Tindigo

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. május 11.

Ár:   11 990 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• 0,5% retinollal, E-vitaminnal és ceramiddal
  • Öregedésgátló, regeneráló, bőrmegújító és bőrpuhító hatással
  • Fokozott anti-aging hatás: hyaluronsav, zöld tea, uborka kivonat, Palmitoyl Tripeptide-5
  • Értékes növényi összetevőkkel: nyírfa, uborka, körömvirág, édesgyökér, kamilla, csipkebogyó olaj, szőlőmagolaj, aloe vera kivonat
  • Illat- és alkoholmentes, könnyű formula, mitesszerekre és/vagy aknéra hajlamos kombinált, zsíros bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

korzsu

2022. március 13.

Első retinolos termék, amit használtam és egyszerűen egy csodaszer. Nagyon javította a bőrömet. Fokozatosan vezettem be a rutinomba, így relatíve hosszabb ideig elegendő is volt. Azóta váltottam nagyobb százalékra, de kezdésnek a legjobb termék, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 13.

vfejes

2021. december 25.

Az első reti, amire ősszel nem reagáltam be🤘🏻❤️❤️❤️ 2 naponta vezetem be épp, se puffafás, se purging, semmi hiszti. Imádom, 3 használat után azonnal látszik, pedig bakuchiol ment végig a nyáron. Ildi tudja, na… 🌷

UPDATE dec 25
12 éve nem volt év, mikor az ekcéma ne árasztotta volna el az arcom, szemeim. Sírásig. Idén csak gyönyörű a bőröm ✨ Napi szinten használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 25.

UPDATE dec 25

MagdaLiza

2021. szeptember 3.

A retinolok retinolja, a krémek krémje. Ha tehetném, külön szektát alapítanék az imádatára. A bőrőm szépségének megtestestője, minden cseppje aranyat ér. Mindig újra fogom venni ez nálam tény. Nem hiába, a Tindigoról van szó. Nem hiszem hogy valaha ennél jobb retinolos terméket fogok találni, de nem is keresek. Selymes formula, kevés is elég, és a legfőbb indok, hogy hatásos. Mindent is csinál ez a termék. Pattanásgyilkos, selymes bőr, egyenletes bőrfelszín. IMÁDOM <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

lili2020

2021. június 24.

Az a helyzet, hogy én azokat a csodás hatásokat, amikről néhányan írnak, nem tapasztaltam. Hozzá kell tenni, hogy alapból sem pattanásos a bőröm, tehát a pattanás eltüntető csodahatásáról nem tudok nyilatkozni. Viszont az a néhány sötét mitesszerem, ami szokott lenni, az a termék használata alatt is végig ugyanúgy megvolt, azon semmit sem segített. Húszas éveim közepén járok, úgyhogy arról sem tudok nyilatkozni, hogy öregedő bőrön csinál-e látványos változást ez a szérum, viszont a néhány kezdődő ráncommal nem láttam, hogy bármit is csinált volna. Persze tudom, hogy egy retinolos anti-aging termék használata leginkább hosszabb távon fog hatást kifejteni, és remélhetőleg lassabban fogok öregedni és ráncosodni.
Ez volt az első retinolos termékem, és az első pár használat kicsit csípett, hozzá kellett szoknia a bőrömnek. Bár tél volt, a fényvédő használatára nagyon figyeltem. Ennek ellenére mikor először mentem ki pár percre (50-es bioderma fényvédővel!) azután, hogy éjszaka felkentem a krémet, olyan érzése lett a bőrömnek, mintha leégett volna. Látszani nem látszott semmi, csak "égett" érzés volt az arcomon. De ez később nem jelentkezett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

rheumoderm

2021. május 11.

Nagy élmény volt kipróbálni ezt a tindigos terméket is. Klassz az állaga. Én heti 4 alkalommal használtam, nagyon szépen eltüntette a pattanásaimat és szép feszes volt a bőröm. Márciusban abbahagytam a használatát mert ilyenkor már nem kockáztatok a retinolok fényérzékenyítő hatása miatt, de elterveztem, hogy ősszel az 1 %-t is kipróbálom. Ha az is lesz ilyen jó és jól fogom tolerálni, akkor az maga lesz a főnyeremény egy 100 ml-s termékért ilyen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

Fannez

2021. április 21.

Az első Tindigo termékem. Csodát vártam tőle, és meg is kaptam. Kevésbé vannak pirosságok az arcomon és a mitesszereim is halványabbak. Csak remélni tudom, hogy marad ez az elérhető ár, ha így lesz, engem a Tindigo örökre megvett. (Kombinált zsíros bőröm van, mitesszeres)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 21.

Nikolaj

2021. április 3.

1 dobozzal használtam el, tetszett, de a Tight & Timeless 1%-os retinol sokkal jobban bevállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

d.niki

2021. március 15.

Az én pattanásos és borzasztóan miteszeres bőrömmel egész egyszerűen csodát tett! Az igazsághoz hozzátartozik, hogy vadiúj, célzott rutint raktam össze, de ez az alapköve! Nincs este, hogy kihagynám (niacinamidet teszek fel utána). Puhává, bársonyossá tette már az első alkalom után a bőrömet. Miteszerek azóta elvétve. Drága, egy hónap alatt elkencézem, de az eredménye miatt mindig áldozok rá! Nekem 5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Hadzsala

2020. december 5.

Sokféle retinol tartalmú készítményeket használtam, ettől erősebbeket is, de ami szerintem verhetetlen a miteszerek tekintetében, az ez a krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 5.

melanie500

2020. november 24.

Megvettem nyárra, mert gondoltam 0,5 retinol megfelelő fényvédelem mellett nem fog ártani és ajnározták mitesszer eltüntetésre. Üsse kő, kiadtam rá 12 e Ft-ot. Jól meg is bántam. Megpróbáltam eladni, de nem jártam sikerrel, ezért becsülettel elhasználtam és soha többet. Aki azt írja, hogy ez a mennyiség sok, az nem tudom mennyit használhat belőle egyszerre, vagy én vagyok nagyfejű, de nekem 2 hónap alatt kiürült a flakon. Jó, az igazsághoz hozzátartozik, hogy kentem dekoltázsra is. Rendszeresen több mitesszerem és apró pattanásom jött ki tőle - pedig elvileg ezek eltüntetése az egyik funkciója. Megpróbáltam a purging-re fogni, de a márka kék tubusos retinoljától semmi bajom. Ki is szárította a bőrömet, puha sem volt tőle. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Retinol, Kojic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Panthenol, Retinol, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Retinol a I v

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Kojisav, ami a japán saké, vagyis rizsbor készítésének az egyik mellékterméke. Paula Begoun szerint meggyőző in vivo és in vitro (emberben és kémcsőben végzett) kutatások vannak arra vonatkozólag, hogy a kojisav gátolja a melanin termelődést, és így kiváló hatóanyag a pigmentfoltok kezelésében. Hátránya, hogy rendkívül instabil összetevő, fény és levegő hatására fura barna színű lesz és elveszíti hatékonyságát, szóval kojisavas terméknél figyeljünk a megfelelő (pl. légmentes pumpás) csomagolásra.