The Body Shop

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pirosszka, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Tápláló testkrém

"A kaméliaolajat a japán nők a VIII. század óta használják bőrük puhítására és hidratálására. A tiszta és elegáns kaméliavirág egyedülálló illata segít ellazulni és megteremteni a belső harmóniát. Használd ezt a tápláló és bársonyos textúrájú testkrémet a Relaxáló Rituálé részeként, ha azonnal a nyugalom szigetére szeretnél repülni!"

• Hidratálja és kifinomult illattal öleli körbe a bőrt
  • Ellazítja a testet és az elmét
  • Japánból származó kaméliaolajjal készül

tzs

2019. október 18.

Nekem eddig ez a legjobb testápolóm. Finom az illata, de ennél sokkal fontosabb, hogy nem ragad, nem fullaszt, de elég jól hidratál. Ja, és nem lesz fura szaga pár óra után, amit egy-két terméknél már tapasztaltam és nagyon tud zavarni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

mrekaa001

2019. március 13.

A tégelybe beleszagolva nem is éreztem igazán az illlatát, de felkenve már intezíven érződik, de egyáltalán nem tolakodó. Mellette nagyon szépen ápolja a bőrt és tényleg van valami nyugtató az illatában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

lindacica

2019. január 4.

Erre a testápolóra akár 10 pontot is adnék, mert annyira imádom, igazi CSODASZER. Jól táplál, mégis nagyon gyorsan beszívódik, és bársonyos lezs tőle a bőröm. Egy gond van csak vele, és az az ára... de mindenképpen újravevős :)

Update:
Azóta többször is újravettem, még mindig nagy a szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

Update:
Azóta többször is újravettem, még mindig nagy a szerelem :)

Bettina1984

2019. január 3.

Az illata igéző és érzéki, nem is használnom minden nap. Nagyon jól hidratál, könnyen beszívódik. Még tavaly márciusban vásároltam, de még van benne egy kevés. Az összes TBS testvaj közül ez a legjobb!!!
Drága, de megéri az árát.
Egyet sajnálok, hogy még nem gyártják parfümben, nem is értem miért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 3.

Drága, de megéri az árát.
Egyet sajnálok, hogy még nem gyártják parfümben, nem is értem miért.

Anheszenamon

2018. november 22.

Isteni finom, nőies illata van, ami felkenés után sokáig érződik. Az állaga nagyon érdekes, már-már habos, meg is lepődtem amikor először kinyitottam a tégelyt, mert nem erre számítottam. Hamar beszívódik nem hagy zsíros érzést, ez újabb plusz pont. Nem is tudok semmi rosszat mondani rá. A kis kiszerelést vásároltam meg, ugyanis nincs a közelemben TBS üzlet, nem tudtam előzetesen megszagolni, de a sok pozitív vélemény miatt úgy gondoltam egy próbát megér. Nagyon megszerettem, ha lesz kedvezmény, megvenném a nagy kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

beautyfanrb

2018. augusztus 9.

Az illata isteni, az állaga pedig nagyon könnyű. Általában egy forró fürdő után, lehűtve szoktam a bőrömre kenni és így nagyon nyugtató érzetet ad, mintha spa kezelésen jártam volna. Imádom, ajánlom, újra veszem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

liv22

2018. július 8.

Imádom! Az illata valami fantasztikus, igazi luxus. Az állaga eltér a testvajaktól, könnyedebb habos textúrája van, azonnal beszívódik, az illata viszont sokáig megmarad, órák múlva is érzem magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

andrej

2018. június 30.

IMÁDOM!
Először a kis tégelyes kiszerelést mertem megvenni, de annyira beleszerettem, hogy utána mentem a nagyért. :)
Tetszik a habos állaga, és a hihetetlenül finom, csodálatos illatát nem tudnám összehasonlítani semmivel. :) Egész nap érzem magamon, annyira erős az illata, hogy sokszor helyettesíti a parfümöt. A hatása olyan, mint bármely testápolóé, jól hidratál, kevés is elég belőle és extra gorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, rohanós reggeleken is bátran merem használni, nem kell órákat várni, hogy fel tudjak öltözni. Igaz, hogy csilliárdokért lehet hozzájutni, de ezért az illatért és összhatásért igazán megéri. :) Megy az 5 csillag, ha lehetne, akkor 6-ot adnék és biztos, hogy újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

IMÁDOM!

lulley93

2018. június 30.

ez a krém kétszer van feltéve, úgyhogy ezt odamásolom. igaz, hogy drágább, mint az 5290-es testvajak, de ez jóval nagyobb is. hihetetlenül finom, luxusos illata van, tényleg abszolút spa. a hatása is tökéletes. maga a doboz is nagyon mutatós. fogok még venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Bubucim

2018. február 10.

Egy hete használom már. Először a kisebb kiszerelésűt vettem meg, de annyira megtetszett, hogy tegnap beruháztam a nagyobbra is, ha már volt rá 20%-os kupon. :) Szuperül hidratál, nem hagy ragacsos érzést, az illata pedig mesés, elalvás előtti relaxáció. :) Igaz, hogy nem egy nagyon nagy kiszerelés, de sokkal jobban hidratál, mint a drogériás testápolók. Ha valamilyen akció keretében sikerül hozzájutnom picit olcsóbban, biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol