KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A megújult kamillás sorozat olajos sminklemosója. Eltávolítja a vízálló szemsminket is, alkalmas kontaktlencseviselőknek is. Az olajos lemosót a száraz arcra kell felvinni, némi dörzsölés után vízzel lemosni.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dide

2017. július 8.

Ez volt az első olajos lemosóm, és eleinte nagyon kedveltem, kb. kétszer-háromszor újra is vettem. Én előbb mosom le micellás vízzel a sminket - többnyire csak a szememen -, és utána ezzel a lemosóval az arcom és a szememen lévő maradékot, mivel számomra nagyon kellemetlen ha az olaj által leoldott spirállal masszírozom az arcom, rendesen rossz érzésem van tőle :D szóval igazából ez a termék csinálja a fő munkát, és azt várom el tőle, hogy minden eltávolítson. Ezt egyébként be is tartotta, ezután még egy habzó arclemosóval zártam az arctisztítást, és abszolút bevált. Viszont, az, hogy a termék szivárog a műanyag pumpálófej oldalán, az szerintem elég szomorú, főleg, hogy közel 5 000 Ft-ba kerül... és az az érzésem, hogy a negyedét nem és használom el, hanem szép lassan kifolyik belőle. Plusz, ha nem használom rendszeresen, és kicsit tovább ott marad a polcomon, akkor ilyen darabos akármi ül le az aljára, ami kifejezetten undorító :D szóval a termékkel nincs problémám, de ez így egyáltalán nem éri meg, és én egyáltalán nem ajánlom. Azon után meg már pláne, hogy a kamillás arclemosó vaj mennyivel jobb és számomra kellemesebb használatot ad! :)

Dide
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

N0emi

2017. június 15.

Oké, ez a legrosszabb arclemosó olaj,amit valaha használtam. A jó vélemények alapján helyettesként ideiglenesen beugrott az eddigi kedvencek helyett.
Baromi rossz reklámot csinál az ilyen típusú termékeknek, de kérek mindenkit, hogyne ez alapján alkosson véleményt az olajos lemosókról!

Az első 2-3 használatnál még működött úgy ahogy, a szememet nem csípte, viszont belekerülve teljesen elhomályosította látásomat, az olaj szinte beleült a szemembe...ezt azért írom, mert más olajokkal ilyen problémám soha nem volt. Viszont levitte a sminket, a bőrömet nem szárította. Később valamiért egyre nehezebbé vált vízzel felhígítva is normálisan eloszlatni a bőrömön, ragadt össze-vissza az "anyag". Hiába mosom át többször az arcom, az olajos réteg sajnos rajta marad (szintén nem tapasztaltam más termékeknél).
A bőrömet szerencsére különösebben nem viselte meg, mostmár csak alkalmanként (el)használom.
Ha olajos lemosó, ajánlom a DHC, vagy gyakorlatilag bármelyik másik márka arclemosóit, egészen más a működésük!

N0emi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

eclipse

2017. május 27.

Update: Végül nem vált be nekem ez az olajosdi, az orcáimon mitesszerek és apró gumók jelentek meg, amiket nem tudtam mihez kötni, így próba-szerencse elhagytam az olajos lemosást, és szépen el is múltak. Nagy hype ez a dual cleansing, de láthatóan nem mindenkinek való. Nem vettem újra, el is veszek pár csillagot, azért marad kettő, és nem egy, mert tényleg kellemes használni, és el tudom képzelni, hogy más bőrtípusnak jót tesz.

Ez az elso arclemoso olajom, es nem gondoltam volna, hogy a kombinalt boromre ennyire be fog valni. A dual cleansing elso lepesekent hasznalom, tetszik, hogy nem viszkozus, egy pumpalasnyi konnyen eloszlathato az egesz arcomon. Szaraz borre viszem fel, jolesik kb egy percig masszirozni vele az arcomat, ket legyet egy csapasra :) Estenkent a szememet sem hagyom ki (nyilvan ott nem masszirozok), es egyaltalan nem csip, nem irrital. Micellas vizes vattakorongon nem latok koszt utana, tehat alaposan leszed mindent, bar nem vagyok eros sminkes. Kovetkezo lepeskent habzo arclemosot hasznalok, igy egyaltalan nincs olajos uterzet, csak sima es puha bor. Az illata kellemes, nem tolakodo.
Meg ez elott rendeltem Innisfree lemoso olaj mintakat Koreabol, kivancsi leszek, milyen a ketto osszehasonlitva. Meg persze lehet a kivancsisagom gyoz, es felkutatom a Balea lemoso olajat is, hogy azzal is osszemerjem, milyen. Egyebkent Ausztriaban 13euro, szoval jo az ar-ertek aranya, most csekkoltam a magyar thebodyshop oldalon, es ott 5390ft, ami kicsit durva kulonbseg...

