Tindigo

Ár:   13 490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. január 19.

Ár:   13 490 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló, folthalványító, bőrregeneráló szérum

• Fokozott anti-aging vagyis öregedésgátló hatás a C-vitamin, E-vitamin, ferulinsav és hyaluronsav négyesének köszönhetően.
  • Értékes növényi összetevőkkel: bőrvédő pektinek, édesgyökér-, körömvirág-, csipkebogyó-, komló- és nyírfalevél-kivonat.
  • Nem tartalmaz denaturált alkoholt és illatanyagokat, érzékeny bőrön is használható.

KERESEM!! Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal
Ár: megegyezés szerint , Eladó: AnikoR
Állapot: -, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

PaperMama

2020. február 13.

Elhasználtam egy üveggel és azt kell mondjam, megszerettem. A G&G C-vitaminos szérumáról váltottam erre (de nem azért, mert az nem jött be, csak ki akartam próbálni ezt is). és úgy érzem ez jobban működött nálam, mint a C-Glow. Szebb az összképem, amikor használom, valahogy egységesebb, ha vannak is apró piros foltok az arcomon, azonnal lehúzza. Folytatom kalandozásaimat a C vitaminos szérumok terén, de ehhez vissza fogok még térni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

titti78

2020. január 29.

Igyekeztem szeretni ezt a szérumot, de sajnos nem sikerült. 4x-5x próbálkoztam vele, mindannyiszor szétcsípte az arcom. Nagyon drága próbálkozás volt, ezt most már látom. Sajnos számomra használhatatlan ez a szérum, pedig eddig soha, egyetlen más márka szérumával sem volt semmi bajom.
Az üzletpolitika számomra is taszító ett mára (ma az a legújabb hír, hogy "minikonzi" elérhető 3.500 Ft-ért, ami két db (!) levélváltást jelent... értitek? 2 db levélváltást), így én ma abbahagytam a márka követését mimden platformon. Csalódtam a termékekben is, hármat próbáltam ki, egy sem vált be, és csalódtam Ildikóban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

88barbi88

2020. január 26.

Nem voltam regisztrálva erre az oldalra mindeddig, de örülök, hogy találtam egy fórumot, ahol felhívhatom mások figyelmét arra, ami ekörül a termék és márka körül zajlik.
Még azokból az időkből követem Ildit és használom a termékeit, amióta az előző párjával belevágtak az első termékük forgalmazásába. Szimpi volt, hogy induló kisvállalkozók voltak, magyar terméket dobtak piacra, stb, stb, stb...
A napokban viszont betelt a pohár. Korábban sem értettem egyet azzal, hogy a zárt FB csoportjában arra kérte rendszeresen a követőit, hogy írjanak mindenhol pozitív véleményeket a termékeiről, hogy jobb napja legyen (wtf?), de ma teljesen elszörnyedtem, mi lett Ildiből. A napokban készített egy videót, amiben arról beszél hol zokogva, hol röhögcsélve, hogy az állkapcsát és fogait rendbe kell rakni, ami fáj neki, ezért reagál durván, olykor arrogánsan a vásárlóinak. Kitért arra, hogy xanax-ot szed, mert szorong és fél, de már kevés a xanax, valami más szert keres. Szörnyű, mi lett belőle, bár korábban is lekezelő, sokszor bunkó volt másokkal.
A termékei közül 4-et próbáltam, mindegyiknél van jobb a piacon. Ez a szérum pl. iszonyat büdös lesz nagyon hamar, és nem, nem természetes, hogy ennyi idő alatt megromlik, mert más szérumom nem megy tönkre ilyen hamar.
Soha többé Tindigo!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Soha többé Tindigo!

Sztellus

2020. január 19.

Teljesen egyet értek n0em1-vel. Ugyanezt tapasztaltam a termékekkel kapcsolatban. Sajnos bedőltem a sok infuenszernek, akik agyba-főbe dicsérték a termékeit. Egyik terméke sem vált be, volt amelyik irritációt okozott, a c-vitaminos megromlott a hűtőben 1 hónap után és még sorolhatnám. Flegmaság jellemzi az egész nőt, márka független tanácsadása pedig csak ígéret.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

fancsisz

2020. január 18.

