Tindigo

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. december 28.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló, regeneráló, bőrmegújító és bőrpuhító hatású olaj-szérum

• Kiemelkedő anti-aging hatás: 0,5% retinol és E-vitamin
  • Foszfo- és szfingolipidek a bőrmegújító hatásért
  • 10-féle értékes növényi olaj: jojoba, szőlőmag, avokádó, csipkebogyó, olíva, borágó, ligetszépe, sáfrányos szeklice, mandula, makadámdió olaj
  • Nem tartalmaz denaturált alkoholt és illatanyagokat

Ár: 8000 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Dömös, fizetés: Fizetés banki utalással. Posta vagy fox.
Jennie94

2019. szeptember 4.

Mindenképpen a legelejéről szeretném kezdeni ezt a vélemény megírását. Nekem nagyon tetszik Tindigo arcápolási elmélete, borzasztóan szimpatikus és szerintem igazi példaképe lehet az összes pattanásos ember számára. Így hát természetesen be is rendeltem a termékeiből. Megvettem ezen kívül 2 másik terméket (amiket azóta ki is dobtam, nem váltak be) és hát szorgosan elkezdtem használni. Leszögeznem, hogy akkor kezdtem ismerkedni a retinollal így hat szépen fokozatosan próbáltam meg hozzászoktatni a bőrt, továbbá félretettem a hámlasztóimat és Tindigo hatására sokkal sokkal jobban figyeltem a fényvédelemre. Tisztába voltam vele hogy hat ez az olajos szérum vagy be vállik vagy nem igy hat megrendeltem a zöld retinolt is, ha az olajos nem válik be akkor majd átállok rá. Sajnos beigazolódott a gyanúm, nem vállt be, gyulladt pattanásokat hozott elő, így hát félretettem. Közben olvastam hogy a retinoltól kialakulhat egy ugynevezett purging, aminek egyebként a tünetei tökéletesen illettek az enyémre, így úgy döntöttem hogy lehetséges hogy kokrétan ezzel az olajos textúrával nincs megbaratkozva a bőröm, így hat elkezdtem használni a zöld retinolos szérumot. Több mint fél évig kenegettem, tartottam ki mellette de sajnos az sem és ez sem vált be. Olvastam hogy arcon kívül más helyre is ellehet használni, így úgy döntöttem nyakra, dekoltázsra fogom elkenegetni. Ugyhogy végülis arra vállt be nekem, arcra azóta se használtam, a zöld retinolos szérum is hatalmas csalódás pedig annyira akartam szeretni azt... nem akarom lepontozni nagyon mert amúgy ahogy olvastam rengeteg embernek bevállt, de az én arcbőröm nem szerette, sajnos ahány bőr annyi féle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Soleils05

2019. március 21.

Én is hasonlóképpen vagyok, hogy nagyon akartam szeretni. De a bőrömön még reggel is ragacsos érzetet hagy. Hidratál, de semmi extrém változást nem vettem észre, pedig december óta használom. Ezt a hatást más, kedvezőbb áru termékkel is el tudom érni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

pancsolos84

2019. március 13.

Annyira akarom szeretni a Tindigos termékeket és sajnos ezidáig nem sikerült.
Ezt sem sikerült.
Ennek is kuka lett a vége és így már anyagi csőd.
Szép összetevők - ez mindre igaz. És akkor kb itt ki is fújt.
Rosszul zár a kupak, képtelenség rendesen rácsavarni, mert visszaugrik. Emiatt nem lehet vele utazni.
Avas szaga van. A kezdetektől. Nyilván nincs szükségem parfümre benne, de na. Arra asszociálok, hogy romlott a termék.
Olajos, hisz nyilván olaj. De sosem szívódik be.
Az arcomra gyorsan elfelejtettem. A karomra, kézfejemre próbáltam használni, de végül rámromlott.
Oda a lelkesedés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Annyira akarom szeretni a Tindigos termékeket és sajnos ezidáig nem sikerült.
Ezt sem sikerült.
Ennek is kuka lett a vége és így már anyagi csőd.
Szép összetevők - ez mindre igaz. És akkor kb itt ki is fújt.
Olajos, hisz nyilván olaj. De sosem szívódik be.
Oda a lelkesedés.

titti78

2019. március 9.

Egy ideig tetszett, amit ez a termék és a gyártója ígért, de amikor már sokadszorra azzal nyomult a készítő a FB-on, hogy "írjatok már pozitív véleményt és értékelést a termékekről akár ide, akár FB-ra, mert rossz napom van / szomorú vagyok, stb.), hát dobtam egy hátast.
Írjak pozitív véleményeket, csak mert ő szomorú? Hát köszi, de nem.
És a márkát sem használomtovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Írjak pozitív véleményeket, csak mert ő szomorú? Hát köszi, de nem.
És a márkát sem használomtovább.

AnikoR

2019. január 19.

A C-vitaminos barátnőjével használom, reggel a C-vitamint, este ezt a retinolos terméket (ahogy a kreáló tanácsolta).
Őszintén? Semmi nem történt! :D A C-vitaminos szérumból ez a harmadik üveg, amit használok, imádom, mindig csodát tesz a bőrömmel, így kombinálva viszont nem vettem észre változást, se jó, se rossz irányba. Pár napja csak a C-t használom reggel és este, és megint tapasztalom azt a csodálatos, szép eredményt, amit akkor, amikor csak csak azt használtam, így nyehh... nem tudom.
Talán ha elfogy a C, akkor kipróbálom önmagában, hátha akkor beindul, addig marad a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

lupelupe

2019. január 14.

Ami tetszett:
- a sokféle olaj keveréke azonnal látványosan segített a száraz bőrömön. (Hogy magának a retinolnak milyen a hatása, az még nem derült ki számomra.)
- nem tapasztaltam irritációt.
Ami nem tetszett:
- fura, avasra emlékeztető szaga volt,
- a kupak nem zárt rendesen,
- nem bírt elfogyni a szavatossági idő lejárta előtt, pedig egyáltalán nem spóroltam vele.
Igazából három és fél csillagot adnék, de felfelé kerekítek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 14.

Ami tetszett:
- nem tapasztaltam irritációt.
Ami nem tetszett:
- fura, avasra emlékeztető szaga volt,
- a kupak nem zárt rendesen,
Igazából három és fél csillagot adnék, de felfelé kerekítek.

Lencseee

2019. január 4.

2018.11.10. (csak kérdés:): Most bontottam es szornyen budos...az enyemben lenne a hiba? (Januar vegeig jo, elvileg nem.romolhatott meg...🙄)
A kupak nalam is visszaugrik... A hatasa majd kiderul 3 het mulva.
2019.01.04. (vélemény): Használom, használgatom, de olyan szörnyű az állaga és a szaga, hogy nem tudom megszeretni. Semmiféleképpen sem váltja ki a kémiai hámlasztóimat, azokkal együtt, de nem egyszerre való használata mellett pedig heti 3-szor sikerül felkenni. És, bármennyire is szeretném, nem tud többet, mind a mad hippie szérumja, (vagy bármelyik egyéb ilyen szérum,) ami azonban egyszerűen komfortosabb használatú. Szép, hogy magyar, szép, hogy retinolos, de nekem kevés a max. (nem tudom jól emlékszem-e) 1 éves, vagy talán még annál is kevesebb szavatossági idő ennek a sűrű és nehezen fogyó olajnak az elhasználására, pláne, ha azt is hozzávesszük, hogy elviekben nem ajánlott ezt a terméket nyáron kenni magunkra, csak akkor, ha a szobában vagyunk bent és ott is 2 óránként újrakenve fényvédővel, a napon meg 20 percenként kenve és sapkában, ernyővel és hosszú ujjú ruhában...árnyék alatt (na jó, túloztam;-) de többet tud ártani a nyári használat, mint a nem használat - az én véleményem szerint, de én nem vagyok expert)). (Arról már nem is beszélek, hogy, ha télen fojtogatóan sűrű és lassan beszívódó, akkor milyen érzés lehetne ez 40 fokban?) Az állag, a szag, a lassú felhasználáshoz képest rövid szavatossági idő és az ár kombója, összevetve a hatással; messze nem csodaszer. A retinol dolgozik, mint más hasonló alapú szérumokban, de nekem ennyi, csodaszer nem lett, de "jó". Sajnos, nem tudok megállapodni emellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

A kupak nalam is visszaugrik... A hatasa majd kiderul 3 het mulva.

matine91

2018. december 23.

Mit is mondhatnék... ha három nap alatt ekkora csodát tesz, mint az én bőrömmel.... nagyon durván száraz és pattanásos a bőröm, arról ne is mondjak egy szót se, hogy a pattanás utáni hegek megkeserítik az életemet.
Néhány nap használata során a bőröm olyan puha és élettel teli, amit rengeteg kence, különböző drága olajok során se értem el. Ez a szérum minden egyes forintját megéri és tuti biztos hogy újra veszem! Imádlak Ildi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

raczova

2018. július 15.

Szerelmes vagyok ebbe a szérumba😊!! Hihetetlen, hogy a szuper érzékeny bőrömmel akár naponta is tudom használni és nem irritál egyáltalán. Szinte teljesen abbahagytam mellette a hámlasztást is annyira szépen kordában tartja a pattanásokra hajlamos bőrömet. Ráadásul megspórolom vele a kölönböző arcolajok vásárlását, mert ebben már minden jó benne van 😉 Egyedül a kupak fura kicsit, olyan mintha nem záródna teljesen, de utaztattam már és hálaazégnek nem folyt ki. Tuti hogy újra veszem ha elfogy (meglepően lassan fogy, ahhoz képest hogy locsolom magamra) és remelélem hosszútávon is teszi a dolgát és “örökkönörökké fiatal maradok” haha

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

macskusz

2018. július 4.

Nagyon szeretem, tényleg hatékony mind a pattanások, mind az utána maradt foltok ellen. Amióta használom, sokkal szebb a bőröm, nincsenek hatalmas pattanásaim, és amik vannak, azok is hamar gyógyulnak. Az egyetlen, ami nem tetszik benne, hogy ragad és fénylik a bőröm tőle még reggel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Retinol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol, Phospholipids
Vitaminok: Retinol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Retinol a I v