The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A megújult kamillás sorozat arclemosó vaja mindenféle bőrtípusra. Eltávolítja a vízálló sminket is, olívaolajjal és sheavajjal táplálja a bőrt. A száraz arcra kell felvinni, némi masszírozás után mikor a smink feloldódott meleg vízzel vagy egy puha törlőkendővel kell eltávolítani.

Mancsoska

2020. március 7.

A clinique take the day off balzsamja a kedvenc termékem sminklemosásra, de ezt is ki akartam próbálni. A hatása ennek is nagyon jó, maradéktalanul eltávolította a vízálló szempillaspirálomat is. Talán ebből többet kell használnom, mint a clinique-ből, ezért gyorsabban is fogy. Ár-érték arányban a kettő elég hasonló, ezért még nem tudom, hogy újraveszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

zimmbo

2020. március 2.

Annyira kellemes érzés használni, hogy gyakran meglódul a kezem, mikor kiveszek a tégelyből. Szívesen használom akkor is, mikor nincs rajtam smink, de így nagyon gyorsan fogy, nem biztos, hogy újra tudom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 2.

hnica

2020. január 25.

Tényleg mindent leszed, de az árán én is dobtam egy hátast. Igazából ez egy jó termék, kíméletes a bőrhöz és teszi a dolgát. Ami miatt mégis csak 4 csillagot kap, az az, hogy akármilyen alaposan mosom is le, mégis zavarja a szememet használat után, egy ideig homályos látást okoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

HegiD

2019. december 1.

Egy műanyagcsomagolás-mentes olajos, vagy balzsamos állagú lemosót kerestem. Nem csalódtam. Nagyon szeretem, mivel kíméletes, nem csípi a szemem, és még sminklemosás után soha nem volt ilyen puha a bőröm. Nem tudok rosszat mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

pingu

2019. november 20.

Már egy éve szemeztem vele, de egyszerűen nem vett rá a lélek, hogy én ennyiért megvegyem, gondoltam mit tud, hogy arany árban van? Nade a Glamour napok keretein belül úgy döntöttem,hogy most vagy soha, "elengedem" magam és megveszem. Azt kell mondanom, hogy nagyon szuper!! Nem csípi a szemem, nem szárít és leviszi a szempillaspirált is(amit amúgy nekem a Garnier micellás víz nem vitt le). Tényleg próbáljátok ki, tudom, hogy húzós, de megéri. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Gina77

2019. október 12.

Simán arclemosónak is használom néha, főleg télen. Hiába kombinált a bőröm, télen igényli a gyengéd lemosást. Imádom! Szemem körül óvatosan bánok vele, de tényleg lehoz mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Zsanita

2019. szeptember 15.

Annyira király ez a sminklemosó, hogy azt nehéz szavakba önteni. Régóta keresgélek olyan sminklemosót, ami 1) környezetbarát 2) tényleg eltűnteti az egész sminkem 3) kíméletes a bőrömmel és a szememmel. Sokáig kísérleteztem micellás lemosókkal, olajos lemosókkal és lemosó kendővel is. De egyik sem teljesítette mindhárom követelményt. Ez viszont igen! És emellett annyira jó érzés, ahogy leolvasztja az egész sminkemet pik-pak, mintha ott se lett volna. Ennek ellenére viszont nagyon finom a bőrömmel és hidratáltnak érződik utána az arcom. Ajánlom mindenkinek, szerintem bármilyen típusú bőr mellett megállja a helyét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

cicc

2019. augusztus 13.

egyetlen negatívum: az ára, ezért csak szemre használom, ez az egyetlen lemosó ami nem csípi a szemem, és tökéletesen eltávolít mindent! (arcra is tökéletes, próbáltam :)) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

narancsfavirág

2019. június 17.

Korábban egy másik arctisztító balzsmot használtam, de az megszűnt, és egyébként is szerettem volna cruelty free alternatívát találni helyette. A komedogén összetevő és az illatanyag viszont sokáig visszatartott, a jó vélemények ellenére is, mivel érzékeny a bőröm, és hajlamos pattanásokra is. Végül rászántam magam, mert nem akartam rendelni, és ez tűnt az elérhető arclemosó balzsamok közül a legjobbnak. Nem bántam meg, mert nagyon jól lehoz minden sminket, a vízállót is, nem szárít, és mivel nagyon kevés kell belőle, nekem sokáig elég volt egy tégely. Mindig használok utána mondjuk egy másik arclemosót is, és törlőkendővel törlöm le, így használva nem okozott gondot a bőrömön szerencsére. Jobban örülnék neki, ha nem lenne benne illatanyag, de ezért nem vonok le csillagot, mert nagyon hatékony, és nálam teljesíti, amit ígér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

FReka

2019. június 16.

Ez az első sminklemosó balzsamom,már régóta szemeztem vele. Nagyon bejön a használata,mindent szépen leold az arcról,még a szemfestéket is,csak azt jobb szeretem előtte lemosni,nem tetszik annyira hogy szétmázolom az arcomon. Kb egy babszemnyi mennyiséget szoktam belemasszírozni a száraz arcomba,majd egy meleg vizes kis törölközővel alaposan letörlöm. Szerencsére nem szárítja az arcom és nem irritálja a szemem sem. Egyébként habzó lemosót használok utána,de első alkalommal kíváncsiságból áttöröltem az arcom egy micellás vizes vattakoronggal,teljesen tiszta volt. Utazáshoz is nagyon praktikus szerintem,plusz nem kell hozzá vattakorong,így környezetkímélőbb is a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol