Tindigo

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. december 28.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló, regeneráló, bőrmegújító és bőrpuhító hatású olaj-szérum

• Kiemelkedő anti-aging hatás: 0,5% retinol és E-vitamin
  • Foszfo- és szfingolipidek a bőrmegújító hatásért
  • 10-féle értékes növényi olaj: jojoba, szőlőmag, avokádó, csipkebogyó, olíva, borágó, ligetszépe, sáfrányos szeklice, mandula, makadámdió olaj
  • Nem tartalmaz denaturált alkoholt és illatanyagokat

FatimeFay

2020. április 14.

Egyértelműen a kedvenc termékem a rutinomban. Már előre siratom, hogy hamarosan itt a nyár és nem használhatom.
Próbáltam már más retinolos olajat (The Ordinary) de az olyan “meh” volt, csinált is valamit meg nem is. Gondoltam kipróbálom ezt és nem bántam meg! Már többször újravettem, csodát tesz a bőrömmel. Régebben iszonyat száraz volt az egész arcom, a homlokom viszont tele volt miteszerekkel. Amióta ezt az olajat használom a bőröm kitisztult, hidratált és pihe-puha. Nyilván van mellé egy hatásos bőrápolási rutinom ami hozzátesz az eredményhez, de ettől függetlenül egy nagyon jó terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Lencseee

2020. február 4.

2018.11.10. (csak kérdés:): Most bontottam es szornyen budos...az enyemben lenne a hiba? (Januar vegeig jo, elvileg nem.romolhatott meg...🙄)
A kupak nalam is visszaugrik... A hatasa majd kiderul 3 het mulva.
2019.01.04. (vélemény): Használom, használgatom, de olyan szörnyű az állaga és a szaga, hogy nem tudom megszeretni. Semmiféleképpen sem váltja ki a kémiai hámlasztóimat, azokkal együtt, de nem egyszerre való használata mellett pedig heti 3-szor sikerül felkenni. És, bármennyire is szeretném, nem tud többet, mind a mad hippie szérumja, (vagy bármelyik egyéb ilyen szérum,) ami azonban egyszerűen komfortosabb használatú. Szép, hogy magyar, szép, hogy retinolos, de nekem kevés a max. (nem tudom jól emlékszem-e) 1 éves, vagy talán még annál is kevesebb szavatossági idő ennek a sűrű és nehezen fogyó olajnak az elhasználására, pláne, ha azt is hozzávesszük, hogy elviekben nem ajánlott ezt a terméket nyáron kenni magunkra, csak akkor, ha a szobában vagyunk bent és ott is 2 óránként újrakenve fényvédővel, a napon meg 20 percenként kenve és sapkában, ernyővel és hosszú ujjú ruhában...árnyék alatt (na jó, túloztam;-) de többet tud ártani a nyári használat, mint a nem használat - az én véleményem szerint, de én nem vagyok expert)). (Arról már nem is beszélek, hogy, ha télen fojtogatóan sűrű és lassan beszívódó, akkor milyen érzés lehetne ez 40 fokban?) Az állag, a szag, a lassú felhasználáshoz képest rövid szavatossági idő és az ár kombója, összevetve a hatással; messze nem csodaszer. A retinol dolgozik, mint más hasonló alapú szérumokban, de nekem ennyi, csodaszer nem lett. Sajnos, nem tudok megállapodni emellett.
2020.02.04. update: és valóban találtam olyan retinolt, ami újravevős, mert jól formulázott, mert beszívódik, mert kényelmes a használata, mert nem irritál, és nem utolsó sorban messze nem ennyibe kerül...és éppen azért, mert ezt anno jónak ítéltem, most eggyel lepontozom, pont azon okokból kifolyólag, amiért a másikat veszem újra. (de ez is, mint minden értékelés, erősen szubjektív...mondjuk éppen ezért az én saját véleményem. Azért a sok hozzászólás -nagyon zárójelben és nem konkrétan ehhez a termékhez kapcsolódóan - felvetett bennem egy kérdést: botox mellett bármilyen kence általi ráncmegelőzést reklámozni, pláne, mint "termékfejlesztető" releváns? Azonban a hozzáállását a szép bőrhöz nem lehet elvitatni;-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 4.

A kupak nalam is visszaugrik... A hatasa majd kiderul 3 het mulva.

vgyongy

2020. február 2.

Ezt a szérumot még jó régen vettem meg, de nem tudom miért nem véleményeztem...
A kupakja hamar elromlott, így vinni magammal ha akartam volna, se tudtam volna. Ez a kisebbik baj, a nagyobbik, hogy teljesen megromlott még a szav.idejének a lejárta előtt. Ár-érték arányban ez a szérum nekem nagyon nem éri meg, fényévekkel hatékonyabbak, jobban bevezetettebbek és megbízhatóbbak is vannak a piacon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 2.

Ezt a szérumot még jó régen vettem meg, de nem tudom miért nem véleményeztem...

Gina77

2020. február 1.

