KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tindigo

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 31.

Ár:   11 900 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló, folthalványító, bőrregeneráló szérum

• Fokozott anti-aging vagyis öregedésgátló hatás a C-vitamin, E-vitamin, ferulinsav és hyaluronsav négyesének köszönhetően.
  • Értékes növényi összetevőkkel: bőrvédő pektinek, édesgyökér-, körömvirág-, csipkebogyó-, komló- és nyírfalevél-kivonat.
  • Nem tartalmaz denaturált alkoholt és illatanyagokat, érzékeny bőrön is használható.

s05

2018. február 22.

UPDATE: elfogyott az elso uvegem pont 2 honap alatt. Nagyon szeretem, de az egyetlen visszatarto ero, hogy ujravegyem az ara. Nem pontozom le, mert a szerum ertekebol ez nem von le semmit, tovbabbra is szuper termeknek tartom. A 21.5 szerum egy hajszallal marad le e mogott, de fele ennyibe kerul. Faj a szivem, de ar-erzekeny vagyok. Talan ha lesz megint akciosan, ujraveszem.

Meg csak egy hete hasznalom, de mar nagyon megszerettem ezt a szerumot. Reggelente hasznalom es eddig a legszembetunobb kulonbseg a tobbehiez kepest, amit hasznaltam, hogy nem ragad felkenes utan, nincs az a tipikus femes illata. Nekem a puklijaimat nagyon szepen lehuzta es a foltjaimat is valamelyest halvanyitotta, de kivancsian varom a hosszutavu hatasait is.

s05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

rayeri

2018. február 16.

AZ IDEÁLIS NAPPALI SZÉRUM! Könnyed állagú, simán becuppantja a bőröm, semmilyen kellemetlen réteget nem hagy maga után, bármit kenhetek fölé, mindennel együttműködik, tele van szuperjó hatóanyaggal és két hét használat után látványosan szépíti a bőrömet. Gyönyörűen beállította a faggyútermelést is, végre nem csillogok-villogok! Istenem, mióta vágytam egy ilyenre, szuper jó termék, gratulálok a megalkotójának!

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Katush

2018. február 14.

Karácsony óta használom ezt a szérumot, de a korábbi verzióját is volt szerencsém kipróbálni. Amióta Tindigo termékeit használom, az arcombőröm sokkal egységesebb és üdébbnek néz ki. A vizsgaidőszakban meg is jegyezték, hogy mindenkin mennyire meglátszik a sok tanulás én meg milyen szép vagyok (pedig széttanultam magam). Ezt az eredményt neki tulajdonítom! :)

Katush
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 14.

derienart

2018. február 14.

Az első C-vitaminos szérumum, így hasonlítási alapom nincs. Állagra nagyon kellemes, én krémbe keverem és mindennel kompatibilis, pár másodperc alatt felszívódik, semmilyen réteget nem hagy. Én sajnos nem tapasztalom, hogy üdébb lenne tőle az arcom. Nagy problémák nincsenek, bőrfelszín egységesítést várnék tőle és van egy pigmentfoltom is, úgyhogy várom a csodát. Bár én csak reggel használom, mert este niacinamid van porondon, remélem így is elég lesz a hatás kifejtéséhez. Majd jövök updatelni.

UPDATE: Kb. a felénél járok az üvegcsének. Reggelente használom, mert este niacinamidos termékeket használok. Nagyon szeretem továbbra is. Már nem keverem krémbe, hanem tisztítás után felviszem. A pigmentfoltomon még nem vettem észre változást.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

vimolna

2018. február 9.

Sokkal kevesebb a pattanásom, a régebbi nagy aknék utáni foltok sokkal is gyorsabban tüntek el. Korábban 1 folt tökéletes eltűnéséhez 2-8 hónap is kellett. Most a friss foltjaim 3 hét használat uán szinte teljesen eltüntek. Ildi által összeállított rutinnak és a szérumnak köszönhetően rengeteget javult a bőröm összképe. A szérum egy pillanat alatt beszívodik, nem ragad.Nagyon szeretem.

vimolna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

temesaniko

2018. február 9.

Ha egyetlen egy dolgot használhatnék életem végéig, akkor az ez lenne. Annyira tökéletes! :))) Amióta használom lényegesen kevesebb bőrproblémám van, sikerült megtalálnom a nekem legmegfelelőbb rutint, a foltjaim mellette fokozatosan halványodnak, és összeképében a bőröm is mérföldekkel szebb, mint a használata előtt. Ma fogyott el az első üvegcsém, de holnap már hatalmas örömmel bontom ki a következő adagot. Csoda!!!!

temesaniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

marryjane

2018. február 5.

Használtam az előző verziót is. Csomagolásban jobb ez a termék.
Nálam alapdarab a C szérum. Eddig csak Tindigo szérumokat használtam.
Csodálatos termék. Ilyen hatással engem az sem zavarna, ha rahadna, de nem ragad.
Mintha egy botox kezelésen estem volna át, de komolyan. Annyira egyenletes, életteli, egészséges, fiatalos tőle a bőröm, hogy öröm tükörbe nézni. A pigment foltokkal egyenlőre nem tudta felvenni a harcot, de kivárom a végét.
Love

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Használtam az előző verziót is. Csomagolásban jobb ez a termék.
Nálam alapdarab a C szérum. Eddig csak Tindigo szérumokat használtam.
Love

gigi

2018. január 30.

Az első verziót is szerettem, de ezt még jobban! Csomagolás szuper, ha utazom vele akkor sem folyik, jól zár. És bár hűtőben kell tartani, azért néhány órát kibír anélkül is és így sem romlik meg, nekem ez nagyon fontos! A hatása... hogy is mondjam, frissítő, talán ez a legjobb szó rá. Nagyon jó antioxidáns bomba, gyulladást lehúzza, halványít. Nagyon szeretem, nagyon meg vagyok vele elégedve!

gigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Kell a púder!

2018. január 22.

December közepe óta használom. Reggelenként önmagában, tisztítás után viszem fel, bepaskolgatom a bőrömbe. Nagyon szeretem a könnyű állagát, de amit tesz a bőrömmel, azt még jobban! Vízszerű, nagyon könnyen beszívódik, nem marad ragacsos, rögtön tudom folytatni a rutinomat. Amit érzek: gyors hidratálás és egyenletesebb bőrfelszín. Amit látok: van 3 db kicsi barnás foltom, nagyon szépen halványítja őket, kettőt már alig lehet látni.
Nagyon érzékeny a bőröm, de nem érzek bizsergést, mint az elődjénél. A csomagolása is szuper lett, nem csapódik ki az üveg nyakára, szállítan is tudom, szóval jön velem mindenhová :-)

Kell a púder!
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

szysszy

2018. január 22.

Az elődjét nem ismerem de ezt a szérumot nagyon szeretem. Nem csíp, gyorsan beszívódik és hidratáltabbnak érzem tőle a bőrömet. A hossztávú hatásáról később még beszámolok.

szysszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.