RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 + 3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Sundelion33, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Kiszerelés:   4 + 3 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2 fázisú szájfény, melyek 24 keresztül tartósságot eredményeznek. Először alkalmazza magát a szájfényt, majd a színtelen fedőréteggel (mely E-vitamint, természetes olajokat és méhviaszt tartalmaz) menjen át a színen. Az eredmény: ragyogó, természetes ajkak.

5 árnyalatban kapható

500 Ft RdeL Young Stay4ever Lipgloss
Ár: 500 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost
400 Ft warm red - RdeL Young Stay4ever Lipgloss
Ár: 400 Ft , Eladó: ravenclaw
Állapot: csak a piros részét próbáltam 1szer, Helyszín: Budapest - Kálvin tér, Fővám tér, Blaha Lujza tér, Allee, Keleti, fizetés: személyes átvétel, vagy a vevő terhére Foxpost is lehetséges(690Ft)
Pannamaris

2019. május 11.

Nem egy rossz termék, szép színekben kapható, tartós, viszont ahogy kopik az nem tetszik és korrigálni is nehézkes.Akciósan vettem 700ft körüli áron, de annyira nem nyügözött le hogy teljes áron is megvegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Vlaura

2019. március 28.

Oda vagyok érte. Nagyon tartós és könnyű felkenni. Bírja az ivást, sőt még az evést is, amin nagyon meglepődtem. Bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

vivike0514

2019. március 10.

Viszkok Fruzsi neszesszeréből van meg. Elég tartós, és nagyon tetszik ez a megoldás, hogy lehet matt vagy fényes is. Negatívumként annyi, hogy kicsit ragad, de még nem a zavaró kategória.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

StSophie

2019. január 24.

Imádom, nálam nagyon tartós, olcsó, könnyű felkenni. Bírja az evés, ivást, sok esküvőn teszteltem már.
Ha nagyon zsíros ételt eszem belül elkezd kopni, de nem vészesen.
Csak olajos lemosóval jön le könnyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Ha nagyon zsíros ételt eszem belül elkezd kopni, de nem vészesen.
Csak olajos lemosóval jön le könnyen.

Betti22

2018. december 30.

Tartós, de az összetevő listát látva biztosan nem veszem újra, ráadásul nem is cruelty free.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

PETRA820718

2018. december 7.

Majdnem tökéletes!
Az biztos, hogy kopik, néha talán nem is a legszebben, de még mindig ez a legtartósabb szájra való termékem, pedig van egy jó pár..
Egészen kellemes viselni is, nem nagyon szárít sok más tartós rúzzsal szemben.
Ár-érték arányban kiváló, nekem a Maybelline matt rúzsait is megelőzi.
Összességében szép fénye van, könnyű felvinni, nem folyik el nap közben sem, tartós.
Hátránya a kevés színválaszték és picit szárít, nehéz lemosni, túl sok rétegben felvíve csúnya, tehát nem érdemes a nap folyám sokszor újra kenni.
Amire kitalálták azt drogériás szinten tökéletesen hozza.Akit nem zavar, hogy azért az idő teltével kopik és nem marad egész nap makulátlan az mindenképp próbálja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

Majdnem tökéletes!
Egészen kellemes viselni is, nem nagyon szárít sok más tartós rúzzsal szemben.
Ár-érték arányban kiváló, nekem a Maybelline matt rúzsait is megelőzi.

Martika98

2018. november 27.

Az biztos, hogy a RDEL YOUNG CRAZY MATT'N'LASTING SZÁJFÉNY-től egy fokkal jobb, mivel ez nem kopik olyan durván. Az evést kibírja, az ivás azért meglátszik rajta, nekem az üveg szájának a nyoma ott marad a rúzson. :D A nyolc óra munka végére kicsit gagyinak tűnik, mintha temperát kentem volna a számra, mivel néhol ilyen áttetsző. A legnagyobb problémám vele, hogy nagyon érezhető, hogy a számom van, nem kellemes viselet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Ophelia

2018. november 19.

Nem vicc a 24 óra tartósság. :D Egész nap viseltem a málna árnyalatot, ettem, ittam közben, este végigkiabáltam benne egy koncertet, és hullafáradtan lemosni se tudtam rendesen, konkrétan másnap próbáltam lekapirgálni magamról, mert még a micellás víz se fogott rajta. Ez igen. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

ANDREAA

2018. október 28.

Az egyik legjobb tartós folyékony rúzsom! A warm red és a fox a két kedvencem. A helyükön maradnak, pigmentáltak és az áruk bqromi jó! Az összrtevőknél én csak most vettem észre a BHT-t, ami miatt most kicsit csalódott vagyok, mert rzek a rúzsok isteniek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

zsibritagnes

2018. október 15.

Az 5ből 3 szín van meg nekem, és oda vagyok érte! Mindig mindenki dícséri, és mindenféle evést kibír, akár 12 órán át is simán a számon van. Kb 750 Ft-ért vettem őket akciósan, és hát szerintem ez a legjobb rúzsom valaha. A színek nagyon szépek, remélem lesz még nagyobb is a választék ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).