Weleda

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annuska, Módosítva: 2011. május 3.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tonizálja a bőrt, és javítja a bőrképet. Minden bőrtípusra használható. Enyhén összehúzó hatású növényi kivonatok (mint a vadrózsa) finoman összehúzzák a pórusokat.

szeliger

2018. május 30.

Impulzusvásárlás volt, egyszerűen csak bekívánkozott a kosárba, nem is ellenőriztem előtte, hogy mit tud. Később láttam csak, hogy már 6 éve is van, hogy az utolsó bejegyzés megszületett róla itt a KM-en, nem egy friss darab. (Pontatlanul fogalmaztam, frissnek friss, a szavatosság rendben van, a fejlesztés történt fényévekkel korábban.) Nem baj, én szerettem, egyedül azt nem tudtam megszokni, hogy barnás színű a tonik amikor kirázom a fehér vattakorongra. Nem gondoltam volna ilyen színre, biztos azért rejtették ebbe a szép kék üvegbe, hogy gusztusos maradjon. Az üveg súlyos, jó fogású, kis szűkítőn keresztül jön ki belőle a folyadék, de tényleg úgy kell kirázni. Erősen illatos, gyógynövényes, alkolos illata van, az illatát nagyon szeretem. Hiába az alkohol, a száraz bőrömet nem bántotta, sőt, a reggeli arctejes lemosás után használva tiszta, friss érzetű lett a bőröm. Ha újra nem is veszem, de szívesen használtam, elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 30.

Balea11

2012. március 29.

Nagyon finom illata van és jól tisztítja a bőrt. Előtte a mandulás arctisztító tejet szoktam használni, aztán jön a tonik majd befejezésképpen Íriszes hidratálókrémet használok ami a bőrtípusomnak megfelelő. Számomra ez az összeállítás nagyon hatásos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

bogibooo

2012. március 26.

Összességében tényleg élénkíti a bőrt, de egy kicsit szárít. Mondjuk ezért tonik. Nem durván, de egy kicsit érezhetően...ezen mondjuk egy könnyű nappali hidratáló segít. Így csak egy csillagot vonok le..:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

jkrisztie2

2011. december 8.

Szerintem nagyon jó kis tonik! Szépen tisztítja, élénkíti, frissíti az arcbőrt, nem csíp! Kevés kell belőle, nagyon sokáig kitart! Amiben nincs alkohol, az nem is tonik! Tényleg kell a tisztításhoz! Finom az illata is, nagyon szépek az összetevők! Ajánlom a többi Weleda termékkel együtt mindenkinek, aki igényes, méreganyagoktól mentes bőrápolásra vágyik!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 8.

encimokus

2011. november 4.

Finom, természetes illata van. Egy probléma, hogy nehéz kiimádkozni az üvegből, hiába rázogatom, nehezen jön ki. Az alkohol kevésbé probléma, hiszen tonik után úgyis krémez az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 4.

Debbie

2011. október 10.

Meg kell védenem ezt a tonikot, mert szerintem nagyon is jó, nekem legalábbis bevált. Az arctisztító tejével együtt használva szerintem szuper. Igaz, sajnos nem olcsó. Egy jó toniknak tartalmaznia kell alkoholt, különben nem tudná ellátni a tisztító funkciót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 10.

lozmor

2011. szeptember 2.

Az illata finom, de nem voltam kibékülve az alkohollal, és kicsit ragacsos volt az arcom használat után, még kiütéseim is lettek tőle. Már egy éve ott ül a polcomon fél üveggel, hátha jó lesz valamire. Az árához képest nagyon rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

natasa

2011. augusztus 10.

Viszonylag jól tonizál, nyáron kicsit felfrissíti a bőrt. Én nem bánom, hogy az alkohol az elején van benne. Így legalább az arctiszítás után maradt szennyeződéseket is eltünteti...vagyis eltüntethetné. Tapasztalataim szerint ugyanis a bio/natur arctisztítók nem éppen a legalaposabbak. Az alkohol tartalom ellenére nem szárítja a bőrömet. Egy hónapos használat után azt mondom: semmi extra. Különösebb hatást nem veszek észre a használatával. Ráadásul drága is. Nekem egy hónapot bírt egy üveg. Reggel és este használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 10.

annuska

2011. április 28.

Tényleg nem haszontalan néha egy ilyen összetevő elemzést elvégezni a vágyott termékeink vonatkozásában! Nekem most tűnt fel először, hogy a Weleda tonikban a második legnagyobb mennyiségű összetevő az alkohol a víz után. Jó, tudom, hogy a tonizáláshoz szükség van alkoholra, na de azért mégis...
A termék egyébként tapasztalataim szerint egészen jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 28.

A termék egyébként tapasztalataim szerint egészen jól használható.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.