RIVAL loves me

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2020. február 20.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

új, bontatlan RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó
Ár: 750 Ft , Eladó: e.m.e.s.e
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen átvehető Budapesten (Örs vezér tér, Blaha, Nyugati, Széna tér) vagy postázom (Foxpost, Magyar Posta).

TAlexaaa

2021. április 8.

Az itt lévő vélemények alapján vásároltam matt verzióban, nem vártam tőle csodát, de meglepően jól teljesít.
Egész nap tartanak a matt és csillámosabb szatén szemhéjfestékek általa, pedig korábban nekem mindig nagy problémám volt, hogy beül a redőkbe pár óra után.
Ár-érték arányban szuper jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Ár-érték arányban szuper jó.

Bonnieoo7

2021. április 4.

Még sohasem vásároltam ilyesmit, mindig csak korrektort, vagy tégelyes krémes csillogó szemhéjfestéket dobtam fel erre a célra. Viszont ez sokkal, de sokkal jobb azoknál! Koradélután tettem fel a sminkem és most éjjel 1 óra lesz. Mindjárt megyek a zuhany alá, de még mindig szép. Szupertartóssá tette a mai sminkem ez a kis csoda - meg kell hagyni! Tény, hogy egy lila Artdeco szemhéjpúder van rajtam, az is friss bontás, csakúgy mint ez a szemhéjbázis, s a frissesség valószínűleg némiképp befolyásolja a dolgokat, de azért mégiscsak ámulatba ejtő! Picike kell belőle, s érdekes, az előbb hozzányúltam s nedves, de nem ült bele a ráncba. A szín is sokkal élénkebb lett, mint amilyennek gondoltam. Azt hiszem enélkül (vagy ehhez hasonló termék nélkül) már nem nagyon akarok komolyabban sminkelni ezután.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 4.

dzsinglia

2021. március 18.

Matt verzióban szereztem be, első alkalommal nagyon jól teljesített, majd a következő két alkalommal semmit nem csinált, ugyanúgy összeállt a redőkben a festék 4-5 órával a felvitel után. Most újrapróbálkoztam, arra tudok gondolni, hogy a szemkörnyékápolóval nem szeretik egymást, vagy túl vastagon vittem fel. Ennyi pénzért nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

legallybrunette

2021. március 16.

Régen Artdeco rajongó voltam, de mindig rám romlott, és ahhoz drága. Ez pedig szinte ugyanolyan jó.
Többször vettem, és csak egy avasodott meg, de azért, mert tavaly alig használtam. Vettem egy újat, majd később az új matt változatot is. Semmi különbséget nem látok a kettő között, így most kétfélét használok random, csak hogy ne romoljanak meg.
Nekem teljesen megfelel, amire hívatott, azt megteszi. A színeket valóban nem élénkíti, de én nem használok feltűnő árnyalatokat, és nem is kreálok műalkotásokat a szemhéjamra. A festék nem lesz foltos felette, és az én öregedő melyítővonalamban sem gyűlik össze. Akinek igen, az szerintem sokat tesz fel. Egész pici elég, gyűrűsujjal felkenegetve szépen eloszlik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 16.

Skyline.r34

2021. március 5.

Amikor komolyabban elkeztem sminekelni egy márkásabb szemhéjpúder primerem volt,viszont kiárusításon vettem meg ezt kb 400 ft-ért gondoltam ha nem ér semmit akkor is tapasztalatként jó lesz.Viszont pozitívan csalódtam,Ha az árát nézem és azt hogy mit nyújt akkor ez ami a legjobban megéri és ajánlani is jószívvel ajánlom.Viszont felkenni ujjal a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 5.

virumiru

2021. február 13.

az itteni vélemények miatt vettem meg. elég fura, kenhetetlen állaga van (ecsettel eldolgozhatatlan, de ujjal sem sokkal könnyebb), és a matt elnevezése is fényes 🤔 nálam már ez mínuszos... nem szeretném nagyon lehúzni, mert nem sosem volt rajtam egy egész napig, de amikor itthon magamnak sminkelek se egészen százas. akármilyen vékonyan tettem fel mindig beült a mélyítőráncba, valamint az se tetszik, hogy nem szárad meg, krémes marad. a színek nem lettek élénkebbek, ezt a hatást korrektorral is lazán elérem. a tartósságát nem tudom, egyszer lehet ráveszem magam, hogy reggel ezzel szenvedjek, de kétlem hogy megtudna győzni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

veci

2021. február 12.

Ritkán használok szemhéjpúdert és akkor is inkább természetes, nem feltűnő színeket. Ezt főleg amiatt vettem, hogy tartósabbá tegye a sminkem, ami meg is valósul, a festék 12 órával később sem nyűlik össze a szemzugomban. Nekem rengeteg ideig elég lesz még ez a kis adag is, nagyon kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

L1ll4

2021. január 7.

Az itteni vélemények alapján mindenki imádja, de nekem közel sem jött be ennyire. Furcsa állaga van és csak hajszálvékony rétegben lehet használni különben többet ront mint használna, csíkban gyűlik össze a szemhéjpúder fél órán belül. Nagyon nagyon vékonyan felkenve valamennyit élénkít a színeken és a tartósságát is növeli, de ennél sokkal jobb alapot ad egy egyszerű korrektor is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

misshkitty701

2020. december 29.

Nagyon jó ez a termék, keveset is elég felvinni belőle, mert könnyen eldolgozható, nem kell egy vastag réteget képezni vele. Nélküle már nem is tudok a szemhéjamon dolgozni, annyira imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 29.

vikofrivia

2020. december 21.

Ezelőtt volt egy NYX-es szemhéjalapom, borzasztóan rosszul működött a formulája miatt, szóval gondoltam kipróbálom ezt. Tényleg nagyon jól dolgozik, azért nem teljesen hibátlan a szemsimnkem több óra után, de elég olajos a szemhéjam, szóval ez nem meglepő, viszont a szín megmaradt és semmi nem folyt el sehova. Biztosan újra fogom venni. Egyre kellemesebben csalódok ebben a márkában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.