Tindigo

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. december 20.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• 0,5% retinollal, E-vitaminnal és ceramiddal
  • Öregedésgátló, regeneráló, bőrmegújító és bőrpuhító hatással
  • Fokozott anti-aging hatás: hyaluronsav, zöld tea, uborka kivonat, Palmitoyl Tripeptide-5
  • Értékes növényi összetevőkkel: nyírfa, uborka, körömvirág, édesgyökér, kamilla, csipkebogyó olaj, szőlőmagolaj, aloe vera kivonat
  • Illat- és alkoholmentes, könnyű formula, mitesszerekre és/vagy aknéra hajlamos kombinált, zsíros bőrre

Hanna27

2020. március 30.

Első retinolos termékem. Gondosan utána olvastam, hogyan kell használni, először 3 naponta, utána 2 naponta és végül napi szinten használom, február végén kezdtem el használni, Sanatopic prémium arckrémmel kiegészítve. Tökéletesen időzítettem, a járvány kirobbanása által, nem túl sok napfény éri a bőröm...
Nekem nagyon bevált, rövidtávon észre vehető volt, hogy pihe-puha a bőröm, és ha megjelent egy makacs kis rügy, másnapra
egyből eltűnt vagy lenyugtatta. Hosszútávon több hét használat után észre vettem, hogy lágyítja a mimikai ráncokat és egységesíti a bőrképemet.
Negatív élményem egyáltalán nem volt vele, kipirosodást, irritációt nem okozott így, hogy fokozatosan kezdtem el használni.
Sokáig elég, így megéri az árát, adagolása szuper, gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Sokáig elég, így megéri az árát, adagolása szuper, gazdaságos.

maow

2020. március 28.

Több tubussal elhasználtam, nagyon szereti a bőröm. Este felteszem, és reggelre teljesen kisimít, feltölt, a pirosságot lehúzza, és hidratál is (valamikor nem is kell hidratáló krém felé). Nem hagy zsíros/nehéz érzetet, nem csíp, nem irritál, pedig érzékenyebb bőröm van. Sajnos mitesszereim továbbra is vannak, de talán mintha egy kicsit kevesebb lenne. A pumpás kiszerelés miatt könnyen adagolható ez a sűrűbb állagú szérum, viszont sajnos sosem tudom, mikor fogy ki. Nekem kb. 2,5 hónapra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

pipacs17

2020. március 21.

tudom, hogy nem szerencsés első használat után agyondícsérni valamit, de ha változik a véleményem updatelek!😃/a háttérsztori röviden: mint ahogy mindenki tudja, egyszer szigorúbb intézkedések vannak a 👑 vírus miatt... leginkább önkéntesen, de bezárnak sorra a kozmetikák. tudom, persze, ez legyen a legnagyobb bajunk, VISZONT! hetek óta vártam az időpontomat egy kezelésre, ami jelentősen javítana a bőröm állapotán. ami jelenleg nincs annyira rettenetes állapotban, viszont az évek (lassan 11 éve) óta tartó bőrproblémával eljuttam mostanára addig, hogy néha még pityergek is miatta🙈🤦🏽‍♀️ Tehát ezt a világmegváltó kezelésemet lemondták a járvány miatt, én pedig kétségbeesetten elkezdtem keresni valamit, ami talán segíthet/
tegnap érkezett meg ez a kis szérum, persze alig vártam, hogy este legyen és szépen kipróbálhassam, aztán pedig alig vártam, hogy reggel legyen és lássam, van-e valami eredmény🙈 és volt! Egyetlen egy használat után!!! puha, egészséges, élettel teli bőr, eltűntek a mini kiütések, mini ‘pattanások’, és összességében jóval egységesebb bőrkép! remélem, hogy ez így is marad, és nem dönt úgy a bőröm, hogy mégsem szereti🤞🏼

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

narancsdzsem

2020. március 14.

