RdeL Young

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

eszterszekely

2019. november 13.

A sok pozitív vélemény miatt vásároltam meg, mert valóban a töredékébe kerül az előzőleg használt Art Deco szemhéjalapozóhoz képest. Ami a javára írható, hogy sokkal krémesebb, nem olyan konzisztens és eddig nem tapasztaltam, hogy kezdene beszáradni, ahogy az előbb említett tette. Viszont! Számomra nem is annyira tartós hatást eredményez. Az Art Deco-n valahogy jobban megtapadt a szemhéjpúder és csak tizenX óra után kezdett el valamelyest begyűrődni. Ennek ellenére ez a termék is határozottan jó és ár-érték arányban magasan veri az Art Deco termékét. Annyival azért az sem nem tud többet mint amennyivel többe kerül.

Update: még a szavatossági idő lejárta előtt furcsa szaga lett. Kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Update: még a szavatossági idő lejárta előtt furcsa szaga lett. Kidobtam.

anna48

Korcsoport: < 18
2019. november 3.

Nincs viszonyítási alapom, mert ez az első szemhéj alapom, de nem tudom hogy lehet-e ennél jobb bármi más. Ha már rááll az ember keze a megfelelő mennyiségre, akkor a szemhéjpúder egész nap tart rajta. Szokott olajosodni a szemhéjam eléggé ennek ellenére többször is kitartott már a sminkem reggel 7-től este 10-ig ezzel a csodával. Az áráról ne is beszéljünk! Anno ráadásul akciósan vettem. Először féltem hogy irritálni fogja a szemem, mert elég érzékeny, de már a tégely felénél tartok és még nincs semmi probléma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 3.

Zsozsi21

2019. október 27.

Imádat, a legjobb bázis, amit eddig kipróbáltam. Youtube videók hatására szereztem be, volt már más tubusból kinyomós és üveges applikátoros primerem, de számomra ez vált be a legjobban. Mindegyik palettámhoz, mono púderemhez jól működik, intenzívebb a szín, könnyen eldolgozható, ha előtte egy alap szemhéjpúderrel átmegyek rajta. Tart a nap végéig, nem ül be a mélyítővonalamba, vagy ha húzós a nap, akkor is csak mininálisan.
Imádkozom, hogy ne vonják vissza, ennyi pénzért ez a hatás csoda.
Nagyon jó ez a szilikonos, krémes állag, nem szárad meg rögtön, ezért kell rá mindig valami alap púderszín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Imádkozom, hogy ne vonják vissza, ennyi pénzért ez a hatás csoda.

nona96

2019. október 15.

Pár évvel ezelőtt nyertem egy Artdeco szemhéjpúder alapozót. Imádtam, de miután lejárt és kidobtam, nem akartam annyi pénzt kiadni egy ilyen pici termékre, ezért az itteni vélemények alapján megvásároltam ezt a terméket. És milyen jól tettem! Szuper cucc! Kezdetben kicsit ragadósnak és csillámosnak tűnik felvitelkor, de ahogy rákerül a szemfesték, ez megszűnik. Sokkal élénkebbé és tartósabbá teszi a szemhéjpúdereket a szemen. Alapdarab a neszesszerben!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Melpa

2019. október 8.

Dobtam egy hátast ettől a cucctól. Eddig az artdeco, majd az urban decay szemhéj bázist használtam (amelyek szintén tökéletesen működtek), majd gondoltam, adok egy esélyt ennek is, olyan jó az értékelése. Huhhhh. Csak lestem milyen jó! Nálam pont ugyanolyan jól működik mint a 10-szer annyiba kerülő UD bázis vagy az ötszörösébe fájó artdeco. Még egy tesztet tervezek, hogy egyik szememen ez a másikon valamelyik drága cucc, és majd jövök egy update-tel. Eddig 10 csillag, egy tégelyt március elhasználtam belőle, asszem kartonszámra fogom venni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

kalen

2019. október 7.

Most érek a tégely aljára. Az elején én sem szerettem, aztán rájöttem, hogy túl sokat vittem fel. Ha eltaláljuk a mennyiséget, nem ragad és nem gyűlik össze a ráncokban sem. Nekem minden festéket szépen megtart a nap végéig. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

krembarbi

2019. október 6.

Primerként jó viszont ekcémát okozott a szemhéjamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Primerként jó viszont ekcémát okozott a szemhéjamon.

lagreta

2019. szeptember 28.

Igaz, hogy van egy kis fénye a tégelyben, de ahogy rákerül a szemfesték, el is tűnik. A feladatát kiválóan ellátja, a szemhéjpúdereket nagyon szépen megtartja, nekem nap végéig is ki szokták bírni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Wicky93

2019. szeptember 6.

Nekem sajnos nem jött be. Nem tette tartósabbá a sminket és beült a ráncokba pár óra után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

HHH97

2019. augusztus 31.

Nem rossz, de nem is ájultam el tőle. Nem érzem, hogy sokat hozzátenne a smink tartósságában. Apró kis csillámok vannak benne, amik kifejezetten zavaróak tudnak lenni matt sminknél, nem veszem újra.

Update: Megtanultam bánni vele, és tényleg hasznos kis termék. Sokkal élénkebbé teszi a szemhéjpúderek színeit a szememen (ezzel vigyáznom kellett az elején), plusz tartósabbá is, ezekért jár a plusszpont. Negatívuma továbbra is a sok csillám benne, illetve még az, hogy nehéz ez elején eloszlatni rajta a szemhéjpúdert és ragad tőle az ecset. Összességében egy csillagot emelek rajta, de ha elfogy, kipróbálok mást, maximum visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.