The Body Shop

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 3.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

Limitált kiadású, őszies illat a jól ismert és szeretett gazdagon hidratáló testvaj formulával. Többféle Közösségi Kereskedelmből származó, tápláló alapanyagot tartalmaz, kameruni méhviaszt, brazil szója- és babassuolajat, ghánai shea- és kakaóvajat és nicaraguai szezámmagolajat is. Amellett, hogy megfelelő ápolást nyújt a bőrnek a hűvösebb évszakokban, az illata a frissen sült vaníliás, sütőtökös sütemény illatára emlékeztet.

KERESEM!!! The Body Shop Vanilla Pumpkin Testvaj
Ár: - , Eladó: mixerhun
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: -
Ár: 4.000 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű, 1 alkalommal próbált a kézfejen, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
Tallis

2019. szeptember 11.

Ugyan szerintem tejberizs illata van, de imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Ugyan szerintem tejberizs illata van, de imádom. :)

Judy8608

2019. június 13.

Nagyon finom illata van, állagra kicsit túl zsíros nekem és nehzen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Nagyon finom illata van, állagra kicsit túl zsíros nekem és nehzen szívódik be.

Babooca

2019. március 22.

Októberi szerzemény, egy szettben sikerült megszereznem. Nagy kedvenc, az őszi csípős, hideg időhöz nagyon illett. A bőrömet táplálja több napon át. Az illata viszont erős, ha egyszer bekenem magam vele, akkor az egész ágynemű átveszi az illatát. Ettől függetlenül az egyik kedvenc legjobban, leggyorsabban hidratáló testvajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

silence

2019. március 17.

Szeretem a TBS testvajakat, de ez a tökös-vaníliás valahogy kevésbé nyerte el a tetszésemet..... nekem van az illatában valami, ami zavaró, a Vanilla Marshmallow jobban ízlett....
Amúgy hozza a kívánt hatást, nagyon kellemes - krémes, sűrű állaga ellenére könnyű szétoszlatni és kiválóan hidratálja a bőrömet.
Egyedül az illata miatt nem fogom újravásárolni.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Egyedül az illata miatt nem fogom újravásárolni.....

Lilium

2019. január 2.

Az idei (tavalyi..) limitáltak közül a kedvencem! A tusit még a nővéremnek vettem, már akkor megtetszett az illata. Az egyik barátnőm persze elkísért amikor megvettem, és megjegyezte, hogy nekem is tetszett, szóval én is kaptam tőle egyet karácsonyra. :) Ééés ha már megvan a tusfürdő akkor miért ne szerezném be a testvajt is, főleg ha karácsony után azonnal leárazzák?
A minőség a szokásos: intenzíven hidratál, tömény, de hamar beszívódik. Az illat páratlan. Miért hagytam ki tavaly(előtt..)?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Ophelia

2018. december 22.

Eddig csak álmodoztam róla, aztán most karácsonyra megkaptam egyik barátnőmtől (köszi Aggy! :D ), pont olyan csodás, mint amilyennek elképzeltem. Jópár éve volt egy mandulás testvajam a body shopból, azt imádtam. Ezzel sincs másképp, ebben a hideg időszakban az illata és az állaga is telitalálat. Nem túl zsíros, legalábbis az én bőröm simán megbirkózik vele, vaníliás illatok pedig még nem nagyon okoztak csalódást, főleg nem egy kis pumpkin spice fűszerezéssel. :D Mióta megkaptam, egyszer sem sumákoltam el a testápolózást, mert mindig alig várom, hogy sütiillatom legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Andy88

2018. december 9.

Nem igazán rajongok a testvajakért a nehéz, zsíros állaguk miatt, ezért nem adok neki 5*-ot... viszont az tény, hogy nagyon finom illata van. A tökfűszert annyira talán nem, de a vaníliát maximálisan kiérzem rajta, némi fűszeres beütéssel. Ez a termék sem okozott csalódást... mint minden The Body Shop termék, ez is hozza a várt (kimagasló) színvonalat. Szuperül ápolja a száraz bőrt.
Csak kipróbáltam. Az ára sajnos eleggé borsos, ezért biztos hogy nem veszem meg a terméket.
Viszont aki szereti és megveszi, biztosan a kedvence lesz. Hideg éjszakák lélekmelengető kiegészítője. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

FReka

2018. december 9.

Hú,ez tényleg nagyon jó! Ez az első body shop testvajam,vakon rendeltem,de nagyon tetszik. Az illata nagyon kellemes,hosszan érezhető a bőrömön. Olyan igazi meleg,fűszeres téli illat,a tököt nem igazán érzem ki belőle,de nem is bánom annyira. Puha vaj állaga van, tenyérben rögtön olvad,könnyű elkenni,a bőröm szinte azonnal beszippantja és öltözhetek. Ilyenkor télen a felkarom mindig viszket zuhanyzás után,de ez megszüntette. Hiába drága,biztos hogy minden télre venni fogok valamilyen body shop testvajat,nekem megér ennyit hogy ne viszkessek. Nyárra elég egy könnyű testápoló is,lehet kipróbálom majd a testjoghurtokat. Tusfürdőjével együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

nemethdorcy

2018. november 27.

Nagyon eltalált igazi őszi illat fűszeres, meleg. Krémes puhább állaga van, hamar beszívódik és jól hidratál, puha lesz tőle a száraz bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

meekoflit

2018. november 13.

Jujj nagyon szeretem! :)
Szuper bekuckózós meleg illat egész hamar beszívódik remekül hidratál pihe puha lesz a bőröm tőle és az ágyneműn meg is marad az illata😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Jujj nagyon szeretem! :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.