KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tindigo

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 31.

Ár:   11 900 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló, folthalványító, bőrregeneráló szérum

• Fokozott anti-aging vagyis öregedésgátló hatás a C-vitamin, E-vitamin, ferulinsav és hyaluronsav négyesének köszönhetően.
  • Értékes növényi összetevőkkel: bőrvédő pektinek, édesgyökér-, körömvirág-, csipkebogyó-, komló- és nyírfalevél-kivonat.
  • Nem tartalmaz denaturált alkoholt és illatanyagokat, érzékeny bőrön is használható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Charmingrose

2018. május 21.

Az előző kiadását is imádtam, de ez az új Tindigo c szérum még annál is jobbra sikerült. Ezúton is örök hálám Ildinek, hogy megalkotta ezt az üvegbe zárt csodát. Egy jó antioxidáns szérumra megéri költeni, mert meghálálja a bőr, illetve ennek már azonnali látható hatása van. Kisimít, hidratál, feltölt, egységesít, elképesztően puhává varázsolja a bőrt. Eddig még csak az arcomra és a nyakamra használtam, de ki fogom próbálni a dekoltázsomra és a kezeimre is. A reggeli rutinom legjobb része, mikor a hűtőszekrényből kiveszem, felrázom, majd vagy önmagában, vagy a kedvenc hidratálómmal keverve felviszem az arcomra. Az előző verzió enyhén csípte a bőröm, de ennél nem vettem észre ilyesmit. Folthalványító és a gyulladáscsökkentő hatása is működik nálam. Csomagolása is szuper, utazáskor is jön velem, az biztos. Álomtermék, garantáltan újraveszem, ha akcióban lesz.

Charmingrose
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

lupelupe

2018. május 20.

Az előttem szólók már leírták minden jó tulajdonságát a szérumnak. Egy dolog zavar engem mindössze, ez pedig a nagyon vizes állag. Nagyon kell ügyeskednem, hogy a megfelelő helyekre cseppentsek. Ez nem mindig sikerül, ahhoz pedig drága ez a szérum, hogy néhány csepp a ruhámon landoljon. Ennek ellenére most úgy gondolom, hogy újra fogom venni.

lupelupe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 20.

ostra

2018. május 11.

A szérumnak friss illata van és bírom, hogy a hűtőből kivéve hideg és felébredek reggel tőle. Kicsit macerás, hogy full vizes állaga van, így gyorsan kell dolgozni vele, vagy lefolyik ar arcról azon nyomban. Foltjaim nincsenek, így erről. a hatásáról nem tudok nyilatkozni, van viszont pár pattanás utáni hegem, ezeken nem váloztatott (második üveget gyűröm épp). Nekem annyira nem érzékeny a bőröm, viszont ez a cucc eléggé szétcsípi. Ez nem tdom jót jelent-e vagy sem, annak tudtam be, hogy van benne hatóanyag :) Ártani nem árt, de hatását sem vettem eddig észre, így nem vagyok biztos benne, hogy újraveszem.

ostra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Szaszmancs

2018. április 23.

A megjelenése óta már elhasználtam 2 üveggel és jobban szerettem, mint a korábbi változatot. Szeretem, hogy könnyű, vízszerű és hogy beszívódás után nem hagy maga után olyan erős fémes szagot, ami a C vitaminos szérumokra jellemző. A nem különösebben problémás bőrömön nem tudok beszámolni semmi látványos hatásról, de hiszek a megelőzésben, úgyhogy a C vitamin a rutinom része marad, bár ezt most egyelőre nem vettem újra. A későbbiekben lehet, hogy még visszatérek rá.

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Szuzka

2018. április 16.

Karácsonyra leptem meg magam ezzel a szérummal. Reggelente használtam,és villámgyorsan beszívta a bőröm. 2,5 hónap alatt fogyott el mindennapos használat mellett.Valahogy én nem érzem mikor hatásos egy termék használat közben,inkább utána,amikor már elfogyott,mert a bőröm nem kapja meg az addig megszokott hatóanyagot.Való igaz,nem olcsó termék,de ami igazán jó,és népszerű,annak mindíg meg kell fizetni az árát.Szülinapom táján,vagy akció keretében újra meg fogom vásárolni.

Szuzka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

mókincs

2018. április 12.

