St. Tropez

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: oxana, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Trópusi illatú és súlytalan bronzosító permet arcra. Természetes hatású barnaságot eredményez, amely napokig tart.

PotterAlexa

2019. szeptember 4.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Gyorsan,egyenletesen ,láthatóan barnít! Természetes eredményt lehet vele elérni, nem narancssárga hatású. Sajnálom ,hogy legutóbb nem ezt a terméket vásároltam ,hanem az omorovicza új faceglow önbarnítóját, mert ez szerintem sokkal jobb.
Tényleg gyorsan elfogy, de még ennek ellenére is megéri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Tényleg gyorsan elfogy, de még ennek ellenére is megéri szerintem.

oxana

2018. július 30.

Sokat vágyakoztam ezután a termék után, hiszen a zsírosodásra hajlamos arcbőröm miatt szinte képtelenség olyan arcbarnító terméket találni, ami nem okozna még több patit és eltömődött pórusokat. Ez a termék azt ígéri, hogy természetes barnaságot kölcsönöz az arcunknak pár fújás után és ez napokig kitart. Nekem az arcom barnul a legnehezebben egyébként, hiába vagyok napon vagy szoliban, de ezzel a termékkel láthatóan jobb színem lett, valóban hozza azt a "glow-t" , amit a leírásban ígér. :) Elég kis kiszerelés ez a 80 ml, nem tudom meddig lesz elég, én a dekoltázsomra is szoktam belőle fújni. Nagyon fincsi az illata és egyáltalán nem zsírosít, ez tényleg csak egy barnító vízpermet. Napozás és szolizás előtt mindig befújom vele az arcomat, hogy még jobban hasson. :)
Az ára miatt megy csak a 4 csillag, de ettől a márkától ezt megszokhattuk már .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Az ára miatt megy csak a 4 csillag, de ettől a márkától ezt megszokhattuk már .

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol