Vintage Beauty

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bebe01, Módosítva: 2019. november 29.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Le Parfüm, Vintage Beauty Szépészeti Nőintézet, online
Kategória:   Ajakápolók

100% növényi összetételű ajakhidratáló, melynek bio forrásból származó ricinusolaj, kakaóvaj, sheavaj, szilvamagolaj, szőlőmagolaj tartalma tartósan lággyá és egészségessé teszi az ajkakat gyermekek és felnőttek esetében egyaránt.

v92

2020. február 16.

A beauty boxban volt, ez volt az egyetlen jó pont mellette. Ha az eredeti árat adtam volna ki érte, biztos hogy szívbajt kapok, amiért egy ennyire használhatatlan terméket kaptam a pénzemért. Már a közepén lévő óriási lyuk miatt is szinte használhatatlan, de alig lehet tekerni és ahogy felkentem, rögtön úgy éreztem, hogy folyik is le, úgy megolvadt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

AnnaEvelin86

2020. február 7.

Nekem is a beauty boxból van, de sajnos csatlakoznom kell az előttem szólókhoz. Felkenéskor valóban nyugtat, de kis idő elteltével én is még szárazabbnak érzem tőle a szám, illetve ahogy tekerem le-föl használatkor, néha lepottyan egy-egy darab, vagy a szám szélén marad, nem túl praktikus az állaga. Picit gagyi a csomagolása is (az eredeti árához képest pláne). Lehet bőrpuhításra jó lesz, könyökre vagy a sarokra, szóval nem teljesen kuka, ezért 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Naoto

2020. február 5.

Update: Azóta is használgattam, de tényleg csak nagyon rövid időre hidratál, úgyhogy levonok még 1 csillagot, mert inkább rossz mint jó... Múltkor elég csúnyán kifújta a szél a számat, azzal aztán tényleg semmit nem tudott kezdeni.

Szintén a Beauty Boxból szereztem. Jó illata van, hidratálja is az ajkaimat, viszont ez a hatás nem tart túl sokáig. Eléggé puha, és gyakran újra kell kennem, ezért szerintem relatíve hamar el fogy fogyni. Szívesebben nyúlok most ehhez mint a többi meglévő ajakápolómhoz, de ha elfogy ennyi pénzért biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

SpinnerCat

2020. február 3.

Nem a legjobb marketing a márkának, hogy ez a kence került bele a Beauty Boxba. A Vintage Beauty leírása szimpatikus lenne, de ezek után nem hinném, hogy túl sok kedvem lenne bármit is kipróbálni tőlük. Ugyanis ez az ajakbalzsam nem egy jó krém. A csomagolás kifejezetten gagyi, és sajnos a beltartalom sem sokkal jobb. Túl zsíros, kicsit büdös, nem sok hatással. Az ára meg kifejezetten ijesztő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

domanybeatrix

2020. január 22.

Nagyon sajnálom, de többszöri próbálkozás után be kell látnom, hogy ez nekem egyáltalán nem vált be... :(
Ahogy itt más is írta, tényleg csak pillanatnyi hidratáló hatása van, kb egy óra múlva nem hogy ugyanolyan szárazak az ajkaim, hanem még szárazabbak, mint a használat előtt... Ez hogy lehet? Nem is igazán értem.
Több esélyt ajakápolóként nem fog kapni, ez már biztos. Kipróbálom, hogy a sarkaimra esetleg el tudom-e használni, ha ott sem válik be, fogalmam sincs, mihez kezdek vele...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

meszimona

2020. január 17.

Beauty Boxban jutottam hozzá, de nem muzsikál jól nekem. Túl lágy, olvadt, krémes, kicsit olajos az állaga, nem tudok vékonyan kenni belőle. Lehet, hogy hűtőben kellene tartani, de az meg nem túl életszerű egy ajakbalzsamnál. Van benne parfüm, az illata mégis ilyen állott, vajas. A hidegnek kitett ajkaimmal pedig sok kenés után sem tesz csodát, ha csak megelőzésre akarnám használni, annak is sokkal inkább pl. egy sima balea sensitive. Sajnálom, mert sokat vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

BlackVelvet

2020. január 4.

Beauty boxban találkoztam vele, azóta használom éjszakára, néha napközben is, a jól bevált ajakápolóm mellett, de őszintén szólva nem szeretem. Csak pillanatnyi hidratáló hatása van, nem segít a szárazságon hosszú távon. Az illatát még el is viselném, de az íze valami borzalom. Biztosan nem venném meg, fele ennyiért sem. Az se biztos, hogy elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Irudi

2019. december 27.

Beauy Boxban jutottam hozzá.

Már van egy bevált ajakápolóm (Bebe méhecskés nekem eddig a legjobb), amire sok-sok év keresgélés után jutottam csak el a fájdalmas Labellos évek után, de úgy gondoltam, ha már van, akkor miért ne használjam el.

Nagyon kell figyelni, ha használom, mert mindent összekenek vele, nem szándékosan... Munkahelyen egy fiókban tartom, de már a fél fiók olyan lett tőle, valahogy "kifolyik" akkor is, ha a kupak rajta van."Fog a széle". :D
A hidratáló hatása nekem csak addig érezhető, amíg nem eszek/iszok, mert ahogy lejön, máris száraznak érzem az ajkaimat.
Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Beauy Boxban jutottam hozzá.

Nem fogom újravenni.

HEva

2019. december 22.

A hidratáló hatásával egyelőre nincs gondom, az illata is kellemes, szinte semleges. Az állaga ok, nekem nem darabos vagy ilyesmi és az sem zavar, hogy amint a bőrömhöz ér olvad. Bár nyáron van egy olyan érzésem, hogy kb. belefolyna a táskámba.
DE! Elképesztőnek tartom, hogy ennyi pénzért egy óriási lyuk van a termék közepében. Biztosan valami gyártástechnológiai hiba (mivel más is panaszkodott már erre), de ezt nem csak ilyen árkategóriában, egy párszáz forintos terméknél sem szabadna megengedni! Nem hiszem el, hogy nem lehet a tubust tele tölteni. Így az elején kvázi csak egy perem jön ki ahogy tekerem az ajakápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Viki9727

2019. december 21.

Nagyon száraz ajkaimat hamar rendbe hozta. VIszont itt is azt vettem észre mint a többi ajakápolónál hogy egy idő után még jobban szárítja az ajkaimat, és folyton újra kell kenni de még szárazabb lesz. Sajnos ezt itt is tapasztaltam. Nem hiszem hogy magamtól megvenném. Az illata picit fura, de jó zsíros az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Alpha Glucan Oligosaccharide

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.