eclipse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

bobekecske

2017. február 8.

Hogy lehet, hogy még nem véleményeztem? Legalább harmadszorra veszem újra, nekem sokkal jobban bevált mint a drogériás L'Oreal olaj (zavart az illata és nem szedte le annyira jól a sminket). Legalább annyira jó, mint a MAC vagy Bobbi-féle, és azoknál azért olcsóbb, talán kevésbé is fogy gyorsan. A koreai lemosóolajok tetszettek még ennyire, de macerásnak érzem a beszerzésüket, így többynire ennél maradok.
Az esti arclemosás első fázisaként használom, nekem nagyon jól leszedi az átlagos napi sminket. Száraz bőrbe masszírozva, nem csípi a szememet, nem homályosítja a látásomat. Egy kis meleg vízzel emulgálva még kb fél percig masszírozom, majd leöblítem, és utána valamilyen arcelmosóval még egyszer megtisztítom az arcomat. Valamiért nekem ez a legkomfortosabb arctisztítás, jobban szeretem, mint a tisztítótejeket (nem szedi le kellőkéépen a sminkem, túl gazdag), vagy a micellés vizet (szárít, elsősorban a szemfesték eltávolítására használom erősebb sminknél). Nem szárít, nem irritál, és nem zsírosít.

Update 2017.Jan: Pontot nem vonok le érte, de most próbáltam először az újabb csomagolású verziót. Folyik. :( Csak pumpáláskor, de pont a pumpa illesztésénél, gyanítom ez egy széria hiba. Beszereztem 200 forintért egy pumpás üveget, így nem akkora veszteség, de mindenképpen macera és bosszúság, hogyha mostantól át kell töltögetnem.

Update 2017. Február: de, mégis levonok pontot, és valószínűleg más lemosó olaj után leszek kénytelen nézni, mert ebből az áttöltött pumpás üvegből is szivárog, legnagyobb bosszúságomra. Ha beválik valamelyik másik olaj csomagolása, lehet abba töltögetném át, de ez már önmagában több kellemetlenség, mint amennyit megér.

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Joaninha

2016. december 8.

Ez az első olajos sminklemosó, amit próbáltam, szóval nincs viszonyítási alapom, de én meg vagyok vele elégedve. Meguntam a 2-fázisú szemfestéklemosókat, mert rájöttem, hogy bármit is használok, csak kidörzsölöm a szemem a vattával, mire leszedek róla mindent. Ezért gondoltam inkább lemosható sminklemosóra váltok, amit akár fürdés közben is tudok használni. Számomra pozitív csalódás volt ez a termék, mert megmondom őszintén, hogy egy kicsit féltem tőle. Attól tartottam, hogy az én kombinált bőröm meg fogja bosszulni ezt az olajos szerkezetet, de nagy meglepetésemre nem így lett. Egy darab pattanás vagy mitesszer sem jött ki rajtam. Nagyon kellemes, nyugtató érzés az arcbőr számára ez a kamillás olajos csoda, minden mocskot és sminket leszed, a vízálló szemhéjtust és a szempillaspirált is, anélkül, hogy dörzsölni kellene a szemem (egyébként egyáltalán nem irritálja a szemet ez a lemosó). Én a sminklemosás után egyből megmosom az arcom az arclemosómmal, hogy megszabaduljak az olajos, kissé ragacsos érzettől, amit hagy maga után, de utána sokkal puhább a bőröm. Összességében nálam 5*.

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

_-Mia-_

2016. november 13.

Csalódás, nekem semmivel nem nyújt többet mint a Balea olaj-sminklemosója, töredékáron, kupakkal ellátva.
Szerettem volna szeretni: praktikusnak tűnt a pumpa (ami ereszt, csurog a nyakánál a cucc kifele álltában is), és romantikus elképzeléseim voltak a finom kamillaillatról ami lehetne neki (de nincs). Nem veszem újra ha elfogy.

_-Mia-_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Titvog

2016. szeptember 14.

Nagyon jó választás volt számomra ez az olaj. Az illata kellemes, állaga is szuper, remekül leoldja a sminkemet, és még a szememet sem csípi. Általában a tenyerembe pumpálok belőle, aztán szétkenem a száraz arcomon, a maradékkal a szempilláimat átmorzsolgatom az ujjaim között, és akkor nem megy bele a szemembe. :) Nem okozott pattanásokat, nem irritált, de azért kellett még utána egy másik lemosót is használnom, mert nem akarok olajas érzés hagyni a bőrömön, elvileg az nem tesz jót a kombinált típusnak. De egyébként szuper jól hidratál, nem húzódik a bőröm tőle. :)
Egy bajom volt csak vele, az pedig a csomagolás hibája... a pumpa szó szerint eresztette a nyakánál az olajat, és az nem kicsi pazarlás szerintem. :( Nem volt olcsó ez az olaj, erre jobban kellett volna figyelni, még szerencse, hogy volt itthon egy olyan pumpám, amit rátekerhettem a régi helyére...
Maga a termék 5*, a csomagolás vesz csak le belőle egyet, mert sajnos kell hozzá B terv, hogy ne pazalódjon.

Titvog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

pono

2016. augusztus 27.

Nekem ez a tokeletes arclemoso, az elso ami TELJESEN eltavolitja a sminket. Nincs masnap szempillaspiralmaradvany a szemem alatt, nincs semmi a vattakorongon amire a tonikot teszem utana. Szerintem az olajnal jobban semmi nem oldja le a szennyezodest (mert a smink is az), elotte micellas vizet hasznaltam de csak most jovok ra, hogy az nem volt igazan hatekony ehgez kepest. Az meg hogy a pumpa milyen, nekem tok mindegy, amig mukodik es a termek ennyire jo.

pono
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

klaris171

2016. augusztus 18.

Update közel 1 év után: töretlen a szerelem, nekem tökéletesen működik a pumpa továbbra is, nincs állag változás- leülepedés sem és a bőröm is ugyanúgy szereti.
Időközben kipróbáltam a márka kamillás vajas lemosóját is, nekem az is tökéletesen működik, ugyanennyire bevált, egyik nap azért- másik nap ezért nyúlok.

Végre arctisztítóból is megtaláltam a tutit! :) Mindent leszed egy körben az arcomról, még a full sminkkel is hiba nélkül megbírkózik 2 pumpálásnyi adag, a használata után a száraz- vízhiányos bőröm hidratált, persze utána azért használok hidratálót. Egyedül az illatanyagot bánom hogy belekerült, de az érzékeny bőrömet nem irritálja, úgyhogy efölött is szemet hunyok, mert annyira egyszerűvé teszi az esti rutint immáron 2 hónapja!

klaris171
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

laural

2016. augusztus 11.

Korábban síma mosakodókrémet használtam a Bioderma micellás víz után, de gondoltam, hogy egyszer kipróbálok egy rendes olajos lemosót. Az itteni vélemények alapján esett erre a választásom. Nagyon beleszerettem az illatába/állagába, nagyon jó érzés vele átmaszírozni az arcom. Maradéktalanul leszedi a sminket, nem irritál, és csak nagyon lassan fogy. Azért nem óriási az áttörés a korábbi mosdókrémes rutinomhoz képest, de ha tehetem, még máskor is beruházok majd rá.

Update: először is egy idő utàn a flakon s pumpánál ereszteni kezdett. Másrészt, mikor már a flakon végénél tartottam, fura, szürkés leülepedett réteget vettem észre az alján, ami felrázásra sem mozdult. Konkrétan, mintha penész lett volna. Minden nap használtam addig, felráztam használat előtt, nem értem a lejárati idő közelébe sem. Kidobtam, nem mertem többet használni. Pontlevonás. Volt valakinek hasonló tapasztalata?

laural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Antioxidánsok: Tocopherol