KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tindigo

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 31.

Ár:   11 900 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló, folthalványító, bőrregeneráló szérum

• Fokozott anti-aging vagyis öregedésgátló hatás a C-vitamin, E-vitamin, ferulinsav és hyaluronsav négyesének köszönhetően.
  • Értékes növényi összetevőkkel: bőrvédő pektinek, édesgyökér-, körömvirág-, csipkebogyó-, komló- és nyírfalevél-kivonat.
  • Nem tartalmaz denaturált alkoholt és illatanyagokat, érzékeny bőrön is használható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

poldibarb

2018. augusztus 15.

INCI-je szep, egy honapja hasznalom es mondhatni van lathato valtozas. Javitja a bortonusat.
Maceras, hogy mindig a hutoben kell tarolni es ami zavaro, hogy eleg budos a boron, foleg a kezemen sokaig rajta van a szag hiaba mosok kezet.

poldibarb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nashuaaa

2018. július 17.

Update:

A hűtőben romlott meg :( Amiért nagyon szomorú vagyok, mert (a hatásához képest ) drága, viszont annyira nem csinált semmit, és annyira tapadt-ragadt, hogy nem bírtam elhasználni. Nekem ez egy nagy- nagy nem, fölösleges, semmit nem csinál, cserébe nagyon drága. CSak azért nem egy pont, mert lehet hosszútávon védett valamennyit, ami most még nem derül ki.

Nagyon régóta szemezek vele, még a régivel eredetileg, de sose vettem meg,aztán most ezzel. Végre be is szereztem. A legnagyobb visszatartó erő természetesen az ára volt, irgalmatlanul sokba kerül szerintem. Nade megvan, meglátjuk mit csinál. Pigmentfoltok halványítását, antiaginget és esetleg a tág pórusos bőröm szebb összképét. Alapvetően pattanásaim nincsenek, így azzal nem tudom mit kezd. Első használat után nyilván nem tudok sok mindent mondani, majd jövök updateelni, de addigis annyi biztos, hogy nekem igenis ragad. De ha működik nem érdekel, bár rohadt idegesítően ragad, olyan érzést hagy maga után, hogy konkrétan érzem a mimikáim összes rezdülését, érzem ahogy nyúlik a bőr,mert érzem rajta ezt az erős réteget (ha ez így érthető :D ). Kicsit nehéz felkenni a nagyon vizes állaga miatt, de ez is megbocsájtható, ha működik. Egyelőre 3*, mert rossz viselni, de amint kiderül, hogy hat, felpontozom :)

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Update:

nreka

2018. július 16.

Vegyes érzéseim vannak a szérummal kapcsolatban. Pattanások visszaszorítására és a foltok normalizálására vettem. Összességében szebb lett a bőrképem, de 1. nem tudtam elhasználni és lejárt a szavatossági ideje 2. kicsit visszaszorította, de nem látványosan javította a bőrképem. Használatkor kicsit csíp, de nem kellemetlen. Ha lenne kisebb kiszerelés, akkor lehetséges hogy vennék újra, de így nem hiszem, mert nem tudom elhasználni.

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

macskusz

2018. július 4.

Segített valamennyit a foltjaimon, de annyit nem, amennyit az ára alapján vártam volna. Ezért nem is fogom újravásárolni, inkább egy olcsóbbat választok.

macskusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Preciosa

2018. július 2.

Két üvegcsét használtam el egymás után. A folthalványító-, és pattanástalanító hatása miatt vettem. Sajnos a régi májfoltokra ez nem elég, arra nekem valami erősebb kell, de a kisebb pattanás utáni foltokat mintha hamarabb elhalványította volna. A szem köré szerettem még használni a hidratálókrémbe 1 cseppet keverve. Talán kevesebb pattanás jött ki a termék savasságának köszönhetően, illetve jól hidratált is, simább lett a bőröm. Enyhén csípett, de ez olyan frissítő volt, legalább éreztem, hogy hat. Mindennap használtam reggel egy fél pipettával, de 3 hónap alatt így sem sikerült a végére érnem, és ekkor már kezdett sárgulni. Most egy darabig szüneteltetem, amíg erősebb, orvos által felírt termékeket próbálok ki. Lehet, hogy esti használattal kevésbé oxidálódik a C-vitamin, viszont nappalra meg jó érzés volt, hogy a fényvédő alatt még van egy védőréteg a bőrömön, bár ha a c-vitamin nem túl stabil, akkor nem tudom, igaz akkor is még ott a többi összetevő.. Sajnos nekem lélektanilag drága, és egyértelműen nem látszott a hatása sem, de valószínűleg azért, mert az én problémáimra nem ez most a legmegfelelőbb.

