Tindigo

Ár:   13 490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. január 19.

Ár:   13 490 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló, folthalványító, bőrregeneráló szérum

• Fokozott anti-aging vagyis öregedésgátló hatás a C-vitamin, E-vitamin, ferulinsav és hyaluronsav négyesének köszönhetően.
  • Értékes növényi összetevőkkel: bőrvédő pektinek, édesgyökér-, körömvirág-, csipkebogyó-, komló- és nyírfalevél-kivonat.
  • Nem tartalmaz denaturált alkoholt és illatanyagokat, érzékeny bőrön is használható.

Allic

2022. május 24.

Nagyon sokan dícsérték, így mikor le volt árazva a közeli lejáratú vettem egyet. (még így is nagyon drágának tartottam) A kezembe cseppentettem elsőnek, de egyből lefefolyt róla, így egyből az arcra kell vinni és gyorsan elkenni.
Hűtőben tartottam, de egy hónap után megváltozott a szaga, pedig a lejáratig volt másfél hónap. A színe nagyon sárga, nem tudom ez mennyire jó, azt hallottam az átlászós a jó.
Majdnem elhasználtam mostanra, de semmivel nem jobb, mint a revoxos szérum. Hatalmas csalódás számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 24.

VargaKata15

2022. február 10.

Nekem csodát tett a bőrömmel, próbáltam olcsóbb termékeket is, de ennek a nyomába sem érnek. A PC a listámon van még, de a Tindigónál plusz pont, hogy hazai kisvállakozás.
Az állagot valóban meg kell tanuni kezelni, de nyáron kifejezetten jól esik a hűtőből felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 10.

princzess

2021. december 9.

A legrosszabb az eddigi C vitaminjaim közül amit használtam ..Túlárazott ahogy itt sokan írták, rám romlott 2 hónap használat után és folyt le végig a mellkasomra, nem lehet ilyen gyorsan elkenni.
Nem mondom,hogy csalódás mert Ildi és maga az üzletpolitika undorító. Becsülöm a tudását,olvasom és nézek tőle videót,de ezek után semelyik termékét nem fogom kipróbálni.

+ Ajánlás: GG C Glow, The Inkey List C 15% serum, P.C. 15C super booster, Garden of Wisdom Vitamin C Serum 23%, ALMOST 1.618 15% VITAMIN C
Ezerszer többet adtak a bőrömnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 9.

Ezerszer többet adtak a bőrömnek :)

Oila

2021. július 28.

Nos, én abból indultam ki, hogy egy kozmetikumnál a hatóanyag kiválasztása és mennyisége és a formulázás egyformán fontos. Vagyis hiába kapok potom pénzért tiszta c-vitamint, ha nem kellemes használni, mert mondjuk tömény szilikonban van vagy nagyon ragacsos, nem szívódik be jól, a végeredmény rövid távon nem lesz szép. Egy jó, kozmetikailag kellemes és esztétikus formula megalkotása munka és ez pénzbe kerül. Személyes véleményem szerint amennyivel drágább Ildi terméke pl. a G&G 101-nél, MAJDNEM annyival komplexebb is az összetétele és annyival kellemesebb is használni, ugyanakkor azért 3 havonta akkor is újra kell venni, ha egyébként az üveg fele még megmaradna. Emellett az én bőrömön nem hozott látványos változást, tehát nem azt mondom, hogy nem hatékony, hanem valószínűleg amit ez a termék rövid távon tud, arra nekem pont nincs annyira szükségem. A REd Velvet antioxidáns szérumra váltottam erről, ami ugyan még drágább, de kevés elég belőle, kellemes használni, hosszú távon hasonló a hatása, és ha fél évig ki tudom tolni, hogy elfogyjon, akkor félévente kell újravennem, nem három havonta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 28.

macskusz

2021. május 13.

Segített valamennyit a foltjaimon, de annyit nem, amennyit az ára alapján vártam volna. Ezért nem is fogom újravásárolni, inkább egy olcsóbbat választok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

melanie500

2021. április 2.

A Siker szérum szerintem sokkal jobb volt, valahogy azt hatásosabbnak éreztem ennél. Viszont! 10 futballpályányi körrel veri a G&G c-vitaminos szérumát. Az nekem semmit nem csinált, semmit! Olyan olcsó húsnak híg a leve érzésem volt vele kapcsolatban, pedig próbálkoztam vele, Isten a tanúm.
K* drága, ez tény, és még én sem találtam meg a könnyen beszerezhető, valamivel olcsóbb alternatíváját. De inkább ez akciók alkalmával beszerezve, mint bármelyik másik egyelőre. Szép, üde és ragyogó a bőröm tőle. Gyulladást és foltokat nem csökkent olyan látványosan, mint az elődje, pedig ebben több cucc van, de azért még mindig átlagon felül jó. 3 hónap alatt igenis el lehet használni, és nagyon sajnálom, ha valakinek ez fáj, de ennyi a szavatossági ideje MINDEN aszkorbinsavas terméknek. Egyetlen egy dolgot viszont nagyon nem szeretek benne, hogy durván fémes szagú lesz a kezem tőle. De ez legyen a legrosszabb mellékhatása... Felkenve enyhén csíp, de ez is az aszkorbinsavnak "köszönhető", és tényleg pár másodperc múlva elmúlik, valamint ez kiküszöbölhető, ha csontszáraz bőrre visszük fel. Összességében nem szeretem, ha nincs a polcomon (hűtőmben), hiányérzetem van, szomjazik rá a bőröm, de valóban drága és az elődjét jobban szerettem, ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Dorka8

2021. március 1.

Sajnos én sem voltam vele megelégedve. Ebben az árkategóriában inkább a Paula’s Choice termékeit választanám, vagy legalábbis egy nagyobb tapasztalattal és K+F ráfordítással rendelkező céget, aki tényleg biztosítani tudja az ár mögött a minőséget is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

anna990

2020. december 13.

Még tavasszal vettem, hogy majd jól megszépülök a karanténban :) A termék aranyárban van, ehhez képest az én bőröm állapotához sem adott hozzá semmi plusszt, pedig ennyi pénzért azért elvártam volna. Ragacsosnak és nehéznek éreztem, a végét hidratálóba keverve a nyakamra kenegettem el, hogy ne vesszen kárba. Na ne haragudjunk már meg, de ennél vannak sokkal jobban formulázott szérumok az ár töredékéért. Előtte pl a G&G c vitaminosát vettem újra többször, negyed ennyibe kerül és az én fejemen jobban működik, vissza is tértem hozzá azóta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

Bibi

2020. december 13.

Sajnos drága tanulópénz volt ez a szérum nekem. Ilyen árkategóriában sokkal jobb márkák milliószor jobb szérumait lehet beszerezni. Ragacsos, csípős lötty ez, ellenben semmit nem javít a bőrképen, állagon, egyáltalán semmit nem ad az összképhez. Pedig eddig minden C vitamin működött nálam. A GG töredék áron jobbat készített. Inkább azt vegyétek magyar viszonylatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 13.

Hadzsala

2020. december 5.

Nem tudom megmondani miért, de ez a kedvenc C-vitaminos szérumom. Valahogy ennél látok komoly hatást. Bár minden Tindigo terméket nagyon szeretek. Valóban nem egy olcsó árfekvésű termékcsalád, de annyira minimális mennyiség kell mindenből, hogy ha jobban megnézzük, a matek ugyanott van. Nekem nem "szagosodott", nem kristályosodott, semmi baja pedig mostanság fog lejárni a szavatossága és pont az üveg alján járok, tehát el lehet használni határidőn belül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 5.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.