KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 21.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segíti a sötét karikák eltüntetését, duzzanatok csökkentését, ellensúlyozza a puffadságot, a megereszkedett szemkörnyéket. A shea vaj, szezám-és jojobaolaj táplálja a szemkörnyéket, melytől puha és rugalmas lesz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Pipacslany

2017. szeptember 11.

Jól hidratálja a szemkörnyékemet. Reggel és este szoktam használni és azt vettem észre, hogy javított a karikáimon.

Pipacslany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Rozsaszinponilo

2017. június 15.

Legelső szemkörnyékápolóm, mivel még csak 24 vagyok, preventív jelleggel vettem meg, nem is akartam sokezret kiadni egy szemhidratálóért.
Nagyon könnyed kis krémről van szó, 2-2 kis pöttyöt teszek fel, és nyomkodom a bőrömbe nagyon óvatosan. Zsíros érzet még véletlenül sincsen, hamar beszívódik, de emellett könnyű elkenni. Rendesen üdíti a tekintetet!
Mivel ez se nem primer, se nem korrektor, így szerintem a barnás-barackos szín csak véletlen, valamelyik összetevője adja, nem hiszem, hogy megkíséreltek volna egy plusz funkciót is beletuszakolni. :)

Rozsaszinponilo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

eperturmix

2017. május 31.

Sajnos nem sok mindenre jó,semmilyen hidratáló hatását nem érzem,a karikákon meg végképp nem segít.Nagyon folyós,hogy színezett az adna egy kis optikai illúziót de így az is elvész.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Ennie86

2017. április 20.

Jó ideje használom már, így itt az igazság pillanata. :) Kellemes, hamar beszívodó krém. A színezett mivoltát én se értem, mert egyáltalán nem fed. A táskákat úgy vettem észre, hogy feltölti. Üdébb lesz a tekintetem tőle. A ráncokkal nem csinál semmit, de nekem nincs is feltünő szerencsére. :) Összességében jó kis hidratáló, de nem csodaszer.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

szybylla

2017. február 13.

Hát, nem vagyok tőle különösebben elájulva. Este szoktam hidratálás szempontjából felkenni. Nem csíp, így ez egy plussz, hidratálja is a szememet, végül is ezért vettem, de reggel mikor felkelek olyan érzésem van mint ha összeragadtak volna a szemeim. Kicsit lehet túl is hidratálja, ez lehet az oka. A színezett részt én nem teljesen értem, mert miután felkentem ebből semmi nem látszik, ha karikás a szemem ugyan úgy karikás is marad. Elmegy a termék de nem hiszem hogy újra veszem.

update:

Este használom lefekvés előtt inkább csak hirdatálás jelleggel továbbra is mivel nincsenek még eszeveszett ráncaim inkább a szemem környéke elég száraz. Azért szoktam kenni egy kicsit a szemöldököm közötti mérges ráncokra is mivel sokat szoktam grimaszolni:D hát furcsa mód arra hatott mármint halványult az a kisebb ránc ami a szemöldökömnél van. A szememet is rendesen hidratálja most már... lehet csak idő kellett neki, nem is olyan rossz:)

szybylla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

update:

bviktoriaaa

2017. február 7.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, sajnos csalódás lett! Pedig érdekes módon az elején szerettem, elhalvanyitotta a karikakat, aztan jott a baj. Apró pottyok jottek ki a szemem körül tole, ezert el is váltunk egymástól rövid ido utan.😕

bviktoriaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

Bellabellissima

2017. január 10.

Egész jó! Még nem használom elég régóta, de elsőre jó az állaga, és, ahogy beszivodik. A kellemes szinezettsege valoban halvanyit valamit a karikakon. Megelolegezem neki a negyet, mert ugy olvastam az eddigiekbol, hogy nem egy bomba ranctalanito sajnos. Apolasra azonban jo.

Bellabellissima
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 10.

veronika87

2017. január 3.

Ahhoz képest, hogy olyan érzés, mintha semmit sem kentem volna a szemkörnyékemre, drága.
A színezés teljesen felesleges, mert nem látszik eldolgozás után. Elméletileg 45-55 éves korosztálynak szánták, emiatt azt gondoltam, hogy zsírosabb, de nem az. Felkenem, és olyan mintha semmit nem használnék...

veronika87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Andika77

2016. november 11.

Könnyen eldolgozható, korrektort nem is szoktam használni utána. Viszont nem birkózik meg a karikával, táskával, petyhüdtséggel... Az ajánlások alapján vettem ezt, hát...nem vagyunk egyformák :)

Andika77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Emma Woodhouse

2016. október 26.

Nagyon kellemes kis krém, könnyű, jól hidratál, elhasználtam az egész tubussal. Nekem még nincsenek ráncok a szemem körül, de hajlamos vagyok püffedt, táskás szemekkel ébredni és ez a krém egy kicsit segített rajta. Nem irritálta se a szememet, se a bőrömet. A barackszínű pigmentet nem értem, semmit nem csinált azon kívül, hogy reggelre barackszínű csipáim képződtek. Amúgy jó, simán újravenném.

Emma Woodhouse
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Betaine, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.