Preciosa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

artemiszkde

2018. június 13.

Ez a harmadik C-vitaminos szérum, amit próbáltam. Olyan jókat írtatok róla, hogy leváltottam a Mad Hippie C-vitamonos szérumomat. Kár volt... A MH sokkal ragyogóbb bőrt varázsol, fele ennyiért. Folthalványításban jó, de több pozitívumot nem tudok róla elmondani. Ha sokat teszek fel belőle, akkor ragacsos. Biztosan nem veszem újra. Nem olyan jó, mint amilyen drága.

artemiszkde
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

Charmingrose

2018. május 21.

Az előző kiadását is imádtam, de ez az új Tindigo c szérum még annál is jobbra sikerült. Ezúton is örök hálám Ildinek, hogy megalkotta ezt az üvegbe zárt csodát. Egy jó antioxidáns szérumra megéri költeni, mert meghálálja a bőr, illetve ennek már azonnali látható hatása van. Kisimít, hidratál, feltölt, egységesít, elképesztően puhává varázsolja a bőrt. Eddig még csak az arcomra és a nyakamra használtam, de ki fogom próbálni a dekoltázsomra és a kezeimre is. A reggeli rutinom legjobb része, mikor a hűtőszekrényből kiveszem, felrázom, majd vagy önmagában, vagy a kedvenc hidratálómmal keverve felviszem az arcomra. Az előző verzió enyhén csípte a bőröm, de ennél nem vettem észre ilyesmit. Folthalványító és a gyulladáscsökkentő hatása is működik nálam. Csomagolása is szuper, utazáskor is jön velem, az biztos. Álomtermék, garantáltan újraveszem, ha akcióban lesz.

Charmingrose
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

lupelupe

2018. május 20.

Az előttem szólók már leírták minden jó tulajdonságát a szérumnak. Egy dolog zavar engem mindössze, ez pedig a nagyon vizes állag. Nagyon kell ügyeskednem, hogy a megfelelő helyekre cseppentsek. Ez nem mindig sikerül, ahhoz pedig drága ez a szérum, hogy néhány csepp a ruhámon landoljon. Ennek ellenére most úgy gondolom, hogy újra fogom venni.

lupelupe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 20.

ostra

2018. május 11.

A szérumnak friss illata van és bírom, hogy a hűtőből kivéve hideg és felébredek reggel tőle. Kicsit macerás, hogy full vizes állaga van, így gyorsan kell dolgozni vele, vagy lefolyik ar arcról azon nyomban. Foltjaim nincsenek, így erről. a hatásáról nem tudok nyilatkozni, van viszont pár pattanás utáni hegem, ezeken nem váloztatott (második üveget gyűröm épp). Nekem annyira nem érzékeny a bőröm, viszont ez a cucc eléggé szétcsípi. Ez nem tdom jót jelent-e vagy sem, annak tudtam be, hogy van benne hatóanyag :) Ártani nem árt, de hatását sem vettem eddig észre, így nem vagyok biztos benne, hogy újraveszem.

ostra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Szaszmancs

2018. április 23.

A megjelenése óta már elhasználtam 2 üveggel és jobban szerettem, mint a korábbi változatot. Szeretem, hogy könnyű, vízszerű és hogy beszívódás után nem hagy maga után olyan erős fémes szagot, ami a C vitaminos szérumokra jellemző. A nem különösebben problémás bőrömön nem tudok beszámolni semmi látványos hatásról, de hiszek a megelőzésben, úgyhogy a C vitamin a rutinom része marad, bár ezt most egyelőre nem vettem újra. A későbbiekben lehet, hogy még visszatérek rá.

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.