Már az előző (régi) termékből is 3 üveggel elhasználtam, mikor megjelent újra, nem volt kétséges, hogy ezt is kipróbálom.
2 hónapja használom, lassan a végére érek, úgy számolom, kb. 2,5 hónapig tart az üvegcse. Csak reggel használom, kb. 1/3 pipettányit. Gyorsan és ügyesen kell dolgozni, mert igencsak híg. Nekem nem ragad egyáltalán, nem is csíp. Mióta használom sokkal egységesebb, egészségesebb a bőrképem. (érdekes, első 2 hétben volt pár pattanásom, ami nem jellemző rám, nem tudom a szérumnak tudható-e be). Egyedül az ára tántorít el attól, hogy állandó része legyen a rutinomban. Ha akció lesz, rendelek újra. Egyébként a C20 termékkel szemezek helyettesítő termékként.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

PAncsi79

2018. április 4.

Ahogy a retinol, úgy a C vitamin is már nagyon régóta szerepel a rutinomban. Mint egy szófogadó iskoláslány: évek óta minden reggel kenem a bőröm C vitaminos szérummal. Sokfélét használtam már, így van némi összehasonlítási alapom.
Állagát tekintve nekem nem lett a kedvencem, a vízhiányos bőrömnek ez a szérum kevés. Tudom, hogy ez nem egy hidratáló szérum, nem is az a célja, de mint írtam, teszteltem már másmilyet és nekem nagyon hiányzik az, hogy érezzem, felvittem valamit a bőrömre, ne egy abszolút vízszerű, híg szérumot vigyek az arcomra.
Pigmentfoltom már csak egy van, az is alig látszik, annak eltüntetésére sajnos a 15%-os C vitamin már nem elég, így mondhatni folthalványító hatását nem tudom tesztelni (van erős koncentrációjú C vitaminos termékem, ami használ, de azt viszont nem viszem fel a teljes arcomra).
Mivel pattanásaim nincsenek, így számomra nem fontos, hogy a szérumban legyenek gyulladáscsökkentő összetevők, nincs rájuk szükségem ugyanis. Csak abban bízom, hogy az ígéretéhez híven segít az öregedésgátlásban, ezt viszont egy üveg használata után még nem látom.
Mindezek mellett, bár megértem, hogy az értékes összetevők nem olcsók, az árát egy kicsit sokallom, így valószínűleg csak akkor vásárolom újra, amikor szuper akciók lesznek rá.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

Pandamaci37

2018. március 28.

Nagyon vartam ezt a termeket, karacsony elott akciosan sikerult megvenni. Amugy nagyon draganak talalom, de teny, ha csodaszer lenne a boromnek ujra vennem. De sajnos nekem nem volt az. Nem ragad, az allagaval nincs gond, ezert en reggel is tudtam hasznalni. Egy eszreveheto pozitiv tapasztalatom volt (amiert kapott 3 csillagot), hogy segitett egy-egy nagyobb pattanasnal a gyulladascsokkentesben. Edesanyamnak is vettem, de o sem tapasztalt 3 honap utan semmilyen pozitivat. Kar erte.

Pandamaci37
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Nashuaaa

2018. március 19.

Nagyon régóta szemezek vele, még a régivel eredetileg, de sose vettem meg,aztán most ezzel. Végre be is szereztem. A legnagyobb visszatartó erő természetesen az ára volt, irgalmatlanul sokba kerül szerintem. Nade megvan, meglátjuk mit csinál. Pigmentfoltok halványítását, antiaginget és esetleg a tág pórusos bőröm szebb összképét. Alapvetően pattanásaim nincsenek, így azzal nem tudom mit kezd. Első használat után nyilván nem tudok sok mindent mondani, majd jövök updateelni, de addigis annyi biztos, hogy nekem igenis ragad. De ha működik nem érdekel, bár rohadt idegesítően ragad, olyan érzést hagy maga után, hogy konkrétan érzem a mimikáim összes rezdülését, érzem ahogy nyúlik a bőr,mert érzem rajta ezt az erős réteget (ha ez így érthető :D ). Kicsit nehéz felkenni a nagyon vizes állaga miatt, de ez is megbocsájtható, ha működik. Egyelőre 3*, mert rossz viselni, de amint kiderül, hogy hat, felpontozom :)

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

pluc

2018. március 19.

Körülbelül egy hónapja használom. Tényleg semmi irritáció. Csodásan ragyog tőle a bőröm. Pórusokkal, mitesszerekkel sajnos sokat nem tett, de még sok van belőle. Nekem valahogy szerencsére lassan fogy, nem is tudom, hogy a 3 hónapos szavatosság alatt elhasználom-e. Heti 2-3x használom hidratálóba keverve reggelenként. Tudom, hogy ez velejáró, de az a hűtőhöz rohangálás elég zavaró.

pluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.