Hagy ne fejtsem ki a teljes, átfogó véleményem a termékekről, és az egész márkáról.
Legyen elég annyi, hogy a Revolution Skincare C vitaminos széruma, nem hogy ugyanígy, hanem lazán jobban teljesített, negyed ennyi pénzért.
A további véleményem pedig elárulja, az az 1 csillag amivel jutalmazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

A további véleményem pedig elárulja, az az 1 csillag amivel jutalmazom.

n0em1

2020. január 15.

Fémes illatot én nem tapasztaltam, viszont olyan fekete miteszereim lettek tőle még a nyakamon is, ilyen még soha sem fordult elő.
Biztosan ez a ludas, hiszen más új terméket nem vontam be a rutinomba. Utolsó rendelésemnél dobtam be a kosárba, többet nem próbálkozok a márkától semmivel, mert eddig mind csalódás volt. Kész vagyont költöttem ezekre a sz*rokra, már elnézést, de ennyi pénzért már PC vagy Image terméket veszek.
Pont sokadik szempont, hogy magyar, ha nem tesz jót a bőrömnek. Plusz valami gyomorforgató ami a facebook csoportjában megy.
Kérdezni nem lehet, posztokat nem hagy jóvá, kommentedet törli ha az rossz fényt vet a termékeire. Közben orrba-szájba tukmálja magát, menjél hozzá konzira.
Normálisan nem tud kommunikálni, süt az arrogancia minden mondatából. Alázat, kedvesség ha már a vevőiből él meg... Ez lenne a minimum ilyen gyenge termékek mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 15.

alexandrajanocha

2019. december 12.

Nekem biztosan nem lesz problémám azzal, hogy 3 hónap alatt nem fogy el. Sikerült a felét beleborítanom a csapba....
Szembetűnő változást 1 hét után nem vettem észre, de szeretem az érzetet,a mit hagy maga után. Én nem tapasztaltam fémes illatot edzés/izzadás alatt.
A vizes állaga sem zavar, a tenyeremből paskolgatom az arcomba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

A vizes állaga sem zavar, a tenyeremből paskolgatom az arcomba.

juditviktoria

2019. november 19.

15 éve küzdök aknés bőrrel ami hol jobb hol rosszabb(inkább utóbbi).Aztán úgy két hete volt egy konzultációm Ildivel :)
Ez volt az egyik termék amit beillesztett a bőrápolási rutinomba.Már pár nap után láttam a javulást,a bőröm egyszerűen fellélegzett és azóta sokkal szebb az összképe!A 15 év alatt rengeteg orvosnál jártam és nagyon sok kezelést kaptam,de semmi se hatott úgy a bőrömnek mint Ildi által összeírt krémek.Ez a kis szérum is csoda,reggel használom tisztítás után és imádja a bőröm!Hamar beszívódik és telt,üde,ragyogó lesz tőle a bőröm!Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Akara

2019. október 26.

Reggelente használam. Szerettem kenegetni, bár az állaga (folyadék) és az, hogy a hűtőben kell tartani, nem könnyítette meg a dolgom. Elég pacsálós vagyok, így nekem egy üveg nem elég egy kúrához. Nem volt látványos hatása, igazából szerintem ez a hosszútávú anti-ageing miatt éri meg. Nem csíp, nem irritál, bátran kentem szemkörnyékre is. Az ára elég borsos, de a Tindigo termékek minőségéről meg vagyok győződve.

Elég valószínű, hogy fogok még venni, de azért kipróbálok más termékeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Elég valószínű, hogy fogok még venni, de azért kipróbálok más termékeket is.

nreka

2019. október 13.

Vegyes érzéseim vannak a szérummal kapcsolatban. Pattanások visszaszorítására és a foltok normalizálására vettem. Összességében szebb lett a bőrképem, de 1. nem tudtam elhasználni és lejárt a szavatossági ideje 2. kicsit visszaszorította, de nem látványosan javította a bőrképem. Használatkor kicsit csíp, de nem kellemetlen. Ha lenne kisebb kiszerelés, akkor vennék újra, de így nem hiszem, mert nem tudom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.