Nagyon elégedett vagyok szerintem még újabb árnyalatokat fogok beszerezni.

Vivi0507
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

szederke

2018. március 8.

Nagyon tartós és kényelmes, de nálam nem veri a Provocalipset. A színválaszték olyan tompa, és kevéske. A lilás árnyalat van meg, télies napokra pár szetthez passzolt. Az ára/tartóssága miatt egyébként megérdemli a 4 csillagot.

szederke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

NUMB

2018. március 8.

Nagyon jó, ennyi pénzért. Először mattra szárad, kicsit féltem hogy darabos lesz, de a szájfény rész felkenése után nagyon jól néz ki. Nem hagy színes nyomot puszinál. Még nem tudom mennyire tartós, de szerintem utána kell kenni néha.

na jó először itthon kentem magamra este kipróbálásképp, sárgás lámpafénynél. Akkor tök jónak nézett ki. de nappali fénynél a Light Coral árnyalatnak -számomra - nagyon élénk, kirívó rózsaszín színe van, hozzám nagyon nem illik, úgyhogy parkolópályára tettem :( és sajnos a többi szín sötét, hétköznapra nem igazán felkenhető. Úgyhogy a gyér színválaszték miatt leveszek egy csillagot

NUMB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

cooleva

2018. február 1.

Sparkling purple árnyalatban van meg.(még!!) Sírva könyörgöm a gyártóknak, KÉRÜNK MÉG TÖBB SZÍNT EBBŐL A CSODÁBÓL!
Evés-ivás-csók-és vízálló, jól "megköt" az ajkakon, de legalább nem kell óránként a tükörben ellenőrizgetnem, hogy mennyire kenődött el..ez egy 0-24 órás babaműszakot is kibír! :-) Az összeset meg fogom venni..:-D

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Jelizz

2018. január 25.

nekem a light coral es a foxy red arnyalata van meg, egyaltalan nem szajfeny inkabb folyekony ruzs, es mindig csak matt-an hasznalom. Eleg tartos par orat bir hogy ne kopjon utana sajnos erosen kopik ezert ujra ke ll kenni. Nem szarit, es az ara is jo, sokaig eleg. Mibdet megszeretnem venni🙂

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

izabella73

2018. január 17.

Éppen le volt árazva a Rossmannban,ezért próba képpen megvettem a 3as árnyalatot.Sajnos nem igazán vált be,igaz hogy tartós,de de nem túl szépen kopik,nem is volt kényelmes viselni.A szine viszont szép,ugyhogy elhasználom de újra venni nem fogom,szerintem a lovely folyékony rúzsai jobbak.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 17.