A retinol egy csodás dolog, megfelelően formulázva nagyon sokat tud segíteni.
Viszont ez a formula nekem nem jött be sorry, nem javított semmit a bőrképemen, konkrétan sajnálom azt a 8990Ft-ot.
Annyi jó termék van már közel ezen az áron vagy olcsóbban.
A forgalmazónál pénzvisszafizetési lehetőség nincs, ha nem tetszik egy termék sajnos.
Nagyjából a második használat után tiszta olaj volt az egész üveg, mert visszaugrik, nem lehet rácsavarni a tetejét, ebből fakadóan utazni sem lehet vele.
Fehér párnahuzaton sárgás foltokat hagy, illetve számomra kellemetlen avas szaga lett 1-2 hónap után.
Én miután "megbüdösödött" kidobtam, nem volt gusztusom magamra kenni.
Nem nehéz kitalálni, ezek után én nem veszem újra a terméket. De nem csak ezt, a többit sem a már kifejezetten unszimpatikus marketing miatt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

A retinol egy csodás dolog, megfelelően formulázva nagyon sokat tud segíteni.
Annyi jó termék van már közel ezen az áron vagy olcsóbban.
Én miután "megbüdösödött" kidobtam, nem volt gusztusom magamra kenni.

88barbi88

2020. január 27.

Semmit nem csinál, teszi mindezt rengeteg pénzért. Ja, mégis... hatalmas, kinyomhatatlan pattanásokat okozott, mert minden pórusomat eltömítette sok-sok órára. Ragacsos, büdös és fullasztó.
Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Nem ajánlom senkinek.

macskusz

2020. január 27.

Nagyon szeretem, tényleg hatékony mind a pattanások, mind az utána maradt foltok ellen. Amióta használom, sokkal szebb a bőröm, nincsenek hatalmas pattanásaim, és amik vannak, azok is hamar gyógyulnak. Az egyetlen, ami nem tetszik benne, hogy ragad és fénylik a bőröm tőle még reggel is.
Update: Elfogyott, de nem vettem újra, mert nagyon zavar ez az olajos réteg, amit soha nem szív be a bőröm, pedig nem kentem sokat magamra, csak 2-3 cseppet az egész arcomra. A végére talán hozzászokott már a bőröm, nem tudom, de nem láttam látványos eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

szgabsi

2019. december 21.

Csodásan táplálja a nagyon érzékeny, száraz, problémás bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 21.

Csodásan táplálja a nagyon érzékeny, száraz, problémás bőrömet.

Jennie94

2019. szeptember 4.

Mindenképpen a legelejéről szeretném kezdeni ezt a vélemény megírását. Nekem nagyon tetszik Tindigo arcápolási elmélete, borzasztóan szimpatikus és szerintem igazi példaképe lehet az összes pattanásos ember számára. Így hát természetesen be is rendeltem a termékeiből. Megvettem ezen kívül 2 másik terméket (amiket azóta ki is dobtam, nem váltak be) és hát szorgosan elkezdtem használni. Leszögeznem, hogy akkor kezdtem ismerkedni a retinollal így hat szépen fokozatosan próbáltam meg hozzászoktatni a bőrt, továbbá félretettem a hámlasztóimat és Tindigo hatására sokkal sokkal jobban figyeltem a fényvédelemre. Tisztába voltam vele hogy hat ez az olajos szérum vagy be vállik vagy nem igy hat megrendeltem a zöld retinolt is, ha az olajos nem válik be akkor majd átállok rá. Sajnos beigazolódott a gyanúm, nem vállt be, gyulladt pattanásokat hozott elő, így hát félretettem. Közben olvastam hogy a retinoltól kialakulhat egy ugynevezett purging, aminek egyebként a tünetei tökéletesen illettek az enyémre, így úgy döntöttem hogy lehetséges hogy kokrétan ezzel az olajos textúrával nincs megbaratkozva a bőröm, így hat elkezdtem használni a zöld retinolos szérumot. Több mint fél évig kenegettem, tartottam ki mellette de sajnos az sem és ez sem vált be. Olvastam hogy arcon kívül más helyre is ellehet használni, így úgy döntöttem nyakra, dekoltázsra fogom elkenegetni. Ugyhogy végülis arra vállt be nekem, arcra azóta se használtam, a zöld retinolos szérum is hatalmas csalódás pedig annyira akartam szeretni azt... nem akarom lepontozni nagyon mert amúgy ahogy olvastam rengeteg embernek bevállt, de az én arcbőröm nem szerette, sajnos ahány bőr annyi féle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Soleils05

2019. március 21.

Én is hasonlóképpen vagyok, hogy nagyon akartam szeretni. De a bőrömön még reggel is ragacsos érzetet hagy. Hidratál, de semmi extrém változást nem vettem észre, pedig december óta használom. Ezt a hatást más, kedvezőbb áru termékkel is el tudom érni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

pancsolos84

2019. március 13.

Annyira akarom szeretni a Tindigos termékeket és sajnos ezidáig nem sikerült.
Ezt sem sikerült.
Ennek is kuka lett a vége és így már anyagi csőd.
Szép összetevők - ez mindre igaz. És akkor kb itt ki is fújt.
Rosszul zár a kupak, képtelenség rendesen rácsavarni, mert visszaugrik. Emiatt nem lehet vele utazni.
Avas szaga van. A kezdetektől. Nyilván nincs szükségem parfümre benne, de na. Arra asszociálok, hogy romlott a termék.
Olajos, hisz nyilván olaj. De sosem szívódik be.
Az arcomra gyorsan elfelejtettem. A karomra, kézfejemre próbáltam használni, de végül rámromlott.
Oda a lelkesedés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Annyira akarom szeretni a Tindigos termékeket és sajnos ezidáig nem sikerült.
Ezt sem sikerült.
Ennek is kuka lett a vége és így már anyagi csőd.
Szép összetevők - ez mindre igaz. És akkor kb itt ki is fújt.
Olajos, hisz nyilván olaj. De sosem szívódik be.
Oda a lelkesedés.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Retinol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol, Phospholipids
Vitaminok: Retinol, Tocopheryl Acetate

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).

Retinol a I v