The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A megújult kamillás sorozat arclemosó vaja mindenféle bőrtípusra. Eltávolítja a vízálló sminket is, olívaolajjal és sheavajjal táplálja a bőrt. A száraz arcra kell felvinni, némi masszírozás után mikor a smink feloldódott meleg vízzel vagy egy puha törlőkendővel kell eltávolítani.

Gina77

2019. október 12.

Simán arclemosónak is használom néha, főleg télen. Hiába kombinált a bőröm, télen igényli a gyengéd lemosást. Imádom! Szemem körül óvatosan bánok vele, de tényleg lehoz mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Zsanita

2019. szeptember 15.

Annyira király ez a sminklemosó, hogy azt nehéz szavakba önteni. Régóta keresgélek olyan sminklemosót, ami 1) környezetbarát 2) tényleg eltűnteti az egész sminkem 3) kíméletes a bőrömmel és a szememmel. Sokáig kísérleteztem micellás lemosókkal, olajos lemosókkal és lemosó kendővel is. De egyik sem teljesítette mindhárom követelményt. Ez viszont igen! És emellett annyira jó érzés, ahogy leolvasztja az egész sminkemet pik-pak, mintha ott se lett volna. Ennek ellenére viszont nagyon finom a bőrömmel és hidratáltnak érződik utána az arcom. Ajánlom mindenkinek, szerintem bármilyen típusú bőr mellett megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

cicc

2019. augusztus 13.

egyetlen negatívum: az ára, ezért csak szemre használom, ez az egyetlen lemosó ami nem csípi a szemem, és tökéletesen eltávolít mindent! (arcra is tökéletes, próbáltam :)) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

narancsfavirág

2019. június 17.

Korábban egy másik arctisztító balzsmot használtam, de az megszűnt, és egyébként is szerettem volna cruelty free alternatívát találni helyette. A komedogén összetevő és az illatanyag viszont sokáig visszatartott, a jó vélemények ellenére is, mivel érzékeny a bőröm, és hajlamos pattanásokra is. Végül rászántam magam, mert nem akartam rendelni, és ez tűnt az elérhető arclemosó balzsamok közül a legjobbnak. Nem bántam meg, mert nagyon jól lehoz minden sminket, a vízállót is, nem szárít, és mivel nagyon kevés kell belőle, nekem sokáig elég volt egy tégely. Mindig használok utána mondjuk egy másik arclemosót is, és törlőkendővel törlöm le, így használva nem okozott gondot a bőrömön szerencsére. Jobban örülnék neki, ha nem lenne benne illatanyag, de ezért nem vonok le csillagot, mert nagyon hatékony, és nálam teljesíti, amit ígér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

FReka

2019. június 16.

Ez az első sminklemosó balzsamom,már régóta szemeztem vele. Nagyon bejön a használata,mindent szépen leold az arcról,még a szemfestéket is,csak azt jobb szeretem előtte lemosni,nem tetszik annyira hogy szétmázolom az arcomon. Kb egy babszemnyi mennyiséget szoktam belemasszírozni a száraz arcomba,majd egy meleg vizes kis törölközővel alaposan letörlöm. Szerencsére nem szárítja az arcom és nem irritálja a szemem sem. Egyébként habzó lemosót használok utána,de első alkalommal kíváncsiságból áttöröltem az arcom egy micellás vizes vattakoronggal,teljesen tiszta volt. Utazáshoz is nagyon praktikus szerintem,plusz nem kell hozzá vattakorong,így környezetkímélőbb is a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

zsuzsoka0925

2019. május 21.

Próbáltam korábban a Clinique Take the day off balzsamját és a Lush Ultrabland lemosóját is, de ennek egyik sem ér a nyomába sem árban, sem pedig hatásban. Megtévesztően kevésnek tűnik, de én már hónapok óta használom az első tégelyt. Először lemosom a smink (főleg szemsink) nagyját egy kétfázisú lemosóval, utána pedig ezzel átmasszírozom az egész arcomat és csodát tesz. A kétfázisú lemosóra alapvetően nem lenne szükség, mert ez leszed mindent, csak én igénylem pszichésen, hogy a nagyja eltűnjön a bőrömről először, ne az egész napi sminket és koszt masszírozzam szanaszét. Az illata nagyon szolíd, kellemes. Összességében szuper termék, jó szívvel ajánlom mindenkinek.

Update: elengedtem a kétfázisút, mindent ezzel mosok le. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Update: elengedtem a kétfázisút, mindent ezzel mosok le. :D

balkri

2019. május 14.

Ezt az arctisztítót úgy használom, hogy a szememet lemosom a kamillás sminklemosóval (sajnos egy jó ideje itthon hiánycikk, így Ausztriában szoktam beszerezni), majd az egész arcomat átmosom ezzel a kamillás krémmel. Ha nem sminkeltem, akkor pedig tusláskor felkenem az arcomra és rajta hagyom a végéig, így olyan, mint egy pakolás. Nálam nem okozott allergiát, szép tiszta és bársonyosan puha arcbőrt eredményez! Csodaszernek nem nevezném, emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 14.

SPetrus94

2019. április 6.

Csoda! A pécsi üzlet megnyitásakor rögtön le is csaptam rá és nem okozott csalódást. Alaposan mégis nagyon kíméletesen tisztít. Használata kellemes, relaxáló hatású, az illata is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

VargaKata15

2019. március 18.

Elképzelni nem tudtam, hogy ez működni fog anélkül, hogy olajos sminkpacát hagyna az arcomon. és mégis :) A lemosás első lépésének nagyon jó, a szempillaspirált is maradéktalanul lehozza, majd vízzel az egész smink leöblíthető. Külön előnye szerintem, hogy nem kell vattát használni és nem tud kifolyni utazásnál sem. Egyetlen hátránya, hogy ez a belenyúlkálós tégelyes kiszerelés szerintem nem túl higiénikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

AsteriaBrielle

2019. március 14.

A rétegzős rutinom első lépése, mint olajos lemosó. Amikor elkezdtem használni még nem voltam meggyőzve, de most így az első tégely legeslegvégén (ami napi két használat mellett majdnem öt hónapig volt elég) abszolút újravevősnek érzem. Kézzel szoktam felvinni, könnyen szétolvad amikor az arcomba masszírozom, kellemes érzetet hagy, illetve utána vízzel nagyon jól le is lehet mosni. Semmilyen irritációt vagy problémát nem tapasztaltam. Mint sminklemosó nem tudok róla nyilatkozni, de ami nekem fontos, hogy a nap folyamán a pórusaimban összegyűlt áldást is meglazítja kicsit, sok kis pici göb már akkor kipottyan amikor ezzel mosok arcot.

Egyetlen problémám a tégelye, azt kifejezetten utálom, sokszor beakadt, illetve szállításnál sem ideális, könnyen deformálódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol