KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tindigo

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 31.

Ár:   11 900 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló, folthalványító, bőrregeneráló szérum

• Fokozott anti-aging vagyis öregedésgátló hatás a C-vitamin, E-vitamin, ferulinsav és hyaluronsav négyesének köszönhetően.
  • Értékes növényi összetevőkkel: bőrvédő pektinek, édesgyökér-, körömvirág-, csipkebogyó-, komló- és nyírfalevél-kivonat.
  • Nem tartalmaz denaturált alkoholt és illatanyagokat, érzékeny bőrön is használható.

ziadrienn

2019. január 17.

Én sajnos allergiás vagyok rá ,rákentem a bőrömre és kipiroslott ,csipett ,viszketett,többi c vitamin szirummal nem volt gond,volt még valaki ,aki így járt? vagy csak én bőröm reagált így?
UPDATE : Ujra neki láttam kenegetni arcom vele és már nem csip ,amikor felbontottam és rákentem arcomra frissen bontva csipett ,úgyhogy fel kell pontozzam :) Nem tudom ez mitől lehet ,lehet megszokta bőröm ,járt már valaki így?

ziadrienn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

lupelupe

2019. január 9.

Az előttem szólók már leírták minden jó tulajdonságát a szérumnak. Egy dolog zavar engem mindössze, ez pedig a nagyon vizes állag. Nagyon kell ügyeskednem, hogy a megfelelő helyekre cseppentsek. Ez nem mindig sikerül, ahhoz pedig drága ez a szérum, hogy néhány csepp a ruhámon landoljon.

lupelupe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 9.

Anheszenamon

2018. december 17.

Szinte napra pontosan két hónap alatt elfogyasztottam, és egyáltalán nem spóroltam vele. Én a nyakamra is szoktam tenni belőle. Szépen lehúzta az előforduló pattanások nyomait, hamar eltüntette a pirosságot. Valahogy tömörebb, ruganyosabb lett a bőröm a használata közben, ezt főleg a vége felé vettem észre. Egy kisebb pigmentfoltot pedig úgy elhalványított a homlokomon, hogy nem is igazán találom, hol volt. Az ára húzós, emiatt most nem is ezt vásároltam újra, hanem a Geek&Gorgeous C-Glow szérumát. Remélem az is lesz olyan jó, mint a Shake&Shine. Nem tudok róla negatívot mondani, az ára miatt meg nem vonok le csillagot, mert jó kis termék.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

Annamy

2018. december 16.

Sárgás színű, vizes állagú szérum, az én bőröm nagyon szereti. Gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Hűtőben kell tárolni, reggeli használatkor nekem jól is esik a hűs érzés. Azt hittem nem fogom bírni, hogy a hűtőhöz kell érte mászkálni, de hamar megszoktam. Foltjaimon úgy vettem észre kicsit halványított. Felbontás után 3 hónapig használható, én annyi idő alatt el is fogyasztom. Naponta használom, arcra, nyakra, dekoltázsra, közvetlenül a pipettából csepegtetem a bőrömre.

Annamy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Smafu

2018. december 7.

Teljesen jó kis szérum. Nem értem az előttem szólóknak mi volt ragacsos egy vizes szérumban
O.O
Reggel kislattyogok, kiveszem a hűtőből (meg a tejet), felkenem (csinálok kávét) és 10-15 percig örülök, hogy mindenki alszik...
Ennyi idő alatt megszárad; hat; szuperhat; jöhet a naptej (egy-két réteg) és öltözés (egy két réteg)
Halaknak kell lenni, mert ezek felkelnek és KÉRDEZNEK!!!
#.#
Senkisekérdezzemeg mennyiazidő nekemis ugyanúgymegkellnéznem!!!
>.<
Egy kis napcsókolta pír, egy dévaj dús spirál <3
és ahogy sugárzó szépséget látok viszont megszületik a belső béke.
*.*

Smafu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

O.O
Halaknak kell lenni, mert ezek felkelnek és KÉRDEZNEK!!!
#.#
Senkisekérdezzemeg mennyiazidő nekemis ugyanúgymegkellnéznem!!!
>.<
Egy kis napcsókolta pír, egy dévaj dús spirál <3
és ahogy sugárzó szépséget látok viszont megszületik a belső béke.
*.*

Babika20

2018. november 12.

