KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 + 3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Sundelion33, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Kiszerelés:   4 + 3 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2 fázisú szájfény, melyek 24 keresztül tartósságot eredményeznek. Először alkalmazza magát a szájfényt, majd a színtelen fedőréteggel (mely E-vitamint, természetes olajokat és méhviaszt tartalmaz) menjen át a színen. Az eredmény: ragyogó, természetes ajkak.

5 árnyalatban kapható

500 Ft RdeL Young Stay4ever Lipgloss
Ár: 500 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost
450 Ft - Warm Red - RdeL Young Stay4ever Lipgloss
Ár: 450 Ft , Eladó: ravenclaw
Állapot: csak a piros részét próbáltam 1szer, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ANDREAA

2018. október 28.

Az egyik legjobb tartós folyékony rúzsom! A warm red és a fox a két kedvencem. A helyükön maradnak, pigmentáltak és az áruk bqromi jó! Az összrtevőknél én csak most vettem észre a BHT-t, ami miatt most kicsit csalódott vagyok, mert rzek a rúzsok isteniek!

ANDREAA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

zsibritagnes

2018. október 15.

Az 5ből 3 szín van meg nekem, és oda vagyok érte! Mindig mindenki dícséri, és mindenféle evést kibír, akár 12 órán át is simán a számon van. Kb 750 Ft-ért vettem őket akciósan, és hát szerintem ez a legjobb rúzsom valaha. A színek nagyon szépek, remélem lesz még nagyobb is a választék ennél.

zsibritagnes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

brethalia

2018. október 2.

10/10, nagyon szuper! Amikor profi sminkesnél voltam, ő is csak dicsérte. :)
Evés-ivás-csókálló, ahogy a legtöbb hasonló, kétfázisú rúzs is, de ár-érték arányban eddig ez a kedvencem. Semmi különbséget nem tapasztaltam a MaxFactor Lipfinity, a Rimmel Provocalips és eközött, pedig ennek töredék az ára. Kár, hogy nem létezik több színben. :)

01 Deep magenta van meg, nagyon szeretem, igazi hideg, élénk szín.

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

10/10, nagyon szuper! Amikor profi sminkesnél voltam, ő is csak dicsérte. :)

01 Deep magenta van meg, nagyon szeretem, igazi hideg, élénk szín.

Betti22

2018. szeptember 29.

Tartós, de az összetevő listát látva biztosan nem veszem újra.

Betti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Tartós, de az összetevő listát látva biztosan nem veszem újra.

Bubbles

2018. augusztus 15.

Lerobbanthatatlan rúzs, imádom a színeket, azt hiszem a legpinkebb árnyalaton kívül mindegyiket megvettem már. Kis hibája, hogy a rúzs alatt kiszáradnak az ajkaim, de nem találkoztam még olyan mattra száradó rúzzsal, ami ne szárított volna, így ezt is elnézem ennek a terméknek. Evés-ivás-csók-mindenálló!

Bubbles
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Sundelion33

2018. július 9.

Must have rúzs!! imádom, egész napot kibír, evéssel ivással és alig kopik, azt is egyenletesen. Egyelőre csak a foxy red szín van meg, ami tökéletesen illik hozzám, de tuti beszerzek még belőle más színt is :)

Sundelion33
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Laura2000

2018. július 5.

A tartós szó mellé, ennek a rúzsnak a képét tenném.
A szépséghibája az hogy a matt része szerintem nem szárad meg, ragad, ezért a szájfényt is rá kell raknom, de így tökéletes, így is jár az 5 csillag :)
Kibírja az evést, ivást, még zuhanyzást is!
A Warm red és a Light coral büszke tulajdonosa vagyok :)

Laura2000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

A tartós szó mellé, ennek a rúzsnak a képét tenném.
Kibírja az evést, ivást, még zuhanyzást is!
A Warm red és a Light coral büszke tulajdonosa vagyok :)

kecskesszuszu17

2018. április 18.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem nem vált be. A színér imádnám (04 foxy red), azt is korrigálni lehet hogy foltosan fed, de ha csak a színt teszem fel, az ugyan mattra szárad, de kb összetapasztja az ajkaimat, ha pedig felviszem a szájfényt, szintén ragadós marad, és így számomra egyáltalán nem kényelmes viselet sehogy sem.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

kalmaniki

2018. április 4.

Fantasztikus ez a folyékony rúzs, kedvencem lett! A Foxy Red árnyalatot választottam, ami számomra telitalálat, hétköznapokra is hordható mégis elegáns szín. Elképesztően tartós, tényleg egész nap a helyén marad, sokszor még este fogmosás után is látom. Általában mattan szoktam hordani, de a szájfény része is szuper. Az ajkaimat csak minimálisan szárítja. Rendeltem még belőle 2 árnyalatot. Lehetne nagyobb a színválaszték, mert nagyon jó.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

diosbejgli

2018. március 23.

Nagyon tartos, szep, termeszetes szine van es hidratalja is az ajkamat. Viszont nagyon nehezen jon le mikor le akarom mosni :D

diosbejgli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).