The Body Shop

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A megújult kamillás sorozat olajos sminklemosója. Eltávolítja a vízálló szemsminket is, alkalmas kontaktlencseviselőknek is. Az olajos lemosót a száraz arcra kell felvinni, némi dörzsölés után vízzel lemosni.

Krisztina_B

2020. november 13.

Könnyen lemostható, nem szárít, viszont mint smink lemosó nem igazán müködik. A szememnél többször kellet átmosni hogy eltávolítsam a szempillaspirál nyomait. Ki kellet egészítenem egy pamut kendővel az arctisztitást hogy müködjön ezzel az olajjal. Így a mikor már vizzel leöblítettem az olajat a kendővel áttörlöm az arcom és lejön minden szennyeződés. Nem ajánlom a törülközöt ehhez mert minden használat után ki kell mosni és a "rongy" meg szárad a következő használatig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

ZsofiaLoren

2020. június 1.

Imádom. Nem voltam megelégedve az eddigi sminklemosóimmal, mert nem hozták le maradéktalanul a sminket. Már az eslő használatnál bizonyított, minden sminket, szemfestéket, spirált lehozott és emellett nem szárítja a bőrömet se. Utána lemosom az arcomat még a bambusz szenes arctisztítóval is. Szerintem évek óta nem volt ennyire tiszta a bőröm. Szemmel láthatóan jót tesz a bőrömnek ez a fajta tisztítás. A szemfesték lemosás után nem homályosította el a látásom, bár féltem tőle, mert tapasztaltam már ilyet más lemoskkal, de szerencsére ezzel a kamillás lemosóval nem volt probléma. Bár az ára 5000 Ft felett van, de nagyon kevés kell egy használathoz, így nagyon sokáig elég lesz. Nem bántam meg, jó befektetés volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 1.

linszu

2020. április 21.

A sminklemosó "vajjal" együtt vettem meg és végül ezt szerettem meg jobban. Egy pumpányi adag elég ahhoz, hogy eltávolítsa az alapozót a szemfestékkel együtt. Nem irritál, nem csípi a szemet, vízzel leöblíthető. Kellemes, viszonylag erős az illata, állagra híg, vízzel való lemosás után nem igazán hagy olajos, zsíros érzetet, habár ezt, mint első lépést használtam, hogy a sminkem nagy részét leolvassza, majd egy erősebb arclemosóval fejeztem be a bőrtisztítást.
A kiszerelés praktikus, sokáig elég és tényleg hatalmas plusz, hogy a szememről gyönyörűen eltávolítja a festéket erős dörzsölés nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 21.

Ginderclyde

2019. szeptember 2.

A Skinlatte blogon olvastam róla sok-sok pozitívumot, ezért első olajos lemosómként megvettem. Összességében szeretem, nagyon finom puha érzés, nem csíp, nem irritál. Nekem egyelőre az adagolója és üvege is épségben van, nem tapasztaltam, hogy rossz minőségű lenne. Az illatát szeretem. A lemosásban elég precíz vagyok, lemosom a sminkemet olajjal, majd ennek a maradékait egy olajos lemosóval és végül egy vízbázisú lemosót is használok. Nekem ez nagyon bevált főleg nyáron. Ebbe a rutinba tökéletesen beleillik nekem ez a lemosó, önmagában vagy sminklemosóként nem tudom milyen. Az összetevőkre nagy nagy pipa jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

hennniii

2018. december 18.

Nagyon rossz, nagyon zsíros, és nehéz formula és nekem is tönkrement a pumpája vagy nem is tudom hogy fogalmazzak, lényeg, hogy ezzel nem lehet utazni, mert folyik. Nem szeretem, pazarlás az adagolása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

hamamelis

2018. április 10.

Az arcomon masszírozva csodás, bársonyos érzés, nem kifejezetten olajos, hanem mintha valami még lenne benne (bársonydarabok? :) Nagyon jó érzés volt. A szemembe viszont belement, amikor a spirált mostam le róla, és olajos fátyol maradt rajta, nem láttam hosszú percekig, vagy még tovább. Túl erős az illata, egy arckendővel meleg vízzel is lejön, magát az arcbőrt szépen megtisztítja, de a spirált nem szedi le teljesen. A csomagolása miatt nem szoktam lepontozni magát a terméket, de ennek botrányosan rossz az adagolója, folyik az olaj összevissza, csak a tenyerembe nem, sehol nem tudom tárolni, mert minden olajos lesz, mérgemben elraktam valahova, most is ott rohad. Így nem nagyon éri meg az árát. Pedig az illatát meg tudtam volna szokni. Több rossz tulajdonsága miatt közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

Anheszenamon

2018. március 26.