Nos, megmondom őszintén nekem is vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Nem nyúltam érte szívesen... mint pl egy G&G hámlaszóért. 1 hétig bírtam a használatát,. ami alatt nyilván nem látsz nagy javulást.. viszont nekem a homlokomnál, a halántékomnál előjöttek ezek a tipik kinyomhatatlan dudorok tőle.. gondoltam más miatt, de amikor abbahagytam és azokal célzottan kezeltem elmúltak. Nekem sem tetszik a fémes illata, bár jó, hogy ez nincs elnyomja parfümmel pl. Estére használtma, így még meg is tudom bocsájtani alapjáraton, hogy ragad tőle a fejem. De ugye reggel-este kéne a leírás szerint. Sajnálom, mert nagyon sok reményt fűztem hozzá és szerettem volna szeretni, de túladok rajta, mert egyrészt baromi drága volt ahhoz, hogy én ettől elbúcsúzzak és kukába vágjam, így legalább még az üvegben megmaradt jókora mennyiséget valaki el tudja használni.

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Nashuaaa

2018. október 30.

Update:

A hűtőben romlott meg az alján maradt mennyiség :( Amiért nagyon szomorú vagyok, mert (a hatásához képest ) drága, viszont annyira nem csinált semmit, és annyira tapadt-ragadt, hogy nem bírtam elhasználni. Nekem ez egy nagy- nagy nem, fölösleges, semmit nem csinál, cserébe pici fehér tetejű kiütéseket is okozott néha +nagyon drága. Csak azért nem egy pont, mert lehet hosszútávon védett valamennyit, ami most még nem derül ki.

Nagyon régóta szemezek vele, még a régivel eredetileg, de sose vettem meg,aztán most ezzel. Végre be is szereztem. A legnagyobb visszatartó erő természetesen az ára volt, irgalmatlanul sokba kerül szerintem. Nade megvan, meglátjuk mit csinál. Pigmentfoltok halványítását, antiaginget és esetleg a tág pórusos bőröm szebb összképét. Alapvetően pattanásaim nincsenek, így azzal nem tudom mit kezd. Első használat után nyilván nem tudok sok mindent mondani, majd jövök updateelni, de addigis annyi biztos, hogy nekem igenis ragad. De ha működik nem érdekel, bár rohadt idegesítően ragad, olyan érzést hagy maga után, hogy konkrétan érzem a mimikáim összes rezdülését, érzem ahogy nyúlik a bőr,mert érzem rajta ezt az erős réteget (ha ez így érthető :D ). Kicsit nehéz felkenni a nagyon vizes állaga miatt, de ez is megbocsájtható, ha működik. Egyelőre 3*, mert rossz viselni, de amint kiderül, hogy hat, felpontozom :)

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Update:

kontrakcio

2018. október 28.

Ahogy Ildi előző szérumát is, úgy ezt is nagyon szeretem, azon kevés termékek egyike, amelyeknek tényleg látható a hatása. Egyértelműen szebb tőle a bőröm, a foltok is gyorsabban halványodnak. Szóval klassz cucc, csak az ára, meg az állandó hűtőhöz járkálás tántorít el tőle kicsit, de igazából jobb C vitaminos szérumot még nem találtam, szóval ez van. :)

kontrakcio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Cindi

2018. szeptember 26.

Nagyon szeretem ezt a szérumot. Már 3 üveggel elhasználtam belőle. Kicsit drága, de az én bőrömnek nagyon jót tesz.

Cindi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

MariannaK0715

2018. szeptember 24.

1 üveggel használtam el, szerintem segített, szép bőrképet csinált, olyan tisztább, üdébb lett tőle a bőröm, csodaszernek viszont azért nem mondanám. A foltjaimat nem halványította el egészen, valamennyit mintha segített volna, illetve engem nagyon zavar az állaga és az illata is. Felkenve ragad, ami nekem főleg nyaknál volt zavaró,és fémes illata van, ami szintén nem a kedvencem. Egyelőre nem újravevős, ki fogok próbálni más C-vitaminos szérumokat is, mielőtt újra ehhez nyúlnék.

MariannaK0715
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.