KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tindigo

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 31.

Ár:   11 900 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló, folthalványító, bőrregeneráló szérum

• Fokozott anti-aging vagyis öregedésgátló hatás a C-vitamin, E-vitamin, ferulinsav és hyaluronsav négyesének köszönhetően.
  • Értékes növényi összetevőkkel: bőrvédő pektinek, édesgyökér-, körömvirág-, csipkebogyó-, komló- és nyírfalevél-kivonat.
  • Nem tartalmaz denaturált alkoholt és illatanyagokat, érzékeny bőrön is használható.

Nashuaaa

2018. október 9.

Update:

A hűtőben romlott meg :( Amiért nagyon szomorú vagyok, mert (a hatásához képest ) drága, viszont annyira nem csinált semmit, és annyira tapadt-ragadt, hogy nem bírtam elhasználni. Nekem ez egy nagy- nagy nem, fölösleges, semmit nem csinál, cserébe pici fehér tetejű kiütéseket is okozott néha +nagyon drága. Csak azért nem egy pont, mert lehet hosszútávon védett valamennyit, ami most még nem derül ki.

Nagyon régóta szemezek vele, még a régivel eredetileg, de sose vettem meg,aztán most ezzel. Végre be is szereztem. A legnagyobb visszatartó erő természetesen az ára volt, irgalmatlanul sokba kerül szerintem. Nade megvan, meglátjuk mit csinál. Pigmentfoltok halványítását, antiaginget és esetleg a tág pórusos bőröm szebb összképét. Alapvetően pattanásaim nincsenek, így azzal nem tudom mit kezd. Első használat után nyilván nem tudok sok mindent mondani, majd jövök updateelni, de addigis annyi biztos, hogy nekem igenis ragad. De ha működik nem érdekel, bár rohadt idegesítően ragad, olyan érzést hagy maga után, hogy konkrétan érzem a mimikáim összes rezdülését, érzem ahogy nyúlik a bőr,mert érzem rajta ezt az erős réteget (ha ez így érthető :D ). Kicsit nehéz felkenni a nagyon vizes állaga miatt, de ez is megbocsájtható, ha működik. Egyelőre 3*, mert rossz viselni, de amint kiderül, hogy hat, felpontozom :)

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Update:

Cindi

2018. szeptember 26.

Nagyon szeretem ezt a szérumot. Már 3 üveggel elhasználtam belőle. Kicsit drága, de az én bőrömnek nagyon jót tesz.

Cindi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

MariannaK0715

2018. szeptember 24.

1 üveggel használtam el, szerintem segített, szép bőrképet csinált, olyan tisztább, üdébb lett tőle a bőröm, csodaszernek viszont azért nem mondanám. A foltjaimat nem halványította el egészen, valamennyit mintha segített volna, illetve engem nagyon zavar az állaga és az illata is. Felkenve ragad, ami nekem főleg nyaknál volt zavaró,és fémes illata van, ami szintén nem a kedvencem. Egyelőre nem újravevős, ki fogok próbálni más C-vitaminos szérumokat is, mielőtt újra ehhez nyúlnék.

MariannaK0715
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Makk Zsuzsó

2018. szeptember 11.

Az előző verziót is használtam, azzal is elégedett voltam, ezzel is az vagyok. Önmagában is, de hidratálóba keverve is szuper, rögtön felpezsdíti a bőrt. Elsősorban most pigmentfolt-halványításra használom, igen jó eredménnyel. Egyértelműen jobb állaga, szebb, üdébb színe van a bőrömnek, ha használom.
Egyetlen negatívuma az átható fémes szag.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Egyetlen negatívuma az átható fémes szag.

hencico

2018. augusztus 23.

Már két üvegcsével használtam el belőle. Minden reggel használom, közvetlen az arctonikom után. Nagyon szeretem, mert hamar felszívódik és segíti a pattanás utáni foltjaim halványításában is.

hencico
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

AnikoR

2018. augusztus 21.

En imadtam! Nem reg fogyott el, bar tenyleg nehez elhasznalni, az elejen ugy bantam vele mint az arannyal, alig 1 adagnyit hasznaltam, a vege fele viszont pancsoltam az arcomra! :D
Nekem nem volt szaga, a vege fele egy kis szine.
A boromon hihetetlen valtozast eredmenyezett, a pattanasaimat lehuzta (volt hogy celzottan egy-ket pattiba paskoltam 1-2 cseppet), a foltokat gyonyoruen halvanyitotta, alig hittem a szememnek! :D
En reggel egy lotionba keverve kentem fel kisebb adagot, este natur paskoltam bele a borombe 1-2 adagnyit. Gyorsan beszivta a borom, nem volt ragacsos, nem csipett.

Kb. 2 hete fogyott el, meg tart a hatasa, meg nem jottek vissza a pattik, az arcom reggel meg mindig kisimult, es szep, pedig ez elotte nem nagyon volt jellemzo :)
Varok valami akciora, mert az ara (szerintem megeri az arat, ha tehetnem megvennem) nekem magas, vagy akar hasznaltan megveszem, en nagyon szerettem!!

AnikoR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Nekem nem volt szaga, a vege fele egy kis szine.

poldibarb

2018. augusztus 15.

INCI-je szep, egy honapja hasznalom es mondhatni van lathato valtozas. Javitja a bortonusat.
Maceras, hogy mindig a hutoben kell tarolni es ami zavaro, hogy eleg budos a boron, foleg a kezemen sokaig rajta van a szag hiaba mosok kezet.

poldibarb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

nreka

2018. július 16.

Vegyes érzéseim vannak a szérummal kapcsolatban. Pattanások visszaszorítására és a foltok normalizálására vettem. Összességében szebb lett a bőrképem, de 1. nem tudtam elhasználni és lejárt a szavatossági ideje 2. kicsit visszaszorította, de nem látványosan javította a bőrképem. Használatkor kicsit csíp, de nem kellemetlen. Ha lenne kisebb kiszerelés, akkor lehetséges hogy vennék újra, de így nem hiszem, mert nem tudom elhasználni.

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

macskusz

2018. július 4.

Segített valamennyit a foltjaimon, de annyit nem, amennyit az ára alapján vártam volna. Ezért nem is fogom újravásárolni, inkább egy olcsóbbat választok.

macskusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Preciosa

2018. július 2.

Két üvegcsét használtam el egymás után. A folthalványító-, és pattanástalanító hatása miatt vettem. Sajnos a régi májfoltokra ez nem elég, arra nekem valami erősebb kell, de a kisebb pattanás utáni foltokat mintha hamarabb elhalványította volna. A szem köré szerettem még használni a hidratálókrémbe 1 cseppet keverve. Talán kevesebb pattanás jött ki a termék savasságának köszönhetően, illetve jól hidratált is, simább lett a bőröm. Enyhén csípett, de ez olyan frissítő volt, legalább éreztem, hogy hat. Mindennap használtam reggel egy fél pipettával, de 3 hónap alatt így sem sikerült a végére érnem, és ekkor már kezdett sárgulni. Most egy darabig szüneteltetem, amíg erősebb, orvos által felírt termékeket próbálok ki. Lehet, hogy esti használattal kevésbé oxidálódik a C-vitamin, viszont nappalra meg jó érzés volt, hogy a fényvédő alatt még van egy védőréteg a bőrömön, bár ha a c-vitamin nem túl stabil, akkor nem tudom, igaz akkor is még ott a többi összetevő.. Sajnos nekem lélektanilag drága, és egyértelműen nem látszott a hatása sem, de valószínűleg azért, mert az én problémáimra nem ez most a legmegfelelőbb.

Preciosa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.