The Body Shop

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. október 30.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadású, őszies illat a jól ismert és szeretett gazdagon hidratáló testvaj formulával. Többféle Közösségi Kereskedelmből származó, tápláló alapanyagot tartalmaz, kameruni méhviaszt, brazil szója- és babassuolajat, ghánai shea- és kakaóvajat és nicaraguai szezámmagolajat is. Amellett, hogy megfelelő ápolást nyújt a bőrnek a hűvösebb évszakokban, az illata a frissen sült vaníliás, sütőtökös sütemény illatára emlékeztet.

EszterCsenge

2020. május 23.

Nekem ez az egyik nagy kedvenc és az illat minden termékét imádom 😍 az extra száraz és érzékeny bőröm is szépen hidratálja. 2 éve ősszel mindig bevásárolok belőle. Nekem csoda 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Fehereszti

2020. május 21.

Ennek a hatása valami álom tökéletes ❤️ én nem használok testápolót szinte soha, de ezt amikor felkenem, főleg a lábamra, nem is értem magam miért nem. Olyan ápolt, illatos, puha, gyönyörű bőrt varázsol, hogy el vagyok ájulva tőle. Ennek egyetlen pici negatívuma hogy szerintem nincs vanilla pumpkin illata, pumpkin semmiképp, vagy lehet az én orrommal nem működik, nekem inkább kicsit égett vaníliarúd vagy nem is tudom 😅 de ezért se vonok le csillagot mert maga a termék úgy tökéletes ahogy van. Ráadásul nekem lassan is fogy. Ahhoz képest 😁 én már soha nem fogok más testápolót használni, de ebből más illatokat, fajtákat is ki fogok próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

TAnna94

2020. május 3.

A világ legjobb testvaja! A többi TBS vaj sajnos szokta irritálni az ekcémás bőrömet, de ez nem, jól hidratál, nem ragad. Az illata fantasztikus. Jó lenne, ha egész évben kapható lenne, vagy nem kapkodnák el olyan hamar ősszel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

Zsana22

2020. február 21.

Nagyon szeretem az illatát. Teszi a dolgát, és nem hagy ragacsos érzetet maga után. = abszolút befutó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Dorci94

2019. december 11.

Tökéletes őszi-téli illat. Bekuckózós, meleg, édes. Többféle TBS testápolóm is van itthon, ezt akkor kapom elő, ha a bőrömnek extra hidratálás kell. Nekem ez napi szinten használva sok lenne, az én bőrömnek nehéz kicsit. Nálam inkább a testjoghurtok a nyerők, viszont ebből a Pumpkin kollekcióból nem készült se joghurt se sima ápoló úgyhogy “kénytelen voltam” ezt beszerezni. Az illat miatt kötelező volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Lexi99

2019. november 19.

Nagyon szeretem, igazából csak, azért vettem meg, hogy tovább tartson a tusfürdő illata a bőrömön. De valójában kicsit sem bántam meg, ápolja a bőrömet, és másnap is megérzem az illatát, könnyen használható. Állaga nem túl tömény. Őszi/téli állandó testápolóm lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

Dia9609

2019. november 12.

Erről sem tudok mást írni mint a kézkrémről, bevallom az illata fogott meg (ami igaz a márka összes termékére egyébként). Nagyon egyedi, nagyon őszies, meghozza a kedvem hogy használjam, ami nálam nagy szó mert nem igazán szeretek testápolózni. Én a textúrát is nagyon szeretem télre, jól hidratál, szerintem elég lassan is fogy, bár tény hogy én nem érzem szükségét, hogy minden nap használjam. Nálam örök befutó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

onecrimsonnight

2019. október 27.

Nem túl tolakodóan édes sütire emlékeztető illata van, ami számomra telitalálat, tökéletes a 'me time'-ozós estékhez. Az állaga is tökéletes, elég sűrű így a hidegebb napok közeledtekor, de mégsem marad zsíros érzet a bőrömön utána. Selymes tőle a bőröm és hidratált marad napokig. Szerintem be is tárazok belőle mielőtt eltűnik, nem hiszem, hogy a karácsonyi kollekció felül tudja múlni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Marcsika0720

2019. október 15.

Nemrégóta használom de nagyon megszerettem. Az illata igazán különleges, vaníliás-fűszeres. Korábban is használtam már Body Shopos testvajat az szuper volt, ez sem marad le teljesítményben. Már tavaly is szemeztem vele, de nem akartam ennyi pénzt rááldozni mert van olyan drogériás testápolóm ami negyed ilyen áron van és az is jó. De most úgy gondoltam egye fene megrendelem. Milyen jól tettem. Igazán őszies illata van, szuper az állaga. Ilyenkor ősszel- télen nagyon száraz a bőröm szóval jól jött ez a kicsit “vastagabb” textúra. Ráadásul kismama vagyok és a pocakom is ezzel kenem néha, arra is tök szuper. Ma jött meg a karácsonyi kiadású Warm Vanilla testvajam is azt is tesztelem majd és arról is írok. Igazából nem kell sokat használni belőle úgyhogy ez sokáig elég lesz. Egy szó mint száz tetszik ez az illat. Egyelőre négy csillag, mert kíváncsi vagyok a fent említett vaníliás testvajra is és meglátjuk melyik lesz a befutó ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Mandarindream

2019. október 12.

Tavaly vettem, sokáig tartott. Nekem olyan sós-cukrozott, vajon sült kovászos kenyér illata volt. Leginkább kézkrémnek használtam, testen annyira nem szeretem. Most is nyomják ajándékba, rendelés mellé, de nem érzem olyan jónak, mint a tavalyit. Illatra gyengébb, alig érezhető és mintha több is kellene belőle. Szóval nem győzött meg, maradok a banános testvajnál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.