Itt vásároltam kedvező áron ezt a lemosót és nagyon megszerettem. Teljes áron is megvenném. Az illatanyagot kihagyhatták volna belőle, de ettől függetlenül nekem nagyon bevált. Maradéktalanul leszedi a szemsminket is, nem kell nyúznom, dörzsölnöm a szemkörnyékemet, a spirál is tökéletesen lejön. Szintén a kétlépéses arctisztító rutinom első lépése ahogy a Clinique Take the Day Off balzsamos lemosója is, felváltva használom őket. Épp melyikhez van kedvem aznap. Bemasszírozom a bőrömbe, majd egy vizes kis törülközővel letisztítom az arcomról, tehát nem vízzel mosom le. Ezután jöhet a szokásos lemosóm (jelenleg Bioderma Sensibio) Egy szó mint száz, nagyon tetszik, nem csíp, nem bánja a szemem, nem homályosítja el a látásomat. Tökéletes. Újravevős, bár szeretném kipróbálni a márka tégelyes lemosó balzsamját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

Dide

2017. július 8.

Ez volt az első olajos lemosóm, és eleinte nagyon kedveltem, kb. kétszer-háromszor újra is vettem. Én előbb mosom le micellás vízzel a sminket - többnyire csak a szememen -, és utána ezzel a lemosóval az arcom és a szememen lévő maradékot, mivel számomra nagyon kellemetlen ha az olaj által leoldott spirállal masszírozom az arcom, rendesen rossz érzésem van tőle :D szóval igazából ez a termék csinálja a fő munkát, és azt várom el tőle, hogy minden eltávolítson. Ezt egyébként be is tartotta, ezután még egy habzó arclemosóval zártam az arctisztítást, és abszolút bevált. Viszont, az, hogy a termék szivárog a műanyag pumpálófej oldalán, az szerintem elég szomorú, főleg, hogy közel 5 000 Ft-ba kerül... és az az érzésem, hogy a negyedét nem és használom el, hanem szép lassan kifolyik belőle. Plusz, ha nem használom rendszeresen, és kicsit tovább ott marad a polcomon, akkor ilyen darabos akármi ül le az aljára, ami kifejezetten undorító :D szóval a termékkel nincs problémám, de ez így egyáltalán nem éri meg, és én egyáltalán nem ajánlom. Azon után meg már pláne, hogy a kamillás arclemosó vaj mennyivel jobb és számomra kellemesebb használatot ad! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

N0emi

2017. június 15.

Oké, ez a legrosszabb arclemosó olaj,amit valaha használtam. A jó vélemények alapján helyettesként ideiglenesen beugrott az eddigi kedvencek helyett.
Baromi rossz reklámot csinál az ilyen típusú termékeknek, de kérek mindenkit, hogyne ez alapján alkosson véleményt az olajos lemosókról!

Az első 2-3 használatnál még működött úgy ahogy, a szememet nem csípte, viszont belekerülve teljesen elhomályosította látásomat, az olaj szinte beleült a szemembe...ezt azért írom, mert más olajokkal ilyen problémám soha nem volt. Viszont levitte a sminket, a bőrömet nem szárította. Később valamiért egyre nehezebbé vált vízzel felhígítva is normálisan eloszlatni a bőrömön, ragadt össze-vissza az "anyag". Hiába mosom át többször az arcom, az olajos réteg sajnos rajta marad (szintén nem tapasztaltam más termékeknél).
A bőrömet szerencsére különösebben nem viselte meg, mostmár csak alkalmanként (el)használom.
Ha olajos lemosó, ajánlom a DHC, vagy gyakorlatilag bármelyik másik márka arclemosóit, egészen más a működésük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

eclipse

2017. május 27.

Update: Végül nem vált be nekem ez az olajosdi, az orcáimon mitesszerek és apró gumók jelentek meg, amiket nem tudtam mihez kötni, így próba-szerencse elhagytam az olajos lemosást, és szépen el is múltak. Nagy hype ez a dual cleansing, de láthatóan nem mindenkinek való. Nem vettem újra, el is veszek pár csillagot, azért marad kettő, és nem egy, mert tényleg kellemes használni, és el tudom képzelni, hogy más bőrtípusnak jót tesz.

Ez az elso arclemoso olajom, es nem gondoltam volna, hogy a kombinalt boromre ennyire be fog valni. A dual cleansing elso lepesekent hasznalom, tetszik, hogy nem viszkozus, egy pumpalasnyi konnyen eloszlathato az egesz arcomon. Szaraz borre viszem fel, jolesik kb egy percig masszirozni vele az arcomat, ket legyet egy csapasra :) Estenkent a szememet sem hagyom ki (nyilvan ott nem masszirozok), es egyaltalan nem csip, nem irrital. Micellas vizes vattakorongon nem latok koszt utana, tehat alaposan leszed mindent, bar nem vagyok eros sminkes. Kovetkezo lepeskent habzo arclemosot hasznalok, igy egyaltalan nincs olajos uterzet, csak sima es puha bor. Az illata kellemes, nem tolakodo.
Meg ez elott rendeltem Innisfree lemoso olaj mintakat Koreabol, kivancsi leszek, milyen a ketto osszehasonlitva. Meg persze lehet a kivancsisagom gyoz, es felkutatom a Balea lemoso olajat is, hogy azzal is osszemerjem, milyen. Egyebkent Ausztriaban 13euro, szoval jo az ar-ertek aranya, most csekkoltam a magyar thebodyshop oldalon, es ott 5390ft, ami kicsit durva kulonbseg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol