RdeL Young

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

D0rkaa

2019. március 20.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és nagyon nem bántam meg! Minden nap használom kb 2 hónapja és szinte nem is látszik hogy fogyott volna belőle. Nagyon tartóssá teszi a szemsminket ugyanakkor sminklemosóval könnyen leszedhető. Szeretem! 5*

D0rkaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Ancsiiii

2019. március 8.

Szeretem a szemem sminkelni, de mindig elfolyt egy idő után a festék és tusvonal. Rengeteg szemhéjalapozót próbáltam, majd itt az oldalon vélemények alapján találtam rá erre a kis csodaszerre. Egyszerűen tökéletes: nem szárít, nem folyik el, tartja a sminket (legyen szó szemhéjpúderről vagy szemhéjtusról), nem nehezíti el a szemhéjam, kellemes viselet. Ha elfogy egészen biztosan újra fogom venni, ajánlom mindenkinek aki napi szinten sminkel.

Ancsiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

fdorottya

2019. február 27.

Mindig használok szemhéjpúder alapot. Általában Artdeco-t szoktam vásárolni, de most úgy gondoltam, hogy váltok. Erre esett a választásom, főleg az itt olvasott vélemények alapján. Elsőre nekem tetszik.

UP: Lassan már egy éve vagyunk barátok. Már csak őt veszem. Lepipálja az összes drága szemhéjőúder alapot.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

umpalumpa

2019. február 12.

2 hét alatt megszerettem. Itt a KM Fórumom kaptam a tippet erre a cuccra, köszi Lányok!
Minden festékkel jól elvan. A drogériások hordási idejét nem annyira hosszabbítja, de valamennyit igen és ez azért mindenképp pozitív. A közép és élmezőny szemfestékeit jól tartja, hosszú ideig szép, majdnem egész nap, kora reggeltől. Estére azért már nem az igazi, de olyankor úgysem páváskodom már.
Használom a szemöldökömön is, a hézagos részeken, ahol növesztésben vannak a szálak, mert a rárajzolt szemöldök ceruza vonalakat is szépen megtartja. Az ujjammal viszem fel és nem érdekel, hogy tégelyes :P
A legtutibb tulajdonsága, hogy élénkebbnek láttat bármilyen szemhéjpúder színt. Most már a satírozással sincs bajom, mert alkalmazom Amadea tippjét: mielőtt színt viszek fel előbb átmegyek rajta púderrel. Ez nálam nem evidens, mert a sok festékréteget nem szeretem, de ez így oké.
Velem nincs könnyű dolga, mert majdnem teljesen fedett már a szemhéjam és nagyon tud olajosodni. Szóval csak így tovább kicsi, aranyos szemhéj primer!

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Dori419

2019. február 5.

Kifogásolhatatlan számomra! Az ára és a minősége is kiváló. Egyik szemhéjpúderem sem porol mióta használom, sokkal élénkebb a színük és nap végére sem gyűlik össze a smink a szemhéj ráncaiban! Nekem maximálisan bevált, csak ajánlani tudom!

Dori419
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Cosette

2019. január 27.

Elsőnek itt olvastam róla, és én se hittem, hogy tényleg ennyire jó az árához képest. Már pár hete használom, elsőnek nehezen sikerült kibányásznom belőle a krémet, mert mindig sok jött, de mostanra kitapasztaltam. Enyhe gyöngyházfénye van, próbáltam már matton és csillámoson is, eddig jóltartott és szépen kihozta a színeket is. Az igazi próba majd nyáron jön, amikor könnyebben elmosódik a sminkem.

UP.: Anno 2017-ben vettem akkor egy ideig nagyon bevállt. Kb. a tégely felénél jártam, amikor elkezdett megváltozni az állaga. Kezdetben csak nap végére csomósodott és ült bele a ráncokba, aztán egyre rövidült ez az idő. A végén már a frissen felkent szemhéjpúder is csúnyán mutatott. Végül úgy döntöttem, hogy hanyagolom a szemhéjbázisokat, mert anélkül is szebb volt, mint ezzel. Mostanában kezdett újra zavarni, hogy fél napnál többet nem bír a sminkem (pontosabban nagyon kopnak a színek) és beruháztam egy NYX HD bázisra, hát ég és föld a különbség! 3 csillag mert anno szerettem és olcsó is volt, de hamar megromlott.

Cosette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

monikabujtas

2019. január 26.

Nagyon szeretem, tartós és főleg ennyi pénzért.

monikabujtas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Nagyon szeretem, tartós és főleg ennyi pénzért.

Fe0ve0

2019. január 18.

Én az olcsobb arkategorias sminkeket ezek miatt a gyongyszemek miatt imádom. Kb ingyen dobálják az ember után.:D nem ül be a mélyítővonalba, a szemhéjpúder tartós és intenzív lesz. Komolyan az osszes szemhéjpúderemmel működik. Csak arra kell figyelni, hogy vékony rétegben kenjük fel, első ránézésre olyan mintha kevés termék lenne benne. Az enyem nem elfogyott, hanem ki kellett dobnom olyan régi volt, pedig minden szemsminkemhez ezt használtam. :D egyszóval szeretem, imádom.:)

Fe0ve0
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

kkinga07

2019. január 13.

Rejtett szemhéjan van, szóval nekem egy kötelező kellék. Csodásan fixálja a port is, de még a szemceruza sem kenődik el, ha használom. Ennyi pénzért csodaszer :)

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

tsolya

2019. január 13.

Ez az első szemhéjalapom, az itteni rengeteg pozitív vélemény miatt döntöttem úgy, hogy megveszem. Nagyon örülök, hogy így döntöttem. Általában reggel 7 körül csinálom meg a szemsminkem, és este 6-ig tökéletesen tartja magát. Nem csak tartósabb a sminkem, hanem a színek is pigmentáltabbak, ha erre viszem fel. A tégelyes megoldás kicsit megnehezíti a használatot, de úgy gondolom, hogy a végeredmény teljesen elfeledteti velem ezt az apró hibát. Ár-értékben verhetetlen. Nem rég vettem meg a második tégelyemet, úgy érzem, hogy nem kísérletezek más alapokkal.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.