A PC BHA 2%-os hámlasztóját körözi le,de nagyon!
Csodaszer:
-T zónára (2 hét alatt 0 mitesszer)
-Mellkasra, zsíros bőrre
-Karon csirkebőrre
Veszélyes:
-Orcára,éget és vörös még 3 hét múlva is.
Óvatosan használva nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

A PC BHA 2%-os hámlasztóját körözi le,de nagyon!
Csodaszer:
-T zónára (2 hét alatt 0 mitesszer)
-Mellkasra, zsíros bőrre
-Karon csirkebőrre
Veszélyes:
-Orcára,éget és vörös még 3 hét múlva is.
Óvatosan használva nagyon ajánlom!

OMJ

2020. március 11.

Évek óta használok retinolos szérumokat, krémeket (differin, PC, Ordinary). Ezt néhány hete kezdtem használni és imádom!!!! Szuper könnyű, gyorsan beszívódik. Alapból érzékeny, zsíros, vízhiányos bőröm van és szuperül bevált. Miteszerekre csodaszer. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

BTLaura

2020. január 29.

Elsősorban a mitesszeres bőrömre vettem, de nem vagyok vele maradéktalanul elégedett. Az orron lévőkkel nehezen bírkózik meg, az orcán jobban teljesít. A formuláját nagyon szeretem, emiatt valószínűleg újra fogom venni, hogy tovább kísérletezzek vele, mert az olajos verziókat nem viseli el a bőröm. Nálam semmilyen irritációt nem okozott. Igényes csomagolás, árban kicsit húzós, de ilyen állagban jobbat eddig nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

88barbi88

2020. január 27.

Nem ez az első retinolos szérum, amit kipróbáltam, de a márkától az utolsó! Kipirisodott, égetett a bőröm szinte azonnal, hogy felkentem, pedig korábban ez soha, semmilyen más szérummal nem fordult elő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

kecskesszuszu17

2019. november 11.

Imádom. Azonnal látszik az eredménye a használatának. Szoktatni kell a bőrt hozzá, ha egymás után azonnal felnyomom, kipattogok tőle, de ha szépen lassan, először csak minden másnap szoktatom a bőrömet hozzá, akkor szuper. Ráadásul nyáron nekem kellőképpen hidratált is. Picit talán jobban fényesedett tőle a T-vonalam, de cserébe kikapta az össze mitesszeremet, úgyhogy ezzel együtt tudok élni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

DuendePadme

2019. október 14.

Nagyon akartam szeretni, de 2-3 napos használat mellett is piros kiütések jelentek meg az arcomon.... (nem pattanás). Többször próbálkoztam, de az eredmény változatlan volt, így sajnos ki kellett dobjam. Ettől függetlenül számos embernél működik, és támogatom maximálisan Ildi munkáját, konzultáción is jártam nála, örülök, hogy vannak ilyen szakemberek és termékek a piacon - pusztán az én bőröm nem szereti, de ez nem a termék hiába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Jennie94

2019. szeptember 4.

A sárga MAP szérummal használtam egy időbe, mármint a MAP reggel, ez pedig este. A használat kezdete utan kb 1 hetre brutalisan kipattogott tőle a bőröm, viszont mivel olvastam hogy a retinoltól simán varható kezdeti rosstabbodas igy tovább használtam a terméket. Fél év után azonban úgy éreztem hogy jó oké, elég volt, az arcom borzasztó állapotba került, tini koromb nem volt ennyire pattanásos, gyulladt így kidobtam. Az a helyzet hogy nagyon akartam szeretni mert annyira szuper kis terméknek indult, nekem tökéletesen kiváltotta a hidratáló krémet estére, abszolút nem igényelte a vízhiányos böröm. Bar ez is a MAP szérum és az olajos retinolos szérum se vált be, abszolút nem gondolom hogy a termékek hibája, bőröm érzékenyebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Retinol, Kojic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Panthenol, Retinol, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Retinol a I v

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Kojisav, ami a japán saké, vagyis rizsbor készítésének az egyik mellékterméke. Paula Begoun szerint meggyőző in vivo és in vitro (emberben és kémcsőben végzett) kutatások vannak arra vonatkozólag, hogy a kojisav gátolja a melanin termelődést, és így kiváló hatóanyag a pigmentfoltok kezelésében. Hátránya, hogy rendkívül instabil összetevő, fény és levegő hatására fura barna színű lesz és elveszíti hatékonyságát, szóval kojisavas terméknél figyeljünk a megfelelő (pl. légmentes pumpás) csomagolásra.