The Body Shop

Ár:   1990-2990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kató, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   1990-2990 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Korpásodás elleni sampon gyömbérkivonattal, tápláló Community Trade mézzel és erősítő panthenollal gazdagítva.

Saci22

2020. június 28.

Nekem nagyon bejött, de sajna már évek óta nem találok belőle 400 ml-es kiszerelést a boltban, így nem is keresem már. A kisebb kiszerelések számomra túl drágák. De nagyon szerettem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

mafalda

2020. május 19.

Hát hogy korpára milyen nem tudom, de fantasztikus illata van, és olyan selymes lett tőle a hajam h csuda 💃🏻

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

dynah13

2019. december 15.

Sok remenyt fuztem hozza, mert hirtelen ujra korpasodni kezdtem, es mindenkepp natur megoldasban gondolkoztam, kiprobaltam hat ezt. Az illata nagyon jo, kevesebb kell belole, mint altalaban a samponokbol, jol is tisztit, csokkent is valamennyire a korpa, de nem szuntette meg.
Nagyon kellemes termek egyebkent, ha egyszer megszabadulok a problematol, szerintem adok neki meg egy eselyt, de egyelore csak kozepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

HontiAgi

2019. június 30.

Előre leszögezném, hogy én már az új csomagolásút vettem, az összetevők nem tudom azóta változtak-e. :D
Őszintén szólva nagyon nagyon akarom szeretni, ez most egyelőre csak egy ilyen első pár benyomás lesz, de eddig még nincs meg a wow-effekt. Amióta az eszemet tudom, küzdök a szinte fejbőr hámlás-szerű korpával, amit megszüntetni eddig egy sampon sem tudott, max mérsékelni (pedig próbáltam mindent, T-geltől kezdve a Nisoralon át). Azért esett erre a választásom, mert épp a CF kozmetikumokra váltáson ügyködöm és bíztam benne, hogy ennyi pénzért tud majd valamit.
Eddig kétszer használtam, illata, állaga, habzása pont jó. Én nagyon szeretem a friss gyömbért, szóval teljesen betalált. Viszont hatását tekintve nem vagyok elájulva tőle. Frissen mosva egész okés a fejbőröm, de a hét végére (száraz a hajam, szóval hetente szoktam csak mosni) nemhogy kicsit, de kifejezetten visszajönnek a pikkelyszerű korpalemezkék, szóval még nem látom jelét, hogy hosszútávon tervezne bármit javítani a dolgon.
A brutál árak miatt a body shop nálam itt krémmánián alapból 4 csillagról indul, ez így egyelőre nekem egy 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

pont

2019. április 17.

nem a korpa miatt vettem meg, szóval erről a részéről nem tudok nyilatkozni. viszonlyag jól tisztít, én az illatát is szeretem (végre nem valami undorító, műédes dolog), de kb ennyi. túl sokat nem ad a hajamnak, hajmosásokat nem tolja ki, és rendezetlen, szállós, kócos hatása lesz tőle, a babahajaim összevissza szétállnak, borzasztó. talán annak jobb lehet, akinek kevés, vékonyszálú, semmilyen haja van, de nekem nem igazán jött be. ennyit pénzt biztosan nem ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

eniku

2019. március 22.

Zsíros és száraz a fejbőröm egyszerre, ami korpásodásra nagyon hajlamos sajnos, és érzékeny is a fejem a legtöbb samponra. Egy darabig a Head and Shoulders bevált, de aztán mikor terhes lettem extrém száraz lett a fejbőröm, és semmi sem segített rajta, hatalmas darabokban hámlott. Akkor megláttam ezt a sampont, és gondoltam kirpóbálom. Azóta csak ezzel mosok én is meg a férjem is hajat, eszméletlen jó, egy darab korpa nem volt egyikünk fején sem mióta ezt használjuk! Kellemes tisztaság illata van, én azt is szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

agopcsatimi

2019. január 5.

A csomagolása változott, illetve már csak 60ml és 250ml kiszerelésben elérhető ez a sampon Magyarországon.
Zsírosodó, mégis száraz fejbőröm van ami nagyon hajlamos a korpásodásra, van hogy nagyobb darabokban. Évek óta keresem a tökéletes sampont, hosszabb távon semmi nem vált be, de ez valami zseniális! Nagyon jól tisztít, nem szárít közben.Viszketést is megszüntette nálam és több napig bírom hajmosás nélkül a használata óta! Kicsit drága,de kevés is elég belőle és habzik rendesen. Az illata nemrossz,nekem tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Dorci94

2018. június 15.

Nekem nagyon nem jött be... akció keretein belül rendeltem. Igazából a Zöld teásat akartam aztán megtetszett ez. Eszméletlen módon zsirosít! Egy nap után már csak a hajgumi marad, mert úgy lelapul a hajam tőle. Valószínű az én hibám is, hogy nem a hajamnak megfelelőt választottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Regi23

2018. június 3.

Korpásodásra hajlamos fejbőröm van,eddig semmilyen samponnal nem találkoztam, ami segíteni tudott volna, pedig próbáltam mindenfélét. De ez a sampon valami csoda! Nekem nagyon szépen megtisztítja a fejbőrömet mosás után, nem irritálja, és lassítja is a korpásodást. Rendszeres használat mellett teljesen megszűnt a korpásodásom, nem is viszket a fejbőröm utána. Nemrég fogyott el, úgyhogy indulok is a legközelebbi TBS-be újat venni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

timeamea

2018. február 20.

Én nem a korpásodás miatt, hanem a száraz bőr mellékhatásaként jelentkező fejbőr irritáció és viszketés miatt próbáltam ki ezt a sampont. És nekem csodaszernek bizonyult, az első használat után azonnal megnyugtatta a fejbőrömet, és ami a csoda benne, hogy ez így is maradt. Azóta egyszer sem vakaróztam, pedig előtte nem telt el órám enélkül. Nem tudom, hogy azért hatott-e ilyen jól mert ez az első organikus sampon, amit használtam, de biztos hogy maradok ennél. Az illata számomra kellemes, de aki nem szereti a gyömbért annak valószínűleg nem fog tetszeni. A hajam nem lett tőle sem gubancos, sem fénytelen, sem száraz, ahogy sokan írják az organikus samponok mellékhatásaként. Mindenkinek ajánlom, aki hasonló okból keres organikus sampont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Honey, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.