Tindigo

Ár:   13 490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. január 19.

Ár:   13 490 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló, folthalványító, bőrregeneráló szérum

• Fokozott anti-aging vagyis öregedésgátló hatás a C-vitamin, E-vitamin, ferulinsav és hyaluronsav négyesének köszönhetően.
  • Értékes növényi összetevőkkel: bőrvédő pektinek, édesgyökér-, körömvirág-, csipkebogyó-, komló- és nyírfalevél-kivonat.
  • Nem tartalmaz denaturált alkoholt és illatanyagokat, érzékeny bőrön is használható.

anna990

2020. december 13.

Még tavasszal vettem, hogy majd jól megszépülök a karanténban :) A termék aranyárban van, ehhez képest az én bőröm állapotához sem adott hozzá semmi plusszt, pedig ennyi pénzért azért elvártam volna. Ragacsosnak és nehéznek éreztem, a végét hidratálóba keverve a nyakamra kenegettem el, hogy ne vesszen kárba. Na ne haragudjunk már meg, de ennél vannak sokkal jobban formulázott szérumok az ár töredékéért. Előtte pl a G&G c vitaminosát vettem újra többször, negyed ennyibe kerül és az én fejemen jobban működik, vissza is tértem hozzá azóta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

Bibi

2020. december 13.

Sajnos drága tanulópénz volt ez a szérum nekem. Ilyen árkategóriában sokkal jobb márkák milliószor jobb szérumait lehet beszerezni. Ragacsos, csípős lötty ez, ellenben semmit nem javít a bőrképen, állagon, egyáltalán semmit nem ad az összképhez. Pedig eddig minden C vitamin működött nálam. A GG töredék áron jobbat készített. Inkább azt vegyétek magyar viszonylatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

Hadzsala

2020. december 5.

Nem tudom megmondani miért, de ez a kedvenc C-vitaminos szérumom. Valahogy ennél látok komoly hatást. Bár minden Tindigo terméket nagyon szeretek. Valóban nem egy olcsó árfekvésű termékcsalád, de annyira minimális mennyiség kell mindenből, hogy ha jobban megnézzük, a matek ugyanott van. Nekem nem "szagosodott", nem kristályosodott, semmi baja pedig mostanság fog lejárni a szavatossága és pont az üveg alján járok, tehát el lehet használni határidőn belül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 5.

vmarti

2020. november 20.

Nagyon csípte az arcbőrömet és nem látok semmi változást,de tényleg semmi változást a bőrömön...sajnos nagy csalódás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Cupibogre

2020. szeptember 16.

Azt hittem ez a szérum lesz a nagy Ő, mert elviekben az összes problémámra tudhatja a megoldást. Nos, ennyi pénzért cserébe tönkrevágta a bőrömet. Tini korom óta nem volt annyi mitesszerem, amennyit ez a krém pár hét alatt termelt az arcomra. Sírni tudtam volna..
Régebben követtem Ildikót, nála olvastam először a PC csodás termékeiről, amiért nagyon hálás vagyok neki, de ez volt az első és az utolsó termék, amit a Tindigotól kipróbáltam. Iszonyat nagy csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Mona29

2020. július 9.

Sajnos le kell, hogy húzzam. Tényleg nagyon sajnálom. Szóval akkor azzal kezdem, hogy nagyon-nagy reményekkel kezdtem használni. Mivel elég húzósnak tartom az árát (bár, ha találnék egy jó c-vitaminos szérumot, már teljes árat is adnék érte), így akcióban vettem meg. Hűtőben tartottam, reggelente kellemes volt a hűs szérumot az arcomra kenni. A közepétől elkezdett kristályosodni, az üveg szélét még csak-csak törölgettem, de amikor az arcomra került, kellemetlenül karcolt. Használtam kisebb, használtam nagyobb mennyiségben, de rendszeresen ragacsos maradt az arcom, ezt nagyon nem szerettem, hiába használtam utána hidratálót, fényvédőt. Az illata elmegy (ezeket a fémes alapszagokat lassan megszokom), egy c-vitaminos szérumtól nem is várok csodaillatot. Használata során minimálisan csípett, de túlélhető, volt már rosszabb is mástól. Az időközben kialakult pattanások lehúzásában nem igazán segített, kialakulásukat nem gátolta. Bőven van szeplőm, pattanás utáni hegem, a halványításukban nem segített.
Ja, és ennyi pénzért lejáratközeli terméket kaptam, szóval az utolsó hetekben mindenhová (dekoltázs, párom háta) locsoltam, mert nem mertem lejárat után használni. Azért ez így nem igazán volt okés.
Sokkal kevesebb pénzért is lehet itthon mérföldekkel jobb c-vitaminos terméket venni (akár hazai is).
Szóval biztos, hogy nagyon-nagyon meggondolom, hogy a márkától kipróbáljak-e mást, valahogy nekem a fentiek miatt nagyon negatív érzés keletkezett (az ügyfélszolgálat nemsegítőkészsége és cégvezető agresszív magatartását figyelmen kívül hagyva).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

KissMicu

2020. július 6.

Nekem egyáltalán nem vált be, miteszereket is okozott és irritált is. Ajándékba kaptam de ennyi pénzt nem adnék érte, pontosabban semennyit sem. Sokkal jobb és tudományosan kutatott, klinikailag bizonyitott termékeket is lehet kapni, olcsóbban is, mindemellett az üzletpolitikajuk sem szimpatikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Tardie

2020. május 29.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy mivé lett ez a szérum és a cég is... A Siker szérumot szerette a bőröm, csodálatos volt tőle, de ettől viszketek, jönnek ki az ekcémás foltjaim!!! Nem értem miért, de nagyon irritálja a bőrömet, holott más aszkorbinsavas c vitamin szérumoknál ezt nem tapasztaltam.
A csomagolás: nos eldőlt egyszer szegény szérum a hűtőben, és sajnos kifolyt...Ennél a pontnál én azt mondtam, hogy magyar márka ide vagy oda azért én sem vagyok hülye, nem hagyom magam legközelebb lehúzni! Mert ez már lehúzás...Ilyen instabil csomagolással, ennyi pénzért (ja azóta emelkedett az ára, tehát most már lassan aranyáron lesz elérhető) egyszerűen nem fogom megvenni, nem fogok kísérletezni, mert itt már semmi nem számít, csak a profit. Annyira el vagyok keseredve, hogy kidobtam ennyi pénzt! Sajnálom, hogy a Sikert nem lehet már kapni...Most kereshetem a tökéletes C vitamin szérumot... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

matine91

2020. április 29.

Eddig kétszer vettem meg, annak reményében, hogy majd a bőrképemen javít. Sajnos nem tette, és rengeteg pénzt buktam vele. A PC boostere sokkal hatékonyabb, amit ugyancsak másodjára vásároltam meg, és látható eredménye is van. Fényévekre van a két termék.
Sajnos Ildi termékei túl vannak árazva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Sajnos Ildi termékei túl vannak árazva.

Mse

2020. április 26.

A termék nem rossz, de fényévekre van a többi, piacon lévő C-vitaminos termékektől. Megőrültem az állagától, de nem tudom, hogy milyen az eredeti csomagolásában, mert csak mintát kaptam az egyik ismerősömtöl.
Nem adnék érte ilyen pokoli sok pénzt, 3-4 Geek and Georgous, vagy The Ordinary szérum kijön az árából, és jobban jár az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.