RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2020. február 20.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Ár: Ingyen elvihető , Eladó: hevero12
Állapot: Sokszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Lehel téren, 4.30 után

Beiggi

2020. március 25.

Az itteni vélemények alapján vettem meg olajos szemhéjamra. Sajnos nem jött be, ugyanúgy összegyűlik egy csíkba vele a szemfesték mint nélküle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

bucieli

2020. március 21.

Eléggé átütnek az erek a szemhéjamon, régen csak korrektort használtam (azt gondoltam elég az...:) krémbe jól beletapad a festék...hááát :))) de összegyűlt nagyon a redőkbe a festék amit rátettem.
Aztán megvettem ezt... :) Hálisten! Nagyon szeretem, mert tartóssá tesz mindent.. ha egyszer elfogy tuti, hogy ezt veszem újra! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

fdorottya

2020. március 2.

Mindig használok szemhéjpúder alapot. Általában Artdeco-t szoktam vásárolni, de most úgy gondoltam, hogy váltok. Erre esett a választásom, főleg az itt olvasott vélemények alapján. Elsőre nekem tetszik.

UP: Lassan már egy éve vagyunk barátok. Már csak őt veszem. Lepipálja az összes drága szemhéjpúder alapot.

UP2: mindig visszatérek hozzá! Nem is tudom már hány darabot vettem már. Az ára 750,- ft volt legutóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

dunaimano

2020. február 8.

Sajnos nekem nem lett a kedvencem. Az összetevői nagyon szépek, előtte az Artdeco-t használtam, na hát van különbség a kettő között. De sajnos az Artdeco jobban teljesít. Könnyedebb, puhább állaga van, jól kenhető. Sajnos többször megesett, hogy nap végére csíkokban gyűlt össze a szemfesték. Jó kis alap termék, olcsó is, de nekem megéri többet kiadnom egy olyan szemhéjbázisra, amivel nem mozdul el a sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

Sterc

2020. február 2.

Eddig nagyon tetszik: Intenzívebb vele a szemhéj púder és sokkal kevésbé mászik be a szemsmink a mélyítővonalba, nem áll össze egy vonallá ott.

Up.: Egész este hibátlanul tartotta a szemsminket, hibátlan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

Up.: Egész este hibátlanul tartotta a szemsminket, hibátlan!

viragszonja

2020. január 19.

Sosem használtam még baset a szememre, mert mindig korrektort használtam, ám egy impulzus vásárlás során bekerült a kosaramba és nem bántam meg. A kedvenc Revolution palettámban a piros szín egy hosszabb napon összeáll kis csíkban, ám ez kiküszöböli, így mindenképp újra vevős és ajánlós ez a kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

Bettii98

2020. január 16.

Semmilyen sminket nem tart fent tovább, a sminkek csomosódnak, szétfolynak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

Semmilyen sminket nem tart fent tovább, a sminkek csomosódnak, szétfolynak.

szucsnoem95

2020. január 9.

Kb 3 hónapja tesztelgetem, de még mindig nem tudom eldönteni, szeretem-e. Bizonyos szemhéjpúderekkel nagyon jól működik, de van, amikor már délre teljesen "begyűrődik" a festék a szemráncokba, ha alatta van ez a primer (ha nem használom ezt alá, nincs ilyen problémám azokkal a palettákkal.) Még kísérletezem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Zituska77

2019. december 17.

Az úgy volt, hogy volt nekem a kedvenc milanis primerem, a Milani kivonult Magyarországról. Ehh... Majd rátaláltam a Rimmel primerjére, ami szintén szuper, heuréka!, kivonták a forgalomból. Grrr! Majd elkezdtem nézelődni itt, Krémmánián, és ennek a primernek olyan sok véleménye volt, és hát az a 4,4 pont meggyőzött, hogy ennyi pénz még akkor sem lesz pénzkidobás, ha nem jön be. De bejött! Nem kicsit, nagyon. Minden nap használom, és nekem a szemsminkem este, 10-11 óra viselés és 2 óra edzés után is úgy néz ki, mintha most tettem volna fel. Az nem nagyon tetszik, hogy tégelyes, utálom a kézzel belenyúlkálós sminkeket, úgyhogy ecsettel viszem fel. Egy csillámos alapot ad, ami a matt festékek alatt egyáltalán nem látszik lát, viszont úgy tartja a festéket, hogy ihaj. Megmentett a Milani és a Rimmel után :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

TamiTami9

2019. december 15.

Ezelőtt még életemben nem volt dolgom szemhéjpúder alapozóval, ezért meglepődtem a boltban, amikor megláttam, hogy milyen aprócska kiszerelésben lehet kapni. Ezért talán lehetne egy picit olcsóbb, vagy nagyon minimálisan nagyobb a tégely. (Igaz, viszonyítási alapom nincsen, hiszen ez az első ilyen termékem.) Azonban az biztos, hogy ezalatt a rövid idő alatt, amíg használtam/használom, 100%-osan meg vagyok vele elégedve. Tökéletesen megfogja a szemhéjpúdert, nem "olvad" le a szememről, akár egy egész napon át kitart. Mióta megvettem, sokkal több lelkesedésem van a szemhéjpúderek használatához. Ugyanakkor a megfelelő mennyiségre ügyelni kell, mert a túl soktól beleragad a szemhéjpúder. Kell egy két alkalom, mire az ember ráérez a pontos elosztására. De mindent összevetve, még így is 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.