Tindigo

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 31.

Ár:   11 900 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló, folthalványító, bőrregeneráló szérum

• Fokozott anti-aging vagyis öregedésgátló hatás a C-vitamin, E-vitamin, ferulinsav és hyaluronsav négyesének köszönhetően.
  • Értékes növényi összetevőkkel: bőrvédő pektinek, édesgyökér-, körömvirág-, csipkebogyó-, komló- és nyírfalevél-kivonat.
  • Nem tartalmaz denaturált alkoholt és illatanyagokat, érzékeny bőrön is használható.

Ár: 8000 , Eladó: dddalexa
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: utalás+foxpost 700 Ft vagy személy átvétel Kossuth tér vagy Kiszugló
Akara

2019. október 26.

Reggelente használam. Szerettem kenegetni, bár az állaga (folyadék) és az, hogy a hűtőben kell tartani, nem könnyítette meg a dolgom. Elég pacsálós vagyok, így nekem egy üveg nem elég egy kúrához. Nem volt látványos hatása, igazából szerintem ez a hosszútávú anti-ageing miatt éri meg. Nem csíp, nem irritál, bátran kentem szemkörnyékre is. Az ára elég borsos, de a Tindigo termékek minőségéről meg vagyok győződve.

Elég valószínű, hogy fogok még venni, de azért kipróbálok más termékeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Elég valószínű, hogy fogok még venni, de azért kipróbálok más termékeket is.

nreka

2019. október 13.

Vegyes érzéseim vannak a szérummal kapcsolatban. Pattanások visszaszorítására és a foltok normalizálására vettem. Összességében szebb lett a bőrképem, de 1. nem tudtam elhasználni és lejárt a szavatossági ideje 2. kicsit visszaszorította, de nem látványosan javította a bőrképem. Használatkor kicsit csíp, de nem kellemetlen. Ha lenne kisebb kiszerelés, akkor vennék újra, de így nem hiszem, mert nem tudom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Vivikee

2019. június 19.

Az első üvegcse most fogyott el, kb. másfél hónap alatt elhasználtam. Szerintem simán el lehet használni a szavatossági időn belül...
De a termékről, könnyű vizes állaga nagyon gyorsan beszívódik, ami reggelente nagyon jól jön. Az arcomra, nyakamra és a dekoltázsomra is használtam, nagyon jó volt a bőrömnek. Alapból sem voltak nagy bőrproblémáim, így extra változást nem hozott, de szerettem használni. A következő a MAP C-vitaminos szérum lesz, amit kipróbálok,kívácsian várom.. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

Kadrienn

2019. június 12.

Lassan 3 hónapja használom. Változást nem vettem észre. Elég drága volt szóval összességében egy picit csalódott vagyok.
Nekem nem tetszik hogy nagyon fémes illata van, napközben is érzem, még a kezemen is miután hozzá érek az arcomhoz, illetve ragacsos érzetet is hagy.
Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Nem fogom újra venni.

lupelupe

2019. április 13.

Az előttem szólók már leírták minden jó tulajdonságát a szérumnak. Egy dolog zavar engem mindössze, ez pedig a nagyon vizes állag. Nagyon kell ügyeskednem, hogy a megfelelő helyekre cseppentsek. Ez nem mindig sikerül, ahhoz pedig drága ez a szérum, hogy néhány csepp a ruhámon landoljon.
Update: végül nem bírt elfogyni három hónap alatt. Azóta találtam jobb és ráadásul olcsóbb terméket, így egyelőre nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 13.

pancsolos84

2019. március 13.

Nagyon lelkesen rendeltem meg és becsülettel indultam neki a második üvegcsének is, de semmi. Az égvilágon semmi. Persze, idő kell neki, de 3 hónap alatt illik egy C-vitaminos szérumnak foltot halványítani (sajnos van mit). Mondanám, hogy macera, mert hűtőben kell tárolni. De ez más ilyen szérumnál is így van. Locsolgattam, de ha tényleg öntöttem, ragadtam tőle, ha meg annyit vittem fel, amitől még komfortos voltam, rámrohadt az üveg, hiába kentem a dekoltázsomra is. 2 üvegem volt, de mindkettőnek kuka lett a vége. Az első ugye megromlott, a másodiknál pedig elfogyott a lelkesedés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Emrana

2019. február 20.

Csalódás volt a termék. Teljesen kicsapta a bőrömet, vörös volt utána, és szteroiddal kellett kezelnem napokig, hogy elmuljon a vörösség

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

SchBarbara

2019. február 1.

Nagyon szeretem. Pánikszerűen tartok otthon tartalékot belőle... A kedvencem az ultrakönnyű állaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

darkoadrienn

2019. január 27.

Erre a termékre úgy adok öt csillagot, hogy talán most először gondolom is tényleg azt, hogy ez egy csodaszer! 28 éves vagyok, kb. 3 éve küzdök aknéval. Nekem ez egy új dolog, tini koromban nem különösebben voltam pattanásos, most meg tessék. :/ Kutattam, utánaolvastam, tanulmányoztam, összetevőket elemeztem, szép rutint alakítottam ki, de valódi, látványos változást csak azután tapasztaltam, hogy elkezdtem használni ezt a szérumot.
Ez egy híg szérum, amit nagyon könnyű eloszlatni a bőrön, szerintem a kezdeti csípés nagyon mininális ahhoz képest, hogy mit ad cserébe! Egyre kevesebb lett a gyulladt rész az arcomon, a pattanások után maradt foltokat nagyon szépen elhalványította. Egységesebb lett a bőröm! Ismét ki mertem menni az utcára alapozó nélkül!!
Persze az akné megmaradt, azt bőrgyógyásszal kell kezeltetnem, de sokkal enyhébb lett, már vállalható. Szerintem ezt a terméket életem végéig újraveszem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Fruzsina0620

2019. január 23.

Már a 3. üvegnél járok, azt hiszem. Azért rendeltem meg, mert tavaly tavasszal nagyon rossz állapotba került a bőröm, tele lettem mély, gyulladt pattanásokkal, amik egyszerűen nem akartak eltűnni és kiürülni se. Hosszas mérlegelés után rendeltem meg akció keretein belül és annyira jól tettem! Igaz el kellett az egészet használnom mire lett eredménye, de helyre tette szépen az arcomat és a kis foltjaimat is elkezdte hajványitani, aminek nagyon örülök! A többi kommentelőnek irnám, hogy ha még friss, először bontom ki nekem is csípi egy kicsit az arcbőrömet, de utána hozzászokik (a C vitamin savas, ezért van az, hogy csíp). Majd a többi Tindigo ternéket is kiszeretném probálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.