Tindigo

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. május 11.

Ár:   11 990 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• 0,5% retinollal, E-vitaminnal és ceramiddal
  • Öregedésgátló, regeneráló, bőrmegújító és bőrpuhító hatással
  • Fokozott anti-aging hatás: hyaluronsav, zöld tea, uborka kivonat, Palmitoyl Tripeptide-5
  • Értékes növényi összetevőkkel: nyírfa, uborka, körömvirág, édesgyökér, kamilla, csipkebogyó olaj, szőlőmagolaj, aloe vera kivonat
  • Illat- és alkoholmentes, könnyű formula, mitesszerekre és/vagy aknéra hajlamos kombinált, zsíros bőrre

Fannez

2021. április 21.

Az első Tindigo termékem. Csodát vártam tőle, és meg is kaptam. Kevésbé vannak pirosságok az arcomon és a mitesszereim is halványabbak. Csak remélni tudom, hogy marad ez az elérhető ár, ha így lesz, engem a Tindigo örökre megvett. (Kombinált zsíros bőröm van, mitesszeres)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 21.

Nikolaj

2021. április 3.

1 dobozzal használtam el, tetszett, de a Tight & Timeless 1%-os retinol sokkal jobban bevállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

d.niki

2021. március 15.

Az én pattanásos és borzasztóan miteszeres bőrömmel egész egyszerűen csodát tett! Az igazsághoz hozzátartozik, hogy vadiúj, célzott rutint raktam össze, de ez az alapköve! Nincs este, hogy kihagynám (niacinamidet teszek fel utána). Puhává, bársonyossá tette már az első alkalom után a bőrömet. Miteszerek azóta elvétve. Drága, egy hónap alatt elkencézem, de az eredménye miatt mindig áldozok rá! Nekem 5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Hadzsala

2020. december 5.

Sokféle retinol tartalmú készítményeket használtam, ettől erősebbeket is, de ami szerintem verhetetlen a miteszerek tekintetében, az ez a krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 5.

melanie500

2020. november 24.

Megvettem nyárra, mert gondoltam 0,5 retinol megfelelő fényvédelem mellett nem fog ártani és ajnározták mitesszer eltüntetésre. Üsse kő, kiadtam rá 12 e Ft-ot. Jól meg is bántam. Megpróbáltam eladni, de nem jártam sikerrel, ezért becsülettel elhasználtam és soha többet. Aki azt írja, hogy ez a mennyiség sok, az nem tudom mennyit használhat belőle egyszerre, vagy én vagyok nagyfejű, de nekem 2 hónap alatt kiürült a flakon. Jó, az igazsághoz hozzátartozik, hogy kentem dekoltázsra is. Rendszeresen több mitesszerem és apró pattanásom jött ki tőle - pedig elvileg ezek eltüntetése az egyik funkciója. Megpróbáltam a purging-re fogni, de a márka kék tubusos retinoljától semmi bajom. Ki is szárította a bőrömet, puha sem volt tőle. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

narancsdzsem

2020. november 22.

Nekem is égeti a bőröm sajnos. A mitesszeres T vonalamon kiváló, rendbe rakja, de 1 év alatt lejar (SŐT: áprilisban rendeltem meg, gyartottak: 2019 december, lejar: 2020 december. Hát kösz!)
Ehhez pedig sok, és drága is.

Tehát aki bírja: testre, kézre is használja!

Tetszik Ildi munkássága, de ez lejárati idővel kicsit át érve érzem magam,mert a 12 hó szavatosságból 5 hó eleve kiesett nekem (41%).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

Ehhez pedig sok, és drága is.

Tehát aki bírja: testre, kézre is használja!

vmarti

2020. november 20.

Hűha....hát teljesen szétszedte a bőrömet,piros száraz részek jelentek meg a homlokomon és az arcomon...borzalmas...használtam már más retinolos szérumokat,és nem voltak rosszak,csak szerettem volna kísérletezni,hátha találok hatásosabbat....nem találtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

HCHB11Cl11

2020. október 29.

Szerintem igényes termék, szerettem használni, de ahhoz képest hogy csak 30 ml és 0,5 % retinol van benne, nagyon drága. Mivel nekem kombinált a bőröm, a zsíros részeken kellemes hidratálást adott, a zsíros bőrűeknek elég is lesz ez a lotion állag. Bár csak 1 terméket használtam el, de hatásosnak éreztem, de tovább kéne használni, rendszeresen az a biztos. Viszont nem veszem újra, túl drága, ennyit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

MuitoBrancaMaisBonita

2020. augusztus 2.

A második retinolos szérumom volt, a The Ordinary granactive retinoidját váltottam le erre. Az orcáimon lévő pirossággal és a pattanásokkal (bár nekem ez nem akkora probléma, hébe-hóba jön csak ki valami) szépen megbirkózott. Komoly ráncaim még nincsenek, arról nem tudok nyilatkozni, de másnapra mindig nagyon szép kisimult lett a bőröm. Hetente 1-2 alakalommal használtam. Még gondolkodom, hogy őt vegyem-e újra, vagy kipróbáljak valami erősebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

canaille

2020. július 31.

Első és utolsó termékem a márkától. A csomagolás gagyi (ennyi pénzért azért legyen igényesebb), de ami a lényeg: a beltartalom. Na az katasztrófa. Előre leszögezem: volt már dolgom retinol szérummal, de ez...ég, és viszket a bőröm a felvitel után. Összesen 3szor adtam neki esélyt, de mindig ezt tapasztaltam. Teljesen kiütötte a bőrömet. Nagyon mérges vagyok, mert nem kevés pénzt dobtam ki ezzel szó szerint a kukába. Ez a cég, a teljes vezetéssel/alkalmazottal együtt a “sufnituning” jelzőt sem érdemli meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Retinol, Kojic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Panthenol, Retinol, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Retinol a I v

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Kojisav, ami a japán saké, vagyis rizsbor készítésének az egyik mellékterméke. Paula Begoun szerint meggyőző in vivo és in vitro (emberben és kémcsőben végzett) kutatások vannak arra vonatkozólag, hogy a kojisav gátolja a melanin termelődést, és így kiváló hatóanyag a pigmentfoltok kezelésében. Hátránya, hogy rendkívül instabil összetevő, fény és levegő hatására fura barna színű lesz és elveszíti hatékonyságát, szóval kojisavas terméknél figyeljünk a megfelelő (pl. légmentes pumpás) csomagolásra.