KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. április 4.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segíti a sötét karikák eltüntetését, duzzanatok csökkentését, ellensúlyozza a puffadságot, a megereszkedett szemkörnyéket. A shea vaj, szezám-és jojobaolaj táplálja a szemkörnyéket, melytől puha és rugalmas lesz.

Kiszerelés: 15 ml

szybylla

2017. február 13.

Hát, nem vagyok tőle különösebben elájulva. Este szoktam hidratálás szempontjából felkenni. Nem csíp, így ez egy plussz, hidratálja is a szememet, végül is ezért vettem, de reggel mikor felkelek olyan érzésem van mint ha összeragadtak volna a szemeim. Kicsit lehet túl is hidratálja, ez lehet az oka. A színezett részt én nem teljesen értem, mert miután felkentem ebből semmi nem látszik, ha karikás a szemem ugyan úgy karikás is marad. Elmegy a termék de nem hiszem hogy újra veszem.

update:

Este használom lefekvés előtt inkább csak hirdatálás jelleggel továbbra is mivel nincsenek még eszeveszett ráncaim inkább a szemem környéke elég száraz. Azért szoktam kenni egy kicsit a szemöldököm közötti mérges ráncokra is mivel sokat szoktam grimaszolni:D hát furcsa mód arra hatott mármint halványult az a kisebb ránc ami a szemöldökömnél van. A szememet is rendesen hidratálja most már... lehet csak idő kellett neki, nem is olyan rossz:)

szybylla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

update:

bviktoriaaa

2017. február 7.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, sajnos csalódás lett! Pedig érdekes módon az elején szerettem, elhalvanyitotta a karikakat, aztan jott a baj. Apró pottyok jottek ki a szemem körül tole, ezert el is váltunk egymástól rövid ido utan.😕

bviktoriaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

Bellabellissima

2017. január 10.

Egész jó! Még nem használom elég régóta, de elsőre jó az állaga, és, ahogy beszivodik. A kellemes szinezettsege valoban halvanyit valamit a karikakon. Megelolegezem neki a negyet, mert ugy olvastam az eddigiekbol, hogy nem egy bomba ranctalanito sajnos. Apolasra azonban jo.

Bellabellissima
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 10.

veronika87

2017. január 3.

Ahhoz képest, hogy olyan érzés, mintha semmit sem kentem volna a szemkörnyékemre, drága.
A színezés teljesen felesleges, mert nem látszik eldolgozás után. Elméletileg 45-55 éves korosztálynak szánták, emiatt azt gondoltam, hogy zsírosabb, de nem az. Felkenem, és olyan mintha semmit nem használnék...

veronika87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Andika77

2016. november 11.

Könnyen eldolgozható, korrektort nem is szoktam használni utána. Viszont nem birkózik meg a karikával, táskával, petyhüdtséggel... Az ajánlások alapján vettem ezt, hát...nem vagyunk egyformák :)

Andika77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Emma Woodhouse

2016. október 26.

Nagyon kellemes kis krém, könnyű, jól hidratál, elhasználtam az egész tubussal. Nekem még nincsenek ráncok a szemem körül, de hajlamos vagyok püffedt, táskás szemekkel ébredni és ez a krém egy kicsit segített rajta. Nem irritálta se a szememet, se a bőrömet. A barackszínű pigmentet nem értem, semmit nem csinált azon kívül, hogy reggelre barackszínű csipáim képződtek. Amúgy jó, simán újravenném.

Emma Woodhouse
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

kismacska00

2016. október 17.

Nem rég vettem észre, hogy kiszárad a szemkörnyékem, nem jó oda az arckrém. Ez eddig nem okozott problémát. Vettem egy ilyet, és most sokkal jobb :) Nyilván nem ránctalanít, de jobb érzés, ha rajtam van, jól hidratál, szerintem hosszú távon is jót tesz, szeretem. Nem csodaszer (nem tudom, létezik-e ezeknek a szemkörnyékápolóknak igazi 5*-osa), de azért jó.

kismacska00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

timi9897

2016. október 3.

Kifejezetten ráncos a szemkörnyékem, próbálkozom is mindennel. Kevés esélyt látok rá, hogy bármi is segíteni fog, mert 1. nagyon sokat dolgozom (keveset alszom), 2. monitor előtt teszem. Picit javít szerintem ez a krém az összképen reggelenként, amikor kétségbeesetten elkezdem felkenegetni úgy 60-80 rétegben. Jól hidratál, azzal nincs gond. Nem tudom, hogy létezik-e egyáltalán a csodaszer, mert olyat én még nem találtam, de amíg nem lelek rá, ez egy egészen jó alternatíva az elkeseredett karbantartásra.

timi9897
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

csoknyom

2016. augusztus 28.

Itteni vélemények alapján landolt a kosaramban, és becsempészte magát a reggeli rutinomba.Kellemes állagú kis krém, szépen lehet rá sminkelni.
Tipp:
Szem alatti korrektorozáskor a beauty blenderemre is pöttyintek belőle és úgy dolgozom el. Szoktam egy keveset az orromra, homlokomra és az orcámra is tenni mert optikailag mintha húzna össze a pórusokon ☺

csoknyom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Tipp:

dandy

2016. augusztus 21.

Mivel a Nivea Q10 szemránckrémem is elfogyott, ezért a szérummal együtt ez is jött velem. A szemem környéke nem ráncos, inkább karikás, fáradt, kicsit petyhüdtebb szokott lenni. A karikákat halványította, a bőr is feszesebb lett. Nem tudom, hogy a nagyobb ráncokkal hogyan birkózna meg.... de ha puffadt szemmel ébredek pillanatok alatt helyreteszi és ezt nagyon szeretem. Gondolom az is sokat segít optikailag, hogy enyhe barnás, barackos színű a krém, így egyfajta korrektorként is funkcionál. Ár-érték arányban ez is szuper, így azt gondolom, hogy most egy időre leváltottam a Nivea termékeket, hosszú távon majd kiderül. :)

dandy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Betaine, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Koffein. A Futurederm információi szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő ( vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza). Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra, bár az antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.