The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A megújult kamillás sorozat arclemosó vaja mindenféle bőrtípusra. Eltávolítja a vízálló sminket is, olívaolajjal és sheavajjal táplálja a bőrt. A száraz arcra kell felvinni, némi masszírozás után mikor a smink feloldódott meleg vízzel vagy egy puha törlőkendővel kell eltávolítani.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Isabell

2022. április 25.

Anyukámnak vettem, de neki más lemosó jobban bevált. Nagyon szeretem, az egyik legjobb sminklemosó amit idáig használtam. Nagyon szépen eltávolítja a sminket maradéktalanul, nem irritálja a bőröm. Az ára kicsit húzós, de abszolút megéri, mert nagyon kevés is elég belőle, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

somebodyfromthemoon

2022. április 18.

Dupla tisztítás első lépéseként használom mindent nap, egyszerűen imádom!!! Első balzsamos tisztitóm, hihetetlen krémes es kíméletes a pillaimhoz is, es amint langyos vízzel érintkezik le is olvad az arcról, ezután szoktam meg egy víz bázisú lemosot is használni. Engem meg a parfüm sem zavar, annak ellenére, hogy ki szoktam hagyni az életemből. Nem is értem miért szorakoztam eddig a babaolajjal:) az ára egyébként húzós, de ha a többi balzsamos lemosohoz képest nézem, akkor meg mindig olcsobb. Számomra abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 18.

dunaimano

2022. március 29.

Ez az első balzsamos sminklemosóm, és kifejezetten tetszik ez a műfaj. Vajas érzete van számomra. Nedves arcbőrre viszek fel egy kicsikét, legtöbbet a szememre. Ha szükséges, akkor lemosás után még egyszer végigmegyek vele a szemkörnyékemen. Tökéletesen le tudom vele mosni a sminket. Utána jöhet a lemosás második lépése - kell is, mert ezt a lemosót sima vízzel én nem tudom leszedni teljesen, zsíros érzete van a bőrömön. Kis kiszerelést vettem csak, de ez is sokáig tartott, szerintem abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 29.

HoViktoria

2022. március 6.

Nagyon sokáig kerestem egy olyan sminklemosót, amihez nem kell vattakorong. Végre megtaláltam! Fürdés közben szoktam egy borsónyit az arcomon eloszlatni, aztán vízzel illetve utána arclemosóval áttörlöm még. Maradéktalanul leszed minden sminket a szememről, nem csípi (pedig nekem nagyon érzékeny a szemem).
Imádom!! Biztos, hogy sokáig elég lesz!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 6.

Imádom!! Biztos, hogy sokáig elég lesz!!

narancsdzsem

2022. február 19.

A mini (=apró) kiszerelés vettem meg nemrég. Imádom!
Én a testvajakhoz használatos fa vajazó késsel szedek ki egy picit a tégelyből, azonnal felolvad és vízzel teljesen lejön. Nem szárít nagyon. Azóta nem nyúlok máshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 19.

A mini (=apró) kiszerelés vettem meg nemrég. Imádom!

Babsszi

2022. január 25.

Érdekes koncepció, tényleg egy szilárd wax állagú termék, számomra nehéz az "adagolása" illetve nagyon testes. Mindennapi arctisztításnál nem nyúlok érte, de erősebb smink esetén szeretem használni, mert hamar és alaposan lehoz mindent az arcról. Utána fullasztó filmréteget hagy maga után így szükségét érzem egy finomabb sminklemosóval lemosni ezt az arcomról. Nem valószínű hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 25.

LittleSpark

2021. december 8.

Nagyon jó! Épp egy vízálló szempillaspirált használok és nagyon megszenvedtem a lemosásával esténként. A body shop-os adventi kalendárban a kis kiszerelése van a terméknek. Sok esélyt nem láttam hogy könnyebben lejön a spirál de tévedtem! Nagyon kellemes az állaga, gyorsan el lehet oszlatni. Én egy mikroszálas sminklemosó koronggal amit előtte benedvesítek törlöm le az egészet. Én a sminklemosók után mindig használok egy géles lemosót az esetleges sminklemosó maradványok eltávolítása miatt és ehhez is kell szerintem mert egy nagyon pici réteget mintha hagyna maga után. Mindenképp meg fogom venni a nagy kiszerelést is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

alexandraporcelain

2021. október 7.

Mióta ezt használnom nem akarok semmilyen más sminklemosót használni. Ez A sminklemosó. Drágának drága, de nagyon sokáig elég, december óta használom heti 4-5 alkalommal és még mindig nem fogyott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

ursuska

2021. október 7.

Nekem nagyon tetszik! Évek óta használok folyékony olajos lemosót, de megkívántam a vajas állagot, és pont olyan kellemes, mint amire számítottam. Mindig használok utána másik (géles) lemosót is, de tapasztalataim szerint sima vízzel is le lehet rendesen mosni, csak figyeljünk az alaposságra! Egyetlen negatívum, hogy szerintem egy tubus a pumpás társából sokkal több ideig kitart, mint ez, de még nem végeztem vele, majd meglátjuk.

UPDATE: Október van, július közepén írtam az első véleményt és most fogok végére érni az első doboznak, szerintem jól teljesített, nem fogyott el olyan gyorsan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

anitanpd

2021. október 5.

Double cleansing első lépéseként használom, mindent IS leszed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 5.

Double cleansing első lépéseként használom, mindent IS leszed.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol