Vintage Beauty

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bebe01, Módosítva: 2019. november 29.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online
Kategória:   Ajakápolók

100% növényi összetételű ajakhidratáló, melynek bio forrásból származó ricinusolaj, kakaóvaj, sheavaj, szilvamagolaj, szőlőmagolaj tartalma tartósan lággyá és egészségessé teszi az ajkakat gyermekek és felnőttek esetében egyaránt.

ZoeAZs

2019. december 9.

Csak otthonra vagy estére használható, mert annyira zsíros, és egy kenésre annyi kerül a számra, mint a kocsiban szétolvadt labelloból... :( Sajnos ez nekem nem jött be, hatása nem egyedi. Beauty boxban volt, nem venném újra feleennyiért sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Phivi

2019. december 6.

Azért adtam neki két csillagot, mert lehet csak a beauty boxba sikerült selejtet betenni, valójában csak remélni tudom, hogy nem ilyen rossz ennyi pénzért. Lyukas volt a közepe, a végét lehet csak hasznosítani, mivel ahogy felkenném törik szét. Az illata /íze kissé avas. Azon gondolkodom, hogy kidobjam - e. Hidratálni jó, de talán túl zsíros. Ez volt az első beauty boxom, nem hiszem, hogy újra fogom venni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

kiralydori

2019. december 3.

A 2019-es Beauty Box második nagy kedvencem, első látásra (használatra). Valóban ajakáplóként nagy ódákat nem tudok róla írni, azonban kategóriájában számomra tökéletes. Elég belőle egy réteg (max kettő) és kellemes, puha zsíros érzetet ad. Ennek köszönhetően nem fog szerintem gyorsan elfogyni. Nincs markáns, erős illata/íze. Én ezt azért szeretem, mert ha picit véletlenül beszéd, ivás stb. közben lenyalogatok belőle, akkor sem lesz fura utóíz a számban. Esténként, lefekvéskor használom , valamint reggel indulás előtt. Valóban nem ajánlatos rúzs alá közvetlenül, de ez számomra nem jelent nagy gondot. Egy csillag minusz sajnos az ára. Ha nem lett volna a boxban, nem hinném, hogy megvásároltam volna ennyi pénzért.Amennyiben a többi ajakápolómmal kombinálva végigszolgálja a telet, talán megvásárolom jövőre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Rita05

2019. december 2.

A csúnya külső ellenére jó kis kence, bár ennyiért nem tudom megéri-e. Beauty boxban volt, el fogom használni, illatmentes, jól hidratál, pici csillogást is ad, télre kimondottan hasznos a táskában vagy kabátzsebben is tartani egy ajakápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 2.

Pávácska

2019. november 29.

Nagyon jól hidratálja az ajkaimat, kellemes viselet, nem ragad, nem csomósodik. A nagyon cserepes ajkakat szerintem nagyon szépen rendbe hozza. Nappal is használom, de este lefekvés előtt bekenem a számat, és reggelre pihe-puha, ápolt ajkakkal ébredek. Rúzs alá nem ajánlom, mert összetételénél fogva a rúzs "nem marad meg rajta". (Beauty Box szerzemény)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Makk Zsuzsó

2019. november 28.

Beauty boxban volt, magamtól biztos nem adtam volna érte pénzt. 12 egy tucat, a hatása rendben van, de az állagával nem vagyok elégedett. Olyan, mintha nem lenne homogén, enyhén darabos, egy húzásra is rettentő zsíros a végeredmény. Rúzs alá esélytelen, hacsak nem itatom le előtte. Ezért inkább csak este, lefekvés előtt használom. Nincs semmi illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!